Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : all seeing eye

alessy
26.12.2006, 13:19
Pozdravljeni..

Že lep čas nisem uporabljal all seeing eye, pa seveda zdaj so prazniki in sem hotel it igrat mal call of duty 2 multiplayer ter naletel na težave...

Zadeva je takšna, da mi all seig eye ne prepozna države oz. ne zna locirat od kod je kak server... Pač vem da sem včasih lahko izbral slovenijo in mi je prikazalo vse slovenske serverje za cod2, zdaj pa je vse prazno... Najdem jih pa pod skupni serverji, kjer nimam nobenih omejitev na države, tam noter pa najdem siol pa amis serverje pa to, pa me zanima, če kdo ve zakaj je tako.... Ali jaz neki nimam pravilno nastavljen all seeing eye, ali pa se je kaj v pol leta spremenilo in se ne da več videt iz katere države je kak server...

Hvala-....

Lep pozdrav...

chaser
26.12.2006, 13:36
Sem tudi jaz opazil, ko sem zadnjič po dolgem času instaliral CoD 2 in ASE. Se bom malce pozanimal glede tega, čeprav pred pol leta vem, da je ASE že po defaultu ponujal pogled države iz katere je server, tako kot si omenil.

.:WoLf:.
26.12.2006, 13:46
Pozdravljeni..

Že lep čas nisem uporabljal all seeing eye, pa seveda zdaj so prazniki in sem hotel it igrat mal call of duty 2 multiplayer ter naletel na težave...

Zadeva je takšna, da mi all seig eye ne prepozna države oz. ne zna locirat od kod je kak server... Pač vem da sem včasih lahko izbral slovenijo in mi je prikazalo vse slovenske serverje za cod2, zdaj pa je vse prazno... Najdem jih pa pod skupni serverji, kjer nimam nobenih omejitev na države, tam noter pa najdem siol pa amis serverje pa to, pa me zanima, če kdo ve zakaj je tako.... Ali jaz neki nimam pravilno nastavljen all seeing eye, ali pa se je kaj v pol leta spremenilo in se ne da več videt iz katere države je kak server...

Hvala-....

Lep pozdrav...

Jaz sem imel isto težavo. 2 meseca nazaj me je začel ta program za***avat (tud frende), zato smo naložil Xfire in serverje iščemo s tem programom (najde jih med 50 in 70). Men je dost bol kokr ASE...

Jakelj
04.02.2007, 18:17
Rajši so inštaliraj Xfire program na katerega se lahko brezšlačno registriraš in je dost boljši za igranje multiplayer iger poleg tega pa lahko preko njega poiščeš patche za igre in še s prijatelji se lahko pogovarjaš preko njega ;)