Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : brazilska depilacija

redmax
26.12.2006, 09:38
ojla!
sej veste da je brazilska depilacija zmerej bl in..... mene pa zanima kje (čim bližje gorenjski) jo delajo in kakšne so vaše izkušnje......
lp redmax

:xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas:

cliena
28.12.2006, 20:11
Ja brazilska depilacija je vredu. Tut sama sem to sprobala, ampak v Celju. Ker sem s tam...

clea
28.12.2006, 20:20
Ja brazilska depilacija je vredu. Tut sama sem to sprobala, ampak v Celju. Ker sem s tam...
Dej mal bolj podrobno povej. A to boli??

Teo
28.12.2006, 20:38
ve punce se kr veselo odločejte za to. mi bomo sam veseli:)

Teo
28.12.2006, 20:39
sicer pa je ta tema že ful predebatirana na tem forumu... mal uporabite iskanje

popka
04.01.2007, 19:59
jest pa pravm afro forever:approve:

mrjerry
05.01.2007, 08:27
Za pet jurjev in skatlco davidofk ti jo jest nardim :approve:

ljubljana bo dost blizu gorenjski? :shy:

sadie_007
05.01.2007, 10:37
brazilsko delajo v Sense Wellnessu v hotelu Domina na Dunajski ... 7-8 jurjev je ... te pa čist zdepilirajo ... greš na vse štiri in ... si gladka :)

mrjerry
05.01.2007, 10:43
hotel domina :blush:

sadie_007
05.01.2007, 11:03
hotel domina :blush:

ane ... koko pomenljivo ... :approve:

maestro II.
05.01.2007, 12:06
... greš na vse štiri in ... )

Povej kej več prosim...

popka
05.01.2007, 12:13
brazilsko delajo v Sense Wellnessu v hotelu Domina na Dunajski ... 7-8 jurjev je ... te pa čist zdepilirajo ... greš na vse štiri in ... si gladka :)

zato se pa jest raj sama brijem s silkepilom:approve:

pinky
05.01.2007, 13:00
a ne, popka, kolk pršparamo :2thumbs:

za 7-8 jurjev že kupiš silkepil

popka
05.01.2007, 16:25
a ne, popka, kolk pršparamo :2thumbs:

za 7-8 jurjev že kupiš silkepil

ja:approve:

maestro II.
06.01.2007, 12:24
Kaj je to?

clea
06.01.2007, 12:30
Kaj je to?
A silkepil?
To je nekakšen ženski depilator.

maestro II.
06.01.2007, 12:36
hvala :)

freya
06.01.2007, 12:47
Za pet jurjev in skatlco davidofk ti jo jest nardim :approve:

ljubljana bo dost blizu gorenjski? :shy:
sej vem, da imaš dober namen....ampak niti zastonj
:nonono:

gia
06.01.2007, 14:24
samo brazilska stane 4000 sit ;)

clea
06.01.2007, 14:54
samo brazilska stane 4000 sit ;)

in kolk časa si potem gladka?

gia
06.01.2007, 17:05
čisz brez dlak par dni, pol pa počasi. na kak mesec se ponavadi hodi ponovno voskat.

pinky
06.01.2007, 17:12
jaz se z epilatorjem enkrat na teden spravim....

gia
07.01.2007, 16:45
a povsod al sam po bikini predelu? k jst se dlje (al kak naj temu rečem) od bikini predela nisem mogla :D

pinky
07.01.2007, 19:59
včasih sem čist vse, zdej so pa gor (na venerinem hribčku) puščam eno malo blazinco (cca 2x4cm), ker so se mi tam full pod kožo vraščale

Poizkusi it vsakič malo bolj daleč ... pa če si bla že na brazilski, bo zdaj malo manj bolelo ... pa tud ko so razredčene in še ne vse zunaj, manj boli ker jih ne zagrabi tolk hkrati. Pa z drugo roko drži kožo nategnjeno (in prekrivaj določene predele), da ti kaj preveč ne pride noter! :O:D:D:D
In če epilator obrneš, da vleče ven v smeri rasti dlak, jih tud večino že tko populi - sicer počasnej, ampak boli pa tud precej manj :2thumbs:

gia
08.01.2007, 11:45
svaka ti čast!
jst sem sicer že enkrat probavala, sam sen na konc obupala :D
tko da mam plane, da mi jih z voskanjem mal zredči pol pa s silkepilom še enkrat. sam ko odlašam :D

freya
08.01.2007, 11:51
ko mi pade ta tema vpogled me kar zmrazi...vsa čast babe...sam povejte, je vredno?
;)

TuNina
08.01.2007, 12:07
ampak res.. ker tud mene mika, da bi zaplavala v mazohistične vode :D

mrjerry
08.01.2007, 12:11
svaka ti čast!
jst sem sicer že enkrat probavala, sam sen na konc obupala :D
tko da mam plane, da mi jih z voskanjem mal zredči pol pa s silkepilom še enkrat. sam ko odlašam :D

Ful manj boli, ce so cist kratke :blush: :shy:

pinky
08.01.2007, 12:22
full je vredno - velik lažje mi je tole enkrat na teden prenašat, kot pa pikanje, ko pobrite ven rastejo

TuNina
08.01.2007, 12:27
z epilatorjem sem se že mučla, ampak je počasno in boleče. pa še sama sebe težko mučim.

zdaj razmišljam o hitri različici, pri kateri bi me mučil kdo drug :D

freya
08.01.2007, 12:32
jerryju reč

spartan
08.01.2007, 13:05
z epilatorjem sem se že mučla, ampak je počasno in boleče. pa še sama sebe težko mučim.

zdaj razmišljam o hitri različici, pri kateri bi me mučil kdo drug :D

kupi si depilacijski gel, fajn namaži (s kakšnim moškim pod tušem) in speri.

kakšno britje......to je preteklost:angel:

clea
08.01.2007, 13:15
kupi si depilacijski gel, fajn namaži (s kakšnim moškim pod tušem) in speri.

kakšno britje......to je preteklost:angel:
In katero znamko predlagaš:angel:

spartan
08.01.2007, 13:45
In katero znamko predlagaš:angel:

Happy urice pri Spartanu.....prednaročilo obvezno:angel:

spartan
08.01.2007, 13:50
tale model se mi dopade....

http://img181.imageshack.us/img181/6927/modelizadepilacijosw1.jpg

:P:P:P

nattka
08.01.2007, 14:16
Happy urice pri Spartanu.....prednaročilo obvezno:angel:

prva ...:approve:

gia
08.01.2007, 14:26
hm, tut kar se mene tiče se splača (drugač bi šla tja samo enkrat): fertik si v 10 minutah, potem maš nekej časa mir, tut ko izraščajo ni tko neprijetno kot po britju, pa jst po brtiju npr. pikice dobim, tle pa čist nič.

kar se pa depilacijskih gelov in pen tiče: ni šans, da to na (skorej) sluznico dajem. že na nogah se mi ni obneslo (ful slabo je blo odstranjeno, pa še srbelo me je še par dni kasneje).

gia
08.01.2007, 14:27
Ful manj boli, ce so cist kratke :blush: :shy:
drži ja, sam sem se to rabla na boleč način naučit :D

TuNina
08.01.2007, 15:01
depilacijske kreme so podn

soncnica
08.01.2007, 15:04
...od podna...sam vseen nism prpraulena na "mučenje"....:think:

cliena
08.01.2007, 17:10
c-c-c :shy:

klepetulja
08.01.2007, 21:15
Živjo!

Mene pa zanima, če je katera že sprobala kako metodo "trajnega" odstranjevanj dlak. Vem da ni glih trajno, sam zanima me, če je vsaj za kake tri leta. Pa koliko časa traja postopek.

Al moram za to novo temo odprt?

Aja glede krem...jaz sem jih nekaj probala in mi ni bila nobena všeč (srbečica, neučinkovitost,...), depilator je vredu. Sam jaz bi še kako bolj učinkovito metodo probala.

LP

mrjerry
09.01.2007, 08:04
Sploh ni mucenje.
Majckeno se znajo oci orositi, to je pa tud vse.

popka
10.01.2007, 21:41
Sploh ni mucenje.

ti že veš, ane:shy:

redmax
19.01.2007, 20:19
ojla....

no dons sm šla na brazilko.....sploh ni tko grozn.... 10 min pa si fertik....stane 17 €........
sm zadovoljna....bla sm pa u lj pri petri na trubarjevi.......
punce nč čakat hitr na depilacijo laufat..........

:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

:rolling: lp :rolling:
:veryevil: :veryevil: :veryevil: redmax:veryevil: :veryevil: :veryevil:

mrjerry
22.01.2007, 07:56
ti že veš, ane:shy:
:approve:

Be inspired
09.10.2007, 23:41
hej,

mogoce katera ve, kje v lj izvajajo dobro brazilsko depilacijo? kaksn dobr salon, kjer ne trgajo dlak s pinceto? :blush:

hvala

KissMe
18.10.2007, 12:18
A dejansko kje s pinceto trgajo dlake?

Hmmm... men so šle kr kocine pokonc, k sm tole temo prebrala;) res ste pogumne... js ne vem če mi to res tolk pomen, da bi pustila da me tm eni mučjo... ej... že pr ginekologu mi je bed, d bi se pa sam zarad par dlak tm nastavljala na kolena... hm hm:)

Depilacijske kreme pa ful odsvetujem... men je pršla tja, kamor ne bi smela in sm ene 2 ure vriskala, pa ne od veselja:(

Safir
16.11.2007, 15:11

Hmmm... men so šle kr kocine pokonc, k sm tole temo prebrala;) res ste pogumne... js ne vem če mi to res tolk pomen, da bi pustila da me tm eni mučjo... ej... že pr ginekologu mi je bed, d bi se pa sam zarad par dlak tm nastavljala na kolena... hm hm:)

Depilacijske kreme pa ful odsvetujem... men je pršla tja, kamor ne bi smela in sm ene 2 ure vriskala, pa ne od veselja:(

He, he, he,... moraš prepustiti zadevo moški roki. :shake:

kinsley
21.01.2008, 22:13

...res je...depilacijske kreme odsvetujem...jaz tut vriskal....

šnela
23.01.2008, 22:55
V bistvu morš bit kr mal mazohista, da se greš te stvari. Tko da za vse kinky ženske je uživancija zagotovljena :approve:

Big Foot Ata
23.01.2008, 23:03
lepo je vidat če je tamala spedenana_j3bat ga_za lepoto_je _treba_včasih_potrpet

KissMe
24.01.2008, 13:31
Jah... se da tud drugač spedenat, mn boleče. Js sm rajš čist zaraščena, kot da bi se tm voskala. Čist grozn :)

nattka
24.01.2008, 15:19
Jah... se da tud drugač spedenat, mn boleče. Js sm rajš čist zaraščena, kot da bi se tm voskala. Čist grozn :)

samo je ponavadi veliko dela in packarije, za en večer učinka ...

Babi2
24.01.2008, 17:08
Hm, punce a lahko malo skrenem tole debato v drugo smer? Namreč, zanima me - zakaj? Zase, za svoj dober občutek? Zato, ker je (menda) večini moških to všeč? Higienski razlogi? Kaj drugega?
Jaz se "očedim" po bikini predelu poleti, da ne izgledam kot medved v kopalkah (sem žal precej "obdarjena" z dlačicami) - in to je vse.
Nekako v ozadju zavesti mi kljuje namreč eno mnenje in vprašanje:

Odrasle ženske smo "tam spodaj" seveda poraščene. Otroci - majhne deklice niso.
Menda ima veliko moških raje "gladke" - torej take, kot jih imajo otroci. So to morda prikriti pedofili?
Meni se namreč rahlo dozdeva, da bi odrasel moški najbrž moral jemati odraslo žensko z vsemi njenimi znaki spolne odraslosti.

kinsley
24.01.2008, 19:39
točno tako...da ti niso dlake v napoto.torej ker so meni všeč gladke,sem torej pedofil!!!!!....tole je pa kar prehuda.mene je moja vprašala kake so mi všeč in sem ji povedal in je rekla prav se bova pa oba.in je volk sit in koza cela pravjo.
Po drugi strani pa,danes je večina žensk tudi spodaj zrihtana in je to že cist normalno.Se spomnim lanskega poletja na neki divji plaži,je bla bejba,ki ni bla slaba.ampak je imela pragozd med nogami...in je bla takoj tarča posmeha.....

Babi2
25.01.2008, 08:20
OK, če je to obema všeč, zakaj pa ne - ampak potem seveda oba. Kajti če mene motijo dlake na meni, me najbrž tudi na partnerju (?). Pa še nisem slišala, da bi se fantje na veliko ukvarjali z oblikovanjem svoje frizure tam doli ...:).
Če je naravna odrasla ženska sedaj tarča posmeha na plaži, je pa precej žalostno in kaže, kako hitro podlegamo modnim diktatom (ki jih oblikujejo v glavnem moški). Če imate možnost kje najti gole fotografije žensk izpred mogoče samo 10 let, da ne govorim o starejših, so bile bolj ali manj vse naravne in kot take predmet občudovanja moških.

Še vedno mislim, da je z nami nekaj narobe, če hočemo vse izgledati (ne tam spodaj) kot 17-letnice (čeprav jih imamo enkrat več ali pa še več) in še bolj narobe, če mislimo, da so samo nedorasli otroci tam spodaj čedni na pogled in jih hočemo umetno posnemati.

KissMe
25.01.2008, 10:40
Babi2, js se kar strinjam s tabo, tud men grejo te modne zapovedi na živce, še bolj pa taki tipi, ki od žensk pričakujejo ne vem kaj, sami pa komaj da se umijejo.
Js se sicer brijem, približno 1x na teden, ampak ne čist povsod, je tko da mal ostane, ker res nočem bit kot otrok oz. oskubljen piščanec :) prvič sem to naredila iz radovednosti, kako se bom pol počutla itd. in sem ugotovila da mi je všeč. Ne vem, tak dober občutek ko se dotakneš pa je čist gladko... :blush:Tega nisem naredila na željo kakšnega tipa. Ker če bi mi kakšn tip težil, da morm to narest, se sploh ne bi več ubadala z njim. Spodnja frizura se mi proti vsem ostali stvarem zdi dokaj banalna zadeva, tko da mislm, da če vse ostalo štima, je čist vseen, kakšna je
Je pa res... da mi je všeč če tip nima preveč dlak, ker se mi drugače jezik vanje zapleta in je tko k bi lizala tepih :rolling:

mrjerry
30.01.2008, 11:06
Menda ima veliko moških raje "gladke" - torej take, kot jih imajo otroci. So to morda prikriti pedofili?

Tvoje deduktivne sposobnosti so neverjetne. In najbrz sem prikrit pedofil tudi, ce hodim z odraslo zensko, ki slucajno ni zrasla preko meter 60. In potem je prikrit pedofil tudi vsak, ki ima rad u nulo ploh zenske (ker pac ni vidnih znakov, podobno kot pri deklicah). Pa se kaj bi se naslo.

Meni se namreč rahlo dozdeva, da bi odrasel moški najbrž moral jemati odraslo žensko z vsemi njenimi znaki spolne odraslosti.
In zakaj potem sploh karkoli storiti za svoj videz?

summer
28.02.2008, 08:06
Sploh ni mucenje.
TO JE LAŽ.....
solze tečejo v potokih:approve:

Tanatie
28.02.2008, 08:47
Tvoje deduktivne sposobnosti so neverjetne. In najbrz sem prikrit pedofil tudi, ce hodim z odraslo zensko, ki slucajno ni zrasla preko meter 60. In potem je prikrit pedofil tudi vsak, ki ima rad u nulo ploh zenske (ker pac ni vidnih znakov, podobno kot pri deklicah). Pa se kaj bi se naslo.

In zakaj potem sploh karkoli storiti za svoj videz?

a to pomen da ce jo od uzadi, si zelim bit kuza?

naikee
10.03.2008, 16:49
Hahahahaha...Babi, ne predstavljam si, da spedenana ženska hodi naokoli kosmata. Meni je všeč, da sta moški in ženska urejena po celem telesu, tudi tam odspodi. Kosmato mednožje in anus? Bbbbbbbbbb...

Tvoja predstva, da če je moškemu všeč zdepilirana "češplja" je pedofil nima temeljev...torej sem tudi jaz pedofilka, ker ne maram kosmatih jajc?

Ma kakšne...Spedenaj si jo, saj ne rabi čisto na nulo, če se tako ne počutiš...boš vidla kako je lepo, lepši občutek kot pa tiste dlake vsepovsod.
Pomisli na moškega v pasjem položaju...ženska pa kosmata po tazadnji....Ma bbbbb

Sicer moje mnenje, vendar so danes takšni časi, da se ljudje urejamo in nismo neandertalci.:pil:

KissMe
11.03.2008, 14:57
hja...kaj pa gledaš po takšnih, ki so bolj "skromni" v rasti:clown:

sorry:blush:...nisem si mogel pomagati;)

Tko je... ko človeka spoznaš, ne moreš vedet kolk je poraščen po intimnih delih, tolk direktna pa tud nisem, da bi kr vprašala :) in če mi je nekdo res kul, ga ne bi pustila zarad dlak :d sej če je tepih perzijski tud ni tko slabo:d:d:d

mrjerry
12.03.2008, 07:02
Hahahahaha...Babi, ne predstavljam si, da spedenana ženska hodi naokoli kosmata. Meni je všeč, da sta moški in ženska urejena po celem telesu, tudi tam odspodi. Kosmato mednožje in anus? Bbbbbbbbbb...

Tvoja predstva, da če je moškemu všeč zdepilirana "češplja" je pedofil nima temeljev...torej sem tudi jaz pedofilka, ker ne maram kosmatih jajc?

Ma kakšne...Spedenaj si jo, saj ne rabi čisto na nulo, če se tako ne počutiš...boš vidla kako je lepo, lepši občutek kot pa tiste dlake vsepovsod.
Pomisli na moškega v pasjem položaju...ženska pa kosmata po tazadnji....Ma bbbbb

Sicer moje mnenje, vendar so danes takšni časi, da se ljudje urejamo in nismo neandertalci.:pil:

Glavna znacilnost neandertalcov je mozganska kapaciteta in ne stevilo dlak na kvadratni centimeter koze. ;)

spartan
12.03.2008, 09:42
Tko je... ko človeka spoznaš, ne moreš vedet kolk je poraščen po intimnih delih, tolk direktna pa tud nisem, da bi kr vprašala :) in če mi je nekdo res kul, ga ne bi pustila zarad dlak :d sej če je tepih perzijski tud ni tko slabo:d:d:d

jaz sem kosmat pa se ne brijem nikjer drugje kot po ksihtu:clown:

v bistvu pa še nikoli sploh pomislil nisem, da bi se še kje drugje bril.

dina
12.03.2008, 14:55
Meni so pa všeč kosmati moški...po celem telesu...čim več kosmat-bolj mi je všeč!

spartan
12.03.2008, 19:15
khmmm:blush:...ja no....sem kosmat in se ne brijem drugje kot po bradi....sam to še ne pomeni, da sem kosmat kot opica:clown:

To pomeni da sem normalno poraščen....če pa bi bil tak kot medved pa bi verjetno že moral razmišljat o kakšnem strojčku za striženje volne:angel:

dina
12.03.2008, 21:16
Saj sem mislila na normalno poraščenega...ma ne na takšnega da bo rabil aparat za striženje volne!

KissMe
13.03.2008, 19:38
Še dobro, da so okusi tako različni :) zato pa tudi ni bojazni, da bi, če si ženska/moški ne odstranjuje dlak po intimnih delih telesa, zaradi tega nikogar ne privlačil :) vsake oči imajo svojega malarja :) k sreči:)

mrjerry
14.03.2008, 08:44
Ne vem ce je to stikalo privlaci/ne privlaci... Lahko privlaci kvecjemu bolj ali manj, kot prej.

lila5
19.03.2008, 20:35
Glede na to, da so letos ponovno modne košate obrvi.......bodo naslednje leto spet mogoče košate lulike.......:d

Drugače mi je pa silno žal, da sem si v pubertiti po nasvetih revije Mila začela briti tistih par dlačic po nogah, ki sem jih imela in se s tem obsodila na odstranjevanje za celo življenje.......

Da pa ne bomo govorili samo o kosmatih in ne kosmatih ženskah..............še bolj žal mi pa je, da na televiziji in v revijah več sploh ne vidim normalno poraščenega moškega......

mrjerry
20.03.2008, 09:00
Dlake si moras briti zelo dolgo, da potanejo opazno bolj trde. Tako da si po mojem pac nagnjena k temu in nimas izbire, ne glede na nasvete v revijah ;)

lila5
20.03.2008, 11:40
Dlake si moras briti zelo dolgo, da potanejo opazno bolj trde. Tako da si po mojem pac nagnjena k temu in nimas izbire, ne glede na nasvete v revijah ;)

Saj si jih ne brijem le leto ali dve........:d....izbiro pa imam vedno.......lahko si jih recimo ne bi odstranjevala.....

mrjerry
21.03.2008, 07:11
Si mislim da ne, ampak fakt je pac, da tisti/tiste, ki so k temu bolj nagnjeni/e, pac dobijo vidne in trde dlake ne glede na to, kolikokrat in kako jih spravljajo stran.

naikee
22.03.2008, 21:59
kaj pa na obali? Kje jo izvajajo, ker v ljubljano se mi zihr ne da vsake 3 tedne

lepi-nohti.si
06.05.2008, 13:57
če katera želi dokaj nebolečo brazilsko lahko kontaktira moj mail, se dogovoimo

summer
06.05.2008, 14:06
to me pa zanima

KissMe
06.05.2008, 16:45
če katera želi dokaj nebolečo brazilsko lahko kontaktira moj mail, se dogovoimo

Mene pa ne:d dokaj je zelo relativna zadeva:rolling:

TuNina
06.05.2008, 18:28
a to je pod narkozo?

lump muck
06.05.2008, 19:12
koliko časa pa traja depilacija

lepi-nohti.si
06.05.2008, 19:39
koliko časa pa traja depilacija
približno pol ure, zaželjeno se je naročiti za termin. dokaj neboleče je res relativno, potrebne so izkušnje depilatorke, trik je samo v dovolj napeti koži.

lp

KissMe
06.05.2008, 20:05
a to je pod narkozo?

Edin tko bi me lahko prepričal:)

summer
07.05.2008, 07:18
jz bi tud...pod narkozo:approve:

Bulma
13.05.2008, 10:48
Eh,brazilska je zakon! Da se potrpet-saj je vredno :D

meadow sun
15.05.2008, 14:30
Najboljš naredijo brazilsko depilacijo v Braziliji! 100%
:rolling:
Samo je drago, ker je daleč!

spartan
15.05.2008, 17:39
približno pol ure, zaželjeno se je naročiti za termin. dokaj neboleče je res relativno, potrebne so izkušnje depilatorke, trik je samo v dovolj napeti koži.

lp

a mene bi tudi lahko depilirala:angel:

se tisti s pipijem tudi depilirajo ali sam ženske:think:

lepi-nohti.si
16.05.2008, 07:34
mislim, da ni težava v depilatorki, znano je da imajo moški dosti nižji prag bolečin kot ženske. :rolling:Ja, cela zgornja debata se je navezovala na lepši spol. :)

spartan
23.05.2008, 15:27
mislim, da ni težava v depilatorki, znano je da imajo moški dosti nižji prag bolečin kot ženske. :rolling:Ja, cela zgornja debata se je navezovala na lepši spol. :)

nižji prag bolečine:shy:....pa ne da je potrebno za lepoto trpet:clown:

Se pravi če trpiš, pol si lep:d

lepi-nohti.si
02.06.2008, 12:26
sej ni treba trpeti, hočem rečt da se splača potrpeti

spartan
06.06.2008, 17:27
...hmmm....zakaj pa:shy:

La-di-da
08.06.2008, 21:01
Dio mio ženske. Vosek in moja lulika ne greta skup. Probala, pa ne bi več. Sem pa pristaš depilacijske. Lepo vzameš ogledalo, daš noge narazen, se namestiš tak da vse vidiš, namažeš, počakaš, odstraniš, spereš, gotovo. Nobenih vraščenih dlak ali pordele kože, še manj mozolov in drugega vnetja. :2thumbs:

Imam pa še eno tehniko, ko ne odstraniš dlake do nule ampak jih na kratko prirežeš s pomočjo glavnika in škarij. To je tud kulj, bolj za pozim.

sadie_007
09.06.2008, 06:52
men je brazilska kul, kaj pa vem, ne morem rečt, da so taaaake bolečine, da je hudo ... men je čist za zdržat ... pa fajn je, kle, kamor jst hodim, k ti dela 'ta nežne dele' z enim posebnim voskom (ne na trakove), pa še čist majhne površine (cca 2x2 cm) in je res precej manj boleče kot pa navaden vosek

je pa res, da imam kakšen dan potem malo pordelo kožo, ampak to je zanemarljiv stranski učinek :approve:

šnela
09.06.2008, 13:40
moja kozmetičarka, ki da ful na naravne stvari in to, te nežne dele porihta z mešanico smrekove smole in čebeljega voska, ki jo sama pripravi. in je skor neboleče, pa bolj temeljito kot pa navaden vosek in trakovi.

spartan
12.06.2008, 19:48
...ko tak babnce opisujete tehniko se mi zdi vse skup en mal sado-mazo zadeva:clown:

Kaj pa strojček za britje...a ta pa ni gut:shy:...mal sem radoveden:angel:

monster
12.06.2008, 20:47
brazilska rulezz :approve:

Irina
12.06.2008, 21:09
...ko tak babnce opisujete tehniko se mi zdi vse skup en mal sado-mazo zadeva:clown:

Kaj pa strojček za britje...a ta pa ni gut:shy:...mal sem radoveden:angel:

Fantje verjamem, da si ob razno raznih nazornih opisih izvedb, tehnikah, pripomočkih in vse kar sodi zdraven, mislite svoje in se zabavate.

KissMe
13.06.2008, 05:19
Fantje verjamem, da si ob razno raznih nazornih opisih izvedb, tehnikah, pripomočkih in vse kar sodi zdraven, mislite svoje in se zabavate.

Tud js se ob raznoraznih nazornih opisih zabavam in si mislim svoje, čeprav sem punca. Men se tud zdi en navaden sado-mazo, ampak nikol nisem mela proti nobenim nenavadnim spolnim praksam, dokler se vsi vključeni strinjajo:2thumbs: tko da... ve kr, če vam je kul, js ostajam pri britju in se požvižgam na brazilsko:lala:

spartan
16.06.2008, 20:33

...saj berem...ampak ne štekam poante; v čem je bistvo tega početja?

Irina
16.06.2008, 21:36
...saj berem...ampak ne štekam poante; v čem je bistvo tega početja?

Kako ne štekaš? Nisi prebral vseh zapisov...?

Ker se še nisem prepustila tovrstni brazilski torturi, ti iz prve roke ne znam odgovoriti, lahko pa povzamem zapisano; na prvem mestu higiena, na drugem samovšečnost in na tretjem želja, da bi bile partnerjem čim bolj dopadljive.

Lahko pa so še kakšni nerazkriti postranski vžitki........nikoli se ne ve.

spartan
16.06.2008, 21:53
Kako ne štekaš? Nisi prebral vseh zapisov...?

Ker se še nisem prepustila tovrstni brazilski torturi, ti iz prve roke ne znam odgovoriti, lahko pa povzamem zapisano; na prvem mestu higiena, na drugem samovšečnost in na tretjem želja, da bi bile partnerjem čim bolj dopadljive.

Lahko pa so še kakšni nerazkriti postranski vžitki........nikoli se ne ve.

hja...kako pa so potem ženske živele pred "izumom" brazilske depilacije:think:

Irina
16.06.2008, 22:02

To pa lahko povem iz prve roke, tako kot pred njenim izumom. Urejene, dopadljive in partnerjem še po mnogih letih zaželjene.

Moda pride in gre, če karikiram, tudi pred Diorjem nismo ženske hodile okoli gole, tudi danes ne, in verjetno tudi drugo leto ne bomo.

ata hrast
16.06.2008, 22:14
ampak cez dve let pa...

komi ze cakam

Irina
16.06.2008, 22:18
ampak cez dve let pa...

komi ze cakam

Sem prav razumela, četudi brez brazilske........in poraščene.

KissMe
17.06.2008, 06:25

Težko so živele in zato so že vse pomrle:rolling:

spartan
17.06.2008, 16:25
Težko so živele in zato so že vse pomrle:rolling:

tako življenskega pomena pa menda to ni:clown: