Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Janša lagal javnosti?

Mad Gandhi
21.12.2006, 08:51
Gospud predsednik so šli na TV, govorili neresnico in zdaj pravijo, da so se zmotili. A kaj je resnica, ne povedo. :mad: Pa ne, da so generala zalotili na laži?:dontknow:

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/219141/

stLAMA
21.12.2006, 10:43
Odpusti mu - saj ni vedel kaj dela. :clown: :dontknow:

strašljivka
21.12.2006, 10:51
bla, bla, bla...laže virant, laže erjavec, laže rupel, laže brućan, pa laže simoniti, pa zver, pa mate, pa un visokošolski, pa kmetijska lukačičeva, pa prometni, pa je lagal tud drobnič pa zdej cotmanova,... ja kaj ne bi še šef ?
aja, kje so navedeni lagal ? če ne veste vam pač ni pomoči...

Konfucij
21.12.2006, 18:20
Ne, Pu, ne razumeš, tle je spet na delu VELIKA "zarota".;) :D :rolling:

NaceM
21.12.2006, 18:31
Kakšna zarota.
Pač, enkrat je lapsus, drugič je laž. :)
Shakespeare je pa napisal: "Kakor vam drago". :D :D :D :D

yamamoto
21.12.2006, 19:42
Šef se je za laž vsaj opravičil. :)
Njegova kompanija pa še naprej brez sramu laže in otresa neumnosti. :nonono:

Medved Pu
21.12.2006, 22:18
De se zastopmo, tud jaz si vroče želim videt razpis za helikopter, mi ni do tega, da bi spet kake tezgarje gledu...:rolling:

krkdo
21.12.2006, 23:28
z milom mu bomo usta upral, pa bo
bo treba spet LDS na oblast postavt, ker oni so tko fejst pa pošten
so se mi kr oči zasolzile.......

Konfucij
22.12.2006, 05:09
Ja sej glih to je to k so vsi enaki. Pol se pa dloč koga boš volu.....

zlati13
22.12.2006, 05:22
lapsus napaka

za takšna dejanja človek nima besed in jih ne more imeti ne pričakujte opravičila ker ga ne bo to so ljudje, ki so nezmotljivi in nedotakljivi to so nadbogovi, ki nikoli ne grešijo tudi če izrečejo laž jim moramo verjeti da imajosamo oni prav in nihčče drug, da ne bi slučajno kako drugače mislili kajti imeti drugačno nasprotujoče se mnenje je greh, a grešiti ni lepo in predvsem ni pošteno.

Gorby - 21.12.2006 @ 00:06 | Citat
katastrofa

predsedovali bomo evropski uniji a mi imamo predsednika vlade ki laže dan in noč. in potem jo to ta človek ki za druge govorijo kakšni so (korupcija ipd.)

:xmas:

strašljivka
22.12.2006, 07:12
"bla, bla, bla...laže virant, laže erjavec, laže rupel, laže brućan, pa laže simoniti, pa zver, pa mate, pa un visokošolski, pa kmetijska lukačičeva, pa prometni, pa je lagal tud drobnič pa zdej cotmanova,... ja kaj ne bi še šef ?
aja, kje so navedeni lagal ? če ne veste vam pač ni pomoči..."

Moram reč, da se mi vi trije tule fajn smilite...Taka zagnanost je značilna za histerične tercijalke v zadnjem stadiju obsojanja vsega kar ne rine v cerkev...Ker že težko dojemate, malo pomoči.

http://www.tiscali.co.uk/reference/dictionaries/difficultwords/data/d0007474.html

Tiskovni predstavnik je razložil za kaj je šlo, kot je to v navadi povsod po svetu, slip of the tongue....http://bestsmileys.com/christmas5/17.gif

hm, hvala enako, motiti se je človeško. opravičil se ni, kaj bo bomo pa šele videli...
zmotil sem se pri napovedi gospodarske rasti, inflaciji, zadolžitvi države, mednarodnih obveznostih,...

ata
22.12.2006, 07:28
...
hm, hvala enako, motiti se je človeško. opravičil se ni, kaj bo bomo pa šele videli...
zmotil sem se pri napovedi gospodarske rasti, inflaciji, zadolžitvi države, mednarodnih obveznostih,...
In kaj sedaj, ko se je opravičil?

lupus is back
22.12.2006, 08:25
Sej se sploh ni lagal, samo njegov minister Bručan v dogovoru z Bajukom, sta ga nategnila, da ne bo preveč užival, če bo hotel še koga iz Nsi odstaviti-bombica pač.:rolling: :rolling: :approve:

Mad Gandhi
22.12.2006, 08:27
In kaj sedaj, ko se je opravičil?
Zdaj naj pove pa še resnico!

nejc
22.12.2006, 08:36
Zdaj naj pove pa še resnico!
jok brate odpade, kot bi rekli gadje.:veryevil:

spartan
22.12.2006, 09:09
bla, bla, bla...laže virant, laže erjavec, laže rupel, laže brućan, pa laže simoniti, pa zver, pa mate, pa un visokošolski, pa kmetijska lukačičeva, pa prometni, pa je lagal tud drobnič pa zdej cotmanova,... ja kaj ne bi še šef ?
aja, kje so navedeni lagal ? če ne veste vam pač ni pomoči...

erjavc ne laže....on nabavlja:D:D

Mad Gandhi
22.12.2006, 10:35
Evo - takole se je opravičil Janša

http://www.dnevnik.si/novice/aktualne_teme/zgodba/219141/

Sprejmemo opravičilo. Zdaj pa povejte še resnico, gospod predsednik.

Konfucij
22.12.2006, 11:27

Dnevnik:"Laganje pa je poleg davčne utaje najhujša napaka, ki jo lahko naredi politik. Janša zdaj trdi, da je šlo za napako."

Pih, pa kaj če je lagal, sej tko al tko ne bo odstopu. Tko kot ni premier Madžarske.

nejc
22.12.2006, 11:41
»Predsednik vlade obžaluje netočno izjavo in se gledalcem opravičuje,« so sporočili iz premierovega kabineta.
Izmikanje?!?!?!? Janševi "verniki" bodo pa seveda to izjavo za javnost vzeli kot moralno sprejemljivo, kajti velecenjeni se je opravičil, kar pa prejšnji niso počeli. Komi dve leti so na oblasti, kilometrino pri mutenju majo pa že isto kot prejšnji.:mad: Al pa mamo vsi sam toleranco za take stvari manjšo.

Medved Pu
22.12.2006, 17:02
Počasi nekateri cajtngi mogoče že malce dojemajo kaj je njihovo delo.
Vrtanje in iskanje dejstev. Ropov Tunček ne kliče več, da bi jim filal naslovke z kapitalnimi lažmi..

Delanje slona iz muhe je politično neproduktivno, naklada pada, podpora vladi pa posledično raste, večkrat kot se izkaže, da je bil spet objavljen navaden flop in polresnica.
Povprečni Slovenec vlado gleda kot mašinerijo, ki teče in škriplje, sem in tja ji odpade kaka matica, a vendar teče naprej.
A važno je, da teče. Tudi jaz sem tak Slovenec, ki svet medijev doživlja kot shizofren, vlado pa kot pravijo Angleži:"če ni pokvarjeno, ne popravljaj", in živi mirno naprej.:rolling:

strašljivka
22.12.2006, 23:08
Vrtanje in iskanje dejstev. Ropov Tunček ne kliče več, da bi jim filal naslovke z kapitalnimi lažmi..

Delanje slona iz muhe je politično neproduktivno, naklada pada, podpora vladi pa posledično raste, večkrat kot se izkaže, da je bil spet objavljen navaden flop in polresnica.
Povprečni Slovenec vlado gleda kot mašinerijo, ki teče in škriplje, sem in tja ji odpade kaka matica, a vendar teče naprej.
A važno je, da teče. Tudi jaz sem tak Slovenec, ki svet medijev doživlja kot shizofren, vlado pa kot pravijo Angleži:"če ni pokvarjeno, ne popravljaj", in živi mirno naprej.:rolling:

točno tako. več je sranja, manj dreka vidiš... :clown:

Vsemogočni
23.12.2006, 00:40

Če si prebral celo besedilo, se je takole opravičil:
Janša se javnosti ni opravičil za govorjenje neresnice, prav tako ni pojasnil, ali je torej v redu, da je Bručan najel zasebni helikopter kar brez javnega razpisa. O tem bomo še poročali. :blush:

Potem je spodaj bolj konstruktivno navedeno, kaj delajo politiki, ki lažejo :2thumbs:

Prijetne praznike prve in druge, želim vsem uporabnikom foruma, pa ti praznujejo vse ali le po enega :2thumbs:

lupus is back
05.01.2007, 07:42
Janša & Co so izgleda dobesedno vzeli privatizacijo v svoje roke. Brukanova sveta preproščina, obdarjena s svetim duhom noče in noče priznati sam sebi, da so pravila igre demokracija, vse ostalo pa je edino in le samo KORUPCIJA.

Kdaj bo konec tega kmatavzernja-boh pomagi in nam dej močno opozicijo!:mad:

Mad Gandhi
05.01.2007, 08:10
Saj se je Janša opravičil, ker je lagal. Zdaj pa se je očitno usral še Bručan.

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/221161/

Ampak samo opravičilo in posrane gate niso dovolj. Za tole pysdarijo bi moral nekdo prevzeti odgovornost. Oh what a mess, je rekel poznavalec dogajanja:veryevil:

milijana
05.01.2007, 12:45

:nonono: :nonono: :nonono: Ne me basat, to "mletje" pa kar sam imej. So se kar bahali, kako gladko bodo delali, če pridejo na oblast. Zdaj pa škriplje ???
Upam, da bodo tudi na naslednjih volitvah oni "škripnili" !:rolling: :rolling: :rolling:

domine
06.01.2007, 18:24
Janša si sam luknjo koplje, sam je že večkrat vanjo padu, sam volilci tega ne vidjo...žov je tko...

Lp

yamamoto
06.01.2007, 19:20
Ubogi Bručan, kaj ga čaka. Če v upravni enoti referent kupi sponke za papir pri Mladinski knjigi namesto pri DZS, ki je dobila javno naročilo, si tisti referent že išče opremo za harakiri.

Bručan pa res ni ubogi. :D
Kaj ga čaka mu je bilo verjetno jasno že takrat, ko je postal minister. :angel:
Zakaj pa misliš, da mu je ušlo, da to s helikopterji ni njegovo maslo temveč, da se je tako odločila vlada. :clown:
Kdo lahko v vladi da komando, da se nekaj naredi brez zakonitega razpisa, se pa tudi ve. :veryevil:

massive
10.01.2007, 01:53
z milom mu bomo usta upral, pa bo
bo treba spet LDS na oblast postavt, ker oni so tko fejst pa pošten
so se mi kr oči zasolzile.......

bravo, to je odgovor. madžari gredo v takih primerih na ulice, mi pa enostavno rečemo da je bilo včasih še huje.

zlato
10.01.2007, 06:54
Laž ima kratke noge in hitro se ujameš vano, ker hitro pozabljamo kaj in kje smo se kaj zlagali zato tisti ki spremljajo napake posameznika le tega hitro ujamejo na laži, ker ta ne ve kje se je kaj zlagal.