Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pa ni nic boljs...

Lencka
21.12.2006, 21:23
ampak se hujs, kot sem misla, da bo. S tipom sve se po gunacnju sem in tja zmenila, da greva probat v stanovanje, sva jih sla pogledat, pol mi pa eno jutri pred odhodom v sluzbo rece, da ne more (kar me ni presenetlo) in adijo in zdej sem celo zvedla, da je menda ugotovu, da me sploh vec nima rad (kar me je od soka vrglo na tla), ker nima casa in mu ljubezen ni prioriteta. To mi rece po tolk casa in po vsakokratnem, ko sem se raz****ila, zatrjevanju, da me ljubi in gor in dol in prihanjanju nazaj in po tem, ko se je se ponoci tiscal k meni... pa je res - danes sva se videla, ker sem jaz tako zelela, in je ni vec, nobene ljubezni, samo se zivcnost.
Sej se bodo ziher nasli eni :) ki bodo ugotavljal, da ni zdravo takole po forumu tole, samo... trenutno bi mi prav prisla kaksna, ma, kaj kaksna, cimvec spodbudnih besed.
Prosim :blush:

summer
21.12.2006, 21:45
khm....zakaj bi nekomu dala sebe ter svojo ljubezen, če ti tega ne more ali noče vrnit....mogoče smešno, sam pošteno se mi zdi od njega, da ti tole tako pove, kot pa nekdo, ki bi te dal na stranski tir, zraven bi pa imel še dve ali tri...
jz bi na tvojem mestu pustila naj živi svoje življenje brez tebe, ga ne bi klicala, ter hodila z njim na pijače...vsaj par mesecev ne....sej zdaj ti bo mal hudo...sam misli na toda si zaslužiš nekoga , ki te bo imel rad, brez da bi se ti zato borila...
tako ti kot on si zalužita nekoga, sam očitno ne skupaj....
čez par mesecev boš zadevo prebolela in prebrodila...do takrat sepa ne ponižuj in ga kliči...najdi si neko zaposlitev,...hoby...in bo vse minilo

pteichme
21.12.2006, 23:24
Ne zato, da bi Te tolažil, ampak resnica je le ena - ne prosi ljubezni nikogar! Bodi pokončna, ne pusti, da Te kdorkoli in kadarkoli ponižuje. Tistega, ki te resnično ljubi, boš zlahka spoznala po dejanjih _ ne po besedah. Pusti času čas, ne mudi se Ti. Tudi sama znaš živeti nekaj časa, mar ne? Imaš prijatelje, starše, kogarkoli, ki Te razume? Imaš šolo, učenje, knjige, obveznosti, ki bi Ti zapolnile trenutno praznino? Ne daj se Ines ...!:nonono:

Lencka
22.12.2006, 07:56
Hvala.
Ce sem cisto iskrena, nisem mogla verjeti tega, kar je rekel. Saj veste, ko si z nekom, cutis, kaj je, ce je, med vama. No, in zato sem zelela ga videti, sploh, ker sva se dogovorila, da ostaneva prijatelja, kar sva bila tudi, preden sva postala vec. V glavnem, vceraj je bil drug clovek. Leden. Res, in nikakor si ne delam utvar. Odkrito receno, vceraj sem mislala, da bom umrla, danes pa... ja seveda ga na nek nacin se vedno pogresam, in se vedno mi manjka topel objem in se vedno hrepenim po ljubezni (sem zelo pozresna, ja), ampak ne z njegove strani. Verjetno bo trajalo nekaj casa, da bo popolnoma minilo, a zdi se mi, da je glavnina ze mimo :) je blo tolk bolj intenzivno (industrija robcev je zaradi mene porasla), a nikakor si ne zelim vec biti s tem tipom. Grem naprej. :approve:
Pa priznati moram tudi, da sem sama kriva za večino tezav, no, vse. S tem tipom sem takorekoc odrasla, prezivela SS in faks, ob tem pa pozabila na vse drugo. Letos sem se vrnila domov, kjer nimam vec nikogar - no, tudi v kraju studija nisem sklepala kakih nevemkako mocnih prijateljstev, ker sem samo hitela tja in nazaj k ljubiju... saj mi ni zal, samo zdaj je pa prekleto hudo, ker sem ravno v fazi, ko sem kot bi bila povsem gola - brez vsega. Faksa ni vec, kolegov tu tudi ne, ne morem vsak dan tezit 100 ali 200 km okrog, sluzbe tudi se ne... Moj svet je temeljil na najini zvezi, in je torej sedaj dozivel precejsen potres. To pa je kar tezko. Saj pravim, vem, da sem sama kriva, samo to mi ne pomaga. Taka pac sem.
Hm... saj bo. Samo praznikov me je malo strah.

summer
22.12.2006, 08:03
tole, ko praviš, da je tvoj svet temeljil na vajini vezi....to je problem večine žensk...saj je blo pr men isto...po sedmih letih, sem naenkrat bila sama....:approve:
sam veš kaj ti povem, ostali so mi pravi prijatelji, spoznala sem nove....danes po treh letih¸ lahk rečem, da mi ni žal za 7 let, sam vem, da mi je boljše brez njega...
tk da chin up:D.....pa če si kje na štajerskem, te jz povabim na kofe:approve:

Lencka
22.12.2006, 08:26
Hvala za vabilo, samo zal nisem na Stajerskem (ceprav sva torej pravzaprav so-narodnjakinji) :D Stejem, kot da sva sli, in se pocutim mnogo bolje ;)

Lencka
22.12.2006, 08:48
Jep, ze Preseren je ugotovu, da smo Stajerke najlepsejse v dezeli tej. :approve:
Sam ocitno to ni dovol, da bi nekateri videli naso pravo vrednost, ki je poleg lepote se mnogo vecja! :dontknow: Al so cudni ti tici...

mrjerry
22.12.2006, 08:50
Lastna hvala cena mala.

Zal je najboljsi nasvet se vedno ta, da vedno najprej glej na svojo rit. Potem ne bos v bistvu nikogar zares potrebovala, ce bos pa koga imela, bo pa to samo se toliko bolje. Partnerstvo ni pogoj prezivetja, lahko pa je sugar on top. Lots and lots of sugar.

summer
22.12.2006, 08:51
everybody needs some shugar:approve:............
se strinjam z Jerryjem

Lencka
22.12.2006, 09:01
Sej to je to... jst sem zelo sladkosneda, pa razvadila sem se pa... Buhuhu! :blush:
No, no. Bom se sladkorno dobila.

Ojej, ocitno mi gre res slabo.

mrjerry
22.12.2006, 09:04
To je post traumatic stress disorder.
Let it out, pa bo.

Itak ti u bistvu in cist zares noben od nas ne more pomagat. Ko bos to res dojela, se bos zacela postavljat na svoje noge in takrat bo vsak dan bolj lep. Tko si zdaj, dokler ti dela adrenalin in ko si pod stresom, kar posteno privosci in izkasljaj. Zdajle sigurno najbolj pase :)

Lencka
22.12.2006, 09:11
Ja sej za to gre. (Razen, ce je kje kak fejst mladec, moja postelja je za dva :rolling:) Mal se morm hecat.
Ne, sej vem, da si pomagam lahko sam sama, ampak mal moram kasljat pa cvekat, to je trenutno tavece zdravilo.
Pa tisto o lastni hvali: kar je res, je res :approve: Zakaj bi pol molcala?

Lencka
22.12.2006, 09:25
No, moj naglas je vse prej kot Stajerski. Tko da... kaj mi to pomaga?

summer
22.12.2006, 10:59
Kaj cem se bunit... sem sem ze ugotovila, da Jerry ne prenese, da bi bil kdo drug v centru pozornosti ceprav samo v eni temi (ceprav bi bila raje jst :blush:) , pa se zleht je danes, in ga raj pustim, da se ne bo se bolj potrudil pokazat svoje volje ;)
Aaaaah. Svet je res krut.

Lenčica, Lenčica.....življenje je tako lepo...neglede na to če si sama al ne...sam da si zdrava, da imaš neke cilje.....:approve:

Goody
22.12.2006, 12:21
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=4945

Jerry, še posebej dobro si poglej točko 2.6 - saj si jo sam napisal....

res, je ...samo jeri ni več mod tega sklopa, zato pa pridemo drugi popucat. Včasih se spuca, če je pa preveč vsega pa zaklene. In je res, da naš jeri rad kaj vmes še pove :P :D

glede moderiranja še to, ob vsakem postu je trikotnik ikonca s pomočjo katere se prijavi nepirmerna sporočial, če vas motijo.
Glede te teme, glede na to kam je zašla, mate srečo, da ni zaklenjena, ker je bilo v njej precej spema. Sicer pa ni stvar tudi v tem ali avtor dovoli, ga moti ali ne dovoli, g ane moti spem, ...le ta je v pravilih prepovedan in nezaželljen, tako da ... prosim, ne spemejte povsod, ker so primerna mesta zato narejena.

Be inspired
22.12.2006, 12:54
lenča,

vedi, da je vse samo maya, iluzija,.. glavo gor!! na začetku boli, potem pa se unese..

Škoda, ker je ravno na praznike - približno vem, kako se počutiš - allez!!!! Forca!:veryevil:

Lencka
22.12.2006, 16:43
Ja sej glih prazniki so mi najvecji problem. Drugace kar gre, ko pa se spomnim na to, je pa mal tezje. Pred sedmimi leti sem bila nazadnje sama, tko da... buhuhu... ne znam...
Ampak se drugace kar drzim, glede na to, da je sele tretji dan, sem ponosna nase, ker mi gre super. :approve: Dokaj :blush: Buhuhu :(
Ah, ko se malo pohecam, je 100× boljs ;)
Pa :kisses: vsem! (Zdej mam presezek ljubezni za podarjat!) :rolling: :rolling: :rolling:

Be inspired
22.12.2006, 17:48
smisel življenja je dajanje, kar prejme človek nazaj, ni v naši moči..

Lencka
23.12.2006, 13:30
Ja, ne glede na to, kolk se prepricujem, ne gre, ampak je vsak dan huje, ker pomislim na ta smotan bozic pa novo leto pa vse te frej dneve, ki nja bi jih ljudje prezivljali skupaj, pa... Ma, kar me ne ubije, me krepi. Ubilo me pa menda ne bo. Drugo leto bo vse drugace ;)
Hvala vsem, ki cvekate z mano. Zelim vam, da vam Bozicek prinese kaj lepega.

Konfucij
23.12.2006, 15:43
Živi za danes in ne glej kaj bo jutri ali je bilo včeraj.

Be inspired
23.12.2006, 18:59
drž se tastara,,vesel božič vsem:2thumbs:

Mirko7
25.12.2006, 11:19
Lencka marisikdo bi si želel tako dekle kot si ti. Bistra, polna življenja, ženska, ki ve kaj so njeni cilji v življenju. Zakaj bi imela nekoga ob sebi, ki ne ve niti kaj je to ljubezen, kaj šele kaj je to skupno življenje s svojim partnerjem. Čeprav je ta fant v enem pogledu še dober, ampak če ta zna samo prizadeti, ni vreden tvoje nežnosti. Mnogo je dobrih fantov, ki bi šli živet skupno življenje v dvoje, te radi osrečili in namenili pozornost. Lencka samo počasi nič ne prehitevaj, prišel bo čas, ko se ti bo sreča nasmehnila:) . Glede prijateljev ali kolegov se pa nič ne obremenjuj tu na forumu jih imaš veliko, ki ti želijo sečo. Veliko uspeha v prihodnosti in lepih trenutkov:2thumbs: .

Lencka
25.12.2006, 13:52
MIrko :kisses: hvala! Ti si tud krasen :D . Vsi ste krasni!
Al me znate takooo lepooo potolazit... :tolazba: Kaj cem potem jokat? Spljoh :rolling:

Aleksander Vidmar
26.12.2006, 07:31
Tudi jaz ti zelim veliko uspeha v letu 2007.

Lencka
02.01.2007, 20:11
Hja, prazniki so mimo... SRECNO 2007 VSEM!
Saj gre, prezivela sem najhujse dneve, se dvignila, spet padla... grem naprej, itak. Samo... verjetno tisti, ki ste bili tako dolgo (ali dlje) z nekom - 6 let, pa se je koncalo, veste, o cem govorim. O praznini. Seveda imam, ali pa sem odkrila, da imam, prijatelje, na katere se lahko oprem - ni jih veliko, a raje kvaliteta kot kvantiteta ;) - starsi mi stojijo ob strani (ceprav so sami malo sokirani, jezni, razocarani - bil je pac del druzine)... ampak ne glede na to ostaja praznina, ki je se tako fejst prijatelji in druzina ne morejo zapolniti. Se vedno ostaja tovrstna osamljenost. Ko si pac navajen, da vse poteka v dvojini, ko zivis in mislis v dvojini, potem pa le-te ni vec... Ko potem potrebujes veliiko energije, da zmores preko dneva, in je vcasih zmanjka za zvecer. Vsaj meni je. Kaksen dan je zelooo tezko. Mrzlo in prazno.
Saj ne, da bi si zelela, da bi bila spet skupaj z njim (ceprav seveda del mene se vedno misli nanj, verjetno je to normalno, konec koncev je bila vsaj z moje strani ljubezen iskrena in globoka, to ne mine cez noc). Vem, da sva sicer se imela zelo lepo in da sva premagala marsikaj, ampak prepad med mojo zeljo po nadgradnji odnosa in njegovo po stagnaciji na nivoju srednjesolskega parckanja je pac prevelik, to veva oba. Ampak sama se pa ne znajdem najbolje. Oziroma se sploh ne znajdem.
Ste ze doziveli kaj takega? Kako vam je slo? Kaj je pomagalo? Meni se najbolj pomaga kontakt z drugimi... (in zato oblegam vse, ki jih poznam :blush:). Ampak ni to to... Zvecer me se vedno zebe :(

Verbal
03.01.2007, 15:18
Ja, nabavi si debelejšo odejo, pozimi so noči res hladne.
Ampak tako se vsaj lažje spi.

To je edini praktični nasvet zate v tem trenutku.

Njuška Trap
03.01.2007, 18:10
Nauči se opreti nase, ne na drugega. Sčasoma postaneš hudo močna, veš? :) Zapolni praznino z dejavnostmi, v katerih uživaš. Magari najdi nove hobije... Pa drži se! :kisses:

madmitch
03.01.2007, 21:00
Sorry, saj je hudo, da te je adl na čevelj, vsekakor, samo nekaj me je zmotilo v tvojem postu.
Tole namreč
To mi rece po tolk casa in po vsakokratnem, ko sem se raz****ila, zatrjevanju, da me ljubi in gor in dol in prihanjanju nazaj in po tem, ko se je se ponoci tiscal k meni...

Tipi smo take čudne živali, veš. Hitro rečemo "seveda draga" samo da je mir in tišina. Če bi meni moja pi**ila in vrtala vame, ne vem kako bi reagiral, pa imam hudo dolgo lajtngo, ampak ko poči poči.

Ko boš drugega našla, ga to NIKOLI in NIKDAR ne vprašaj, ne vrtaj vanj. Veš eni smo taki runklni, da je groza, besedna zveza "Ljubim te" se nekje v glavi zatakne in ne gre ven pa če še tako kričimo.

Sicer pa, če si ga morala to spraševati in nisi tega čutila, že ni bil pravi, verjemi.

Lej, še jaz o TEM samo okoli nekaj pisarim, direktno sem pa samo enkrat uspel črke v pravem zaporedju najti.

Pa še nekaj, če ti bo ljubezen prehitro izpovedoval, spet nekaj ne štima, verjetno ga zanima tisto malo pod srcem, ne srce.

Hja, taki smo, če hočete ali ne. Pa sploh nismo tako slabi.

Lencka
03.01.2007, 21:20
Ko boš drugega našla, ga to NIKOLI in NIKDAR ne vprašaj, ne vrtaj vanj. Veš eni smo taki runklni, da je groza, besedna zveza "Ljubim te" se nekje v glavi zatakne in ne gre ven pa če še tako kričimo.

Sicer pa, če si ga morala to spraševati in nisi tega čutila, že ni bil pravi, verjemi.

Hm... mislim, da se nisem dobro izrazila.Hotela sem reci, da so seveda bili trenutki, so sva se skregala (mislim, da so v vsakem odnosu), in seveda so bili tudi trenutki, ko sem bila JAZ sita vsega in... no, vcasih ne reagiram nezno, ampak kot bomba, priznam. Nisem hotela reci, da sem vrtala vanj, da bi mi rekel, da me ljubi, tega nisem nikoli pocela, ker mi ni bilo treba. Vedno je sam rekel, da me, in da zeli biti z mano. To sem mislila s tistim, kar si navedel - ko sem se jaz razjezila, je bil on tisti, ki se je skliceval na ljubezen.
Ves, v bistvu ne gre za to, da bi me tako bolelo, ker je bil zdaj pac on tisti, ki je rekel, da je konec. (Ok, malo ze vpliva na samozavest :clown:... ampak ni bistveno.)
Vseeno hvala za razmisljanje. Ja, vem - svet je se vedno tak, da se precej razlikujemo. In prav je tako, zal pa vcasih zaradi tega boli.
Slabi pa nismo ne eni ne druge.

MsExtra
19.01.2007, 13:50
Živjo,

popolnoma te razumem in bi najraje, kar zajokal, saj se mi je zgodilo povsem enako, le da si punca ne želi nadaljevati z mano. Razšla pa sva se ravno po praznikih. Post, ki si ga napisala malo višje se povsem ujema z mano. Povsod jo vidim in ne morem spat, ker je postelja za dva tako prazna. Skupaj sva bila šest let in pol in se imela popolno, potem pa kar na enkrat, BOOM. Sedaj sem ostal sam v stanovanju, kjer sva živela skupaj leto in pol in sem čisto na tleh. Komaj čakam dneve, ko bom sproščeno dihal in živel ter bo srce skakalo polno od veselja. In vem kdaj bo to. Ko jo bom pozabil in spoznal kako fejst punco kot si sama in se bova noro ujela ter bo za oba polno veselja in ljubezni ter svet in cilji s tem bolj jasni in čisti. Piši še kaj, če vidiš ta post, da vidim kako ti gre. Lp

Jakec
19.01.2007, 18:02
zgleda da lahko ustanovimo klub....vsi z istimi zgodbami...

saj počasi bo...upam

Lencka
19.01.2007, 18:40
Ja, klub - verjetno bi imel vec clanov kot tistih, ki ne bi bili vsaj enkrat na temle... Predlagam, da organiziramo eno veliiko zurko! Nam bo vsem boljse.
:hug:

Iste zgodbe, vsaka malo drugacna, pa vse s podobnimi posledicami - ni drugega, svet se sesuje. Pa ga moras na novo zgradit. Saj gre, cas res pomaga, ni boljsega zdravila, zal - na drugem mestu pa je "cvek", da das iz sebe, kar te tezi. Jaz ze stojim, samo vsake toliko se zamajem, pa ne prevec ;) Vsak dan gre lazje. Presezek ljubezni pa trenutno dobiva macka. :blush: In itak da bo enkrat prisel en, s katerim se bova imela rada in bova naredila nebesa na zemlji... pa morda se bodo ta nekoc spet spremenila v pekel, ceprav si vsi zelimo, da ne... ampak v nekaj sem prepricana: samo obupat se ne sme.
Pa se nekaj vem: ceprav sem pac tak tip cloveka, da najbolje funkcioniram v dvojini, ne ednini (in tudi ne mnozini), mi gre lahko dobro tudi, dokler sem sama.

p.s. Z bivsim se vedno imava stike (plesne). In veste kaj? Jaz sem se soocila s tem, kar se je zgodilo, sla sem do dna in se dvignila in tu sem, zivim, vsak dan globje diham... on pa ne. ("sou sori") Torej: da se dvignes, moras najprej pasti.

xenija
19.01.2007, 19:53
Ja, klub - verjetno bi imel vec clanov kot tistih, ki ne bi bili vsaj enkrat na temle... Predlagam, da organiziramo eno veliiko zurko! Nam bo vsem boljse.
:hug:

Iste zgodbe, vsaka malo drugacna, pa vse s podobnimi posledicami - ni drugega, svet se sesuje. Pa ga moras na novo zgradit. Saj gre, cas res pomaga, ni boljsega zdravila, zal - na drugem mestu pa je "cvek", da das iz sebe, kar te tezi. Jaz ze stojim, samo vsake toliko se zamajem, pa ne prevec ;) Vsak dan gre lazje. Presezek ljubezni pa trenutno dobiva macka. :blush: In itak da bo enkrat prisel en, s katerim se bova imela rada in bova naredila nebesa na zemlji... pa morda se bodo ta nekoc spet spremenila v pekel, ceprav si vsi zelimo, da ne... ampak v nekaj sem prepricana: samo obupat se ne sme.
Pa se nekaj vem: ceprav sem pac tak tip cloveka, da najbolje funkcioniram v dvojini, ne ednini (in tudi ne mnozini), mi gre lahko dobro tudi, dokler sem sama.

p.s. Z bivsim se vedno imava stike (plesne). In veste kaj? Jaz sem se soocila s tem, kar se je zgodilo, sla sem do dna in se dvignila in tu sem, zivim, vsak dan globje diham... on pa ne. ("sou sori") Torej: da se dvignes, moras najprej pasti.

Bolje ljubiti in izgubiti, kot nikoli ljubiti. Sej bo:hug:

MsExtra
19.01.2007, 20:16
Lencka kakšne misliš to stike plesne. A sta oba plesalca ali kar tako sedaj malo plešeta sem in tja. Kar se pa žurke tiče sem pa takoj za akcijo, saj noro rad plešem (salsa, merengue, cha-cha). No ja poklicna deformacija. Drugače me pa ravno ples in vse ostale stvari, ki jih rad počnem držijo pokonci. Pa Pa

Konfucij
19.01.2007, 21:22
Tko je, vsi mamo več al manj izkušnje s tem, vprašanje je sam, če se kej naučimo iz tega. Se prav, če kakšen nauk potegnemo iz tega.

Lencka
20.01.2007, 10:27
Bolje ljubiti in izgubiti, kot nikoli ljubiti. :2thumbs:
Lencka kakšne misliš to stike plesne. A sta oba plesalca ali kar tako sedaj malo plešeta sem in tja. Kar se pa žurke tiče sem pa takoj za akcijo, saj noro rad plešem (salsa, merengue, cha-cha). No ja poklicna deformacija. Drugače me pa ravno ples in vse ostale stvari, ki jih rad počnem držijo pokonci. Pa Pa
Super, da imas nekaj, kar te drzi pokonci! Drzi se tega, pa najdi se kaj - zapolni si cas do konca, ce najdes kaj novega, toliko bolje, ker se mi zdi, da potem nekako simbolno spremenis svoj svet in gres lazje naprej, kot pa ce ostajas v istih ritualih kot prej, samo sam. Jaz sem se poleg drugega, s cimer sem se ze prej ukvarjala, na novo se izpita za avto lotila (cudez zame! no, vsaj na pregled sem se narocila :blush:), prijavila sem se na eno izobrazevanje za neko honorarno delo, pa na pocitnice se bom februarja odpravila za kaksen teden ali vsaj vikend, ce bo zneslo. Ja, pa plesala bi vec, samo soplesalec... V bistvu sva septembra zacela se ucit plesat pa zdaj koncujeva 2. stopnjo - 2× tedensko hodiva. Jaz bi rada sla se naprej, ker blazno uzivam (tri leta sva se k temu spravljala), pa on pravi, da se mu ne bo izslo (izgovori, itak). Najprej sem mislila, da bo meni tezko, ker pac sem bila jaz tista, ki je zelela, da ostaneva skupaj, samo ima zdaj on vecje probleme, zaradi cesar tudi ne vadiva, in mi blazno manjka. :(
Tko je, vsi mamo več al manj izkušnje s tem, vprašanje je sam, če se kej naučimo iz tega. Se prav, če kakšen nauk potegnemo iz tega.
:approve: Ja. Ampak problem je, ker potrebujes nekaj casa, da lahko pogledas s te strani - najprej vidis precej megleno... zaradi rdecih oci.
Saj se se zdaj zalotim, da upam, da se bom zbudila in ugotovila, da so vse samo grde sanje, ampak vem, da pac prej kot prebolim, bolje bo - midva pac nisva kompatibilna za zvezo. ***iga. Oz. ga ne... :clown:

Konfucij
20.01.2007, 14:02
.....

:approve: Ja. Ampak problem je, ker potrebujes nekaj casa, da lahko pogledas s te strani - najprej vidis precej megleno... zaradi rdecih oci.
Saj se se zdaj zalotim, da upam, da se bom zbudila in ugotovila, da so vse samo grde sanje, ampak vem, da pac prej kot prebolim, bolje bo - midva pac nisva kompatibilna za zvezo. ***iga. Oz. ga ne... :clown:
Ja, seveda, treba je gledat iz distance, enkrat ko nisi več tolk čustveno vpleten in ko cajt mal že zacel rane.

mdg
27.01.2007, 18:05
Lencka...

v VSEM slabem je nekaj dobrega. Gotovo.
Imej to v mislih, ko te zvečer zebe. ;)

Predvsem je pomembno, da ima v takih trenutkih, odločitvah...
človek sam sebe rad. In potegne tiste poteze, ki so prave.
Če takole razmišljaš...kaj pa bi bilo bolje ?
Da moleduješ za ljubezen, ki je več ni ?
To je najslabše, kar bi lahko počela !

Postavi se na lastne noge, začni lajf vrtet po svoje
in si najdi nekaj, kar te RES veseli in ti izpolnjuje tiste
luknje, ki jih je prej polnil tvoj dragi.

Slejkoprej se bo našel nekdo, ki bo našel deklco svojih sanj.
Pa nič na silo ! To vse prepogosto opaziš v vsakdanu...
"joooj, zdaj sm pa sama ! Takoj moram nekoga...."

Ne tega delat. Bo že...:2thumbs: