Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Hribar

Pogue Mahone
23.12.2006, 12:18
Zakaj obstaja ta oddaja? Kdo jo sploh gleda in komu je všeč? Meni je poden od podna. Predvsem pa tiste animirane golazni, ki skušajo na vse moči improvizirati nek moder in umesten humor. Bljak

Teo
23.12.2006, 12:33
dejansko je to edina stvar, ki jo poleg športa gledam na nacionalki

Pogue Mahone
23.12.2006, 12:48
:rolling: :rolling: :rolling:

Dokumentarcev ne gledaš?

temp64
23.12.2006, 13:23
Zakaj obstaja ta oddaja? Bljak

zame tud :approve:

stLAMA
23.12.2006, 13:40
Tudi meni ni všeč in je nikoli ne gledam. Oddaja ima prepočasen ritem. Če hočeš v ZDA narediti dobro humoristično oddajo, mora šala pasti vsaj na vsakih 5 stavkov, ne pa tako kot Hribar - kjer se vlečeeeeeee in vlečeeeeee. "Intelektualni humor" my ass. :clown:

Naj si kdo vendar pogleda, kako to delajo Stewart&Maher&Colbert. :dontknow:

Sicer pa ima Hribar o tem intervju v včerajšni Mladini.

Zakaj obstaja ta oddaja? Kdo jo sploh gleda in komu je všeč? Meni je poden od podna. Predvsem pa tiste animirane golazni, ki skušajo na vse moči improvizirati nek moder in umesten humor. Bljak

Katrin
23.12.2006, 14:22
Če bi že mogla izbirati, bi lažje gledala Hribarja kot Maria...

castor
23.12.2006, 14:58
dejansko je to edina stvar, ki jo poleg športa gledam na nacionalki

ja. le termin me malo motim, pa pogledam ponovitev.

Teo
23.12.2006, 17:21
zadnič se je en na enem blogu pritoževal čez termine in ponovitve:D

citiram po mojem švoh spominu:
V soboto, preden grem ven, je na sporedu hribar. Ko pridem ponoči domov, je na sporedu prva ponovitev. Ko v nedeljo vstanem, je na tv spet hribar. Potem je pa še enkrat med tednom menda

:D

GiGi
23.12.2006, 20:59
Še vedno bolje Hribar kot pa on klovn na POPu ko odpira škatle...

Se pa moremo zavedat da pri nas nikoli ne bomo imeli ali pa še vsaj en čas ne bomo imeli showov kot je so SNL, Daily show itd.

stLARA
23.12.2006, 21:02
zadnič se je en na enem blogu pritoževal čez termine in ponovitve

citiram po mojem švoh spominu:
V soboto, preden grem ven, je na sporedu hribar. Ko pridem ponoči domov, je na sporedu prva ponovitev. Ko v nedeljo vstanem, je na tv spet hribar. Potem je pa še enkrat med tednom menda:D
Včasih so oddajo Hidak ponavljali do onemoglosti, v vseh mogočih terminih :sleepy:

d28
24.12.2006, 00:10
Ta oddaja mi je prebavljiva le na trenutke, ko se jim "ponesreči". Hribar je sposoben veliko boljšega. Zato Sašo, če ti res ni ogrožena eksistenca, najdi si drugo službo, ker te ta poneumlja...in druge tudi.

Konfucij
24.12.2006, 03:13
Še vedno bolje Hribar kot pa on klovn na POPu ko odpira škatle...

Se pa moremo zavedat da pri nas nikoli ne bomo imeli ali pa še vsaj en čas ne bomo imeli showov kot je so SNL, Daily show itd.
Mi smo po razmišlanju še svetlobna leta od Amerike.

Katrin
24.12.2006, 09:59
Mi smo po razmišlanju še svetlobna leta od Amerike.

Kar pa ni nujno slabo v vseh pogledih.

Konfucij
24.12.2006, 11:26
V primeru entertainmenta je. Je pa razumljivo da so tok zanč razvedrilne oddaje. Prebivalstvo se stara in starejši ljudje majo radi "bol po domače" oddaje. Mladih nas je manj zato zvisimo.

Duh
24.12.2006, 11:35
Jaz hribarja gledam kadar imam cajt...oddaja ni slaba...dejansko je ena izmed boljših na TV SLO...eni bi radi gledali še samo natalijo pri joškovcu pa kake milijonarje in to je to...

Ta oddaja definitivno ni tista, ki morala it s sporeda...vsaj po mojem mnenju...

Gkede amerike in njihovih humorističnih oddaj pa...hmmmm...meni dejansko palijo le redke...meni se njihov humor zdi prebutast in glup...šale morajo bit direktne in "jeftine", na vsake pet stavkov...da jih folk razume..

sem zadnjič čital neko debato o oglaševalskih agencijah...je bil en primer ene od boljših svetovnih agencij...ki furajo reklame skozi humor...je njihov predstavnik razložil, da morajo za isto znamko narest dve različni reklami...eno za evropo in ostali svet, drugo za američane...ker so ugotovili, da američani več ne razumejo humorja z "druge vrste" ampak mora bit že smešno enostaven...

Tak da ameri niso neki znalci humorja, kot bi si ga sam želel...mogoče angleži al pa kaki balkanci, definitvno pa kot humorist ne bi bil ponosen, če bi mi nekdo rekel, da imam humor podoben ameriškemu :P

Konfucij
24.12.2006, 12:36
Hm, maš point, angleški bi biu bolši. Pa tud balkanski bi šou.... :D

monster
24.12.2006, 12:44
bravo Duh :)

drugače pa smo slovenceljčki tko radi kritikantski, da nam nikoli ni nič v redu ...

Teo
24.12.2006, 13:24
Sam morš priznat da se nasmeješ ko pogledaš Stewarta, O'briana alpa Lenota. Jaz z veseljem gledam njihove šove. Še kar upam, da bo Stewart dejansko res kandidiral za predsednika:)

monster
24.12.2006, 14:44
se strinjam, samo si pa ne želim ameriškega humorja pod alpami :)

niti ne košnikove gostilne ;)

albundy
24.12.2006, 14:46
Kar pa ni nujno slabo v vseh pogledih.
se strinjam s katrin. Kar pa se Bojana Emeršiča tiče pa je daleč boljši kot pa tisti na HTV ali na RAI.

monster
24.12.2006, 14:48
res je odličen ja :(

emeršič je skrajni domet tega, čemur slovenčki rečejo humor na TV :(

če je to humoristična oddaja, potem res niste še ničesar vidli

albundy
24.12.2006, 14:50
res je odličen ja :(

emeršič je skrajni domet tega, čemur slovenčki rečejo humor na TV :(

če je to humoristična oddaja, potem res niste še ničesar vidli
sem samo napisal, da je boljši kot sosedje ( ki imajo tudi tako oddajo).
kake prave humoristične oddaje pa pri nas nikoli ni bilo in je verjetno tudi ne bo.

monster
24.12.2006, 14:57
tako je videti res :)

Katrin
24.12.2006, 20:02
niti ne košnikove gostilne ;)

A ta grozota se že dogaja? Danes sem vidla reklamo, v njej pa neke stare dedce, ki se vsedajo na jajca...:( res bolano.

d28
24.12.2006, 22:06
Daily Show z Jonom Stewartom ali pa Tonight Show z Jay Lenom so svetlobna leta pred takšnimi šovi.
Poglejte si tudi David Tench tonight, ki je avstralski komični šov z uporabo računalniške animacije.
Že hrvaška Večernja škola lahko Slovence veliko nauči o pravem humorju.

Čeprav se mi zdi, da ta fenomen humorja pri Slovencih spada v kategorijo "ali ga imaš ali pač nimaš". In pri Slovencih tega pač ni.

strašljivka
25.12.2006, 09:11
hribar vsaj še poskuša ostajat približek inteligentnega monty python humorja ki z možino postaja samo še ideološka travma osebnostnih frustracij vodečih politikov....
če bi mel možina absalutno oblast bi tako ali tako gledali samo še dežmanova izkopavanja v stilu big-brother (pravzaprav beli brat) 24 ur na dan s ponovitvami...

clea
06.01.2007, 20:03
Mene trenutno kr zvija v trebuhu, ko gledam drnija v rikši:angel:

clea
06.01.2007, 20:04
:rolling: Pa fatalko Heleno

Verbal
06.01.2007, 21:06
In zadetega Kacina... :rolling: :2thumbs: