Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Slovenske terme.

Be inspired
01.01.2007, 19:44
zdravo,

ima mogoče kdo kakšno dobro izkušnjo s slovenskimi termami. Malo bi si ga šel odpočit, pa me zanima, kaj kej priporočate.
Najraje bi imel kakšen tridnevni paket - pa da ni glih predrago..
Hvala

potovalka
01.01.2007, 20:57
Meni je všeč Dobrna.

potovalka
01.01.2007, 20:58
Hotela sem še dodat, da ni take gneče - res za počitek. Drugače pa hvalijo Topolšico - baje dobra hrana.

Lencka
09.01.2007, 16:53
Tudi jaz priporočan Dobrno, je poceni in lustno, samo ce ne isces toboganov.
Poceni pakete ima TUS Klub, za kar nekaj slovenskih term, mislim, da ceneje ne bos dobil.
Drugace pa imas spletno stran GIZ - mislim, da ce v iskalnik vtipkas "slovenske terme" ali "slovenska naravna zdravilisca", jo bos nasel. Tam so vse predstavljene, z linki in ceniki, stran je lustna (zal pa sem naslov pozabila).

freya
10.01.2007, 11:30
mogoče je to ta stran Terme (http://www.terme-giz.si/sl/informacija.asp?id_meta_type=2)

Meni so ljube terme Zreče in Olimia (Podčetrtek)

Be inspired
11.01.2007, 09:14
hvala vam, sicer pa na tako lepo pomladansko vreme nekako nimam več interesa za toplice..

Let's go outside, to the sunshine...:approve:

freya
11.01.2007, 12:25
zima še bo....glej datum
;)

mbd0411
29.09.2007, 19:27
Ker smo to poletje sanirali hiško,nam ni preostalo drugega kot na dopust pomisliti šele zdaj na jesen.Ne gremo na morje,pa tudi v tuino ne,ker pač to ne gre.Banovci!!!!! Ja,tja nas nese.Pomagajte mi in mi povejte svoje izkušnje,če je kdo bil že tam na jesen ali zimo.smo družina s prvošolčkom in me zanima,če ne bo našemu fantiču tam dolgčas,ker ne vemo kaj vse nudijo.Gremo v apartma,kjer bomo sami skrbeli za svoje udobje in dobrote.Upam,da se najde kdo in mi malo svetuje.Hvala!!:dontknow:

TeddyF.
10.01.2009, 12:24
Banovci so resnično pravi kraj za počitek. Precej intimne, zato bolj primerne za družine in mlade pare. Urejeni detajli v prostoru in dobra postrežba ter prijaznost. Zame je bilo vse, kar pričakujem od tovrstnega obiska.

Ko smo šli v Prekmurje drugič, smo obiskovali le savno in bazene. Slednji dopust je bil bolj kolesarsko orientiran, saj so zaradi ravnice pogoji za to odlični. Dobili smo izjemno dobre in poceni apartmaje, ki so sicer blizu Moravskih Toplic, vendar zadosti blizu za obisk Banovcev, celo s kolesom.

Apartmaje najdete na: www.prekmurje-slo.com

Dosti užitkov na dopustu!

monster
10.01.2009, 12:41
Dobrna :approve:

Babi2
10.01.2009, 15:21
Vivat - Moravske Toplice. Ravno prav veliko, dobra hrana, prijazno osebje, lepo opremljeno, zanimiva okolica za kratke, poldnevne izlete (ni za ljubitelje toboganov).

Lencka
14.01.2009, 14:59
zastonj :clown:: Klevevž :)