Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : prodajalci avtov v nemčiji

Rafaelo
02.01.2007, 18:48
Mene zanima če ima kdo kakšen naslov od kakega poštenega prodajalca avtov v nemčiji, ker bi šel gor po avto.

ksimon
02.01.2007, 18:49
Poštenega ni

Medved Pu
02.01.2007, 21:41
Mene zanima če ima kdo kakšen naslov od kakega poštenega prodajalca avtov v nemčiji, ker bi šel gor po avto.Pri nas jih je večina pripeljana od gor...
2 meseca sem visel na avto.net in nemških straneh, skapiral, da tukaj lahko avto vidim, če ni bil kak taksi in da naše cene niso tolk drugačne od nemških...
Pol sm pa na AN najdu lepo sodno ocenjenga z servisno in zapisnikom o manjši praski, ni bil nikoli skreširan, je iz Modene, IT, kjer cest ne solijo in je kot nov..Par malenkosti poštimal in 3 leta star avto k je nov 28 000EU dobu za 5200EU....
In celo tistih 140 000 na števcu je videt realnih, večina jih ima zavrtene nazaj(tako pravijo uvozniki).
5 mescev brez blema k sm menju pumpo za gorivo, k je crknla zarad zamašenga filtra, pa 3 mesce sm dobu garancije na mehaniko od dealerja...

bobi
02.01.2007, 23:00
Mene zanima če ima kdo kakšen naslov od kakega poštenega prodajalca avtov v nemčiji, ker bi šel gor po avto.

Čisto na kratko: če nimaš nikogar v Nemčiji, ki bi ti pomagal poiskati ugodno in dobro vozilo, potem na to pozabi, ker v povprečju so vsa vozila v N. slabša od naših (manj ohranjena)

The_beast
03.01.2007, 09:32
Ce si zainteresiran za uvoz,poslji PM.

rikec
03.01.2007, 14:42
Poznam enga, ki uvaža avte iz Nemčije. Samo VW, Audi. Po izkušnjah drugih sem slišal, same dobre stvari o njem, da je pošten in da ne uvaža nekaj sklumpanega. Pošlji ZS, pa bom pogledal, za njevo št...

Rafaelo
03.01.2007, 17:32
Jaz sem pred 3 leti pripeljal dol avto pa mi še dons dela brez problemov.Samo da sem bil takrat službeno gor 1 mesec in sem imel čas pregledati avte. Glede kilometrov je pa tako,tudi pri nas imajo eni veliko kilometrov drugi manj. Pripeljal sem pasata,dizla z poškodovanim blatnikom malenkostno.Cena pa je bila precej nižja,tako da ga bom zdaj prodal skoraj za isto ceno kot sem ga kupil pred leti.Danes ima ta avto 230 000KM pa dela ko urca.

Jakec
03.01.2007, 19:04
dobri avti niso niti gor spet tako grozno poceni...

Nincha II.
03.01.2007, 21:00
Jaz ti lahko povem en naslov, kjer zagotovo ne smes kupit :rolling: :rolling: :rolling:

Se opravicujem, blo je mal samoironije glede na kalvarijo, ki se mi je zgodila... In glede na to, da si nov na forumu, verjetno ne ves za to mojo temo ---> http://forumi.siol.net/showthread.php?t=19723 :D

g.Gospod
06.02.2007, 16:29
sicer se ne spoznam na uvoz avtov iz nemčije, mam pa bratranca v munchnu in sva šla parktar pogledat audije pa bmw-je : če so na zalogi pri uradnem dealrju od teh dveh znamk, stari do 3 leta in z ne preveč km ( do 100.000 ) so kar dragi...

ampak uraddni delar pa verjetno no bo števca nazaj vrtel, kaj mislite??

Jakec
07.02.2007, 15:47
v nemčiji verjetno ne, ker pri njih (kdo bi si mislil) celo izvajajo zakone in so visoke kazni. pri nas pa...e moj balkane...

silvoj
24.02.2007, 20:15
Zanima me GOLF PLUS 1,9 TDI Trendline. pri nas je teško dobit kakšno leto starega. Ima kdo kakšne inf-e?

spartan
28.02.2007, 13:32

www.mobile.de

nekaj boš ziher našu;)