Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : NLP -ugrablja

radib
19.12.2006, 14:34
Nekje sem prebral ,da so v ZDA NLPjjevci ugrabili že okoli 5000 ljudi,ki pa so jih vrnili na zemljo vendar se ti ljudje ničesar ne spominjajo

mrjerry
19.12.2006, 14:42
Lepo.
Vsaj pismen si.

radib
19.12.2006, 14:47
Hvala
Zelo prijazen pristop

Konfucij
19.12.2006, 16:27
Kako pa vejo da so jih ugrabl če se nč ne spomnejo?:dontknow:

radib
19.12.2006, 16:53
Bili so kar nekaj časa med pogrešanimi

Nincha II.
19.12.2006, 17:19
Nekje sem prebral ,da so v ZDA NLPjjevci ugrabili že okoli 5000 ljudi,ki pa so jih vrnili na zemljo vendar se ti ljudje ničesar ne spominjajo

Ce zelis zaceti debato na to temo, bi ti prijazno svetovala, da nalimas zraven se kaksno zanimivo povezavo na to temo ter za uvod napises se svoje mnenje. Tako imas boljse moznosti, da se bo diskusija zacela, kot pa samo z eno iz neba privleceno domnevo, napisano v enem stavku... ;)

Konfucij
19.12.2006, 19:25
Bili so kar nekaj časa med pogrešanimi
Ok, sam pogrešan si lohk tud zarad drugih razlogov. Če se ne spomnš zakva si biu ugrablen še ne pomen da so te ugrabl nlpjevci.

anarchy
22.12.2006, 01:10
Ma kasneje se morda zacnejo spominjati ali pod hipnozo, itd...., Odvisno koliko temu verjetni, toda jaz sem odprt na vse mozne scenarije, v bistvu skoraj verjamem, da se to dogaja, vprasanje samo, kdaj bomo zares uradno vedeli, ker vlada in drzave bodo itak molcale, dokler ne bomo bili vsi prica tem dogodkom, potem pa bomo mogli izvedeti vso resnico, ter se za nazaj in vse grozote, ki so jih delali americani in ostali zato, da bi obdrzali to skrivnost, bodo prisle na dan, toda pocasi se bo to pozabilo, saj to se je dogajalo ze dosti casa nazaj in uni, ki so to delali, so ze umrli, torej ameriki bomo oprostili, tako, kot smo nemciji in italiji, itd..., ko je hitler ubijal toliko ljudi.

Bunny Muffin
22.12.2006, 15:20
Jst verjamem, ker mene so tud ugrabl.

Nincha II.
22.12.2006, 17:02
Ma kasneje se morda zacnejo spominjati ali pod hipnozo, itd...., Odvisno koliko temu verjetni, toda jaz sem odprt na vse mozne scenarije, v bistvu skoraj verjamem, da se to dogaja, vprasanje samo, kdaj bomo zares uradno vedeli, ker vlada in drzave bodo itak molcale, dokler ne bomo bili vsi prica tem dogodkom, potem pa bomo mogli izvedeti vso resnico, ter se za nazaj in vse grozote, ki so jih delali americani in ostali zato, da bi obdrzali to skrivnost, bodo prisle na dan, toda pocasi se bo to pozabilo, saj to se je dogajalo ze dosti casa nazaj in uni, ki so to delali, so ze umrli, torej ameriki bomo oprostili, tako, kot smo nemciji in italiji, itd..., ko je hitler ubijal toliko ljudi.

Samo par vprasanj ...
Zakaj bi bilo samo v interesu Americanov, da skrivajo obstoj nezemljanov?
Zakaj le-ti vedno pristanejo v Ameriki - zakaj recimo ne padejo dol v Afriki in tam napadejo domorodce npr.?
Zakaj bi bil problem priznati neobstoj nezemljanov?

Mene tele teorije zarote, ki jih eni pisete, prav nic ne prepricajo in se mi zdijo cisto za lase privlecene.

Nincha II.
22.12.2006, 17:03
Jst verjamem, ker mene so tud ugrabl.

Emmm, wh00t? :sleepy:

PS: kaj dela tist sal FC Kölna v tvojem podpisu? :shy:

anarchy
23.12.2006, 02:38
Samo par vprasanj ...
Zakaj bi bilo samo v interesu Americanov, da skrivajo obstoj nezemljanov?
Zakaj le-ti vedno pristanejo v Ameriki - zakaj recimo ne padejo dol v Afriki in tam napadejo domorodce npr.?
Zakaj bi bil problem priznati neobstoj nezemljanov?

Mene tele teorije zarote, ki jih eni pisete, prav nic ne prepricajo in se mi zdijo cisto za lase privlecene.

Resnico se skriva pred ljudmi zato, ker vcasih lahko boli. Sej ni receno, da so nezemljani slabi, mogoce so dobri , toda vecina clovestva se ni pripravljena, da bi sprejeli njihovo tehnologijo, ker bi jo zlorabili. Pogajali bi se itak z najnaprednejso in kao miroljubno drzavo, valda, da ne bodo sli v afganistan recimo, ker, ce bi dali tehnologijo v napacne roke, potem bi bil kazin. Mi se sami z seboj ne znamo ziveti v miru, kaj sele, da bi zeleli priti nezemljani ziveti med nami, sej bi jih vsi imeli za vsiljivce. Ljudje bi radi bili svobodni, toda nekateri nocejo, da bi mi imeli svobodo, zato nam zapirajo oci, da ne bi videli pot do svobode.

sati
23.12.2006, 08:28

Tudi jaz sem slišala za take primere, baje naj bi na enih ugrabljenih celo delali poskuse in jim potem izbrisali spomin.

radib
23.12.2006, 09:05
Če je to vse res kar pišejo in govorijo(sicer je tud res papir vse prenese) laž pa tudi nam ni tuja delujejo ti nlpjevci kot računalnik.Zbrišejo ti spomina kolk jim paše.

sati
23.12.2006, 09:10
Ja, ti nezemljani morajo biti svetlobna leta pred nami v razvoju tehnologije, tako da jim je zbrisati spomin verjetno nekaj najbolj enostavnega. :) Res pa je, da se da zbrisati spomin na neke dogodke celo s pomočjo hipnoze, tako da nič ni nemogočega.:D

:xmas:

radib
23.12.2006, 09:22
Dej povej a si lahko predstavljaš kakšni so po izgledu?Jez mislim da majo velko glavo ka so tko pameten roke pa noge pa ne preveč razvite ker jih po moje bolj mal uporabljajo.

Pikado
23.12.2006, 09:26
Vedno ko pride nova generacija polulančkov, vedno jih nategnejo z istimi triki...

radib
23.12.2006, 09:41
Ne poj mi žalostnih pesmi-pikado

Pikado
23.12.2006, 11:11
Nimajo glave, nimajo rok, nimajo nog, sploh nimajo telesa...so paraziti, naselijo se v glave tistih ki jim uporaba glave ne gre preveč od glave oz. rok...

sati
23.12.2006, 12:08
Dej povej a si lahko predstavljaš kakšni so po izgledu?Jez mislim da majo velko glavo ka so tko pameten roke pa noge pa ne preveč razvite ker jih po moje bolj mal uporabljajo.

Jaz si predstavljam, da so vesoljčki podobni po izgledu ljudem, samo da so lepši in bolj pametni, ja, po moje so pravi lepotci, ženske pa lepotice.:D

Whitezero
23.12.2006, 14:22
Jaz pa menim, da niso prav nič podobno ljudem, vsaj v fiziološki strukturi. Mislim, da bi morali če bi hoteli hoditi po našem planetu genetsko se spremeniti ali pa nosit uniforme. Magari ne prenesejo toliko Co2 v ozračju ali kisika, pač rabijo neko razmerje za ugodno življenje ipd.

Skratka, vse kar je v sci-fi, še posebno v star warsu je samo golo špekuliranje in preveč počlovečenja nezemljanov. Samo obraze spremeniš, pa falus premakneš na nogo in to je vse. Preveč so podobni ljudem.

Skratka prave špekulacije morajo ustrezat nekemu špekuliranem planetu. Kar je zelo težko, ni pa nemogoče.
Če bi recimo vedeli, da je nek planet in ima take pogoje za življenje, plus gravitacija ozračje itd. bi potem na pdlagih teh podatkov naredili približne modele bitij, ki bi lahko naselile ta planet/luno.

sati
23.12.2006, 14:32
Verjetno so fiziološko prilagojeni razmeram planeta, kjer živijo. Saj to lahko vidimo tudi na našem planetu, da so različne vrste življenjskih oblik prilagojene razmeram. Ribe lahko živijo v vodi, ptice letijo itd. Vprašanje pa je, kako so razviti ti prebivalci duhovno in fiziološko, čisto možno je, da lahko prilagodijo obliko trenutnim razmeram, ko pridejo na Zemljo, torej po lastni volji spreminjajo telesno obliko.

anarchy
24.12.2006, 18:29
Inteligentno zivljenje, ce hoce tudi preziveti in tehnolosko napredovati potrebuje vsaj par nog za hodit in par rok z dolocenim stevilom prstov, katere lahko uporablja. Par oci in uses verjetno, usta in nos, vse povezane zelo v blizini mozganov, torej na glavi, torej so zelo podobni cloveku, velikost ni pomembna, koza prav tako ne. Oblika uses se lahko razlikuje, prav tako nos, toda tako, da je uporabno, ker narava je kr pametna sa zivljenje se oblikuje zelo inteligentno.

Recimo zivali, ki se znajo mimetizirati, itd...., le kako po nakljucju so znale razviti same to sposobnost.

Inteligentno bitje niti ne potrebuje toliko dlak, ker se raje oblacimo, v bistvu mislim, da sami nekako modificiramo dnk iz generacije v generacijo, ker nase zelje potem nekako uresnicimo z nasimi potomci, tako, da lazje prezivimo.

sati
25.12.2006, 09:53
Inteligentno zivljenje, ce hoce tudi preziveti in tehnolosko napredovati potrebuje vsaj par nog za hodit in par rok z dolocenim stevilom prstov, katere lahko uporablja. Par oci in uses verjetno, usta in nos, vse povezane zelo v blizini mozganov, torej na glavi, torej so zelo podobni cloveku, velikost ni pomembna, koza prav tako ne. Oblika uses se lahko razlikuje, prav tako nos, toda tako, da je uporabno, ker narava je kr pametna sa zivljenje se oblikuje zelo inteligentno.

Anarchy, točno tako je, kot si zapisal. Starodavni vedski spisi opisujejo dogodke spred mnogimi tisočletji, kjer je še obstajal medplanetarni promet. Tam je opisano, da so prebivalci višjih planetov podobni ljudem, tudi stari Egipčani so vedeli za te stvari, saj obstajajo teorije, da so jim pri izgradnji piramid pomagali vesoljci.

Pikado
25.12.2006, 13:06
Anarchy, točno tako je, kot si zapisal. Starodavni vedski spisi opisujejo dogodke spred mnogimi tisočletji, kjer je še obstajal medplanetarni promet. Tam je opisano, da so prebivalci višjih planetov podobni ljudem, tudi stari Egipčani so vedeli za te stvari, saj obstajajo teorije, da so jim pri izgradnji piramid pomagali vesoljci.
Yebeš take vesoljce, ki piramide gradijo več desetletij...morali bi jo postavit v eni uri...:nonono: :rolling: :veryevil:

Kaj je to višji planet...:clown:

sati
25.12.2006, 13:58
Yebeš take vesoljce, ki piramide gradijo več desetletij...morali bi jo postavit v eni uri...:nonono: :rolling: :veryevil:

Kaj je to višji planet...:clown:

Nekaj informacij o Egipčanih:
Oni so verjeli, da so potomci Sonca, del dinastije Sonca. Stare kulture so v glavnem verjele, da so potomci Sonca ali Meseca. Piramide spominjajo na miniaturno vesolje, ker predstavljajo strukturo vesolja, od podzemnih, do višjih planetarnih sistemov, pa vse do duhovnega sveta. Duhovni svet je bil predstavljen z zenitom, vrhom piramide, v katerem je bil nameščen črni kamen, amanit, predstavnik Vsevišnje Božanske Osebnosti. Piramide naj bi po eni teoriji služile tudi kot navigacijski element za vesoljce.

Piramide gradijo več desetletij

Me zanima, koliko časa bi jih gradili danes, z vso tehnologijo?

Kaj je to višji planet

Planeti nad Zemljo, odkoder naj bi prihajali ti skrivnostni NLP-ji, o obstoju katerih je težko dvomit, glede na nešteto fotografij, očividcev, pričevanj.

Pikado
25.12.2006, 15:07
Nekaj informacij o Egipčanih:
Oni so verjeli, da so potomci Sonca, del dinastije Sonca. Stare kulture so v glavnem verjele, da so potomci Sonca ali Meseca. Piramide spominjajo na miniaturno vesolje, ker predstavljajo strukturo vesolja, od podzemnih, do višjih planetarnih sistemov, pa vse do duhovnega sveta. Duhovni svet je bil predstavljen z zenitom, vrhom piramide, v katerem je bil nameščen črni kamen, amanit, predstavnik Vsevišnje Božanske Osebnosti. Piramide naj bi po eni teoriji služile tudi kot navigacijski element za vesoljce.

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:
Ubogi vesoljci prepotujejo malodane celotno vesolje, potem pa se na zemlji izgubijo in morajo zato izgraditi kurčeve piramide za orientacijo...

Me zanima, koliko časa bi jih gradili danes, z vso tehnologijo?
Koliko čas bi danes potrebovali za medplanetarni promet, z vso to tehnologijo ...

Planeti nad Zemljo, odkoder naj bi prihajali ti skrivnostni NLP-ji, o obstoju katerih je težko dvomit, glede na nešteto fotografij, očividcev, pričevanj.
Vsi planeti so nad zemljo...
Prosim za fotografije....

sati
25.12.2006, 15:38
:D Pikado, ti se kar zafrkavaj. Da te ne bodo za kazen ponoči ugrabile kake vesoljke za kake skrivnostne eksperimente. :rolling: ::D

Poglej si slikce teh vesoljskih plovil na strani:

http://www.ufoevidence.org/photographs/decade/post2000.htm

Pikado
25.12.2006, 15:48
:D Pikado, ti se kar zafrkavaj. Da te ne bodo za kazen ponoči ugrabile kake vesoljke za kake skrivnostne eksperimente. :rolling: ::D

Poglej si slikce teh vesoljskih plovil na strani:

http://www.ufoevidence.org/photographs/decade/post2000.htm
Niti enega vesoljskega plovila ni na slikcah....

Nincha II.
26.12.2006, 17:37
Resnico se skriva pred ljudmi zato, ker vcasih lahko boli. Sej ni receno, da so nezemljani slabi, mogoce so dobri , toda vecina clovestva se ni pripravljena, da bi sprejeli njihovo tehnologijo, ker bi jo zlorabili. Pogajali bi se itak z najnaprednejso in kao miroljubno drzavo, valda, da ne bodo sli v afganistan recimo, ker, ce bi dali tehnologijo v napacne roke, potem bi bil kazin. Mi se sami z seboj ne znamo ziveti v miru, kaj sele, da bi zeleli priti nezemljani ziveti med nami, sej bi jih vsi imeli za vsiljivce. Ljudje bi radi bili svobodni, toda nekateri nocejo, da bi mi imeli svobodo, zato nam zapirajo oci, da ne bi videli pot do svobode.

Na kratko - meni se zdi, da ljudje proicirajo svoje dobre in slabe strani na "vesoljce" in da je to, kako mi "njih" vidimo, bolj odraz nas samih, kot Zemljanov in s tem posledicno tudi nasa iluzija.

Kdaj pa bo clovestvo "pripravljeno" na sprejem "njihove tehnologije"?
Katere "njihove tehnologije", kaj naj bi to sploh bilo? Kako ves, da nimajo samo navadnih lesenih sib v rokah, npr.? Zakaj, ce so tako "napredni", bi sploh zeleli kontaktirat z nami,- a se ti tut recimo zelis pogovarjati s scurki, ceprav niso na tvojem intelektualnem nivoju? etc etc ...

Ljudje, dejmo mal razmisljat z lastno glavo, ne kar verjet, kar si zelimo verjet oz. ker je pac "ne vem kolk tisoc ljudi nekaj videl in rekl, da so bli ugrabljeni..." ...:dontknow:

radib
26.12.2006, 19:44
Ja lepo je da misliš s svojo glavo,moraš pa pustiti da tudi drugi lahko mislijo s svojo,in tudi oni povedo svoje
mnenje o tej tematiki,ne pa da vse kategorično zanikaš.Pusti ljudem da komentirajo in tudi z slikami podkrepijo
svoje mišljenje o tem.Nikoli ne reci nikoli.

Nincha II.
27.12.2006, 16:33
Ja lepo je da misliš s svojo glavo,moraš pa pustiti da tudi drugi lahko mislijo s svojo,in tudi oni povedo svoje
mnenje o tej tematiki,ne pa da vse kategorično zanikaš.Pusti ljudem da komentirajo in tudi z slikami podkrepijo
svoje mišljenje o tem.Nikoli ne reci nikoli.

Ja, to pa pocnem zato, da bi mi ze koncno nekdo lahko pokazal dokaze, ki bi znanstveno lahko potrdili to, da je nekdo res imel take izkusnje z nezemljani. Do sedaj sem slisala namrec le morje za lase privlecenih zgodb in ponarejenih slik ... Nekako izzivam, da bi me nekdo koncno "udaril s to kruto resnico, da nismo sami", ce me razumes ;)

Kar se pa izrazanja mnenja tice, se mi pa najbolj zanimivo zdi to, da v takih temah dvomljivci "niso dovoljeni" oz. nas takoj oznacite, da vsiljujemo svoje mnenje. Povem, kaj mislim, ti si pa misli svoje - ne mislim "spreobracat" nikogar, nisem zato na forumu. Ce zelis, tudi ti napisi svoje misli in morda nastane celo zanimiva razprava. S pikanjem drug drugega se bo ta tema kvecjemu prej zaklenila. :)

anarchy
28.12.2006, 02:26
Ja, to pa pocnem zato, da bi mi ze koncno nekdo lahko pokazal dokaze, ki bi znanstveno lahko potrdili to, da je nekdo res imel take izkusnje z nezemljani. Do sedaj sem slisala namrec le morje za lase privlecenih zgodb in ponarejenih slik ... Nekako izzivam, da bi me nekdo koncno "udaril s to kruto resnico, da nismo sami", ce me razumes ;)

Kar se pa izrazanja mnenja tice, se mi pa najbolj zanimivo zdi to, da v takih temah dvomljivci "niso dovoljeni" oz. nas takoj oznacite, da vsiljujemo svoje mnenje. Povem, kaj mislim, ti si pa misli svoje - ne mislim "spreobracat" nikogar, nisem zato na forumu. Ce zelis, tudi ti napisi svoje misli in morda nastane celo zanimiva razprava. S pikanjem drug drugega se bo ta tema kvecjemu prej zaklenila. :)

Lej tudi jaz bi zelo rad dobil dokaze, toda ne glede na to, koliko dokumentarcev video in slik sem gledal, na zalost mi nic ne pomaga, ker konec koncu je to lahko res kvecjuemu samo vera, dokler ni zares dokazano nasprotno. Vse slike in videoposnetke se lahko ponaredi, tako kot so ponaredili verjetno tudi pristanek na luni, tako, da res ne ves, komu verjeti, toda, ce je res vse to, kar slikajo in pokazejo, ter recejo, oziroma vsaj dolocene stvari, potem je stvar lahko zelo resna, saj ne more se kr tako zanikati obstoja nezemljanov, se posebej zato, ker tudi mi ze dosegamo taksno tehnolosko stopnjo, ki bi se nekemu africanu zdela nezemeljska.

Mene zanima predvsem, koliko so tehnolosko napredni nezemljani, ker, ce prihajajo zares iz dalec, se pravi, da obvladajo potovanje z nadsvetlobno hitrostjo, kar je zelo lepo. Je pa tudi ozno, da so nezemljani bivsi bogatasi, ki so nekoc ziveli na zemlji, ter jo zapustili, ker so si naredili raj na bliznjem planetu ali luni, kjer jih mi ne moramo ogrozati, ter vecino ljudi pobili in zamesali, da se pozabi preteklost in morda se bo zgodovina ze spet ponovila, saj bogatasi kmalu ne bodo rabili nas revnih ljudi razen, morda za se bolj zasuzniti in morda nerediti suznje za sex in podobno.

Tanatie
28.12.2006, 14:45
jao, kje pobirate te ideje?

verjamem da obstaja zivljenje v vesolju, mogoce celo inteligentno. ampak nikjer ne pise, da ga bomo ali pa da smo ga ze srecali. kej ti pomaga vesoljcek na drugem koncu vesolja? pa res ne vem zakaj bi kdo hotel preleteti nevemkok svetlobnih let zato, da bi pol ugrabil par redneckov (nikoli ne ugrabijo kakega cloveka, ki bi se mu dalo res verjeti), narisal par krogov v koruzo, pa postavil par piramid. ne vem ce bomo kdaj to razviti, da bi dobil blazno zeljo odpšotovati na drug konec galaksija zato da bi postavili tja novi wtc. hmm...mogoce so pa hotl piramide zavarovat pred svojimi teroristi. kar se pa izgleda tice pa si verjetno niti predstavljat ne mormo kako bi zgledal. izgled je odvisen od milijonov stvari. zacne se s samim planetom, kok ma mocno gravitacijo, iz kakih snovi je sestavljen, kako ozracje ma, kok blizu so/je sonca/sonce in drugi planeti/sateliti itd...pol pa tko: recimo da se tko kot pri nas zacne z enakimi enocelicnimi organizmi zivljenje tudi drugje (ceprav je verjetno ze tukaj vse drugace)...ze prvi korak evolucije gre verjetno v drugo smer kot na zemlji...korakov je na milijone, in ce pri samo polovici korakov evolucija zavije samo milimeter drugace, je zivljenska oblika na koncu cisto nerazpoznavna. anarchy: napisal si da morajo met vsaj osnovne stvari enake (oci, usesa, noge, roke itd). zakaj? kace so inteligentno zivljenje pa nimajo nog in rok. netopirji se orientirajo po zvoku, krti so slepi, kitajski beli (ze izumrli) recni delfin (beiji) se je zelo onesnazeni in kalni reki yangze prilagodil tako, da so se mu oci premaknile ne vrh glave kjer so ujele neko malenkost soncne svetlobe, drugace pa je bil prakticno slep in se je orientiral po zvoku. in je zaradi tega tudi izumrl, ker je reka postala tako prometna, da je ropot motorjev preglasil vse ostale zvoke in je s tem delfin izgubil vsako orientacijo...torej, ce bi bil njihov planet temnejsi, bi verjetno ali dobro videli v temi (kot macke) ali pa bi bili slepi (kot krti)...verjetno bi bili volj bledi (kot cloveska ribica), mogoce bolj kosmati (ker ne bi bilo toliko sonca, bi bil planet hladnejsi) itd...morda dihajo helij, taksna stvar pa bi mela verjetno posledice, ki bi ble tok nepredstavljive, da je brezveze sploh karkoli ugibat...predstavljaj si, da bi namesto kisika in ostale mesanice zraka, najbolj uzivali v zivem srebru...mogoce pa zivijo dva kilometra pod zemeljsko skorjo in se jim sploh ne sanja, da vesolje obstaja, ceprav so ful naprednejsi od nas. pac nikoli niso mel razloga, da bi sli pogledat na povrsje...al pa zivijo na planetu, ki je zavit v zelo gost oblak (kot prebivalci krikkita v stoparskem vodniku po galaksiji). po noci ni na nebu nicesar, podnevi pa sicer je sonce ampak vanj ne mores gledati, ker je premocno in tako pac ne gledajo v nebo. ko je ta rasa zvedela da zunaj oblaka obstaja vesolje je bil prvi instinkt strah in odlocitev, da mora vesolje izginiti...no ja, kakorkoli ze, naj bojo kakrsni koli, ce so prepotovali milijone svetlobnih let samo zato, da bi ugrabili nekega rednecka, ki zivi v prikolici in natepava svojo 150 kilsko brezzobo sestro, jih niti nocem spoznati (ceprav kadar tak redneck zgine za par dni in se nic ne spomni je to mogoce zato ker je pijan oblezal v jarku...zato incest ni pametna stvar. rodijo se debilni otroci, ki si pol zlo hitro mislijo, da so jih vesoljci ugrabili, namesto da bi malo pomislili...ja, tri dni me ni blo, boli me obraz (od pretepa), se pravi so delal poskuse na meni, nimam denarnice (ker sem jo zgubil), kar pomeni da jih je zanimalo o meni, nicesar se ne spomnim (ker sem bil mrtvo pijan), torej so mi zbrisali spomin in videl sem luc na nebu...)

anarchy
29.12.2006, 15:44
Kaj pa je kaj takega prepotovati par svetlobnih let? Ne smes gledati na razdaljo, ki jo prepotujejo, ker je nesmiselno, vazen je samo cas, ki ga rabijo, za prepotovati do tle, mogoce uni pridejo do nas v trenutku, ker jim njihova tehnologija to dopusca.

Poglejmo raje sebe, kam gremo iskati nove oblike zivljenja na nasem planetu,, pod vodo, na antarktiki, iscemo mikrobe, itd.... potujemo na stote in tisoce kilometrov, ter vcasih celo na miljone ali miljarde kilometrov, samo, da pridemo na mars in ga malo poslikamo, ter vzamemo nekaj vzorcev kamnov? Koliko smo potem mi inteligentni? Porabimo miljarde dolarjev zato, da gremo na luno se malo voziti in pobrati malo kamenja, mislim, ce ni to smesno?HAHAHA Da bi rekli pred 100 ali 200 leti, da bomo sli nekoc tako na luno iskati malo kamenja, bi nas sezgali na grmadi. Tudi mi bomo nekoc hodili raziskovati druge planete, se posebej, ko bomo nasli zivljenje in bomo ugrabljali razna bitja, ter ugotavljali, njihov nacin prehranjevanja, mnozenja, itd......

Tanatie
31.12.2006, 10:53
se strinjam...ampak a mislis da ce bi mi prisli na nek planet, kjer bi nasli zivljenje...a mislis da bi se pokazali dvema bitjema, in se potem delali da ne obstajamo? mislim da bi se ali prikazali vsem ali pa nobenemu, ne bi pa pomagali naredit enmu ljudstvu piramid, pa narisal par krogov v koruzo, pol pa pobegnil...

anarchy
01.01.2007, 15:37
se strinjam...ampak a mislis da ce bi mi prisli na nek planet, kjer bi nasli zivljenje...a mislis da bi se pokazali dvema bitjema, in se potem delali da ne obstajamo? mislim da bi se ali prikazali vsem ali pa nobenemu, ne bi pa pomagali naredit enmu ljudstvu piramid, pa narisal par krogov v koruzo, pol pa pobegnil...

Vprasanje, komu se zares, ce se pojavljajo redno, valda, se ne bodo kr tako vsem, ker se bojijo reakcij, morajo nekomu, ki zaupajo, da lahko to primerno razsiri okoli, da postopoma se privadimo. Ze tako mi gledamo cudno, ko pridejo tujci "romi, juznjaki, itd...", kaj sele, da bi kr naenrat prisli neki nezemljani, saj mi od strahu bi jih kr napadli, ker bi mislili, da so sovrazni, kar jasno, da niso, ker cene bi nas ze napadli, toda ljudje smo prevec krvolocni, saj smo napadalni, ker se ne znamo drugace braiti. Napadamo druge zato, da si vecamo ozemlje in, ce bomo tako nadaljevali, nas bodo oni mogli potem res napasti, saj jih mi z taksnimi dejanji res ogrozamo.

To glede deklasifikacije NLP pa je vecina v rokah unih, ki vedo, da obstajajo, ce recimo ameriska vlada ve, da obstajajo in noce povedati, so krivi americani, ker oni so tisti, ki morajo sprejeti to odlocitev, ali smo mi zares pripravljeni zvedeti resnico ali ne, nezemljani ne mroajo vedeti vse, kaj se dogaja tle, saj niti mi ne vemo, ki zivimo vsak dan tle in imamo razne vohune po celem svetu.

Lipovnik
01.01.2007, 16:34
Kaj pa je kaj takega prepotovati par svetlobnih let? Ne smes gledati na razdaljo, ki jo prepotujejo, ker je nesmiselno, vazen je samo cas, ki ga rabijo, za prepotovati do tle, mogoce uni pridejo do nas v trenutku, ker jim njihova tehnologija to dopusca..

Saj če bi se bilo možno gibati s svetlobno hitrostjo bi poljubno dolga pot za potnika trajala NIČ.
Zaradi relativnega skrajšanja časa se pot telesu, ki se giblje s hitrostjo primerljivo s svetlobno hitrostjo občutno zmanjša. V primeru hitrosti enake svetlobni je ta čas nič.

To pa ne velja za tiste ki se ne premikajo.
Če bi torej neka super inteligentna bitja lahko potovala s svetlobno hittrostjo in svetloba od njihovega planeta do nas potrebuje 100 let, bi se ta pot njim zdela trenutna.
To pa ne velja za tiste, ki so ostali na domačem planetu. Za te bi pot s povratkom trajala 200 let.

Tanatie
02.01.2007, 00:56
nice skrajsana teorija o relaticnosti lipovnik:)

anarchy: tudi ce bi se postopoma prikazovali bi to naredili na veliko pametnejsi nacin. pocasi se prikazes nekomu (pa naj bo to redneck ali znanstvenik) in mu das par solidnih dokazov, ki jih ne more nihce zavreci. recimo da mu das par kosov svoje tehnologije...al pa kak kemijski element, ki ga na zemlji ne poznamo...karkoli, lahko tudi 5 knjig napisanih v njihovm jeziku in pisavi...karkoli...ne pa da se pokazes nekomu, ki mu ziva dusa ne verjame in edini dokaz, ki ga pustis, je par slik, ki so ali popolnoma motne (in se jih lahko zamenja za oblak) ali pa take, ki se jih da narediti v photoshopu...ce se hoces prikazati, je ogromno nacinov, da to naredis varno ampak vseeno za ziher. ce se pa noces, se pa ne prikazes nikomur...

anarchy
03.01.2007, 05:17
nice skrajsana teorija o relaticnosti lipovnik:)

anarchy: tudi ce bi se postopoma prikazovali bi to naredili na veliko pametnejsi nacin. pocasi se prikazes nekomu (pa naj bo to redneck ali znanstvenik) in mu das par solidnih dokazov, ki jih ne more nihce zavreci. recimo da mu das par kosov svoje tehnologije...al pa kak kemijski element, ki ga na zemlji ne poznamo...karkoli, lahko tudi 5 knjig napisanih v njihovm jeziku in pisavi...karkoli...ne pa da se pokazes nekomu, ki mu ziva dusa ne verjame in edini dokaz, ki ga pustis, je par slik, ki so ali popolnoma motne (in se jih lahko zamenja za oblak) ali pa take, ki se jih da narediti v photoshopu...ce se hoces prikazati, je ogromno nacinov, da to naredis varno ampak vseeno za ziher. ce se pa noces, se pa ne prikazes nikomur...
In kdo je pa reku, da nam niso ze dali teh dokazov in tehnologij? Kaj mislis, da ce bi nam oni dali problem za resiti svetovo krizo z energijo, bi jo mi dali vsem na razpolago? Eni pravijo, da so tranzistor, opticna vlakna in night vision dobili od nezemljanov in bog ve kaj se, to so pac spekualcije, samo tako, da se ve, kaksne teorije nastanka teh tehnologij so, dejstvo pa je, da bogatasi in vladarji sveta nam nikoli ne bi dali kar tako energije zastonj, ker potem bi bili ljudje res bolj svobodni in ne bi bili odvisni toliko od nafte in ostalih virov energije, za katere porabimo v povprecju 10% place in se vec in globalno gledano so to astronomske stevilke.

Tanatie
03.01.2007, 09:45
pa sej glih to je point. ce bi se hotl razkrit clovestvu bi se. pika. ne bi sli do busha pa mu rekli, lej tuki mas zastonj energijo, naredi z njo kar hoces, ampak bi se vsilili v signal satelitov pa se prikazali na vseh televizijah...ce bi hotli, da vemo da so tukaj, bi vsi vedeli, da so tukaj. nihce jim ne bi mogel tega preprecit...

anarchy
04.01.2007, 23:27
pa sej glih to je point. ce bi se hotl razkrit clovestvu bi se. pika. ne bi sli do busha pa mu rekli, lej tuki mas zastonj energijo, naredi z njo kar hoces, ampak bi se vsilili v signal satelitov pa se prikazali na vseh televizijah...ce bi hotli, da vemo da so tukaj, bi vsi vedeli, da so tukaj. nihce jim ne bi mogel tega preprecit...

Kdo pa je reku, da se hocejo oni vsem prikazati, saj oni itak ne bi imeli nic od tega, imeli bi k vecjemu mi korist.
Kaksno korist bi imeli mi, ce bi sli v afriko in jim pokazali nas stil zivljenja in tehnologijo, ki jo imamo? Tehnologija je zelo dobra stvar, toda v napacnih rokah je lahko zela slaba, mi nismo zadosti zreli, saj je polno vojn po svetu in se dobro, da ne uporabljamo dosti atomskega ali drugega orozja, ker bi bilo hudo. Ce bi africanom dajali prevec hrane in vode, bi se se bolj namnozili, treba jih je najprej nauciti dolocene vrednote, ter kako uravnavati rojstva. Africanom "unim iz tretjega sveta pa", bi lahko z danasnjo tehnologijo zelo pomagali, mislim, oni imajo polno nafte, a tam je samo revscina, ker jih mi izkoriscamo, ce bi jim dali avte in traktorje, bi lahko uno nafto sami uporabili, naredili nove avte in stroje, ter ziveli lepse kot mi, mi "v glavnem americani", izkoriscajo te ljudi, mogoce celo nezemljani izkoriscajo nas, kaj pa vemo, vsekakor pridelamo prevec, ker nekdo na nas racun zivi zelo lepo in gre lahko ziveti na luno, ce zeli, saj ima ogromno denarja in z novejso tehnologijo bo imel zmeraj vec denarja in bo lahko sel ziveti tudi na Mars ali se dlje.

Tanatie
05.01.2007, 15:37
zakaj bi se pa pol sploh komu prikazali?

mataj
06.01.2007, 17:38
Nekje sem prebral ,da so v ZDA NLPjjevci ugrabili že okoli 5000 ljudi,ki pa so jih vrnili na zemljo vendar se ti ljudje ničesar ne spominjajoNekje? Le kje neki bi to lahko bilo? V glasilu drušva ugrabljencev NLP?

anarchy
06.01.2007, 21:19
zakaj bi se pa pol sploh komu prikazali?

Ker nam hocejo pomagati, da se ne bi unicili in, da bi lahko vsi lepo v miru ziveli, saj tudi mi hodimo africanom pomagati, jim dajamo hrano, itd... Drugace je pa itak ocitno, da ce bi hoteli, bi se ze prikazali, samo mogoce se nas res prevec bojijo, saj cim vstopijo v nas zracni prostor jih ze napademo, taksni pac smo.

Ce bi africani tudi nas napadali, verjetno ne bi kar tako hodili tam, po malem.

Tanatie
07.01.2007, 13:57
africani se cisto dobro zavedajo da mi obstajamo:) in nas mnogokrat napadajo ko jim hocemo kaj vzeti...ne, oprosti, vem da dobro hoces, ampak ta teorija pri meni ne bo sla skozi...

Andreea
07.01.2007, 15:29
anarchy, kako pa ves, da nam hocejo pomagati? A ti je kateri ze to povedal, takrat, ko si zginu za 3 dni? :veryevil: :veryevil: :veryevil:

anarchy
07.01.2007, 19:21
anarchy, kako pa ves, da nam hocejo pomagati? A ti je kateri ze to povedal, takrat, ko si zginu za 3 dni? :veryevil: :veryevil: :veryevil:

Mogoce pa nas hocejo tudi izkoristiti, vsekakor nam nocejo skodovati, ker cene bi nas ze unicili.

anarchy
07.01.2007, 19:25
africani se cisto dobro zavedajo da mi obstajamo:) in nas mnogokrat napadajo ko jim hocemo kaj vzeti...ne, oprosti, vem da dobro hoces, ampak ta teorija pri meni ne bo sla skozi...

Oni z nami nimajo nobene koristi, razen, ce nas izkoriscajo, kakorkoli, itak se ne ve se ali so ali niso, scasoma bomo lahko zvedeli ali so res ali niso, mislim, da ce v roku 20 let se ne izve potem verejtno res niso nas obiskali niti v zadnjih 100 letih nic.

Jaz bi rad dobil kaksno znanje in tehnologijo od njih, zato bi zelel, da res obstajajo, drugace pa ljudje ze sami delajo tako dobro tehnologijo, da kmalu res ne bomo rabli nezemljanov.

Tanatie
07.01.2007, 21:27
tehnologija je vedno lahko boljsa. verjetno, ce bi bili res naprednejsi od nas, bi bili tako zelo napredni, da si z njihovo tehnologijo ne bi znali pomagati. enako kot ce bi cloveku iz kamene dobe prinesel televizor, da mu bos pomagal. ne bi vedel kaj naj pocne z njim, pa tudi ce bi vedel, ga nima kam vklopit. tut jaz si zelim da bi nezemljani obstajali, ce druzga ne, ze samo zato, ker mi je dolgcas in bi to malo popestrilo zivljenje, ampak to se ne pomeni, da nam bush skriva vesoljce in njihovo tehnologijo...

lisica
09.01.2007, 14:24
Mogoce pa nas hocejo tudi izkoristiti, vsekakor nam nocejo skodovati, ker cene bi nas ze unicili.

večina nezemljanov, je izredno sovražno nastrojenih, do človeške rase. razlog da nas niso že napadli, v vsesplošni invaziji, je da nas oni dojemajo kot surovino. mi se na žalost ne zavedamo, da so nas že osvojili. pred desetletji če ne stoletji. vsaka pomembnejša vohunska služba z CIA-o na čelu je v oblasti nezemljanov.

Octapus
09.01.2007, 19:36
večina nezemljanov, je izredno sovražno nastrojenih, do človeške rase. razlog da nas niso že napadli, v vsesplošni invaziji, je da nas oni dojemajo kot surovino. mi se na žalost ne zavedamo, da so nas že osvojili. pred desetletji če ne stoletji. vsaka pomembnejša vohunska služba z CIA-o na čelu je v oblasti nezemljanov.

Nasmejal si me pa :rolling:

slehernik
09.01.2007, 21:43
večina nezemljanov, je izredno sovražno nastrojenih, do človeške rase. razlog da nas niso že napadli, v vsesplošni invaziji, je da nas oni dojemajo kot surovino. mi se na žalost ne zavedamo, da so nas že osvojili. pred desetletji če ne stoletji. vsaka pomembnejša vohunska služba z CIA-o na čelu je v oblasti nezemljanov.Surovino za kaj?

Teo
09.01.2007, 22:01
enkrat na temo se mora odpret taka tema ane:)

brez relevantnih linkov je brezveze debatirat otroci.

lisica
10.01.2007, 14:09
Nasmejal si me pa :rolling:

Razmisli! Naboljša taktika invazije je tiha invazija. Tako nihče ne ve, da je prišlo do osvojitve in če nihče ne ve, potem tudi ni sovražnika proti kateremu bi se bojeval. Mi sploh vemo ne da so nas osvojili. Človeštvo je za nezemljane surovina v obliki genov. Rabijo nas za genetski inžiniring, saj izdelujejo novega človeka, mešajo ga z svojimi geni. Človek sam, je produkt več kot 20 nezemeljskih DNK.

lisica
10.01.2007, 14:12
To je tudi razlog, da je NLP taka tabu tema. Enostavno se jih ne sme dokazati. Če ne obstajajo, se ni treba bojevati proti njim. Ameriška vlada sodeluje z njimi že vsaj 60 let...

Tanatie
10.01.2007, 16:22
tabu tema? od kdaj pa to? kokr jst vem vsak bedak dandanes govori o nlpjih...sicer pa nimam nic proti invaziji, ki je tako tiha, da nima popolnoma nobenega vpliva na nikogar na svetu...

nejc
10.01.2007, 16:45
Razmisli! Naboljša taktika invazije je tiha invazija. Tako nihče ne ve, da je prišlo do osvojitve in če nihče ne ve, potem tudi ni sovražnika proti kateremu bi se bojeval. Mi sploh vemo ne da so nas osvojili. Človeštvo je za nezemljane surovina v obliki genov. Rabijo nas za genetski inžiniring, saj izdelujejo novega človeka, mešajo ga z svojimi geni. Človek sam, je produkt več kot 20 nezemeljskih DNK.
:rolling: :clapping: :rolling: :clapping: :rolling: :clapping: :rolling:

Od kod ti ta podatek?:dontknow:

Tanatie
10.01.2007, 16:50
alieni so mu/ji povedal...doh!

nejc
10.01.2007, 17:05
Predpostavmo, da je vse to res::rolling:

Bom skušu mal bit resen.:D

Lisica, kako potem vse to veš, če ravno razlagaš, da se izvaja tiha invazija? Torej bi za njo vedela le CIA, ameriška vlada itd., nikakor pa ne en človeček iz sončne strani Alp.

...Tako nihče ne ve...

V protislovja zahajaš.

lisica
10.01.2007, 21:11
tabu tema? od kdaj pa to? kokr jst vem vsak bedak dandanes govori o nlpjih...sicer pa nimam nic proti invaziji, ki je tako tiha, da nima popolnoma nobenega vpliva na nikogar na svetu...

ne delaj se neumnega, če mislimo debatirati na resni ravni. Dobro veš kaj sem mislil z tabu temo. Takoj ko omeniš NLP fenomen, te nihče ne jemlje resno in takoj izpadeš debil. Kljub temu, da je NLP fenomen tako velik, da je prisoten po celem planetu, že več sto let. In kjer je dim je tudi ogenj. Enostavno je preveč kredibilnih prič, da nebi tega jemali resno.

Pred desetletji so dvomljivci kričali o dokazih, so hoteli slike in videoposnetke. Sedaj ko je tehnologija tako napredovala, da ima vsak pri sebi fotoaparat, če nič drugega v mobilcu in ko si kamero lahko privošči vsak, sedaj je teh dokazov na tone. Toda sedaj težijo z Photoshopom in ponaredki, kljub temu da je na ducate posnetkov, kjer je bilo dokazano da niso ponaredki....nikoli končana zgodba.

lisica
10.01.2007, 21:13
:rolling: :clapping: :rolling: :clapping: :rolling: :clapping: :rolling:

Od kod ti ta podatek?:dontknow:

Sigurno si že slišal za manjkajoči člen:) Darwinova teorija je joke...:2thumbs:

lisica
10.01.2007, 21:17
Predpostavmo, da je vse to res::rolling:

Bom skušu mal bit resen.:D

Lisica, kako potem vse to veš, če ravno razlagaš, da se izvaja tiha invazija? Torej bi za njo vedela le CIA, ameriška vlada itd., nikakor pa ne en človeček iz sončne strani Alp.

V protislovja zahajaš.

Ne zahajam v protislovja. Marsikaj se da izvesti na interentu, če si le pripravljen sprejeti dejstva. Obstaja mnogo ljudi, ki so delali za vlado ZDA na tajnih projektih in potem ko so videli kaj vse počnejo, enostavno niso mogli molčati. Mnoge izmed njih so likvidirali potemko so začeli odprto govoriti o svojem deluza vlado. Eden izmed bolj znanih primerov je Phil Schneider.

lisica
10.01.2007, 21:24
Celotni JZ ZDA (New Mexico, Arizona, Kolorado, Utah) je prevrtan in povezan z podzemnimi bazami, nekatere od njih so velika kot manjša mesta, več kilometrov pod zemljo. V nekaterih izmed njih ljudje sodelujejo skupaj z nekaj izmed vrst nezemljanov. Največkrat so omenjeni mali sivi in reptili, ki naj bi bili glavni. Celotni projekt spada med tako imenovani črni proračun, ki se polni z pomočjo CIA-niga opranega denarja od prodaje mamil na ameriškem trgu. To da ameriško trgovino z mamili vodi CIA je staro znano dejstvo.

lisica
10.01.2007, 21:27
http://en.wikipedia.org/wiki/Philip_Schneider--wikipedia o Philu Schneiderju:2thumbs:

Dokazov o obstoju nezemljanov, ter o tem da nas obiskujejo že stoletja, je toliko, da tisti ki si še vedno zatiskajo oči slonijo na meji med patetiko in bebavostjo.

Zagotovo, še nista slišala za "Disclosure project". Tiskovna konferenca, v kateri je sodelovalo preko sto znanstvenikov z področja aviacije, obveščevalcev, kontrolorjev poleta, vojakov, bivših senatorjev itd, skratka izjemno kredibilnih prič, ki so odkrito govorili o obstoju nezemljanov in o tem da je NLP pojav še kako resničen. Kljub temu, mainstream tisk ni posvetil pet posto pozornosti tej konferenci. Zakaj? Ker se bo obstoj nezemljanov razkril takrat ko bodo oni hoteli, oz. ko bo to v njihovi koristi. Svetovni tisk pa je tako ali tako pod kontrolo NWO(novega svetovnega reda) ali tako imenovane, najmočnejše prostozidarske lože na svetu-Illuminati. Illuminati so tesno povezani z pojavom NLP, oni so tisti ki imajo z njimi "podpisane" pogodbe sodelovanja. Kakšen je cilj ali agenda Illuminatijev si lahko ogledata v filmu V for Vendetta. Filmi so že desetletja močno orodja za sporočila ljudem. Tako imenovano orodje pranja možganov.

Verjamem, da se vama ne da zapravit urico časa, za tako zabito temo, toda kot sem rekel, če imaš odprt razum, v redu, drugače živi naprej v temi:

http://video.google.com/videoplay?docid=6552475158249898710&q=disclosure+project

Tanatie
11.01.2007, 09:37
kredibilne price, dokazani posnetki itd. mi lahko pokazen en sam samcat posnetek, ki je dokazano resnicen? eno samo prico, ki se ji da brez dvoma verjeti? ker se mi zdi da ce bi bil en sam tak posnetek, za katerega bi se brez vsakega dvoma lahko reklo da je resnicen, bi bli tut mediji "all over it"...to da je teh slik na milijone pa ne pomeni cisto nicesar, razen tega da lahko danes ze vsak vsaj malo tehnolosko pismen clovek naredi ponaredek. tudi slik kjer se olsenovi dvojcici dajeta dol s stirimi tipi je na tisoce, pa to se ne pomeni da so resnicne...

nejc
11.01.2007, 09:49
Si bom vzel dans mal časa, pa bom prebral kej o teh zadevah. Vsekakor zanimiva teorija zarote, koliko bom verjel, bomo pa še videli.:)

galeb
11.01.2007, 10:34
Nezemljani so v naravnem stanju na etericni ravni, lahko pa znizajo vibracijo svojih teles -enako lahko naredijo s svojimi plovili - in postanejo fizicni. V tem primeru so videti bolj ali manj enaki nam. Biti clovek je univerzalen pojav v vesolju - taksni 'sadezi' rastejo povsod. Vec milijonov nezemljanov zivi med nami navidez obicajno clovesko zivljenje ne da bi drugi to vedeli.
Vsi nezemljani, ki so prisotni na nasem planetu, so popolnoma neskodljivi, celo obratno, brez njihove pomoci bi bili ze na robu propada. Kolikor jim dopusca zakon karme odstranjujejo posledice onesnazevanja, zlasti jedrskega, katerega skodljivosti se zemljani zelo malo zavedamo.
Ne drzi, da nezemljani sodelujejo z vladami, pac pa sodelujeo z nekaterimi skupinami znanstvenikov in jih ucijo napredne eterske tehnologije, ki jo bomo uporabljali kasneje. Res pa je da obstajao tudi crni projekti, ki skusajo resnico o nezemljanih prikriti in izkoriscati njihovo tehnologijo kot sredstvo za svetovno prevlado.

Priporocam Disclosureproject, Share International ..

nejc
11.01.2007, 10:43
galeb, pa poznaš kakšnega nezemljana?

Halo!?!? Zdj gre pa debata že v ekstreme. SJ ne rečem, da kej takega ni možno. Trdim le to, da če se to dogaja in so ti nezemljani tako superiorni napram nam, da o tem mi ne bi vedeli nič.

sati
11.01.2007, 10:50
Nezemljani so v naravnem stanju na etericni ravni, lahko pa znizajo vibracijo svojih teles -enako lahko naredijo s svojimi plovili - in postanejo fizicni. V tem primeru so videti bolj ali manj enaki nam. Biti clovek je univerzalen pojav v vesolju - taksni 'sadezi' rastejo povsod. Vec milijonov nezemljanov zivi med nami navidez obicajno clovesko zivljenje ne da bi drugi to vedeli.
Vsi nezemljani, ki so prisotni na nasem planetu, so popolnoma neskodljivi, celo obratno, brez njihove pomoci bi bili ze na robu propada. Kolikor jim dopusca zakon karme odstranjujejo posledice onesnazevanja, zlasti jedrskega, katerega skodljivosti se zemljani zelo malo zavedamo.
Ne drzi, da nezemljani sodelujejo z vladami, pac pa sodelujeo z nekaterimi skupinami znanstvenikov in jih ucijo napredne eterske tehnologije, ki jo bomo uporabljali kasneje. Res pa je da obstajao tudi crni projekti, ki skusajo resnico o nezemljanih prikriti in izkoriscati njihovo tehnologijo kot sredstvo za svetovno prevlado.

Galeb, da nisi tudi ti eden teh dobronamernih nezemljanov? :D

nejc
11.01.2007, 14:51
Drugi del Disclosure Projecta (http://video.google.com/videoplay?docid=-4694075066240662837&q=disclosure+project)

Lisica:2thumbs:

Dober dokumentarec. Zame osebno niti ni šokanten. Čeprav malo skepse je treba do tega ohranit. Predvsem to me je pri teb zmotlo, ker si pisal o tem, kot da je priznano dejstvo, kar pa (še:dontknow:) ni.

Kar se tiče Schneiderja. Tuki sem bol skeptičen. Tudi dokumentarca ne omenjata te varjante. Ker on govori o tem, da je 11 vrst nezemljanov med nami oz. pod nami. 2 nesovražne in 9 sovražnih vrst. Od kod mu ta podatek, ne pove!!! Pravtako ni imel nobenih dokazov o tem, tazen nekih kamnov ipd. ,kar pa samo zase ni dokaz. Če je bil inženir pri teh podzemnih gradnjah, potem bi ziher v nekaj 10 letih lahko slikal kej.

Tuki bi se navezal na tisto, kar sem napisal v uni drugi temi nekaj sklopov nižje. To teorijo podkrepi tudi ta dokumentarec oz. pričujoči v njem. Tehnološko tako napredne civilizacije so napredne tudi v kulturnem smislu(morala etika,...). Poleg tega, če predpostavimo, da so res nezemljani imeli prste zraven v določenih trenutkih v preteklosti(Egipt itd.), potem bi nas vsekakor lahko sesuli že zdavnaj in ne bi čakali, da se razvijemo do te mere, da imamo atomske bombe itd..

Sta mi ble pa 2 stvari posebej zanimivi v dokumentarcu.

1)Da nam neki NLPji ne pustijo spravit v vesolje nuklearnega orožja(ker potem kmalu postanemu nevarnost za njih). Ko rzlaga en tip, da zmeri, ko izstrelijo raketo v vesolje,ki nosi jedrsko orožje, da se pojavi NLP in jo onesposobi.

2)Da so na luni objekti, ki jih nismo nmi zgradili in so jih odkrili med Apollo misijami.

Vsekakor zanimive zadeve. Ne bi jim pa 100% verjel.

nejc
11.01.2007, 15:29
@Tanatie: Tale DP je vreden ogleda. V drugem delu se osredotočijo na to, kako deluje cel sistem skrivanja. Majo protokoll, po katerem se vsaka slika NLP ipd. uniči. Omenijo tud "Zero point energy", ki je bol razložena v "What the bleep do we know".

Grem zdj še iskat podobne zadeve. Če ma kdo kake linke, nej jih objavi prosim.

lisica
11.01.2007, 15:47
kredibilne price, dokazani posnetki itd. mi lahko pokazen en sam samcat posnetek, ki je dokazano resnicen? eno samo prico, ki se ji da brez dvoma verjeti? ker se mi zdi da ce bi bil en sam tak posnetek, za katerega bi se brez vsakega dvoma lahko reklo da je resnicen, bi bli tut mediji "all over it"...to da je teh slik na milijone pa ne pomeni cisto nicesar, razen tega da lahko danes ze vsak vsaj malo tehnolosko pismen clovek naredi ponaredek. tudi slik kjer se olsenovi dvojcici dajeta dol s stirimi tipi je na tisoce, pa to se ne pomeni da so resnicne...

http://video.google.com/videoplay?docid=6552475158249898710&q=disclosure+project--evo ti kredibilne priče. Pa ne mi z photoshopom težit:D

lisica
11.01.2007, 15:50

to so pravljice za lahko noč! Nezemljani so močno povezani z satanizmom. Možno da so celo njegovi protoganisti. Številna poročila o ugrabljanju nezemljanov, nam lahko dajo lep primer, kakšen odnos imajo nezemljani do človeka. Hladen, sovražen, obravnavajo nas kot živino...

nattka
11.01.2007, 16:04
to so pravljice za lahko noč! Nezemljani so močno povezani z satanizmom. Možno da so celo njegovi protoganisti. Številna poročila o ugrabljanju nezemljanov, nam lahko dajo lep primer, kakšen odnos imajo nezemljani do človeka. Hladen, sovražen, obravnavajo nas kot živino...

are you ok ...:O

nejc
11.01.2007, 16:19
@lisica:

Sem zdle pregledal in prebral še par linkov z wikipedije o Schneiderju.

Tipična teorija zarote.Tip trdi, da New World Order(v nadaljne NWO) v ZDA želi zasužnjiti prebivalce ZDA, verjetno tudi ostali svet. Ena teza, ki sigurno ne drži, je ta, da so američani ustvairli konflikt v Bosni. To vemo iz lastnih izkušenj, ampak on trdi drugače. Poleg tega pravi, da je videl dokumente in omenja točen datum nastanka in laboratorij, kjer je nastal AIDS kot biološko orožje. Potem pravi tudi, da eksplozija v Oklahomi in prvi napad na WTC nsita bila delo teroristov(ameriških in neameriških), ampak je za tem vlada. Ne vem. To dvoje bi še mogoče verjel.

Med drugim trdi tudi, da ima NWO od leta 1954 podpisano pogodbo z nezemljani. Nezemljani lahko mirne duše pobirajo človeške in živalske primerke, le poročat morajo o svojih odkritjih oz. raziskavah različnih implantov itd.. ZDA bi naj imele pod površino čez celotno ozemljo tunele in podzemna mesta. Vse bi naj bilo na globini do 3 milj. POoleeg tega bi naj pod zemljo živeli tudi nezemljani.Tip trdi, da je eden od 3 preživelih iz incidenta iz leta 1979, ko je šel raziskovat kamnine na globino nekaj milj in so tam naleteli na nezemljani. Vnel se je spopad. Umrlo je 66 pripadnikov Delta force, on je 2 nezemljana ustrelil, bil tudi sam ranjen z nekim radioaktivnim orožjem, zaradi katerega je dobil tudi raka. Ostala dva od preživelih sta menda pod strogim nadzorom vlade itd..

Kot rečeno. Dokumentarec DP je dober in ima umirjeno razlago. Schneider ma pa tipično teorijo zarote. Ki je seveda ne more povsem podkrepit z dokazi.

itd. itd.

lisica
11.01.2007, 16:45
are you ok ...:O

vse v redu, pa ti?

nejc
11.01.2007, 18:13
Še mal updata, pol pa neham s Schneiderjem. Sem gledu zdle uro pa 10 min dolg posnetek njegovega nastopa iz leta 1995.

Tip trdi oz. je trdil(je umrl v čudnih okoliščinah leta 1996), da NWO dobiva ukaze direktno od nezemljanov. Namen nej bi bil ta, da celoten svet dobi eno vlado in da bi nas nej zasunžnjili. Btw., vsi ti objekti pod zemljo naj bi bili namenjeni zaporom.

Zarad česa js ne verjamem v vse to, čeprav ne trdim, da kej od tega morda ni res?

1)Tip verjame v boga, posledično verjetno verjame v biblično stvarjenje sveta. Po drugi strani pa je tip iz oči v oči gledal nezemljane, kar se pa ne sklada z bibličnimi pogledi.

2)Tip ima s seboj kup nekih kamnov oz. kovin, za katere trdi, da so nezemljskega nastanka. Na koncu pa pove, da si jih bodo obiskovalci lahko pogledali, ampak ne smejo se jih dotikat. Česa ga je strah, če gre po njegovem za kovine in minerale, ki so 70x trepežnejši od diamanta itd.

3)Pravi, da so mu leta 1995 do tega nastopa 13x stregli po življenju, ampak se je uspel ubranit. Zdj mi povej lisica, kako je mogoče, da "organizacija", ki bi naj imela letni proračun(black budget) čez 500milijard $, ne more pospravit enega smrtnika. Poleg tega je ta "organizacija" povezana z nezemljani, torej bi ga lahka oni na hiter ugrabli, ane. Ker tip trdi, da je cca milijon(nisem razumel, a gre za cel svet, ampak verjetn ja) ljudi že zginlo. Od kod mu ti podatki?:dontknow:

4)Med drugim pravi na neki strani, da se mu gre za to, da bo svetu(američanom seveda) pokazal resnico in da mu je vseeno, kaj se z njim zgodi. Po drugi strani pa v tem nastopu trdi, da ne more pokazat načrtov in slik, ker sicer bo šou v zapor.:rolling: Res neverjetno, da človek, ki se mu tako gre za obstoj človeštva in rešitvijo pred NWO, ne upa tvegat svojga življenja, če je tako prepričan, da je vse res.

itd.

Verjamem v to, da ima ameriška vlada svašta čudes narejenih. Ne verjamem, da so nezemljske tehnologije. On trdi, da v zadnjih 40 letih(leta 1995), ameriška vojska razvija tehnologijo 44 do 45x hitrej kot civilni svet. Torej so že leta 1995 imeli za več kot 1200 let bolj napredno tehnologijo. Recimo stealth letala so po njegovem narejena iz nezemeljskih materialov, ki smo jih dobili od vesoljcev.:D

To, da z ogromnimi proračuni, iz katerih se napajajo razne organizacije v ZDA, se da nardit ogromno tehnološko naprednih reči. Čist konkretno je menda DARPA razvila infrardeče daljnoglede že v 70. letih, prvič pa so za namene vojske bili uporabljeni v 1. zalivski vojni. To je samo en primer, ki se ga najbolj spomnem.

Vgalvnem, teorija zarote brez nekih dokazov ni kaj prida vredna.

DP pa vseeno poglejte. Je čist neki drugega kot ta Schneiderjeva teorija.

galeb
11.01.2007, 18:40
to so pravljice za lahko noč! Nezemljani so močno povezani s satanizmom. Možno da so celo njegovi protoganisti. Številna poročila o ugrabljanju nezemljanov nam lahko dajo lep primer, kakšen odnos imajo nezemljani do človeka. Hladen, sovražen, obravnavajo nas kot živino...
Mi delujes bolj kot prestrasena kura, kot lisica. Nezemljani in satanizem, kaksna bedarija. Tako imenovani ugrabljenici so vecinoma psihicni iztirjenci, je pa res, da so nekatere ugrabitve pristne, vendar jih ugabljajo zemljani s tehnoloskimi sredstvi, ki ugrabljence prepricajo, da so bili nezemljani, vse z namenom sejanja strahu pred nezemljani. To je samo ena izmed metod zamegljevanja pravih informacij, obstaja tudi medijsko smesenje in podobno. Ce si gledal DP, vsaj razumi kaj govorijo.

nattka
11.01.2007, 22:34
vse v redu, pa ti?

sem mal v skrbeh zate ...

Octapus
11.01.2007, 22:47

Eh daj ne seri, oprosti ampak od kod tebi ti podatki ? :nonono:

Tanatie
12.01.2007, 01:38
nejc & lisica, isti link sta nalimala...ne morem se komentirat, ker mi tole prek google videa prevec steka da bi blo gledljivo, tko da si snemam dol in ko pogledam bom komentiru konkretno ta dva filmcka...bi pa par stvari glede postov komentiru. najprej galeb. galeb ma to smotano navado, da vsi njegovi posti zgledajo kokr da bi jih napisu nek verski fanatik in to ne glede na to o cem pise (ne zamerit, sej vem da ne mislis slabo, ampak to je dejstvo). mimogrede, spodaj bom limal citate iz postov, ki so sledili mojemu. ce je citat recimo od lisice, se ne pomeni, da odgovarjam samo njemu ampak, samo da sem citat uporabil kot iztocnico za svoj odgovor. prevec odgovorov je za mojim in predolgi so, da bi odgovoril vsakemu posebej, si pa vsi zasluzijo debatiranja. p.s. odgovori so v oranzni barvi.

Nezemljani so v naravnem stanju na etericni ravni, lahko pa znizajo vibracijo svojih teles -enako lahko naredijo s svojimi plovili - in postanejo fizicni...

a to je misljeno na nacin da kot je krogla popolna oblika za planet, je clovek popolna oblika za inteligentno bitje, slucajno? jao, aroganca...

Halo!?!? Zdj gre pa debata že v ekstreme. SJ ne rečem, da kej takega ni možno. Trdim le to, da če se to dogaja in so ti nezemljani tako superiorni napram nam, da o tem mi ne bi vedeli nič.

to ze cel cas govorim anarchyju v neki drugi temi...ce se nam hocjo pokazat, jih nic na svetu ne more ustavit, ce se nam nocjo, se ne bi nikomur, pa tudi ce hocjo bit previdni, ni nobenga smisla se pokazat in/ali ugrabit enga rednecka po imenu billy-bob, brez zob (po domace trailor trash), ki je naceloma potomec para, ki sta brat in sestra...

...on govori o tem, da je 11 vrst nezemljanov med nami oz. pod nami. 2 nesovražne in 9 sovražnih vrst. Od kod mu ta podatek, ne pove!!! Pravtako ni imel nobenih dokazov o tem, tazen nekih kamnov ipd. ,kar pa samo zase ni dokaz. Če je bil inženir pri teh podzemnih gradnjah, potem bi ziher v nekaj 10 letih lahko slikal kej.

To me spomne na stoparski vodnik in unga tipa, ki je mel teorijo o tem kam grejo vsi obrabljeni kuliji, ko niso vec uporabni. grejo na nek kulioiden planet, kjer zivijo kulioidno zivljenje in se majo nadvse kulijevsko. s teorijo je blo vse lepo in hupi, pac zblojena teorija, dokler ni en dan rekel, da je ta planet dejansko nasel in da je tri leta zivel na njemu pri druzini majhnih zelenih navadnih pritiskavcev, kjer se je prezivljal kot druzinski sofer. ko so sli planet iskat so na podanih koordinatah dejansko nasli majhen planetic ampak je na njemu zivel samo en clovek, ki je ves cas ponavljal, da ni nic rec, pa se za to se je kasneje izkazalo, da je laz. teorije so kul, dokler ne trdis, da so resnicne, dokaza za to nimas pa nobenega. folk misli, da je 1000000 meglenih slik dokaz. pol sklepam, lisica, da verjames tudi v jetija, loch ness posast, vampirje, duhove, boga in bozicka?

Tuki bi se navezal na tisto, kar sem napisal v uni drugi temi nekaj sklopov nižje. To teorijo podkrepi tudi ta dokumentarec oz. pričujoči v njem. Tehnološko tako napredne civilizacije so napredne tudi v kulturnem smislu(morala etika,...). Poleg tega, če predpostavimo, da so res nezemljani imeli prste zraven v določenih trenutkih v preteklosti(Egipt itd.), potem bi nas vsekakor lahko sesuli že zdavnaj in ne bi čakali, da se razvijemo do te mere, da imamo atomske bombe itd..

agreed. je pa tuki spet ena predpostavka, ki nima smisla, ce pomislis. dejansko nimamo niti najmanjsega pojma kaksna so ta bitja, niti po videzu, se manj pa po razmisljanju. for all we know, lahko sploh ne poznajo pojma kulture, razviti so pa morali vesoljska plovila, ker je planetu grozilo unicenje. mogoce so ze od vsega zacetka miroljubni, tko kot recimo zelve. mogoce so pa tok agresivni, da ce enga zapres za dovolj dolgo v sobo, prebuta samega sebe...p.s. mogoce pa hocjo izziv...

evo ti kredibilne priče. Pa ne mi z photoshopom težit

morm pogledat, ampak mocno dvomim, da je zato ker ma prepricljivo zgodbo kredibilen. kredibilnost pomeni, da ma tipcek dokaze, ki jih ne more nihce zanikati in definicija dokaza je, da se ga da preveriti in vedno pod vsakimi pogoji drzi. ce se motim se ti bom opravicil, ker domim vate (in v tipota)...

to so pravljice za lahko noč! Nezemljani so močno povezani z satanizmom...

iz kje si pa zdej satanizem potegnu? mislm ej, 3 mač...

...on je 2 nezemljana ustrelil, bil tudi sam ranjen z nekim radioaktivnim orožjem, zaradi katerega je dobil tudi raka. Ostala dva od preživelih sta menda pod strogim nadzorom vlade itd..

tole mi pa ful krici po eni alternativni razlagi. mogoce celo vzrok za njegovo "raziskovanje" nlpjev lezi v tem dejstvu. tipo je dobil raka. kdo ve zakaj, ampak to je novica, zaradi katere si ljudem ponavadi porusi svet. vse je drugace, ko se zavedas, da umiras. in nekoga moras kriviti, saj seveda ne more biti krivo tvoje zivljenje. v ekstremnih umih s (pre)bujno domisljijo lahko to krivdo prevzame radioaktivno nezemljansko orozje...tako kot si heroinski odvisnik rece, da bi sicer lahko nehal s heroinom, ampak gta jemlje ker ga tolazi, ker se doma vsakic, ko hoce nehat skregajo in mu tezijo.

Kot rečeno. Dokumentarec DP je dober in ima umirjeno razlago. Schneider ma pa tipično teorijo zarote. Ki je seveda ne more povsem podkrepit z dokazi. kot receno, bom pogledu oba, samo glede na ta tvoj zadnji stavek, mislim, da me ne bosta prepricala...sem pa vedno odprt za nove teorije:)

1)Tip verjame v boga, posledično verjetno verjame v biblično stvarjenje sveta. Po drugi strani pa je tip iz oči v oči gledal nezemljane, kar se pa ne sklada z bibličnimi pogledi.

naceloma se da te stvari prilagoditi, ce si dovolj zaslepljen. bog postane stvarnik vseha planetov in vsega zivljenja itd...

2)Tip ima s seboj kup nekih kamnov oz. kovin, za katere trdi, da so nezemljskega nastanka. Na koncu pa pove, da si jih bodo obiskovalci lahko pogledali, ampak ne smejo se jih dotikat. Česa ga je strah, če gre po njegovem za kovine in minerale, ki so 70x trepežnejši od diamanta itd.

pri temi "katera cerkev je prava" mi nekdo govori, da je sveto pismo popolno. dal sem mu citate, s stranjo in verzom, kjer jih najde. citati pricajo o nepopolnosti sv. pisma. ampak tip noce it preverit. ce mene vprasas se boji, ne samo tega da bi drugi ugotovil, da se moti ampak (mogoce se bolj) tega, da se moti on sam...p.s. kamni so verjetno magicni, in ce se jih dotaknes postanes urocen...

3)Pravi, da so mu leta 1995 do tega nastopa 13x stregli po življenju, ampak se je uspel ubranit. Zdj mi povej lisica, kako je mogoče, da "organizacija", ki bi naj imela letni proračun(black budget) čez 500milijard $, ne more pospravit enega smrtnika. Poleg tega je ta "organizacija" povezana z nezemljani, torej bi ga lahka oni na hiter ugrabli, ane. Ker tip trdi, da je cca milijon(nisem razumel, a gre za cel svet, ampak verjetn ja) ljudi že zginlo. Od kod mu ti podatki?

podatki so krneki, to je 100%...tko kot majo v sloveniji podatke da je v x letih umrlo tocno x ljudi zaradi raka, ki so ga dobili od kajenja. vsi vemo, da kajenje povzroca raka ampak dejansko resnicnega dokaza za to sploh ni (preverte knjigo in defense of smokers - james w. heisig...zanimivo branje:), spremeni par "splosno znanih dejstev" v ocitno laz) kar se pa strezenja po zivljenju tice, se pa men isto dogaja...vceri sem se pelu proti ljubljani po trzaski in mi je en placanec stregel po zivljenju, ko je iz nasprotnega pasu zavil na mojega. izognil sem se mu s spretnim manevrom na kolesarsko stezo, kjer pa je bil ze drugi placanec na kolesu in bi me sigurno ustrelil, ce ne bi prvi placanec naredil zmasnjave in ga zmedel.

4)Med drugim pravi na neki strani, da se mu gre za to, da bo svetu(američanom seveda) pokazal resnico in da mu je vseeno, kaj se z njim zgodi. Po drugi strani pa v tem nastopu trdi, da ne more pokazat načrtov in slik, ker sicer bo šou v zapor. Res neverjetno, da človek, ki se mu tako gre za obstoj človeštva in rešitvijo pred NWO, ne upa tvegat svojga življenja, če je tako prepričan, da je vse res.

ce ga skrbi zase, nej da slike men, pa jih bom jst pokazu svetu in prevzel vso odgovornost. ni panike, mene ni strah zapora ce gre za svotovno dobrobit...pa ni se mi treba zahvaljevat...

...
Vgalvnem, teorija zarote brez nekih dokazov ni kaj prida vredna.

spet en zlo zlo pameten stavek. btw na racunalniku mam torrent The Complete Conspiracy Archives Vol 1 v katerem je 91 knjig o raznoraznih teorijah zarote, sem siguren da jih je ene par tut o alienih...link (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=3GRHM46SAEMO47IXGC3ZBYSSBSCW XLS7&name=The%20Complete%20Conspiracy%20Archives%20Vol% 201)

Mi delujes bolj kot prestrasena kura, kot lisica. Nezemljani in satanizem, kaksna bedarija. Tako imenovani ugrabljenici so vecinoma psihicni iztirjenci, je pa res, da so nekatere ugrabitve pristne, vendar jih ugabljajo zemljani ....

tudi to je plausible teorija, ampak se moras zavedati da je, glede na to kolk vemo o celi stvari, verjetnost, da drzi popolnoma enaka verjetnosti, da drzi tista o satanizmu...je pa res da bi moglo bit ful ful velko nakljucje, da bi vsi verjeli v satana...

no to je to, upam da ni predolg post (in da ga ne bom rabu zdej v dveh postih objavit:))

Tanatie
12.01.2007, 01:57
btw z neta sem dal zdej snemat par filmckov in knjig. a kej ot sledecega poznate in a se splaca pogledat (zraven so linki iz demonoida ce bi se kdo drug rad pogledu)?

evidence the case for nasa ufo files (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=H467SKZGFAA3DKVLOUD3WMXKFTWZ JUXW&name=Evidence%20The%20Case%20For%20NASA%20UFOs)

(HST) ufo files - alien hunters (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=YIGONZ3YYOEXO6WPZWNRI6J62UD3 6QDI&name=%5BHST%5D%20UFO%20Files%20-%20Alien%20Hunters)

(HST) ufo files - ufos vs. the government (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=MIREMPQINIOWNYG6HBUWXZPTMWK6 TH34&name=%5BHST%5D%20UFO%20Files%20-%20UFOs%20vs%20The%20Government)

steward best - gateway four (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=BMXRN5EMMPYR6IVRR57I6VHHHTYO FKAA&name=Stewart%20Best%20-%20Gateway%20Four.avi)

ufos - the secret evidence (2005) (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=LHX6HNJXJHVHIYJTOQGR7NDV2YDV R72L&name=UFOs.The.Secret.Evidence.2005.DivX.mp2.pb.avi )

disclosure project briefing document (500 pages of solid ufo evidence) (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=NPIG746VOSWC3PYLNIA6KUTYMLQY NXFI&name=Disclosure%20Project%20Briefing%20Document%20 %28500%20Pages%20Of%20Solid%20Ufo%20Evidence%29%20 %282001%29.pdf) <--tole me pa prov zanima tale solid evidence:)

disclosure project (solid ufo evidence) (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=S42OVO5DTQZZSUSRGTTCBDFU6NWM JHCU&name=The%20Disclosure%20project%20%28Solid%20Ufo%2 0Evidence%29) <---vem da je ze opisan, objavu sm zarad linka...

what the bleep do we know (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=Y3FOGGBNYY7S5ACGNZEZKQMIFHBK WYWI&name=What%20the%20Bleep%20Do%20We%20Know%20%282004 %29%20%5BDVDrip%20AVC%20AAC%5D%5BliDEL%5D) <----likewise:)

enjoy:)

nejc
12.01.2007, 08:56
@Tanatie:

Glede DP.

Lisica je dal link do 1/2, js pa 2/2.

Nista dva ločena filma, ampak je eden razdeljen v dva dela(CD1, CD2 kot pri filmih). Pa res ni slab. Ne pravim, da je vse res, da ne bo pomote. Če ne drugega, ti da vpogled v to, kako delujejo sistemi skrivanja, ko gre za državno varnost.

Sicer sem pa včeri lenaru cel dan, ker sem mačka preboleval, pa sem si vzel čas, ker je lisica trdil, da si itak ne boma vzela časa za vse to.
...Verjamem, da se vama ne da zapravit urico časa...
Evo, zdj ko sem si vzel 5 ur časa za dokaze, ki jih on jemlje za dejstvo, se je pa skril.:D

What the bleep do we know - Down the Rabbit hole Quantum edition sem gledu. Govori o kvantnem svetu. :2thumbs:

Tanatie
12.01.2007, 17:12
jst dobim what the bleep cez priblizno 3 ure...

anarchy
13.01.2007, 01:06
btw z neta sem dal zdej snemat par filmckov in knjig. a kej ot sledecega poznate in a se splaca pogledat (zraven so linki iz demonoida ce bi se kdo drug rad pogledu)?

evidence the case for nasa ufo files (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=H467SKZGFAA3DKVLOUD3WMXKFTWZ JUXW&name=Evidence%20The%20Case%20For%20NASA%20UFOs)

(HST) ufo files - alien hunters (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=YIGONZ3YYOEXO6WPZWNRI6J62UD3 6QDI&name=%5BHST%5D%20UFO%20Files%20-%20Alien%20Hunters)

(HST) ufo files - ufos vs. the government (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=MIREMPQINIOWNYG6HBUWXZPTMWK6 TH34&name=%5BHST%5D%20UFO%20Files%20-%20UFOs%20vs%20The%20Government)

steward best - gateway four (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=BMXRN5EMMPYR6IVRR57I6VHHHTYO FKAA&name=Stewart%20Best%20-%20Gateway%20Four.avi)

ufos - the secret evidence (2005) (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=LHX6HNJXJHVHIYJTOQGR7NDV2YDV R72L&name=UFOs.The.Secret.Evidence.2005.DivX.mp2.pb.avi )

disclosure project briefing document (500 pages of solid ufo evidence) (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=NPIG746VOSWC3PYLNIA6KUTYMLQY NXFI&name=Disclosure%20Project%20Briefing%20Document%20 %28500%20Pages%20Of%20Solid%20Ufo%20Evidence%29%20 %282001%29.pdf) <--tole me pa prov zanima tale solid evidence:)

disclosure project (solid ufo evidence) (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=S42OVO5DTQZZSUSRGTTCBDFU6NWM JHCU&name=The%20Disclosure%20project%20%28Solid%20Ufo%2 0Evidence%29) <---vem da je ze opisan, objavu sm zarad linka...

what the bleep do we know (http://getazureus.com/getContent.php?magnet=Y3FOGGBNYY7S5ACGNZEZKQMIFHBK WYWI&name=What%20the%20Bleep%20Do%20We%20Know%20%282004 %29%20%5BDVDrip%20AVC%20AAC%5D%5BliDEL%5D) <----likewise:)

enjoy:)

Hm, jaz sem pogledal ze ogromno dokumentarcev, ma kaksnih dokoncnih dokazov ne vem, ce bo. Glede kredibilnosti pric pa to. Kaj, ce bi reku Bush, da nezemljani res obstajajo, ker je on vidu dosjeje od NSA, itd..., koliko bi bil on kredibilna prica? Nekoc je en ameriski predsednik na neki seji z ogromno predsedniki drzav reku, da kaj bi bilo, ce bi izvedeli, da obstajajo nezemljani? Ali ima smisla, da delamo vojne med sabo, ker, ce bi oni obstajali, potem bi vsi dalu skupaj moci, da bi se lahko zascitili pred njimi, takrat bi postali vsi zemljani enotni, neki v tem stilu je rekel, v nekem dokumentarcu je to.

Kaj je bilo res v rosweu je vprasanje in upam, da bomo nekoc res dobili pravi odgovor, ker nekaj se je zgodilo, samo resnica se je ze tolikokrat spremenila, da ne ves vec kateri resnici verjet.

anarchy
13.01.2007, 01:09
jst dobim what the bleep cez priblizno 3 ure...

Sem gledal ze zdavnaj, dober dokumentarec, ma vprasanje, res, kaj vse omogoca fizika, kaj je ze izzumljeno in nam prikrito in kaj sele bomo izzumili.

galeb
13.01.2007, 14:05
galeb ma to smotano navado, da vsi njegovi posti zgledajo kokr da bi jih napisu nek verski fanatik in to ne glede na to o cem pise (ne zamerit, sej vem da ne mislis slabo, ampak to je dejstvo). mimogrede, spodaj bom limal citate iz postov, ki so sledili mojemu.
Seveda v to, kar precej zanesljivo vem, v to tudi verjamem. Ocitno pa to ni fanatizem. Nimam pa namena pojasnjevat vseh okoliscin, ki so me privedle do dolocenih zakljuckov in pogledov, bi trajalo predolgo. Zaradi tega raje to predstavim kot idejo, tisti k hoce in ki ima to intuicijo, naj razmisli, drugi pa lahko zaradi mene se naprej tipate v temi.

a to je misljeno na nacin da kot je krogla popolna oblika za planet, je clovek popolna oblika za inteligentno bitje, slucajno? jao, aroganca..

Da ne bos tako aroganten, naj ti pojasnim. Nekaj resnice je na tem, vendar clovek ni popolna oblika za najbolj inteligentno bitje, pac pa popolna oblika za prehod iz oblik, ki so manj inteligentne, v oblike, ki so bolj inteligentne, pravzaprav za bitja, ki intelekt v polni meri presegajo. Nize je zivalsko kraljestvo, vise je pa belo bratstvo, hierarhija mojstrov modrosti. In ja tudi, hierarhije mojstrov so sestavni del vseh obljudenih planetov. Seveda ne dokazujem, samo omenjam, za dokaze se bos moral potruditi sam.

morm pogledat, ampak mocno dvomim, da je zato ker ma prepricljivo zgodbo kredibilen. kredibilnost pomeni, da ma tipcek dokaze, ki jih ne more nihce zanikati in definicija dokaza je, da se ga da preveriti in vedno pod vsakimi pogoji drzi. ce se motim se ti bom opravicil, ker domim vate (in v tipota)...
Kaj je to dokaz je vedn odvisno od razumevanja dveh, tako tistega, ki dokazuje kot onega kateremu to dokazuje. Ce je ta drugi tepec mu prav lahko ni mogoce dokazati se tako ocitnih stvari.

tudi to je plausible teorija, ampak se moras zavedati da je, glede na to kolk vemo o celi stvari, verjetnost, da drzi popolnoma enaka verjetnosti, da drzi tista o satanizmu...je pa res da bi moglo bit ful ful velko nakljucje, da bi vsi verjeli v satana...

Vdim, da ti razum ne deluje prevec. Ce bi verjeli v satana na nacin kot to verjamejo mnogi zemeljski ljudje, potem jih tukaj ne bi bilo. Ni mogoce hkrati razumeti globokih zakonov zunanje in notranje narave in obenem biti vrazeveren.

lisica
14.01.2007, 02:14
Evo! En tipičen primer aliena..pa da mi ne bo zdej kdo težil z photoshopom inp sranjem...

http://www.youtube.com/watch?v=8mWW6kRITEY

Tanatie
14.01.2007, 03:30
lisica: scary video:)

galeb: vidm, da sem te uzalu, oprosti, ni bil moj namen...

da ti pojasnim zdej jst glede popolnih oblik. to, da clovek zgleda tko kot zgleda, je splet tisocih in tisocih nakljucij in okoliscin. ce bi milijardo let nazaj veter pihal malo drugace, bi danes clovek zgleda popolnoma drugace...je pa se vedno verjetno, da bi bil inteligenten. torej bi v temu primeru neka druga inteligentna spaka bla popolna oblika za prehod v visjo intelignenco (da uporabim tvojo frazo)...

pa prosil bi te da me ne podcenjujes, ce ne dojames kaj sem sploh napisal...nikoli nisem rekel, da verjamem v satansko teorijo, rekel sem samo, da nimamo nobene podlage za teorijo, da zamljane ugrabljajo zemljani z naprednejso tehnologijo (v kar si ti zgleda preprican)...sej sem se na koncu napisu, da bi blo ful velko nakljucje, da bi vsi alieni verjel v satana...ampak, ce v vesolju ni nekega boga in nekega masterplana (in osebno mislim, da ga ni), pol je vse skupaj stvar random dogodkov in ce je nekaj popolnoma nakljucno, potem je mozno popolnoma vse (dokler je v skladu z lokalnimi zakoni fizike in kemije seveda) - tudi satan...kaj pa ves, mogoce je pa kje v vesolju kaka rasa hudobnih rdecih pol-ljudi pol-koz, z vonjem po zveplu...ce te zanima moja teorija, je le-ta taka, da si pac vse skupaj zmisljuje folk, ki ima ali prebujno domisljijo ali pa dobiva premalo pozornosti...al pa oboje...ampak nisem siguren v to, ker nimam dokazov, torej mam odprto glavo, se pravi, ce se bo pokazalo, da imas prav (kar je seveda mozno), bom to brez problema sprejel...

enjoy...*wink*

galeb
14.01.2007, 07:11
da ti pojasnim zdej jst glede popolnih oblik. to, da clovek zgleda tko kot zgleda, je splet tisocih in tisocih nakljucij in okoliscin. ce bi milijardo let nazaj veter pihal malo drugace, bi danes clovek zgleda popolnoma drugace...je pa se vedno verjetno, da bi bil inteligenten. torej bi v temu primeru neka druga inteligentna spaka bla popolna oblika za prehod v visjo intelignenco (da uporabim tvojo frazo)...

Vodo lahko zlijes na tisoc nacinov v lijak, malo sem, malo tja, nazadnje bo vsa voda v steklenici, kar pomeni bolj ali manj isti rezultat. Tvoj problem je v tem, da ne ves, da lijak obstaja.
Obstajajo koncertirane sile, ki se upirajo duhovni evoluciji, Satan pa je simbol na ravni ljudskih mnozic za te sile.

nejc
14.01.2007, 10:00
:čudo: :uvi: :?:

Js te tud ne zastopim, kaj želiš povedat.

lisica
14.01.2007, 11:06
lisica: scary video:)

pa prosil bi te da me ne podcenjujes, ce ne dojames kaj sem sploh napisal...nikoli nisem rekel, da verjamem v satansko teorijo, rekel sem samo, da nimamo nobene podlage za teorijo, da zamljane ugrabljajo zemljani z naprednejso tehnologijo (v kar si ti zgleda preprican)...sej sem se na koncu napisu, da bi blo ful velko nakljucje, da bi vsi alieni verjel v satana...ampak, ce v vesolju ni nekega boga in nekega masterplana (in osebno mislim, da ga ni), pol je vse skupaj stvar random dogodkov in ce je nekaj popolnoma nakljucno, potem je mozno popolnoma vse (dokler je v skladu z lokalnimi zakoni fizike in kemije seveda) - tudi satan...kaj pa ves, mogoce je pa kje v vesolju kaka rasa hudobnih rdecih pol-ljudi pol-koz, z vonjem po zveplu...ce te zanima moja teorija, je le-ta taka, da si pac vse skupaj zmisljuje folk, ki ima ali prebujno domisljijo ali pa dobiva premalo pozornosti...al pa oboje...ampak nisem siguren v to, ker nimam dokazov, torej mam odprto glavo, se pravi, ce se bo pokazalo, da imas prav (kar je seveda mozno), bom to brez problema sprejel...

enjoy...*wink*

Prvo. Škoda mi je porabljati energijo za neko forumsko vojno, katere rezultat bo ničen. Ker itaq nasprotniki NLP fenomena, ne verjamejo in ga ni dokaza, da bi začeli verjeti. Kot sem rekel, obstajata dve možnosti, ali si pripravljen sprejeti resnico, ali ne.

Kot drugo ta tvoja "teorija" o tem kako bi lahko nezemeljsko življenje zgledalo v obliki "pol ljudi pol koz"...ne razumem najbolj. Verjemi, da v vesolju obstaja Bog in masterplan. Ker če ga ne bi bilo, bi bilo vse kaos. Obstajajo pravila in eno izmed njih je pravilo pentagrama. Dvomim, da ti bom lahko dobro razložil.
Mnogo inteligentnega življenja ali pa večina bazira na humanoidni obliki. Se pravi dve roki, dve nogi in glava. To je pet krakov kot pri pentagramu...

Konec koncev, eden izmed razlogov zakaj vlada ZDA molči o nezemljanih je, ker enostavno ne vejo kdo so! Lahko bi bili bitja iz oddaljenih planetov, lahko so interdimenzionalna bitja, lahko so bitja ki prebivajo globoko pod našo Zemljo, lahko pa so tudi demoni ali služabniki Satana, ne glede kako glupo se sliši zadnja trditev. V bibliji vseeno piše da je Satan največji prevarant in DA BO zavajal ljudi....

..in kot zadnje, res se mi ne da ukvarjati z ljudmi in jih prepričevati, če obstaja življenje tam zunaj in če je NLP fenomen resničen...jao toliko primerov, toliko KREDIBILNIH prič, toliko dokazov, toliko desetletij........

Lipovnik
14.01.2007, 11:21
Prvo. Škoda mi je porabljati energijo za neko forumsko vojno, katere rezultat bo ničen. Ker itaq nasprotniki NLP fenomena, ne verjamejo in ga ni dokaza, da bi začeli verjeti. Kot sem rekel, obstajata dve možnosti, ali si pripravljen sprejeti resnico, ali ne.

Kot drugo ta tvoja "teorija" o tem kako bi lahko nezemeljsko življenje zgledalo v obliki "pol ljudi pol koz"...ne razumem najbolj. Verjemi, da v vesolju obstaja Bog in masterplan. Ker če ga ne bi bilo, bi bilo vse kaos. Obstajajo pravila in eno izmed njih je pravilo pentagrama. Dvomim, da ti bom lahko dobro razložil.
Mnogo inteligentnega življenja ali pa večina bazira na humanoidni obliki. Se pravi dve roki, dve nogi in glava. To je pet krakov kot pri pentagramu...

Konec koncev, eden izmed razlogov zakaj vlada ZDA molči o nezemljanih je, ker enostavno ne vejo kdo so! Lahko bi bili bitja iz oddaljenih planetov, lahko so interdimenzionalna bitja, lahko so bitja ki prebivajo globoko pod našo Zemljo, lahko pa so tudi demoni ali služabniki Satana, ne glede kako glupo se sliši zadnja trditev. V bibliji vseeno piše da je Satan največji prevarant in DA BO zavajal ljudi....

..in kot zadnje, res se mi ne da ukvarjati z ljudmi in jih prepričevati, če obstaja življenje tam zunaj in če je NLP fenomen resničen...jao toliko primerov, toliko KREDIBILNIH prič, toliko dokazov, toliko desetletij........ Vesolje JE kaotično,
Vse kar mi občutimo kot red je zgolj naključna urejenost v kaotični strukturi vesolja.
Kaotično strukturo vesolja in sam pojav kaosa so začeli odkrivati šele po prihodu supreračunalnikov, nanj so pa sumili že prej.
Pa to ne govorim na pamet ali ker sem to samo nekje prebral, ampak sem se sam ogromno ukvarjal s kaosom.
Beri novejše fizikalne ugotovitve.

lisica
14.01.2007, 13:00
seveda, ti kar beri naprej tiste fizikalne teorije...poglej okoli sebe, pa mi povej kakšen kaos vidiš, izven mest, v naravi...hud kaos, ni kaj.

lisica
14.01.2007, 13:05
Ne vem, če vam je tale dokumentarec znan. Drugač je zelo zanimiv za tako easy nedeljsko popoldne, zelo zanimivih podatki.

http://video.google.com/videoplay?docid=-6692952930996256219&q=secret+space&hl=en

nejc
14.01.2007, 13:47
Kot sem rekel, obstajata dve možnosti, ali si pripravljen sprejeti resnico, ali ne.

Verjemi, da v vesolju obstaja Bog in masterplan.

..in kot zadnje, res se mi ne da ukvarjati z ljudmi in jih prepričevati, če obstaja življenje tam zunaj in če je NLP fenomen resničen...jao toliko primerov, toliko KREDIBILNIH prič, toliko dokazov, toliko desetletij........

Bolj je vprašanje, ali dopuščaš možnost ali ne. To vsekakor (še:dontknow:) ni resnica. Men osebno se je Disclosure project zdel zelo zanimiv. Ampak, kako potem vse ostane na nivoju pričevanj, ni pa neposrednih dokazov, ki bi nedovumno dokazala obstoj nezemljanov in njihovih obiskov Zemlje? Težko verjamem, da med vsemi 10(0)tisočimi zaposlenimi v raznih organizacijah, se ne bi našel niti eden, ki bi mu uspelo to nedvoumno dokazat. Četudi imajo vse te načine skrivanja zadev, ki se tičejo državne varnosti, imaš vedno vmes človeški faktor.

Ne verjamem v Boga. To sploh spada v sosednjo temo. Pa mi vendarle razlož. RKC ima za začetek življenaj svojo biblično razlago. Bog je ustvaril življenje na Zemlji itd. Nikdar nikjer ni bilo govora o nezemljanih. Ker po mojem bi prihod nezemljanov oz. njihova prisotnost porušila te teorije o Bogu. Resno sprašujem, kako lahko hkrati verjameš v Boga in nezemljane?:dontknow: Za moje razumevanje obojega je to protislovno.

Življenje nekje zunaj je (bilo/bo). V to verjamem. Vesolje je po nam znanih podatkih staro 4-5 miljard let. V tem ogromnem času in prostoru je vsekakor naivno trditi, da nikjer nikdar ni bilo nobenega življenja razen nas. Vprašanje pa je, kako razvito je to življenje? In če obstajajo tako razviti kot mi ali bolj, kakšna je verjetnost, da obstajajo v istem času kot mi glede na to, da naša civilizacija na časovni skali vesolja predstavlja le eno drobno pikico?

Večina dokazov o NLPjih ni kredibilnih. To moraš priznat. Težko je tudi med to množico najti tiste, ki bi pa morda res bili resnični. Se strinjam, da pričevanja ljudi, predvsem takšnih, kot so v DP lahko veliko pomenijo, ampak potem se zopet vprašam, kako to, da nikomru izmed množice ljudi na takšnih položajih širom sveta ni uspelo izmaknit kakšnega dokaza in ga pokazat svetu?

Lipovnik
14.01.2007, 16:24
seveda, ti kar beri naprej tiste fizikalne teorije...poglej okoli sebe, pa mi povej kakšen kaos vidiš, izven mest, v naravi...hud kaos, ni kaj.
Kaos je v naravi vsepovsod kjer pogledaš ja. Imaš prav.
Najolj opazen kaotični naravni pojav je vreme. Nenapovedljiv za več kot nekaj dni.
Gibanje planetov v našem osončju (tudi v ostalih) je kaotično.
Da ne omenjam strukture najrazličnejših rastlin, rasti živalskih populacij, gibanje ljudi (promet), ekonomija. Ogromno vsakdanjih pojavov, ki imajo nenapovedljive posledice vsaj prehajajo kaotična stanja in so zato nenapovedljiva (loterija, igralne kocke, naključno izbrane karte katerih nenapovedljiv izid nekateri primerjajo z nenapovedljivostjo prihodnosti, če hočeš malo bolj konkretne primere.)
Kaos je vse okoli nas, če ga ne prepoznaš in ga ne poznaš še ni rečeno, da ga ni.

Vesolje je kaotično po naravi. In ja tudi naš planet in mi vsi smo del tega vesolja.

sati
14.01.2007, 17:28
Imam eno zanimivo knjigo, kjer so opisane razne vrste vesoljcev. V prvo kategorijo spadajo bitja, ki nadzirajo matične ladje, druga kategorija se imenujejo siva vrsta, zelo so nizki in odgovorni za večino ugrabitev. Ena važnejših knjig o ugrabitvah je "Skupnost Whitleya Streibera". Izčrpno govori o kontaktih z NLP-ji, pri katerih so bili ljudje ugrabljeni in podvrženi različnim eksperimentom, kar je povzročilo pri njih spremembo zavesti. Eksperimenti so baje značini za NLP ugrabitve.

anarchy
14.01.2007, 17:43
Ali kdo sploh ve, kako zgleda, ce si zaposlen v NSA ali morda v kaksni organizaciji, ki sploh ne vemo niti, da obstaja, kot project blue book ali majestic 12. Je vidu kdo njihove pogodbe o zaposlitvi, kako zgledajo? Poleg tega, da ne smes nic reci, kar vidis na delu, je mozno tudi, da ti grozijo z zaporom ali umorom, ker to ni kr hec, ker informacije morajo ostati top secret za vsako ceno. Ljudje so itak zelo kontrolirani, ze mi smo, uni zaposleni pa sploh, saj ne bos se ti kr sprehajal z fotoaparatom po delovnem mestu, se v sloveniji marsikje ne dovolijo imeti fotoaparata z sabo, zaradi zasebnosti ali skrivnosti.

Mozno je tudi, da je ta napredna civilizacija pod zemljo in kjer gredo na povrsje je obmozje zelo varovano. Pod zemljo so zelo varni, pred vsemi moznimi zunanjimi vplivi. Mozno, da so tako tudi po drugih planetih, saj umetna svetloba je prav tako vredu kot naravna.

galeb
14.01.2007, 18:21
Imam eno zanimivo knjigo, kjer so opisane razne vrste vesoljcev. V prvo kategorijo spadajo bitja, ki nadzirajo matične ladje, druga kategorija se imenujejo siva vrsta, zelo so nizki in odgovorni za večino ugrabitev. Ena važnejših knjig o ugrabitvah je "Skupnost Whitleya Streibera". Izčrpno govori o kontaktih z NLP-ji, pri katerih so bili ljudje ugrabljeni in podvrženi različnim eksperimentom, kar je povzročilo pri njih spremembo zavesti. Eksperimenti so baje značini za NLP ugrabitve.
Kaze, da so UFO folklora in napori za zamegljevanje resnice ugrabili tudi tebe. Edini eksperiment, ki ga nezemljani delajo nad nami je, da nas diskretno opozarjajo na svojo pristontost in na to, da drvimo prepadu nasproti. Le kaj bi se lahko napredna bitja o nas naucila iz primitivnih eksperimentov taksnega tipa, kakrsne denimo ljudje izvajajo nad zivalmi. Od vsakega razvitega bitja se pricakuje, da deluje visjo raven, torej mora upostevati svobodno voljo clovestva.

slehernik
14.01.2007, 18:32
Mislim, da če ima kdo vsaj malo zdrave pameti, so ga tukajšnji prispevki že prepričali, da obstajajo bitja s poponoma drugega sveta, ki skušajo komunicirati z nami. :approve:

sati
14.01.2007, 18:40
Kaze, da so UFO folklora in napori za zamegljevanje resnice ugrabili tudi tebe. Edini eksperiment, ki ga nezemljani delajo nad nami je, da nas diskretno opozarjajo na svojo pristontost in na to, da drvimo prepadu nasproti. Le kaj bi se lahko napredna bitja o nas naucila iz primitivnih eksperimentov taksnega tipa, kakrsne denimo ljudje izvajajo nad zivalmi. Od vsakega razvitega bitja se pricakuje, da deluje visjo raven, torej mora upostevati svobodno voljo clovestva.

Jaz mislim, da vsi niso dobronamerni. Obstajajo tudi vrste vesoljcev, ki imajo popolnoma negativno naravo. Negativno vplivajo na zemeljska dogajanja, nekateri ljudje pa se povezujejo s temi bitji. Ta bitja začenjajo vojne, sodelujejo v oboževanju Satana, kot agente imajo ljudi na visokih položajih v vladah ter tako uporabljajo moči kontrole in manipulacije.

sati
14.01.2007, 18:43
Mislim, da če ima kdo vsaj malo zdrave pameti, so ga tukajšnji prispevki že prepričali, da obstajajo bitja s poponoma drugega sveta, ki skušajo komunicirati z nami. :approve:

:D Kako se počutiš v družbi vesoljčkov? :angel:

nejc
14.01.2007, 19:34
:rolling::D

Vidim, da pozorno spremljaš. Dobro si ugotovil.:2thumbs:

galeb
15.01.2007, 00:53
Jaz mislim, da vsi niso dobronamerni. Obstajajo tudi vrste vesoljcev, ki imajo popolnoma negativno naravo. Negativno vplivajo na zemeljska dogajanja, nekateri ljudje pa se povezujejo s temi bitji. Ta bitja začenjajo vojne, sodelujejo v oboževanju Satana, kot agente imajo ljudi na visokih položajih v vladah ter tako uporabljajo moči kontrole in manipulacije.
Jaz pa mislim, da ne mislis prevec, oziroma da sploh ne. Pustila si se zapeljati zemeljskim manipulantom. Seveda obstajajo nezemljani z zelo negativno naravo, a tasknih vec kot ocitno ni na nasem planetu. Vec kot ocitno je, da je negativnost v cloveski naravi, za kaos in zlobo ni prav nobene potrebe kriviti vanzemaljce. Jasno je tudi, da se nezemljanom s svojo tehnologijo prav nic ne bi bilo treba skrivati in vleci niti iz ozadja, kajti zlahka bi odprto podjarmili svet. Tezko si je zamisliti civilizacije, ki obvladujejo medplaneterne in integalakticne dimenzije, kako masturbirajo ob pogledu na civilizacijsko degradacijo ter vojne v svetu kot je denimo Iraska. Ni si mogoce zamisliti nikakrsnega razumnega motiva, da bi kaj takega hoteli povzrocati. Taksna zlobna dejanja so zrasla na zeljnikih zemljanov, mar ni to ocitno. Saj zato pa smo se prikovani na Zemljo. Zloba in nespamet je clovekova druga narava, ceprav je vcasih bolj videti prva kot druga.

sati
15.01.2007, 21:47
Jaz pa mislim, da ne mislis prevec, oziroma da sploh ne. Pustila si se zapeljati zemeljskim manipulantom. Seveda obstajajo nezemljani z zelo negativno naravo, a tasknih vec kot ocitno ni na nasem planetu. Vec kot ocitno je, da je negativnost v cloveski naravi, za kaos in zlobo ni prav nobene potrebe kriviti vanzemaljce. Jasno je tudi, da se nezemljanom s svojo tehnologijo prav nic ne bi bilo treba skrivati in vleci niti iz ozadja, kajti zlahka bi odprto podjarmili svet. Tezko si je zamisliti civilizacije, ki obvladujejo medplaneterne in integalakticne dimenzije, kako masturbirajo ob pogledu na civilizacijsko degradacijo ter vojne v svetu kot je denimo Iraska. Ni si mogoce zamisliti nikakrsnega razumnega motiva, da bi kaj takega hoteli povzrocati. Taksna zlobna dejanja so zrasla na zeljnikih zemljanov, mar ni to ocitno. Saj zato pa smo se prikovani na Zemljo. Zloba in nespamet je clovekova druga narava, ceprav je vcasih bolj videti prva kot druga.

Galeb, nisi dosleden. Čisto si prepričan, da nezemljani ne vplivajo negativno na človeštvo, istočasno pa si sveto prepričan,da vplivajo pozitivno, kot si se nekje razpisal. S stališča logike pač bolj pravilno piše v moji knjigi, da vplivajo negativno, ker svet v vseh pogledih drvi v globalno katastrofo....

Še najverjetneje je, če prepustimo nezemljane področju nedokazanih stvari, pa je, da si človeštvo kroji svojo usodo samo, brez pomoči nezemljanov.

anarchy
15.01.2007, 22:07
Galeb, nisi dosleden. Čisto si prepričan, da nezemljani ne vplivajo negativno na človeštvo, istočasno pa si sveto prepričan,da vplivajo pozitivno, kot si se nekje razpisal. S stališča logike pač bolj pravilno piše v moji knjigi, da vplivajo negativno, ker svet v vseh pogledih drvi v globalno katastrofo....

Še najverjetneje je, če prepustimo nezemljane področju nedokazanih stvari, pa je, da si človeštvo kroji svojo usodo samo, brez pomoči nezemljanov.

Brez pomoci boga sigurno, brez nezemeljske pomoci, pa vprasanje, eni pravijo, da tranzistorji, optticna vlaka, stealth tehnologija, night vision, itd..., da so bodili od nezemeljske tehnolgije. No treba lih omeniti, kot moznost, ce je res, nikoli se ne ve, v glavnem v zadnjih 50 letih smo res zelooo napredovali. Ce bo slo tako naprej, kar bo tezko, bo se zelo lepa prihodnost, vsaj za nekatere, vecina bo itak bila zasuznjena ali sama izumrla ali bila iztrebljena z strani novega svetovnega reda.

galeb
15.01.2007, 23:35

Poskusi prosim enkrat prebrati, kar napisem. Naj ponovim. Svet drvi v katastrofo po svoji volji, poglej si to hordo svetovnih politikov, gospodarstvenikov in drugih svetovnih skodljivcev, ki ustvarjajo ta zmedeni in nori svet. So morda nezemljani napadli Irak in so nezemljani krivi za stradanje na stotine milijonov ljudi. Nezemljani nimajo nic s cloveskim egocentirzmom. Glede na to, da so tukaj, lahko razumemo, da je je njihovo razumevanje narave veliko globlje od nasega. In ker so to razumevanje lahko prenesli v dalec naprednejso tehnologijo od nase ne da bi se pokoncali, lahko sklepamo, da so naso razvojno stopnjo konfliktnosti pustili dalec za seboj.

Zato je povsem iracionalno misliti, da bi lahko imeli kakrsenkoli motiv za to, da v svetu vlada taksno razsulo. Vendar to ne pomeni, da lahko to razsulo sami popravijo, saj tako kot so vsi pravi duhovni ucitelji povdarjali, tudi oni vedo, da se clovsetvo lahko nauci le preko lastnih napak in da lahko odprto vstopijo v nasa zivljenja komaj, ko bomo za to pripravljeni. Dotedaj pa nam lahko odpravljati le najbolj smrtonosne posledice nasih dejanj.

Mogoce je torej potegniti jasen sklep, da je knjiga, ki jo omenjas skupaj s sorodno literaturo povsem nekredibilna.

sati
15.01.2007, 23:44
Poskusi prosim enkrat prebrati, kar napisem. Naj ponovim. Svet drvi v katastrofo po svoji volji, poglej si to hordo svetovnih politikov, gospodarstvenikov in drugih svetovnih skodljivcev, ki ustvarjajo ta zmedeni in nori svet. So morda nezemljani napadli Irak in so nezemljani krivi za stradanje na stotine milijonov ljudi. Nezemljani nimajo nic s cloveskim egocentirzmom. Glede na to, da so tukaj, lahko razumemo, da je je njihovo razumevanje narave veliko globlje od nasega. In ker so to razumevanje lahko prenesli v dalec naprednejso tehnologijo od nase ne da bi se pokoncali, lahko sklepamo, da so naso razvojno stopnjo konfliktnosti pustili dalec za seboj.

Zato je povsem iracionalno misliti, da bi lahko imeli kakrsenkoli motiv za to, da v svetu vlada taksno razsulo. Vendar to ne pomeni, da lahko to razsulo sami popravijo, saj tako kot so vsi pravi duhovni ucitelji povdarjali, tudi oni vedo, da se clovsetvo lahko nauci le preko lastnih napak in da lahko odprto vstopijo v nasa zivljenja komaj, ko bomo za to pripravljeni. Dotedaj pa nam lahko odpravljati le najbolj smrtonosne posledice nasih dejanj.

Mogoce je torej potegniti jasen sklep, da je knjiga, ki jo omenjas skupaj s sorodno literaturo povsem nekredibilna.

Zmeraj pozorno preberem, kar napišeš, kar pa še ne pomeni, da se moram potem avtomatsko strinjati s tabo.;) To, kar si zdaj napisal, mi je všeč, se strinjam s tabo.:)

nejc
16.01.2007, 09:16
Brez pomoci boga sigurno, brez nezemeljske pomoci, pa vprasanje, eni pravijo, da tranzistorji, optticna vlaka, stealth tehnologija, night vision, itd..., da so bodili od nezemeljske tehnolgije. No treba lih omeniti, kot moznost, ce je res, nikoli se ne ve, v glavnem v zadnjih 50 letih smo res zelooo napredovali. Ce bo slo tako naprej, kar bo tezko, bo se zelo lepa prihodnost, vsaj za nekatere, vecina bo itak bila zasuznjena ali sama izumrla ali bila iztrebljena z strani novega svetovnega reda.
Če eni pravijo, to še ne pomeni, da je res.

A res verjameš tem teorijam zarote?

nejc
16.01.2007, 09:48
Sicer pa doslej ni nobenega otipljivega dokaza, da so nezemljani res med nami ali da nas obiskujejo ali da je kdo kdaj že bil ugrabljen.

Seveda obstaja možnost, da se vse to dogaja ali pa samo del tega. Ustvarjalci in priče Disclosure projecta so v to prepričani(razen v ugrabitve...teh nihče ne omenja). Sem si v zadnjih dneh ogledal še kar nekaj posnetkov tiskovnih konferenc DPja. Zanimivo res. Na eni tiskovki 21 prič(vseh naj bi bilo čez 400) na hitro pove svoje izkušnje in vsak na koncu pove, da je pripravljen o tem pričat pred kongresno komisijo! Je pa zanimivo, ker se DP bori za to, da bi prepovedali "space based weaponising". Ker po njihovo bi s tem postali grožnja nezemljanov. Pravtako vsi po vrsti trdijo, da po njihovih izkušnjah, nam nihče od obiskovalcev ne želi nič slabega, ampak so le zaskrbljeni. Bomo videli. Eden od njih tudi trdi, da je leta 1989, ko je zapustil vojsko, bilo prepoznanih 57 vrst. Večino humanoidne oblike(nam podobnih) in kako se je s tem odprlo zanimivo vprašanje za znastvenike, ker bi blo za pričakovat, da če se življenje le razvije na drugih planetih v drugačnih okoliščinah, da se bo drugače razvilo. Na posnetku priča, ki sedi zraven njega, vsemu temu prikimava. Ti ljudje dejansko delujejo, kot da si ne zmišljujejo. Med njimi so astronavti, kozmonavti, piloti, agenti obveščevalnih služb, znastveniki, NASA-ini uslužbenci, kontrolorji leta FAA, kontrolorji ameriške vojske, jedreski inženirji itd.. Njihova "teroija zarote" govori o tem, da je že Eisenhover konec 50. let opozarjal, da ta tematika uhaja iz vladnih rok in da jo bo prevzel vojaško-industrijski kompleks, kar bi naj bilo nevarno. Poleg tega trdijo, da so vsaj dvema predsedniškima administracijama bili ti podatki povsem skriti. Zadnji naj bi bil Clinton, ki so mu prepovedali dostop do teh podatkov. Za razliko od njega naj bi Bush senior, ko je še bil direktor CIA-e, vedel vse o tem in naj bi takratnemu predsedniku o tem lagal. Pravtako naj bi ameriški vojaško-industrijski kompleks imel razvito zastonjsko energijo(na podlagi "reverse engineeringa"), razvita plovila, ki to energijo("zero point energy"... na to sem naletel že v nekaj drugih dokumentarcih, čeprav mi še ni povsem jasna...v zvezi s kvantno fiziko) uporabljajo in poznajo tudi antigravitacijo, z obojim pa naj bi ta polivla bila sposobna dosegati ogromne hitrosti(od nekaj 10 machov naprej). En konstruktor se o tem precej razgovori, kaže tudi slike itd.. Kao, da že imamo plovila, ki so sposobna medgalaksijskih poletov. Men s ob tem poraja vprašanje, zakaj se potem "uradna" NASA itd. ukvarja z raketnimi pogoni? Zakaj se vse to skriva? Oni pravijo, da gre za denar in moč. Po njihovih podatkih naj bi bilo v tem poslu med 40 in 80 miljard dolarjev letno(že sredi 90.let).

Če koga res zanima ta tematika, predlagam, da si na video.goole.com ogledate nekaj teh dokumentarcev in tiskovk. Je pa tako, da če iščeš NLPje, da najdeš svašta brezveznih posnetkov, katerim ni za verjeti nikakor.

lisica:2thumbs:, ker si opozoril na DP. Men je blo zanimivo gledat in poslušat vse to.

Dokler pa to ne bo priznano s strani tistih, ki naj bi to skrivali, pa osebno res ne mislim dajat prevelikega pomena. Ker tudi tukaj, podobno kot v zvezi s tematiko boga, ne verjamem, kar ne vidim na lastne oči.

spartan
16.01.2007, 10:06

zakaj pa jih v Sloveniji nič ne ugrabijo.

Amiji morajo bit zmeraj nekaj posebnega:clown:

lisica
17.01.2007, 13:57
@nejc: ja tale DP je res zanimiv. Ko sem ga prvič videl, sem se vprašal, kaj je potrebno, da se prepriča javnost... v končni fazi, ni važno če NLP pristane pred belo hišo in tam kampira cel teden. Če CNN tega ne bo prenašal, potem se ni zgodilo. Mimgrede, flota NLP-jev je že v petdesetih letela nad ameriškim kongresom, belo hišo in pentagonom.http://www.ufocasebook.com/washingtondc1952.html .

Nekdo je omenil, da naj bi bilo v Ameriki okoli 5000 primerov NLP ugrabitev. Za ta podatek prvič slišim, število ugrabitev je mnogo večje. Po podatkih raziskovalcev NLP fenomena, naj bi bilo okoli 3% vseh američanov, redno opazovanih. To je okoli 8-10 miljonov ljudi. Ta številka je strah vzbujajoča, predvsem zato ker ne gre le za genetski inženiring, nezemljani svoje "zajce" označijo z raznimi vsadki, ki delujejo podbno kot GPS sistem. Tako jih lahko dobijo kadarkoli, kjerkoli. Ne samo to, z njihovimi vsajenimi čipi, lahko ljudi dobesedno miselno kontrolirajo. Tako jih lahko v trenutku, s pritiskom na "gumb", uporabijo kot orožje. Ljudje postanejo zombiji v oblasti nezemljanov, orodja, ki namesto njih opravijo delo. Mimogrede, taka tehnologija, je že v lasti ameriške vlade(pa ne samo ameriške) V imenu znanosti, danes propagirajo, nove vrste identifikacije. Čipe namesto osebnih izkaznic, za vse človeštvo. Tega bi se mogli braniti in bati, do zadnjega. Ta tehnologija, omogoča, umetno proizvedbo občutkov, čustev. Človeka z takim čipom lahko umetno držiš v težki depresiji, v brezvolji več tednov. Lahko mu preko čipa govoriš, tako da revež misli, da sliši glasove v glavi.

Nekdo je spraševal, zakaj se ugrabitve dogajajo le v Ameriki. Dejstvo je, da se ugrabitve dogajajo po celem svetu. Poročila prihajajo od vsepovsod. Res pa je, da je jedro dogajanj v ZDA. Zakaj? Zakaj se samo v Ameriki dogajajo srednješolski poboji? Zakaj, samo v Ameriki ljudje po****ijo in postrelijo polovico svoje pisarne? Zakaj je 95% vseh serijskih morilcev američanov? Se vam ne zdi da je nekaj narobe s to družbo? V to bi nas radi prepričali mediji. Da je Amerika tako družbeno bolana. V resnici, je bila Amerika izbrana, kot vodilna sila, na planetu Zemlja, za kontakt z Nezemljani. Čeprav delujejo po celem svetu, so za jedro svojih projektov "izbrali"(ta odločitev je bila v bistvu sprejeta z strani zemljanov) ZDA. Ne vem če se kdo spomni "Washintonskega ostrostrelca", ki je pobil 13(zanimivo število) ljudi. Ta človek, je trdil da mu je pobijanje naročil glas v njegovi glavi.

@galeb: vem, da je lepo slišat, kako je nekdo nad nami, ki nas pazi in čuva. Toda resnica je, da večina nezemeljskih ras, ki obiskuje ta svet nima dobrih namenov. Izjema so ljudje iz Plejad. To je rasa ljudi, ki so sorodstveno povezani z nami. Čeprav se sliši čudno, človek kot rasa ni prisoten samo na Zemlji. Človek naj bi bil ena izmed pomembnejših oblik življenja v galaksiji. Problem je v tem, da so korenine našega izvora na tej Zemlji umetno ustvarjene. Mali sivi so nas reproducirali s pomočjo njihove bogate genetske baze. Ustvarili so človeka, brez določenih sposobnosti, znanih za človeka, telepatija, možnost prehajanja iz ene v drugo dimenzijo inp. Da ljudje iz Plejad so naši prijatelji in ena izmed redkih rešilnih bilk.

nejc
17.01.2007, 14:38
Lepo, da se strinjama, da DP je zanimiv.

Ti si se do vsega tega dokopal preko neta al maš osebne izkušnje?

Hočem povedati, kako lahko slepo verjameš vsemu, kar je na netu, ker predvidevam, da si vse to pobral z neta?
Internet je ravno medij, ki omogoča največ falsifikacij. Vsak lahko objavi karkoli. Sem napisal na koncu prejšnjega posta. Dokler ne vidim v živo, ne bom dajal temu prevelikega pomena. Ti pa si sedaj podobno kot verniki v drugi temi, označil vse to kot 100% resnico. Zaenkrat je to le teorija zarote. Teh pa je ogromno. Redke, če sploh katera, pa so bile dokazane.

Čudno se pa žal sliši bol al manj vse, kar si napisal v zadnjem postu. Domneve, domneve, domneve, brez pravih dokazov.

NLPji nad kongresom? Zelo nazorna slika. Žal ti lahko samo nalimam :rolling:

Mimogrede, "Washingtonski ostrostrelec" (http://www.guardian.co.uk/usguns/Story/0,2763,1166064,00.html). Tip je fanatik in nič drugega. Če pa komu govori nek notranji glas, imamo pa za takšne pojave kup znanih bolezni(shizofrenija itd..). Ali pa mogoče človek, ki je to storil, le računa, da se bo s tem izvlekel z nižjo kaznijo?:dontknow:

Odkod ti podatek, da je 95% vseh serijskih morilcev iz ZDA?:dontknow: Si kdaj pomislil, da je to družba, od koder izvira "Divji zahod" in pravica do branjenja svojega s strelnim orožjem. Iz te pravice izhaja dejstvo, da imajo civilisti v ZDA ogromne količine orožja, ki ga posledično tudi bolj množično uporabljajo.To je del njihove kulture, ki se je izrodila. Zakaj imajo tako veliko primerov smrti s strelnim orožjem vsako leto? Zaradi povedanega ter zaradi vzora, ki ga daje vlada s svojimi vojaškimi misijami po vsem svetu(povzeto po Michael Mooru). Hočem povedat. Vsak lahko ima svojo razlago.

KAr se tiče raznih tehnologij(ti omenjaš čipe). Možno. Glede na to, kakšne vsote se vlagajo v razvoj znotraj določenih agencij znotraj ameriške vlade. Nikakor pa ti tega ne moreš neizpodbitno dokazat. Niti kdo drug. Hočeš povedat, da so vsi ostali znastveniki sveta totalni loleki, ker doslej še ne znajo razvit česa takšnega? Vsaj uradna znanost tega ne zna nardit zaenkrat. Pa so kapital in investicije v razvoj tehnologije ogromne tudi drugod po svetu.Pa se vseeno zaustavima pri predpostavki, da nezemnljani z njihovo tehnologijo to znajo nardit. Kako bi naj potem mi z našo primitivno tehnologijo napram njihovi sploh bili sposobni detektirat takšne naprave?

Vglavnem, bol al manj karkoli si napisal, se da izpodbijat in tudi izpodbit. To žal niso dokazi.

Upam, da sem ti uspel ustvarit vsaj malo dvoma. Pa ne zato, ker nimaš pravice verjet, kar verjameš. Ampak zato, ker je vendarle dobro biti skeptik do vsega. Do nečesa bolj, do drugega manj.

p.s.:Js se poslavlam od te teme, v kolikor se bodo pisale takšne razlage brez neizpodbitnih dokazov.

Relevantni viri za kaj takega so uradni vladni viri, viri priznanih inšitutov in agencij itd., ne pa osebne strani "vernikov". Ker lahko tudi sam objavim stran, kjer bom napisal, da sem kralj sveta. Mogoče se pa najde kdo, ki bo verjel in temu sledil.:D

DP deluje precej kredibilno. Če si si ga res ogledal in pozorno poslušal, vse tiste priče trdijo nasprotno od tebe in raznih Schneiderjev. Ti pa malo pobereš tukaj, malo tam. Po njihovih izkušnjah nezemljani niso doslej nakazali nobenega agresivnega obnašanja, niti ne govorijo o ugrabitvah itd.. Oglej si še 1x oba dela dokumentarca ter tudi tole tiskovko (http://video.google.com/videoplay?docid=-5111990458847204789&q=disclosure+project). Mislim, da jih nisi razumel, kaj želijo povedat.

anarchy
17.01.2007, 23:36
Če eni pravijo, to še ne pomeni, da je res.

A res verjameš tem teorijam zarote?

Saj ne moramo lih verjeti vsega, samo lih tako, da se ve, kot moznost. Mogoce je celo kaj resnice vmes. Saj v zgodovini clovestva je bilo samo par ljudi genijev, ki so naredili najvecje spremembe za clovestvo. Lahko jih je bilo vec, toda niso imeli moznosti se izraziti, oziroma niso dobili ustreznega znanja.

Sej niti ni tako pomembno, od kod prihaja ta tehnologija, vazno, samo, da prihaja in, da napreduje zmeraj hitreje.

anarchy
17.01.2007, 23:48
Tudi jaz sem gledal Disclousure project ze zdavnaj. Saj je res zanimivo, tako, kot marsikateri dokumentarci, toda na koncu je itak se zmeri vprasanje, ali je vse skupaj zrezirano. Lahko gledamo to kot dober ZF filem, ali pa kot resnicno, kakorkoli se zabavamo in odkrivamo neki novega.

Glede cipov, sem slisal to teorijo ze vec let pred letom 2000, torej neki mora biti na temu, se posebej zato, ker ta tehnologija je mozna do dolocene mere uradno!!!!!!!!!!! Cipe, za pod kozo ze imamo in z pomocjo njih nas lahko identificirajo in po moznosti celo locirajo kjerkoli na zemlji z natancnostjo ne vem koliko metrov, no odvisno, kako so postavljeni senzorji. Ali je mozno kontrolirati misli, itd..., se ne ve se in seveda se ne bo reklo, dokler ne bo bilo prepozno, vsekakor pa moramo biti proti vsaditvi teh cipov, ker to nam je usojeno in to je dejstvo.

Ko bo prisu ta dan se boste spomnili teh besed.

galeb
18.01.2007, 14:01
Anarchy ne fantaziraj o kontroli misli preko cipov in podobne neslanosti. Kontorla misli se izvaja veliko bolj enostavno in ucinkovito preko medijev.

anarchy
18.01.2007, 22:26
Anarchy ne fantaziraj o kontroli misli preko cipov in podobne neslanosti. Kontorla misli se izvaja veliko bolj enostavno in ucinkovito preko medijev.

To vsekakor in ne samo preko vidnih in zvocnih medijih, kot so ponavadi, temvec celo mozno po taksnih, katerih zavestno ne vidimo ali cutimo, preko raznih radijskih ali drugacnih valovih, katere delujejo direktno na mozgane.

nejc
19.01.2007, 07:19
anarchy, galeba nisi razumel. Preko medijev kot 4.veje oblasti. Ni govoril o zvočnih ali radijskih valovih kot o vrsti medija. Ti si malo pobrkljal razne SF filme z realnostjo. Če se bolje počutiš, ti js zagotavljam, da ni možno z radijskimi valovi ali kako drugače kontrolirati misli človeka. Se ti zavedaš, da nam(družbi, civilizaciji) 5 posto jasno ni, kk delujejo možgani, kaj šele, da bi znali kontrolirat možgane nekoga na daljavo.:D

galeb
19.01.2007, 08:49
Nekako tako sem mislil kot pravi nejc, le zakaj naj bi nekdo na ljudi direktno vplival preko radijskih valov in podobno, ce lahko to pocne cisto na obicajen nacin. Se posebej je vprasanje zakaj oziroma kako naj bi to pocel, ko pa tega ne zna, vsaj ne zelo ucinkovito. Sicer pa zate ne bom trdil Anarchy, ce mislis, da si ugrabljen, imas lahko prav. Ceprav morda ne od 'njih' ampak od lastne domisljije, morda privzete od drugih.

Um niso mozgani, le delujejo preko mozganov. Zato je bolj ucinkovito in preprosto direktno delovati na um in custva, poleg delovanja preko obicajnega stika na fizicni ravni, to je vidno slusnega stika, kot pa s pomocjo kaksne fizicne tehnoloske krame ali morda kaksnih kemicnih sredstev. Pomisli na velike govornike kako so nagovarjali milijonske mnozice. Prejemnik zaznava tako fizicne, to je slusne in vidne vtise, kot je tudi pod vplivom same mentalne in custvene energije tako govornika kot mnozice drugih poslusalcev. In govorec lahko na ta nacin tako zavaja kot tudi pomaga cloveku najti samega sebe.

anarchy
20.01.2007, 01:08
Nekako tako sem mislil kot pravi nejc, le zakaj naj bi nekdo na ljudi direktno vplival preko radijskih valov in podobno, ce lahko to pocne cisto na obicajen nacin. Se posebej je vprasanje zakaj oziroma kako naj bi to pocel, ko pa tega ne zna, vsaj ne zelo ucinkovito. Sicer pa zate ne bom trdil Anarchy, ce mislis, da si ugrabljen, imas lahko prav. Ceprav morda ne od 'njih' ampak od lastne domisljije, morda privzete od drugih.

Um niso mozgani, le delujejo preko mozganov. Zato je bolj ucinkovito in preprosto direktno delovati na um in custva, poleg delovanja preko obicajnega stika na fizicni ravni, to je vidno slusnega stika, kot pa s pomocjo kaksne fizicne tehnoloske krame ali morda kaksnih kemicnih sredstev. Pomisli na velike govornike kako so nagovarjali milijonske mnozice. Prejemnik zaznava tako fizicne, to je slusne in vidne vtise, kot je tudi pod vplivom same mentalne in custvene energije tako govornika kot mnozice drugih poslusalcev. In govorec lahko na ta nacin tako zavaja kot tudi pomaga cloveku najti samega sebe.

Seveda slusni in vidni stik zna manipulirati ljudi, saj vemo dobro, cesa vsega je zmozna hipnoza, oni pac samo prakticirajo to hipnozo na masi, toda to lahko vidimo in slisimo in tudi do dolocene mere branimo, ce pa gre za drugacne naprave, ki delujejo na nas um, morda tudi razne droge ali kemikalije, pa ne vemo, od kod prihajajo in, da so sploh prisotne, potem se pa tezje branimo.

anarchy
20.01.2007, 01:12
anarchy, galeba nisi razumel. Preko medijev kot 4.veje oblasti. Ni govoril o zvočnih ali radijskih valovih kot o vrsti medija. Ti si malo pobrkljal razne SF filme z realnostjo. Če se bolje počutiš, ti js zagotavljam, da ni možno z radijskimi valovi ali kako drugače kontrolirati misli človeka. Se ti zavedaš, da nam(družbi, civilizaciji) 5 posto jasno ni, kk delujejo možgani, kaj šele, da bi znali kontrolirat možgane nekoga na daljavo.:D

Mah delajo ze eksperimente javno na tem, da bi lahko z mislimi kontrolirali racunalnik na enostaven nacin in stvar baje deluje, ceprav zaenkrat se enostavno, to je pac uradno, kaj je neuradno, pa bog ve. Baje celo hocejo pri Soniyu menda nekoc narediti, da bomo vidli sliko in morda celo cutili, ker nam bodo to direkt v mozgane poslali informacije. Zivali lahko ze na daljavo premikajo, z elektrodami v mozganih, jih umirjajo enostavno v levo desno in ne vem se kaj, eksperimenot na tem podrocju se je delalo se pa se pred leti, samo nihce ne ve in ne samo na zivaalih, temvec jasno, da tudi na ljudeh.

nejc
21.01.2007, 17:55
Mah delajo ze eksperimente javno na tem, da bi lahko z mislimi kontrolirali racunalnik na enostaven nacin in stvar baje deluje, ceprav zaenkrat se enostavno, to je pac uradno, kaj je neuradno, pa bog ve. Baje celo hocejo pri Soniyu menda nekoc narediti, da bomo vidli sliko in morda celo cutili, ker nam bodo to direkt v mozgane poslali informacije. Zivali lahko ze na daljavo premikajo, z elektrodami v mozganih, jih umirjajo enostavno v levo desno in ne vem se kaj, eksperimenot na tem podrocju se je delalo se pa se pred leti, samo nihce ne ve in ne samo na zivaalih, temvec jasno, da tudi na ljudeh.
Govorna komunikacija z računalnikom je tud že 20,30 let stara ideja, pa še vedno ne deluje tako kot bi morala, tk da.

nemanja2
04.03.2007, 20:29
Jaz men dabo človek se bo mav ustrašil ker ne pozna namen nezemljabno če so pršl v miru ali zlobnrm na menu?

nemanja2
04.03.2007, 20:50
Men sezdi da smo poskušne miške ki na s geledjo nezemljani ki mogoče jih zanima revelucija človeka kako se razvija,kako napredujemo z tehnologijo??

Lencka
04.03.2007, 21:34
(Že vnaprej se opravičujem zaradi "smetenja".)

Nemanja2, potem bi bil ti s svojim izražanjem čudovit predstavnik neke stopnje v evoluciji... upam le, da predhodne, ne sledeče :nonono:

nemanja2
05.03.2007, 10:05
Brez nezemlajno ne bi klo človeka in revelucije na zemlj.men sezdi daso nezemlajni opicam sremenili DNA in jo spremneili homosapijanaca da se spremeni v človeško raso ? ja to res???????????????????

nemanja2
05.03.2007, 10:12
čebil ugrabljen nezemljano bi uprašav:kaj hočeš odmne?,abi šov na pir?.Kja bi ti uprašel nezemljane?

partibrejker
05.03.2007, 11:13

ja in Mulder je ubistvu res agent

nemanja2
05.03.2007, 12:54
Kje bi nezemljani pristali za kontakt?men se zdi,da bi pristal v EROPI ker je Eropa ni nsilna .ker je prijazna do kultur,ker se zmen s diplomansko ne z nasiljom do no vih kultur iz vesoloja ki ji h ne poznamo.če bi nezemljani pristal v ameriki bijih čakal naconalna grda u.s.a pred belo hišo.Reakcije v UN zaskrbljenost če bi precednikZDA uka zav na j strlajo na nezmljane bi pomenilo na poved vojna na zemlji.Človeka bi zanimalo kako je na stalo vesolje,znanost matematike, ,jezika v vesolu,če staja kaka druga nezemlajaska bitja,zakaj so pršal na zemljo?in spoznavanje kultur.Nezemljane bi zanimalo na predak tehnologije.medecina,ižejering,kulture,na predek raziskovanje vesolja.Kak bi prepoznal da pride nezemljan v miru?Jaz menim da bo neki prinsli sibol za mir, ki bi človek sprejel.is tobilo tud človek bi neki sibol za mir

temp64
05.03.2007, 13:29
:D:D....ma šres

temp64
05.03.2007, 13:41
na sliki roj šestih nlp-jev nad črnučami danes ob 7.10

http://i133.photobucket.com/albums/q43/temp64/DSC04919.jpg

nemanja2
05.03.2007, 14:47
kje vidaš raj NLP
?

anarchy
05.03.2007, 21:59
Nezemljani naj pridejo k meni na dom, jih cakam.

Whitezero
07.03.2007, 12:12
Anarchy, ne pametuj. Rajši si pripravi vse potrebno za obrambo pred temi vsiljivci.

Kaj bo hotela inteligentnejša rasa od tebe - nobenega znanja, samo tvoje biološko, zdravo telo, s katerim bodo delali hude eksperimente in na koncu zavrgli kot žival. to je to, nezemljanom ni za zaupat, še najmanj tistim, ki hočejo planet podjarmirt in nas zasužnjit.

Ampak, če bi se šlo za miroljubno raso(kar je malo možnosti) pa jih sprejmi odprtih rok, sam vseeno bodi previden, nikoli ne veš, kaj načrtujejo.

Hawkins je izjavil, da bi bil stik z našo civilizacijo in inteligentenjšo raso nezemljanov klavrn, celo poguben za nas. primerov je veliko

evropska civilizacija proti ameriški in afriški civilizaciji in kdo je zmagal. Evropska (višja) civilizacija.

nemanja2
13.03.2007, 19:37
Jaz mislim da v vesoju da ostaja galtičan ferederaci ja ki mogoče skrbi za mir v vesolju

anarchy
13.03.2007, 20:48
Jaz mislim da v vesoju da ostaja galtičan ferederaci ja ki mogoče skrbi za mir v vesolju

Seveda obstaja taksna federacija, samo problem je v tem, da je vesolje res preveliko in ne mora imeti sega pod nadzorom, saj ni samo Zemlja z anadzarovati.

galeb
14.03.2007, 00:15
Hawkins je izjavil, da bi bil stik z našo civilizacijo in inteligentenjšo raso nezemljanov klavrn, celo poguben za nas. primerov je veliko
Temu se res ze mesa.

Marduk1
14.03.2007, 09:57
Pomembno je da smo vsi vesoljci

paradox
15.03.2007, 04:00
prebrav sm celo temo, pikado ne bluzi

vesolci opstajajo. če bi prišli k nam bi mogoče prišli v miru in razkrili svojo tehnologijo. gledov sem stargate in tam je bilo veliko primerov kako so videti nezemljani. nekateri so paraziti ki imajo ljudi v suženstvu.

piramide so delo teh parazitov, uporabljali pa so jih za pristajanje svojih velikih vesolskih ladij. jaz se jih ne bi ustrašu. povabu bi jih na per al pa cockto. :blush:

Stargate command reporting to temp15: "All parasites from outer space have been successfully eliminated":approve:

Long live human race :D

Marduk1
15.03.2007, 10:41
Js sm vidu že najmanj miljon vesoljcev. Pa še vsak dan jih srečujem. Pa še z mano živijo. Pa še sam sem vesoljec.

nemanja2
19.03.2007, 10:53
men se zdi da preveč priteravaš

Nezmljani nas gledajo kaj počnemmo mi na zemlji men sezhdi da bi gotovili kaj je naša šipkost

Whitezero
19.03.2007, 15:58
Nemanja2 - daj prosim piši v knjižni slovenščini, si tak RETARDIRANEC, da ne spreminjaš svojega sloga pisanja, ki ga razumeš edino ti. Vsi drugi pa se mučijo z dešifriranjem tvoje pisave.

Se vidi, da slabo znaš slovenščino, ker živiš v fužinah, kjer je veliko "južnjaščine"

In ja vesoljci smo mi, nezemljani pa nismo mi, ker to so bitja, ki so zunaj našega planeta Zemlje.
Če bodo kdaj nezemljani nas obiskali bo več možnosti z namenom asimilirati našo raso in pokoriti svoj planet. Ne pa pomagat in živet v sožitju z Zemljani.

Tako je pač, osnovni zakon preživetja in širjenja je prioriteta. Zato bo prvi stik z nezemeljsko raso nasilen, kasnejši pa bodo miroljubni. Vsaj jaz tako menim.

nemanja2
20.03.2007, 22:04
men se zdi da sem rano videl nezemjansko plovilo ki je mimo mojega bloka šel

anarchy
21.03.2007, 13:23
In ja vesoljci smo mi, nezemljani pa nismo mi, ker to so bitja, ki so zunaj našega planeta Zemlje.
Če bodo kdaj nezemljani nas obiskali bo več možnosti z namenom asimilirati našo raso in pokoriti svoj planet. Ne pa pomagat in živet v sožitju z Zemljani.

Tako je pač, osnovni zakon preživetja in širjenja je prioriteta. Zato bo prvi stik z nezemeljsko raso nasilen, kasnejši pa bodo miroljubni. Vsaj jaz tako menim.

Vsi smo vesoljci, toda nezemljani, ce nas bodo obiskali nas bodo v miru, ker kdor z drugimi ne zna ziveti v miru niti sam z sabo ne zna, torej, bi se oni ze zdavnaj med sabo pobili, tako, kot smo se mi, seveda, pa nam ni za pomagati, ker mi smo prevec zaostali in nerazviti, da bi nam dali v roko kaksno napredno tehnologijo, ker bi se vsi med sabo pobili, ali se prevec namnozili in totalno onesnazili in izcrpali planet.

kopron
24.03.2007, 21:11
A ste videli / slišali za javno razkritje Ameriške vlade glede NLP ( UFO ) + "izvenzemeljcev":O . Priznavajo, da so imeli še kakooo veliko dela z njimi ( NLP-ji ) ...
No, večino tega sem našel na Youtube . Poglejte si še sami , http://www.youtube.com/watch?v=m3VCA-P2YWs
o projektu "disclosure" .
Sicer sem že veliiiko let prej vedel za Civilizacije po/v skupku naših Vesolij , ampak vseeno je dobro, da se tudi to izve :approve: :2thumbs: .
Pa lep pozdrav, by Boštjan

nattka
25.03.2007, 13:41

a je kje kakšna možnost, da ugrabijo nekaj osebkov brez možnosti vrnitve ... ko smo že pri američanih ...

anarchy
26.03.2007, 00:17
Eh uno je staro, zdaj na novo je francija razkrila baje neke dokumente, je pisalo se na slotech.