Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Problemi

brabrabranc
07.01.2007, 17:03
Moderatorjem in administratorjem svetujem, da me bannajo. Ker bom za vsako MALENKOST, ki ne dela, napisal post in ****il čez siol. Čist popolnoma za VSAKO pi'zarijo. Kaj to pomeni? Pomeni, da bom spammal, ker je problemov ogromno. Poln ***** mam tega.

brabrabranc
07.01.2007, 17:04
Podnapisi prehitevajo ali zamujajo. Še zlasti na National Gegraphic. Nepopolna storitev.

brabrabranc
07.01.2007, 17:06
Problem, s katerim se srečujem na dnevni bazi in kakšen film zgleda bizarno - kot poljščina sinhro v angleščino.

brabrabranc
07.01.2007, 17:09
Po večnajsturnih seansah in več mesecev moledovanja in prosjačenja za stvar, ki jo drago plačujem, imam še vedno kockasto sliko. Ničkolikokrat 'je bila stvar sporočena naprej', ampak še vedno gledam puzzle na TV. PReteklih problemov ne bom opisaval, ker ne bom tut minute zapravljal več časa za to diletantstvo, siol imenovano. O problemu priča nekaj napisanih STRANI na tem forumu.

brabrabranc
07.01.2007, 17:12
Po večkratnem zagotavljanju operaterčkov, da download nima NOBENE veze s TVjem, mam zmazek na TVju, kojci, ko kliknem na uTorrent. Noben mi ne bo zagotavljal, da ni povezave. Torej, če želim gledati TV, moram izklopit download. Mamu jim prevarantsko diletanstko.

madmitch
07.01.2007, 19:50
Glej kako lep dan je bil danes, pojdi ven, na zrak, globoko zadihaj, poglej kakšno mlado rdečelično bejbo al pa tipčka, kot ti drago in se malo umiri. Boš še čir fasal.

Veron
08.01.2007, 06:32
Po večkratnem zagotavljanju operaterčkov, da download nima NOBENE veze s TVjem, mam zmazek na TVju, kojci, ko kliknem na uTorrent. Noben mi ne bo zagotavljal, da ni povezave. Torej, če želim gledati TV, moram izklopit download. Mamu jim prevarantsko diletanstko.
CE zelis sam preveriti kako je temu, si na racunalnik nalozi Netlimiter in omeji max download na tolko kolko imas linijo (ce imas 1m, si daj na 128kB/s) pa potem naj lovda utorrent pa sproti spremljaj TV. Ce bo se vedno, nizaj hotrost max download da najdes mejo.

modelko
08.01.2007, 08:38

itak da nima nobene veze download s TVjem! Sam skoraj vedno max downloadam z interneta in to z dveh PCjev (emule, qtorrent) pa mi TV deluje, pa če je DL preko 100k al pa še več! al pa če je 0k TV dela!

janezpesec1
08.01.2007, 17:56
itak da nima nobene veze download s TVjem! Sam skoraj vedno max downloadam z interneta in to z dveh PCjev (emule, qtorrent) pa mi TV deluje, pa če je DL preko 100k al pa še več! al pa če je 0k TV dela!
Naceloma je res to kar si napisal, v primeru da se modem ne uspe sinhronizirati na dovolj visoki hitrosti pa download vsekakor vpliva na TV ker se pasovna sirina na parici se vedno deli med TV in internetom.

scott1
08.01.2007, 20:08
Ne razumem zakaj se tulk sekirate zaradi slike,preprosto reklamirajte položnico in še kako hitro bojo dvignili riti pri siolu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ass: :ass:

Ipod
08.01.2007, 20:21
Matr še kr vztrajaš??

brabrabranc
09.01.2007, 13:21
Matr še kr vztrajaš??

ma ja, ni druge....zdej čakam amis, ki uspešno koraka v 'našo vas', samo TVja še nimajo, bojda konc februarja....
potem pa skenslam siol in zahtevam povračilo VSEH stroškov, ki sem jih imel s to firmo v pol leta. Zdravje pa častim jaz:mad: .

brabrabranc
10.01.2007, 08:28
CE zelis sam preveriti kako je temu, si na racunalnik nalozi Netlimiter in omeji max download na tolko kolko imas linijo (ce imas 1m, si daj na 128kB/s) pa potem naj lovda utorrent pa sproti spremljaj TV. Ce bo se vedno, nizaj hotrost max download da najdes mejo.

in zakaj mi je tega treba, če je njihovo delo, da mi stvar prodajajo brezhibno?

Veron
10.01.2007, 10:43
To sem ti samo omenil, če želiš stvar sam preveriti, če je temu tako. Če ne želiš, pa je to tvoja stvar.