Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : dodatek za ps2

dmorec
23.12.2006, 12:05
http://www.supercena.com/I-Swap_Magic_3_6_brez_mod_chipa__bere_vse__za_PS_TWO _1
Mi lahko poveste kaj več o tem??Kako deluje?

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem:D :D :D :2thumbs: :2thumbs:

Octapus
25.12.2006, 21:13
Rajši si kupi čip, samo te bo precej dražje prišlo.

Cavallo
26.12.2006, 08:53
Pa deluje to kar je dmorec poslal ?

pok
26.12.2006, 12:35
na www.playgame.biz si kup en čip pa se garancijo dobis

XxSystemxX
26.12.2006, 14:16
To je bilo enkrat stestirano v Jokerju (ne vem kera cifra) - baje deluje na 99% primerov.

Nincha II.
29.12.2006, 20:07
To je bilo enkrat stestirano v Jokerju (ne vem kera cifra) - baje deluje na 99% primerov.

Ja, sam ni cist enostavno - ko mal prebiram forume, vidim, da imajo eni kar precej tezav s tem ...
pa 15jurjev se mi zdi tud VELIKO PREVEC za to stvar, tle se jo dobi za ok 20-30E.

Vsekakor med tem dvema moznostima izberem cip, cena ni tako astronomska - glede garancije pa se ni treba bat, ker vse resne firme prevzamejo garancijo potem iz Sonyja na sebe, tako da si ti na koncu na istem.

XxSystemxX
31.12.2006, 19:46
Na playgame dobiš za isto ceno čip + vgradnjo + pol meseca garancije, tako da res ne vidim v čem je tu fora, če je res tako komplicirano. Verjetno za tiste ki se bojijo da bi z odprtjem konzole popolnoma izgubili garancijo.

amadej
01.01.2007, 00:33
jas imam swap magic in lahko povem da sem zadovoljen
! predvaja skratka vse in še garancije ti še ne uniči če ti je škoda za njo =)
skratka pa vem da je enim teško menjta pred vsakim igranjem druge igre dvd in potem to odpirat pa tote finte ali kaj češ vse skup je gotovo v 20s.
samo neki me še zanima nisem še sprobal če predvaja tudi prepečene DVD filme? če slučajno ve kateri.
trenutno vlečem z legalne torrent strani nekaj DVD filmov in bi rad sprobal če to tudi predvaja.

tomaz_1991
02.01.2007, 18:56
jas imam swap magic in lahko povem da sem zadovoljen
! predvaja skratka vse in še garancije ti še ne uniči če ti je škoda za njo =)
skratka pa vem da je enim teško menjta pred vsakim igranjem druge igre dvd in potem to odpirat pa tote finte ali kaj češ vse skup je gotovo v 20s.
samo neki me še zanima nisem še sprobal če predvaja tudi prepečene DVD filme? če slučajno ve kateri.
trenutno vlečem z legalne torrent strani nekaj DVD filmov in bi rad sprobal če to tudi predvaja.

Ja, playstation 2 predvaja zapečene dvdje in cdje bez čipa in brez swap magica. Sem že probal.:2thumbs:

amadej
02.01.2007, 22:18
tomaz_1991 zdaj te ne razumem sai pa če jaz prepečem DVD film mi ps2 nebo predvajal ali?
jaz sem zdai sprobal že 4 prepečene DVD filme z pomočjo swap magica pa mi ne predvaja .zdaj nevem mogoče nisem dobro spekel z NERO.
najprle sem z cloneDVD spremenil cel film v ISO. in potem sem z NERO spekel kot image.
ima kateri boljšo idejo?

pok
03.01.2007, 12:08
cd mojras pec pod hitrostjo 2x(2.770 KB/s)
k drugac se s***a

tomaz_1991
03.01.2007, 17:21
Meni je predvajalo en film ki je bil presnet iz kasete na dvd.Samo ko sem si pa zapekel na cd slike mi pa je nekaj na playstation in ni šlo.

Overtime
08.02.2007, 13:09
na www.playgame.biz si kup en čip pa se garancijo dobis

ej folk, NE kupujte tukaj, ker gre dejansko za NATEG! - dejte si pogledat cene recimo v nem.
ta norc ma VEČ kot 100 % višje cene!
kakšn SwapMagic 3.6 - iz tujine te skupi s poštnino pride verzija 3.8 ... 30 €!!
da ne omenjam spominskih kartic za PS2 - kle prodajajo od ISTE firme 16 MB za 40 €, malo bolj razgledani pa dobite 64 MB za 22 € (+7 oz 8 € za poštnino)

pa tud razni čipi ... poglejte drugot; tudi v sloviji se da dobiti za več kot tretino ceneje

pač moje osebno mnenje :) (net mate -> poglejte na okol, pa boste vidl realne cene)

pok
10.02.2007, 18:18
ej ti pedercina tu ni noben nateg zatu bod tihu

Overtime
13.02.2007, 12:19
ej ti (jz?) tu ni noben nateg zatu bod tihu

primitivc :D ... je, je nateg - sj pr tej "wannabe" firmi bodo pa vidl, k jim bo povno PS2 in raznih čipov ostal :rolling: (oziroma jim je ostaja - une 5 let stare lohk že zdej kr na odpad odpelje :P)