Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : SiolTV - slab zvok nekaterih kanalov

pppp
22.12.2006, 17:32
oj, imam slam zvok poptv in kanala ...bolj točno: zvok je tih in šumi zraven.

lp

Veron
22.12.2006, 17:42
Problem je očitno na oddajniku, napaka je javljena in se bo probalo čim prej popravit.

pppp
22.12.2006, 17:44
...supr ...btw čez 15min so poročila :D

rock
22.12.2006, 17:47
a se da kaj na Discovery T&L narest? /je zlo potiho po izpadu pred nekaj dnevi

pppp
22.12.2006, 17:49
...pr men tud

Veron
22.12.2006, 17:49
rock bom javil da je problem z zvokom (tudi pri nas)

spirit
22.12.2006, 17:52
Se pridružujem. Med drugim je tudi to ja, so pa trenutno druge stvari bolj zoprne ki se dogajajo zadnja dva dni.

pppp
22.12.2006, 17:52
..a siol komunikator vam dela? men javla "<xmpp.siol.net> Sistem je nedosegljiv"

Veron
22.12.2006, 17:53
spirit ti si vezan na krim1, to so ble zadna 2 dni težave.

rock
22.12.2006, 17:59
rock bom javil da je problem z zvokom (tudi pri nas)
sicer sem že včer vrgu v temo o nedelujočih kanalih, a zaenkrat kot vidiš še ni poštiman

sploh ni problema v forum (ali na kakšen mail) napisat par znakov, ko se kaj opazi. A dobro bi blo, da kdo od odgovornih, ki to prebere pove, da se je težavca registrirala in se je začelo delat na odpravi...
po telefonu javljat in muzko poslušat ob čakanju na operaterja se mi enostavno ne da

Veron
22.12.2006, 18:02
rock napaka je javljena in se že dela na tem. Kdaj pa bo točno odpravljeno, pa žal še ne vemo.

pcs
22.12.2006, 21:37
Problem je očitno na oddajniku, napaka je javljena in se bo probalo čim prej popravit.

Malo dvomim, na navadni zemeljski TV je zvok ok.

Priblizno taka lovska razlaga kot zadnjic, ko je bil HTV obcutno preglasen,
pa je tehnik rekel: "Ja tak signal dobimo, nic se ne da naredit".

Sploh ne vem zakaj taka rec traja 2 dni namesto 1-2h. Ljudje so doma
in hocejo gledat TV za praznike, ne pa hrescanje. Poleg tega strajka
se internet, ne dela mail server...

Veron
22.12.2006, 22:35
psc signal katerega dobijo internetni ponudniki in kabelski ponudniki ni isti ;)

moglasi
23.12.2006, 17:00
psc signal katerega dobijo internetni ponudniki in kabelski ponudniki ni isti ;)

Ej, že vrabci čivkajo da ima SIOL VELIKE težave z TV.
Odkar sem dobil SIOLTV sem PROSIL da se stvari (predvsem ZVOK) popravijo.
Pa nič... pa sem se naveličal prosit... in se odločil da SIOL TV ne maram več..
pa naj mi tistega AMINOTA zaračunajo.. kar naj..
In kaj se je naredilo v vsem tem času.... popolnoma nič, le slika je postala bolj kompresirana.

Resetiraj to in ono so mi govorili..a problem sploh ni bil pri meni.

Problem seveda ostaja: Telemach hoče za svojo storitev preveč, Siol.. grrr...
T-2 pa žal ni povsod dosegljiv.
:dontknow:

Wampek
24.12.2006, 07:32
Vi vsaj imate sliko, čeprav zvok šteka. Sam še slike nimam od sobote zjutraj. Klical sem na 0801000 pa so rekli, da potekajo dela. Cel dan je blo isto. Popoldne pokličem še enkrat. Pravijo, da naj bi zadeva delovala. Pa ni. In so javili napako telekomu. Zvečer opazim, da mi še telefonija šteka. Pokličem spet tja in so mi resetirali modem na prvotne nastavitve ampak je blo isto.

Video na zahtevo ni na voljo. Imam 2x Sagem STB. Če grem gledat na modem vidim, da se mi namesto 13824 poveže samo z 11328. Ker so prazniki lahko čakam do srede predno bo kdo šel na centralo preverit. Tako bom čez božič brez televizije. Račun pa nimam kaj reklamirat, ker je v drobnem tisku, da si pridrižujejo pravico treh dni nedelovanja na mesec.