Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : J.J in nivo internetne cenzure

Medved Pu
26.12.2006, 20:07
Predsednik vlade je nedavno izjavil, da se mu je izpod časti spuščat na nivo internetnih forumov.:nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono:
Zanimivo.Za isti nivo svobodnega izražanja je šel JJ sedet na Roško, isti nivo je bil na Trgu republike in vso 10 dnevno vojno in nato vsa leta do zadnjih volitev...

Če je Drnovšek izvedel on line invazijo s svojim ne tič ne miš gibanjem , ki je in ni stranka, je pač vstopil v svet ON-LinE komunikacije z ON LINE pravili izražanja...In mi, ON LINE pisci naj bi nanj uglasili pisanje, ker se po NETU zdaj izvolile valjat eminence in ga zlorabljajo za promocijo kot vsak?

Kaj je zdaj po novem izražanje svobodne misli ON DEMAND?
Pred meseci so spletni forumi začeli cenzurirati poste in teme, ker je že kao "preveč padalo po Drnovšku".
Očitno je naša svoboda izražanja utrpela kolateralno škodo in s cenzuro bila omejena in žrtvovana kot darilo JJ užaljenemu Drnovšku, ki mu ni bilo všeč pisanje in pomisleki o njegovih dejanjih .
Če se izkaže, da je moja domneva o podmiznem političnem žrtvovanju svobode ON LINE komunikacije resnična, bo še veselo:)
Predsednik vlade je nedavno izjavil, da se mu je izpod časti spuščat na nivo internetnih forumov

Medved Pu
26.12.2006, 20:18
Vsaka pesem in vsaka oblast se enkrat izpoje...
Vladarji se ne zavedajo, da nekaterih cen za njihovo ponudbo ni mogoče plačati...:)

ElQurc
26.12.2006, 20:21
ali ni jj to rekel v točno določenem primeru, ko je drti preko svojega gibanja za razkroj šimfal čez ministra viranta ??

če bi drti to spisal preko svoje predsedniške strani, bi bilo vse ok, knega ?!

Medved Pu
26.12.2006, 23:27
ali ni jj to rekel v točno določenem primeru, ko je drti preko svojega gibanja za razkroj šimfal čez ministra viranta ??

če bi drti to spisal preko svoje predsedniške strani, bi bilo vse ok, knega ?!
Je rekel v konkretnem primeru in mogoče trgam ven iz konteksta....In gre se za debato o tem ali je JJ mislil za NET Forume ali samo za Gubanje za razkroj. Skratka, ne gre za to, kdo hitreje teče, JJ ali JD, JD le blefira, da giba...

mataj
26.12.2006, 23:35
Verjetno je Janša dobil idejo pri Bushevih "Free speech zones".

Sharac
27.12.2006, 06:14
Po vsakem pijančevanju sledi streznitev in nekateri tu ste pač pili zelo dolgo posledično tudi tako pozno treznenje. Kot sem že ene parkrat v drugih temah rekel boste nekateri iz leta v leto bolj razočarani nad tem, kar ste mislili, da pridobivate z "demokraticno revolucijo".

Medved Pu
27.12.2006, 09:31
Po vsakem pijančevanju sledi streznitev in nekateri tu ste pač pili zelo dolgo posledično tudi tako pozno treznenje. Kot sem že ene parkrat v drugih temah rekel boste nekateri iz leta v leto bolj razočarani nad tem, kar ste mislili, da pridobivate z "demokraticno revolucijo".
Tole o pijančevanju drži, vsekakor ne za SDS, ki je pravzaprav novi Demos.
Najkasneje 12 let je rok trajanja vladavine v EU, potem se ljudje naveličajo vladanja vsake stranke.
Škoda, da je LDS ustoličila privid, da obstajata dva bloka...Ni ju...Drugi blok je nekakšen dozorel razširjeni Demos, a brez otroških napak Demosa.
Zato vsi tisti, ki nas LDS-SD virtualni monolit trži kot proti monolit, čekiramo kaj v družbi dogaja in nimamo lažnega morastega občutka, da bi sovladali.
Mi smo samo volili in izvoljenim moramo gledat pod prste, da se slučajno ne bi ponovila zgodba 12 na 50 podlage, na katero kvazi levi turbokapitalistični virtualni razsuti monolit tako prisega v svojem otožnem tuljenju za izgubljenimi stolčki...
Zakaj smo taki? Ker smo moralni dediči DR.Jožeta Pučnika, to pa ni nekaj kar bi jemali na lahko.:) :)
Drugače pa o vladi zaenkrat tole...Kar ni pokvarjeno, ne popravljaj.:rolling:

Arc
27.12.2006, 10:21
Najkasneje 12 let je rok trajanja vladavine v EU, potem se ljudje naveličajo vladanja vsake stranke.
Škoda, da je LDS ustoličila privid, da obstajata dva bloka...Ni ju...Drugi blok je nekakšen dozorel razširjeni Demos, a brez otroških napak Demosa.
Zato vsi tisti, ki nas LDS-SD virtualni monolit trži kot proti monolit, čekiramo kaj v družbi dogaja in nimamo lažnega morastega občutka, da bi sovladali.
Mi smo samo volili in izvoljenim moramo gledat pod prste, da se slučajno ne bi ponovila zgodba 12 na 50 podlage, na katero kvazi levi turbokapitalistični virtualni razsuti monolit tako prisega v svojem otožnem tuljenju za izgubljenimi stolčki...
Zakaj smo taki? Ker smo moralni dediči DR.Jožeta Pučnika, to pa ni nekaj kar bi jemali na lahko.:) :)
Drugače pa o vladi zaenkrat tole...Kar ni pokvarjeno, ne popravljaj.:rolling:
Tole si pa dobro povedal.

buba
27.12.2006, 11:04
Drugače pa o vladi zaenkrat tole...Kar ni pokvarjeno, ne popravljaj.:rolling:--hja - vedno sem bil impresioniran s Pucnikovim odhodom, tam, nekje po kongresu v "Litostroju" -- ali, kako, se politicno, pritisne, na presezenega, da zacne jemati Seroquel...:approve: :clown:

Medved Pu
27.12.2006, 11:11
Tole si pa dobro povedal.Hvala.:)
Tale topic sem odprl na podlagi lastnih domnev, zdi se mi prav, da človek sprašuje, več glav več ve...
Vem, da ima potencijal za soliden konstrukt, a vendar, stalno se bati, da ti vse napisano zombizirajo v konstrukt je obsodba samega sebe na bedno avtocenzuro v "interesu neoprijemljivega skupnega višjega smotra".
Lakmus je nujen...:2thumbs:

yamamoto
27.12.2006, 20:28
Tudi jaz se zadnje čase ne spuščam pod nivo internetne cenzure, ki ga je določil JJ. :)
Kljub temu pa mi vsake toliko zgine kakšen post. :(
Mogoče zato, ker si ne morem kaj, da ne bi nekoga omenil. :veryevil:

PaToNeMoreBitiRes
28.12.2006, 05:42
Trdno sem prepričan, ba bomo vsi, eni preje in drugi kasneje, spoznali, da so zakoni samo prazen
kozarec. Če v ta prazen kozarec nalijemo tekočino, ki se ji pravi morala, potem pa dobimo tisto pravo, po katerem hrepeni 90% ljudi. Ostali 10% so blastniki in pa izjeme.

Do takrat nam pa preostane cvejčk! Na zdravje!!!

strašljivka
28.12.2006, 07:18
Trdno sem prepričan, ba bomo vsi, eni preje in drugi kasneje, spoznali, da so zakoni samo prazen
kozarec. Če v ta prazen kozarec nalijemo tekočino, ki se ji pravi morala, potem pa dobimo tisto pravo, po katerem hrepeni 90% ljudi. Ostali 10% so blastniki in pa izjeme.

Do takrat nam pa preostane cvejčk! Na zdravje!!!

..jp. škoda ker jih ta pravi ne znajo napisat na novo...
na zdravje :2thumbs:

Konfucij
28.12.2006, 07:50
Tudi jaz se zadnje čase ne spuščam pod nivo internetne cenzure, ki ga je določil JJ. :)
Kljub temu pa mi vsake toliko zgine kakšen post. :(
Mogoče zato, ker si ne morem kaj, da ne bi nekoga omenil. :veryevil:
Hja, noben si ne želi da bi se pr ns ponovila Madžarska....;)

Medved Pu
28.12.2006, 11:42
Hja, noben si ne želi da bi se pr ns ponovila Madžarska....;)Mi nismo Madžari, še manj Čehi...Vernike komunizma na Češkem najdeš le še v odročnih vaseh, v mestih je otroke sram, če so bili starši v partiji.
Zakaj? Praško meščanstvo se ni nikdar zlomilo in zato je Vaclav Havel lahko takoj začel obnovo meščanstva in Zlate Prage, ki je danes spet kulturna metropola planeta, razsuti in umazani Pariz je pa spet na drugem mestu!!:)
Pri nas so žal prevladali v mestih rednecki in hillbillyi, ki prisegajo na fevdalni ultra kapitalizem in skrajno potrošništvo! Parveniji, malomeščani najnižje sorte, ki z redkimi izjemami izobraženim podeželanom ne segajo niti do kolen..:D