Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Razvezan dostop

planer
04.01.2007, 09:52
Kako kaj kaže z nadgradnjo central za razvezan dostop v letu 2007
Konkretno me zanima za centralo Podgorje pri Slovenj Gradcu (2381)

T-a-d-e-j
04.01.2007, 16:07
Glede na to da Siol že lep čas ne širi več razvezanega dostopa zelo slabo. Pojdi h konkurenci ali pa se sprijazni s tremi jurji Telekomu. Po vsej verjetnosti na tvoji lokaciji druge izbire nimaš.

planer
05.01.2007, 07:34
Saj zato sprašujem ker konkorenca (turnšek-triera) ponuja kabelsko varianto.Osebno sem z ponudbo
SIOL-a (zanesljivost delovanja + naročnina) zadovoljen totakno brezveze pa se mi zdi plačevanje naročnine telekomu.

rda
05.01.2007, 13:56
Hmmm...torej, že kaj novega glede širitve razvezanih dostopov ?!

T-a-d-e-j
05.01.2007, 15:12
Saj zato sprašujem ker konkorenca (turnšek-triera) ponuja kabelsko varianto.Osebno sem z ponudbo
SIOL-a (zanesljivost delovanja + naročnina) zadovoljen totakno brezveze pa se mi zdi plačevanje naročnine telekomu.

Ne vem za Turnška, za Triero pa ti lahko zagotovim da dela odlično - beri zanesljivost in nizki pingi. Če imaš opcijo G2 paketov (naprednejši docsis standard) maš za 4300 1,5/256 oz. za 6 jurjev 4/512. Da ne omenjam, da ti bo (analogni) TV signal delal na vseh treh, štirih oz. x televizorjih, za digitalnega pa boš dal cca. 10-15 jurjev za posamičen STB kar je drobiž v primerjavi s Siolom. Za nameček pa maš po novem še IP telefonijo. Velja se torej vprašati samo kako zanesljiv je Turnšek, Triera pa je verjetno najboljši operater v Sloveniji.