Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Slaba hitrost povezave

Katsumi
07.01.2007, 00:27
Ne vem kaj SiOL pocne zadnje par mesecev. Ampak zdaj je pa to izbilo sodu dno... :mad:
Ko sem sklenila pogodbo za 10Mbit paket s TV, so mi z vseh strani zatrjevali, da je to na moji lokaciji mozno. Ce bi vzela samo paket brez TV, bi bilo lahko baje celo 20Mbit (in ce TV vzame 8Mbit, bi morala 10Mbit res delat kot je treba). Ko so mi vzpostavili paket, je lepo slo na 9-10 Mbit in sem bila izredno zadovoljna. Cez nekaj casa je zadeva zlezla na 5-7Mbit in se zdaj giblje med 3Mbit in 7Mbit :nonono: :mad:

To ni fer s strani SiOLa. Da takole pobira denar za drago storitev, ki bi bila drugje ceneje! in mi ne omogoca zajamcene hitrosti linije, da ne recem, da mi je se pozabil upostevati aktiviran popust na dolgoletno zvestobo... :censored:

Hocem svojo 10Mbit povezavo!!! :(

storz
07.01.2007, 09:24
Ne vem kaj SiOL pocne zadnje par mesecev. Ampak zdaj je pa to izbilo sodu dno... :mad:
Ko sem sklenila pogodbo za 10Mbit paket s TV, so mi z vseh strani zatrjevali, da je to na moji lokaciji mozno. Ce bi vzela samo paket brez TV, bi bilo lahko baje celo 20Mbit (in ce TV vzame 8Mbit, bi morala 10Mbit res delat kot je treba). Ko so mi vzpostavili paket, je lepo slo na 9-10 Mbit in sem bila izredno zadovoljna. Cez nekaj casa je zadeva zlezla na 5-7Mbit in se zdaj giblje med 3Mbit in 7Mbit :nonono: :mad:

To ni fer s strani SiOLa. Da takole pobira denar za drago storitev, ki bi bila drugje ceneje! in mi ne omogoca zajamcene hitrosti linije, da ne recem, da mi je se pozabil upostevati aktiviran popust na dolgoletno zvestobo... :censored:

Hocem svojo 10Mbit povezavo!!! :(

linijo imaš odprto na komaj 10mb in glede na meritve ti tudi ne gre več. Zato ti internet dela manj kot 10mb če gledaš tv. Tole je najbolje prijavit na 0801000 pa da dajo prijavo na telekom in da vidijo kaj se na liniji dogaja. Glede na oddaljenost (~1km) bi rekel da bi moral it več. Po prijavi na TK, če ne bo v redu mi javi na PM pa bom videl kaj lahko še naredim.

Pri sklepanju pogodb se vsi sklicujejo na zračno oddaljenost (mislim da lahko rečem kar za vse ponudnike) zato ni še 100% da bo to delovalo. Drugače se ne da preveriti kakor da se priklopi in se zmeri.

lp,
storz