Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : nekateri moški

summer
08.01.2007, 08:46
Moram napisat kaj se mi je zgodilo prejšnjo soboto.....
Čeprav ne zahajam po teh "fensi" mariborskih lokalih, me je ena prijatlca prepričala, da grema na eno pijačko itd....
vglavnem, ok se ji odločim ugodit in se spravim v kao "fensi" lokal v MB, in mi gre na bruhanje že ko stopi noter in vidim te vse "wannabe" nevemkajsimislijo da so.....
pa ni panike...stopiva, do šanka ker je bla ful gužva, si naročiva pijačo in se pogovarjava...glasba je bla kul, vse je štimalo, nakar pride en tip iza ovinka in me prime okol pasa....zdravo, sem te opazu...jz sem ...bla bla....jz se noramlno predstavim,in mu umaknem roko, nakar je bila njegova naslednja izjava...čuj veš, jz živim dve ulici naprej tule, a si za sex mogoče:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: mislim wtf.....nisem še mu vredu imena povedla, res....
sem mu rekla ne hvala in se obrnila vstran...nakar mi na uho zašepne, če nisem nič potrebna:dontknow: :dontknow: mislim v tej fazi sem bila že mal razkurjena in ni mu manjkalo velik do focna...
ampak....ne...sem se zadržala, se obrnila in mu povedla. da sem ja...sam ne moškega ampak ženske(ps I'm not gay).....:D :D :D tip ni vedel, kam naj pogleda....pač...odšel je in to je bilo važno...
s tem sem hotla sam povedat, da ne vem, odkod taka neposrednost in vulgarnost....ali to pali pri drugih ženskah...vglavnem....obupen način osvajanja če mene vprašaš:sleepy: :D

čudežni
08.01.2007, 08:50
Ahahahaha :D :D , dobro si ga zaje****. :2thumbs: :D
O načinu osvajanja ne bom komentiral. So pa bile mogoče v kakšnem skritem kotu kakšne stave med prijatelji..:dontknow:
Dobra je tale. :D

summer
08.01.2007, 08:52
za stave ne bi rekla:D....je pa vse možno...deloval je resno, pa tak spedenan pocukran Mariborčan, ki veretno najde vsake tolk časa eno k pade na tole......verjetno iz obupa, ne vem:D:D:D:D

temp64
08.01.2007, 09:08
:D:D:D:D......bravo lila.....ampak men je še zdej nerodn

kletka
08.01.2007, 09:18
menda se takim reče f*kfehtarji. pri tem sem se spomnila nekega tipa, ki dela v nočnem lokalu in vsake toliko gre nazaj v skladišče in kako deklico "nasloni", kamor pač pride.
pupe so očitno tudi za tak action. sicer pa ... če se spomnimo bara, kjer so moški osebki imeli marsikaj z deklicami za eno noč, pardon pol ure, tole sploh ni tako čudno :clown:

summer
08.01.2007, 09:20
jah..veš kako je ...jz nisem 19 let stara smrklja with no brain...on je pa tud zgledal tam okol 30 če ne kakšno leto več, in bi pričakoval več od njega kot pa od 20 letnika....

lady_lucifer
08.01.2007, 09:27
dvomim, da je bil dec frisen v tem pocetju:D in ocitno so zenske k padajo na take skozlance:D:D:nonono:

bravo samr:clapping:

spartan
08.01.2007, 09:35
Čeprav ne zahajam po teh "fensi" mariborskih lokalih, me je ena prijatlca prepričala, da grema na eno pijačko itd....
vglavnem, ok se ji odločim ugodit in se spravim v kao "fensi" lokal v MB, in mi gre na bruhanje že ko stopi noter in vidim te vse "wannabe" nevemkajsimislijo da so.....
pa ni panike...stopiva, do šanka ker je bla ful gužva, si naročiva pijačo in se pogovarjava...glasba je bla kul, vse je štimalo, nakar pride en tip iza ovinka in me prime okol pasa....zdravo, sem te opazu...jz sem ...bla bla....jz se noramlno predstavim,in mu umaknem roko, nakar je bila njegova naslednja izjava...čuj veš, jz živim dve ulici naprej tule, a si za sex mogoče:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: mislim wtf.....nisem še mu vredu imena povedla, res....
sem mu rekla ne hvala in se obrnila vstran...nakar mi na uho zašepne, če nisem nič potrebna:dontknow: :dontknow: mislim v tej fazi sem bila že mal razkurjena in ni mu manjkalo velik do focna...
ampak....ne...sem se zadržala, se obrnila in mu povedla. da sem ja...sam ne moškega ampak ženske(ps I'm not gay).....:D :D :D tip ni vedel, kam naj pogleda....pač...odšel je in to je bilo važno...
s tem sem hotla sam povedat, da ne vem, odkod taka neposrednost in vulgarnost....ali to pali pri drugih ženskah...vglavnem....obupen način osvajanja če mene vprašaš:sleepy: :D
morda ni najbolj gentleman način, sam je pa ziher najbolj čip :clown::angel:

sploh pa; yebeš ili ne yebeš...vrijeme pichki prolazi:D:D

summer
08.01.2007, 09:38
morda ni najbolj gentleman način, sam je pa ziher najbolj čip :clown::D:D

kaj čip....pismo:D če je ***jen....katera normaln ženska pade na to...razen horde podivjanih najstnic:D
pač saj po eni strani mu ni za zamerit...se mu pač gre kako najhitreje do sexa verjetno:dontknow:

freya
08.01.2007, 09:38
:d :d

spartan
08.01.2007, 09:48
kaj čip....pismo:D če je ***jen....katera normaln ženska pade na to...razen horde podivjanih najstnic:D
pač saj po eni strani mu ni za zamerit...se mu pač gre kako najhitreje do sexa verjetno:dontknow:

hja....... od pijanega deda, ki je zaljubljen sam vase, v kao "prestige"lokalu kjer so na lovu same keš bejbe ob poznih večernih uricah res ne moreš pričakovati romantiko aka spoštovanje tvoje biti in osebnosti.

Dekle...za to kar si ti želiš je potrebno "pustiti času čas", da se razvije.

summer
08.01.2007, 09:51
hja....... od pijanega deda, ki je zaljubljen sam vase, v kao "prestige"lokalu kjer so na lovu same keš bejbe ob poznih večernih uricah res ne moreš pričakovati romantiko aka spoštovanje tvoje biti in osebnosti.

Dekle...za to kar si ti želiš je potrebno "pustiti času čas", da se razvije.

PRVIČ KOT PRVIČ ni bil pijan(ker s pijanimi sploh ne debatiram)...in ura je bila 11 zvečer.....pa kdo je rekel da hočem romantiko itd.....
jaz sam sprašujem, od kdaj in ali je to normalen pick up line:dontknow:

ps...hvala za dekle:D

spartan
08.01.2007, 10:14
PRVIČ KOT PRVIČ ni bil pijan(ker s pijanimi sploh ne debatiram)...in ura je bila 11 zvečer.....pa kdo je rekel da hočem romantiko itd.....
jaz sam sprašujem, od kdaj in ali je to normalen pick up line:dontknow:

ps...hvala za dekle:D

saj ženske znajo bit iste....men je zadnjič ena konkret zagnjavla :clown:

Ko je videla, da hočem s****it, me je kr direktno vprašala: "...a zdaj bom pa morala jaz tebe položit al kaj" :angel:

KRUNCHY
08.01.2007, 10:33
jano 10 mu bo rekl ne 11 pa ja.

najcenejš in najhitrejš način da prideš do akcije.

čeprou je kr neki.

summer
08.01.2007, 10:52
jano 10 mu bo rekl ne 11 pa ja.

najcenejš in najhitrejš način da prideš do akcije.

čeprou je kr neki.

ja...krneki..maš prav:D

summer
08.01.2007, 10:53
saj ženske znajo bit iste....men je zadnjič ena konkret zagnjavla :clown:

Ko je videla, da hočem s****it, me je kr direktno vprašala: "...a zdaj bom pa morala jaz tebe položit al kaj" :angel:

in ti si rekel....veš kaj bi ji jz rekla....."sej nisem lenuh za drkanje":D

melancholy
08.01.2007, 11:07
po moje bi pr takemu pristopu tut marskeri pobček zmrznu :-)

spartan
08.01.2007, 11:11
in ti si rekel....veš kaj bi ji jz rekla....."sej nisem lenuh za drkanje":D

pokaži mi, ker ne vem in ne znam:angel:....mogoče me boš kaj novega naučila:shy::blush:

v bistvu se naredil.... skor sem na pod padu, ko mi je povedla svoja leta in mi kr hitro dodala...."da se je pozanimala kako slovenski zakon določa starostno mejo.....vglavnem zakon baje pravi O.K."......:clown:

pol sem....sem hja no..... ..........strateško sem se umaknil....:clown:

Tako mlada pa že taka prasička :veryevil:

pinky
08.01.2007, 11:13
za to varianto sem pa že slišala ... baje da povprečno na 30 klofut eno žensko najde.... pa da je še zmer lažje kot se z vsako več časa matrat :D:D:D

summer
08.01.2007, 11:18
za to varianto sem pa že slišala ... baje da povprečno na 30 klofut eno žensko najde.... pa da je še zmer lažje kot se z vsako več časa matrat :D:D:D

takšne, ki privoli se ne bi niti s palco dotaknla, ma kaj šele z roko:D:D:D:D:D

summer
08.01.2007, 11:19
pokaži mi, ker ne vem in ne znam:angel:....mogoče me boš kaj novega naučila:shy::blush:

v bistvu se naredil.... skor sem na pod padu, ko mi je povedla svoja leta in mi kr hitro dodala...."da se je pozanimala kako slovenski zakon določa starostno mejo.....vglavnem zakon baje pravi O.K."......:clown:

pol sem....sem hja no..... ..........strateško sem se umaknil....:clown:

Tako mlada pa že taka prasička :veryevil:

nisi razumel

spartan
08.01.2007, 11:24
nisi razumel

seveda sem....sam resnica ni baš neka lepota. Saj poznaš tisto:" resnica ni plenica, pa marsikateremu smrdi":clown:

Sploh pa na daljavo se je tak čudno menit....nič ne zamenja bližine teles :angel:

summer
08.01.2007, 11:24
seveda sem....sam resnica ni baš neka lepota. Saj poznaš tisto:" resnica ni plenica, pa marsikateremu smrdi":clown:

Sploh pa na daljavo se je tak čudno menit....nič ne zamenja bližine teles :angel:

jaoooooooooooooooooooo:nonono: še en tak:D

spartan
08.01.2007, 11:52
jaoooooooooooooooooooo:nonono: še en tak:D

zdaj se še pa lepo dela, da ji ne paše :clown::D

summer
08.01.2007, 11:56
evo točno taki...so za pokozlat:D

Verbal
08.01.2007, 11:58
Kakšni so za pokozlat? Taki, ki poskušajo nasprotni spol opozoriti nase z modrovanjem?

PS. Od kdaj mi kopiraš podpis? :)

summer
08.01.2007, 12:02
Kakšni so za pokozlat? Taki, ki poskušajo nasprotni spol opozoriti nase z modrovanjem?

PS. Od kdaj mi kopiraš podpis? :)

ne takšni z mojga prvega posta..:D :approve:

pa ti kopiraš:)

mrjerry
08.01.2007, 12:05
Na vrhu slovenskih glasbenih lestvic so Atomiki, Werner, Turbo Angels, Skuter, da ne grem naprej...
In tam je vse tko simple. Fantje so zavaljeni kmetavzarski frajerji, zenske imajo pa globoke dekolteje. In dajo. That simple.

summer
08.01.2007, 12:10
OK.....sam tale se je imel za božji dar ženskam....in je bil spedenan...človek, bi mislu, če ne bi bil ust odprl, da je prav prijetna partija....visok, temn, urejen, postavn..v glavi pa pitona namest možganov

direktor
08.01.2007, 12:11
summer bog pomagaj! ta moški je edini normalen! zakaj bi se trudil, skakal okoli tebe, te prosil na kolenih in te pecal in te čakal medtem, ko se ti daješ dol z drugim? povej mi to? če daš daš, če ne zgublja čas s tabo. a naj te samo gleda kako se ti z drugimi ****aš al kaj? kaj pa ti sploh hočeš? resno zvezo in poroko?

mrjerry
08.01.2007, 12:12
Ja sej tocno to je ta folk. A mislis, da turbo samo kmetavzi poslusajo ali kaj?

summer
08.01.2007, 12:15
summer bog pomagaj! ta moški je edini normalen! zakaj bi se trudil, skakal okoli tebe, te prosil na kolenih in te pecal in te čakal medtem, ko se ti daješ dol z drugim? povej mi to? če daš daš, če ne zgublja čas s tabo. a naj te samo gleda kako se ti z drugimi ****aš al kaj? kaj pa ti sploh hočeš? resno zvezo in poroko?

kaj si normaln ti.....
kdo mu je reku da mora priti do mene...kdo mu je rekel, da me mora ogovorit, ali se me dotikat...kdo je rekel, da jaz kaj hočem od njega....
jaz sem šla na eno ali dve pijači s prijateljico, ki jo nisem vidla dober mesec. To je bilo vse..odkod si je pa un neandertalec domišljal, da mora prit do mene pa me ogovorit, pa sploh vem ne, in me niti ne zanima....
tukaj ni tema kaj jaz hočem, ker si v gostilni ne bi nikol iskala moškega...
tukaj je tema, kaj si človek misli, ko takole nagovarja ženske...ali obratno tud...:dontknow:

summer
08.01.2007, 12:16
Ja sej tocno to je ta folk. A mislis, da turbo samo kmetavzi poslusajo ali kaj?

mislim, da imaš prav.....to je ta butasta mentaliteta...ki se vedno bolj razširja:sleepy:

Verbal
08.01.2007, 12:16
Direktor, lol - še en dokaz, da o osvajanju žensk nimaš pojma! :rolling:

Sicer pa je ta tip zagotovo uspel zahaklati katero drugo (po možnosti v istem lokalu), ta punca pa se verjetno sedaj sprašuje, zakaj ni na svetu niti enega normalnega tipa....:nonono:

PS. Za Summerco - baje da imaš podpis že dlje cajta kot jaz - pa sem ga spremenil (čeprav še vedno povsem ok, ker je sedanji vzet iz filma, ki ga je režiral isti človek, ki je režiral tudi Rojena morilca).

Verbal
08.01.2007, 12:18
mislim, da imaš prav.....to je ta butasta nataliteta...ki se vedno bolj razširja:sleepy:

Si mislila na "mentaliteto"?
Sicer pa je ena od posledic takšnega razmišljanja tudi nizka nataliteta....

summer
08.01.2007, 12:19
Si mislila na "mentaliteto"?
Sicer pa je ena od posledic takšnega razmišljanja tudi nizka nataliteta....

ja sorry...mentaliteta:D in s tem tudi posledično nataliteta:approve:

mrjerry
08.01.2007, 12:20
Jaz u bistvu ne maram hodit v take lokale. Sicer sem moski in sem grd in nezanimiv in me nihce tkole ne naskakuje, ampak dejansko se mi gnusi bit v takih prostorih ze samo zato, ker vsak, ki me pogleda, nima druge izbire, kot da me rukne v ta `povprecen' kos. Poleg tega sem imel glede diskotek in klubov vedno en blazno cuden in nenavaden odnos... Dejansko sem hotel iti tja zaradi glasbe, ki se je vrtela in nikoli zaradi folka, ki bi ga lahko spoznal. Za to, kje naj bi ble radodarne punce, mi je vedno dol viselo...

Tko da najbrz ti ne preostane drugega, da kot zenska, ki ji gredo taksne stvari na zivce, ze v naprej reces, da tja in tja pac ne gres. Ne trudi se slediti popularnim zadevam, ker je itak vse skupaj podn od podna.

summer
08.01.2007, 12:20
ps.....mene ne moti, če imaš isti podpis...:)

summer
08.01.2007, 12:21
Jaz u bistvu ne maram hodit v take lokale. Sicer sem moski in sem grd in nezanimiv in me nihce tkole ne naskakuje, ampak dejansko se mi gnusi bit v takih prostorih ze samo zato, ker vsak, ki me pogleda, nima druge izbire, kot da me rukne v ta `povprecen' kos. Poleg tega sem imel glede diskotek in klubov vedno en blazno cuden in nenavaden odnos... Dejansko sem hotel iti tja zaradi glasbe, ki se je vrtela in nikoli zaradi folka, ki bi ga lahko spoznal. Za to, kje naj bi ble radodarne punce, mi je vedno dol viselo...

Tko da najbrz ti ne preostane drugega, da kot zenska, ki ji gredo taksne stvari na zivce, ze v naprej reces, da tja in tja pac ne gres. Ne trudi se slediti popularnim zadevam, ker je itak vse skupaj podn od podna.
točno tako...sej sem šla po dolgem času, na uslugo, pa dolgo ne grem več....:approve:
si kot na tržnici....

freya
08.01.2007, 12:24
OK.....sam tale se je imel za božji dar ženskam....in je bil spedenan...človek, bi mislu, če ne bi bil ust odprl, da je prav prijetna partija....visok, temn, urejen, postavn..v glavi pa pitona namest možganov
nekaj predpostavk
-maybe ga je resna deklca ravnokar nogirala, pa se še ne znajde čist, potreba je pa huda
-maybe je ta lokalček znan po tem..in ker si bila prvič tam, je dečko takoj zapazil novinko in šel prevert, če si prišla iskat to, kar ti on lahko da
-maybe si pa ti tko fejst , da so mu ušle v istem hipu, ko te je nagovoeril, vse pametne fraze u luft
:rolling:

freya
08.01.2007, 12:26

v francijunabalanciju ne vem, če bi jo odnesel brez telesnega pregleda

summer
08.01.2007, 12:27
FREJČ......zadela si bistvo...sploh ono tazadnje:D

direktor
08.01.2007, 12:27
Direktor, lol - še en dokaz, da o osvajanju žensk nimaš pojma! :rolling:

Sicer pa je ta tip zagotovo uspel zahaklati katero drugo (po možnosti v istem lokalu), ta punca pa se verjetno sedaj sprašuje, zakaj ni na svetu niti enega normalnega tipa....:nonono:

PS. Za Summerco - baje da imaš podpis že dlje cajta kot jaz - pa sem ga spremenil (čeprav še vedno povsem ok, ker je sedanji vzet iz filma, ki ga je režiral isti človek, ki je režiral tudi Rojena morilca).

ja in kako se po tvojem to dela?

summer
08.01.2007, 12:28
poslušaj Verbala in ne govori(piši) dalje rajši...

direktor
08.01.2007, 12:29
kaj si normaln ti.....
kdo mu je reku da mora priti do mene...kdo mu je rekel, da me mora ogovorit, ali se me dotikat...kdo je rekel, da jaz kaj hočem od njega....
jaz sem šla na eno ali dve pijači s prijateljico, ki jo nisem vidla dober mesec. To je bilo vse..odkod si je pa un neandertalec domišljal, da mora prit do mene pa me ogovorit, pa sploh vem ne, in me niti ne zanima....
tukaj ni tema kaj jaz hočem, ker si v gostilni ne bi nikol iskala moškega...
tukaj je tema, kaj si človek misli, ko takole nagovarja ženske...ali obratno tud...:dontknow:

aja in najbrž si imela še kak hud dekolte in minič zdej pozimi.... ja porkamadona res ne vem kako lahko človek potem sploh na sex pomisli. aja, a morajo ljudje, ki se hočejo s tabo pogovarjati najprej na občino po dovoljenje al kako je to?

Verbal
08.01.2007, 12:35
Direktor, lahko bi vedel, da univerzalnega pravila za to NI. Tudi ne obstajajo kakšne fraze, ki bi palile same po sebi. Vedno moraš upoštevati okoliščine.
Sicer pa je vse odvisno tudi od tega, kaj iščeš. Če iščeš zgolj ***, lepo zavij v prvi kupleraj. Tam ti niti ne bo treba kaj blebetati za seks, dovolj je le, da pomoliš denar.
Zdaj pa se odloči, če si to zares želiš. Samo to, nič drugega.

spartan
08.01.2007, 12:44
....here we go again :clown::D

direktor
08.01.2007, 12:48
Direktor, lahko bi vedel, da univerzalnega pravila za to NI. Tudi ne obstajajo kakšne fraze, ki bi palile same po sebi. Vedno moraš upoštevati okoliščine.
Sicer pa je vse odvisno tudi od tega, kaj iščeš. Če iščeš zgolj ***, lepo zavij v prvi kupleraj. Tam ti niti ne bo treba kaj blebetati za seks, dovolj je le, da pomoliš denar.
Zdaj pa se odloči, če si to zares želiš. Samo to, nič drugega.

raje to, kod pa da me ena ***e v glavo in vrti okoli prsta. če plačam vsaj vem na čem sem. sexajo pa itak vse, samo ene se delajo fine in nedostopne, ene dajo zastonj, drugim treba plačat.

Verbal
08.01.2007, 12:57
No, kaj se pa pol pritožuješ? Kot vidim si zadovoljen s tem, kar dobiš.

direktor
08.01.2007, 12:59
saj se ne pritožujem jaz. summer nekaj ****i tukaj.

spartan
08.01.2007, 13:03
..glede tega da vse sexajo se glih ne bi strinjal:clown::D

direktor
08.01.2007, 13:13
ja mogoče je pa summer frigidna A HA HA HA HA HA

mrjerry
08.01.2007, 13:17
v francijunabalanciju ne vem, če bi jo odnesel brez telesnega pregleda

To je bil kompliment :kisses:

spartan
08.01.2007, 13:35

to je pa mal kruto.......moja izjava nikakor ni letela nanjo.

Drugač pa direktor....vsaka je nekaj posebnega.......vsaka je drugačna od druge. Kaj ti naj rečem.....če imaš željo glede ženske, se pač moraš potrudit, da jo spoznaš....

....odvisno kakšne namene imaš.

D' Andre
08.01.2007, 13:36
Summer, js bi to vzel kot kompliment. Ti pa bi lahko cenila direkten pristop. Tle eni pravjo vulgaren, cheap, patetičen poskus obupanega tipa - js bi prej reku, da tip ve kaj hoče - in to je blo takoj f*kat. Pošteno. Očitno niti nisi bila potrebna ali pa ti tip vizualno ni odgovarju, kar je osnova za one-night stand. Morda bi ti z glave padla avra nedotakljivosti, če bi priznala, da si želiš fasat. Ne, kraljične je treba zapeljevat, se ukvarjat mesece z njimi, jih peljat na večerje pa v štacune, pa govorit osladnosti, da dajo... Hehehe, get real. Tip si ni želel drugega, kot ga namočit, morda te je to še najbolj 'razkurilo'. :kisses:

madmitch
08.01.2007, 13:36
Da nisi bil ti ta šarmer, ki jo je tako nebeško zapeljeval.

Ne vem, meni se zdi njena reakcija čisto razumljiva in skrajno na mestu. Še dobro, da ni kaj hujšega naredila.
Misim, kaj takega mi ni in mi ne bi nikdar niti na kraj pameti padlo pa nisem nikoli fu** stradal.

Privzeto Re: nekateri moški
Summer, js bi to vzel kot kompliment. Ti pa bi lahko cenila direkten pristop. Tle eni pravjo vulgaren, cheap, patetičen poskus obupanega tipa - js bi prej reku, da tip ve kaj hoče - in to je blo takoj f*kat. Pošteno. Očitno niti nisi bila potrebna ali pa ti tip vizualno ni odgovarju, kar je osnova za one-night stand. Morda bi ti z glave padla avra nedotakljivosti, če bi priznala, da si želiš fasat. Ne, kraljične je treba zapeljevat, se ukvarjat mesece z njimi, jih peljat na večerje pa v štacune, pa govorit osladnosti, da dajo... Hehehe, get real. Tip si ni želel drugega, kot ga namočit, morda te je to še najbolj 'razkurilo'.

Lepo te prosim, pa saj ni rekla, da se ne bi kresnila, samo malo šlifa je pa ja treba imet, kaj praviš. Ne moreš kar tako noooo. Mislim, meni bi bilo nerodno. Sicer pa, mogoče sem to samo jaz in moja vzgoja.

spartan
08.01.2007, 13:40
Summer, js bi to vzel kot kompliment. Ti pa bi lahko cenila direkten pristop. Tle eni pravjo vulgaren, cheap, patetičen poskus obupanega tipa - js bi prej reku, da tip ve kaj hoče - in to je blo takoj f*kat. Pošteno. Očitno niti nisi bila potrebna ali pa ti tip vizualno ni odgovarju, kar je osnova za one-night stand. Morda bi ti z glave padla avra nedotakljivosti, če bi priznala, da si želiš fasat. Ne, kraljične je treba zapeljevat, se ukvarjat mesece z njimi, jih peljat na večerje pa v štacune, pa govorit osladnosti, da dajo... Hehehe, get real. Tip si ni želel drugega, kot ga namočit, morda te je to še najbolj 'razkurilo'. :kisses:

eh dej no D'Andre.....tak kot vse ostalo v lajfu, mora tud v ljubafi bit mal več. Vsi lahko ubiramo lažje poti, kot pa da se potrudimo. Ničesar ni samoumevno.

Ampak zdi se mi, da je tistih, ki živijo iz dneva v dan vse več; to zato, da tistemu okey folku ni dolgcajt.

nejc
08.01.2007, 13:43
menda se takim reče f*kfehtarji. pri tem sem se spomnila nekega tipa, ki dela v nočnem lokalu in vsake toliko gre nazaj v skladišče in kako deklico "nasloni", kamor pač pride.
pupe so očitno tudi za tak action. sicer pa ... če se spomnimo bara, kjer so moški osebki imeli marsikaj z deklicami za eno noč, pardon pol ure, tole sploh ni tako čudno :clown:
Kok napisanga, gre se pa točno za tole.
:2thumbs:
Poznam in vem za ene par takih.

freya
08.01.2007, 13:45
raje to, kod pa da me ena ***e v glavo in vrti okoli prsta. če plačam vsaj vem na čem sem. sexajo pa itak vse, samo ene se delajo fine in nedostopne, ene dajo zastonj, drugim treba plačat.
ajej direktor..kake streljaš..nepopravljiv:rolling:
kaj se te ni dotaknila Sb-jeva prevzgoja in kupi nasvetov? zakaj pa ne bi ti kake okrog prsta vrtel?..

D' Andre
08.01.2007, 13:57
V bistvu se pogovarjamo o bejbi, ki je prefina za one-night stand in je pač zavrnila enga tipa. Kaj pa je druzga avantura za eno noč kot dialog: 'Si za sex?' - 'Da/ne.' Vse ostalo je samo nepotrebno govoričenje.

Verbal
08.01.2007, 14:13
Mislim, da se tudi večina one-night standov začne drugače. Dialog v stilu: "A si za pijačko/ples ?", vse ostalo pa že opravi body language....

direktor
08.01.2007, 14:17
ajej direktor..kake streljaš..nepopravljiv:rolling:
kaj se te ni dotaknila Sb-jeva prevzgoja in kupi nasvetov? zakaj pa ne bi ti kake okrog prsta vrtel?..

ker babe so zvite lisice in se ne pustijo.

D' Andre
08.01.2007, 14:18
Hehe, res je. Ma js največkrat uberem brutalnejšo pot, odvisno kok se mi da delat romantika in kar je še teh izrazov. :clown: Pa všeč mi je opazovat reakcije... :P

cliena
08.01.2007, 17:16
ker babe so zvite lisice in se ne pustijo.
:D Končno je en pogruntu :rolling:

silence
08.01.2007, 18:27
s tem sem hotla sam povedat, da ne vem, odkod taka neposrednost in vulgarnost....ali to pali pri drugih ženskah...vglavnem....obupen način osvajanja če mene vprašaš:sleepy: :D:clapping: My kind of girl!! JA :approve:

popka
08.01.2007, 18:44

zarad te in še zarad marskatere druge izjave pa ti fuqa stradaš:approve:

popka
08.01.2007, 18:50
samrca, sej veš....sto ljudi, sto čudi:dontknow:

za ene je fuq isto k b šu zjutri srat, eni pa pač rabmo mal več pozornosti pa spodobnosti, ane:blush:

castor
08.01.2007, 19:07

hm...
Matr morš dobr zgledat, da te kar takole vabijo... :blush: :kisses:

Lencka
08.01.2007, 21:07
Ja, obupen nacin, summer, in dober odgovor :2thumbs:, ampak se mi zdi, da si malo zaspala, ce te je tako vrglo :D ali pa imas blazno sreco, pa si bila do sedaj obkrozena s samimi drugacnimi :rolling: ne, hecam se...
Kaj jim (takim tipom) je, verjetno ni ravno tezko vprasanje. (Moja teorija pravi, da pac upajo, da jim bo ratalo tako, ker drugace itak vedo, da nimajo sans. :veryevil:) In verjemi, so punce, ki jim je tak pristop ze kar kompliment (v stilu: "waw, pa res hudo zgledam, da takoj pride k meni"). Ne vem, komu gre slabse...

Smaug
08.01.2007, 21:18
Lecka, a bi ti sla z mano na eno prijetno kavico in hiter...mislim na eno hitro kavico in prijeten sex? K morm pohvalt, da tvoji smajliji ibr hudo zgledajo.

Smaug
08.01.2007, 21:37
A se delas hard'to'get? :shy:

Smaug
08.01.2007, 21:55
Ce mi das ti kupm liziko...

aglocoslovenija
08.01.2007, 22:09
haha kere fore, grem raj v najbl zakotn lokal na per :)

Lencka
09.01.2007, 09:08
Smaug :kisses: kave ne pijem, tako da se bos moral kaj drugega spomnit, lizika pa bo morala bit ravno prav sladka in ravno prav velika! :tongue: (Ja, itak, da se delam nedostopno! Kaj si pa mislil???)
Se mi zdi, da tega glih tisti, ki tukaj grdo grdo pisejo o summer ne razumejo... ne gre za cilj, gre za pot :rolling: Glede cilja se da drugace zmenit.

direktor
09.01.2007, 09:12
Lenčka evo me... halo tukaj sem. Smaug dej skrij se. Lenčka je moja!!!

Lencka
09.01.2007, 10:22
:yey:Joj, a se bosta zdej kregala zame? (Sej ni treba no... mam veliko srce. :blush:)
No, da vidimo, kako bo vzgal TA pristop. Zmagovalec dobi darilo.:xgirls:

(Direktor, en namig: povabilo na kavo je dalo konkurenci veliiiko tock. Neposrednost je dobra, ko gre za iskrenost... samo ne pa bit vulgarna!) :rolling:

spartan
09.01.2007, 11:14
...kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima :angel:

direktor
09.01.2007, 11:46
Lenčka evo me. In kdaj greva na to kavo? Čakaj bova kar na privatka preklopla...

sadie_007
09.01.2007, 11:54
Kaj pa je druzga avantura za eno noč kot dialog: 'Si za sex?' - 'Da/ne.' Vse ostalo je samo nepotrebno govoričenje.

no, se strinjam, sam ne bi znala tko 'lepo' povedat :D

nej vpraša in če rečeš - ne, nej se odstrani ... men grejo pa recimo na jetra tipi, k se mi obesijo okol pasu, vratu in se ne pustijo odgnat (bejbi, dej no, pa sam en drinkec ...) ... nej vpraša, razumem, da ga zanima, pol nej pa - če je odgovor ne - čimprej spiizdi :approve:

aja, direktor: tace stran od popke, a je jasno ... :mad:

direktor
09.01.2007, 12:09
ma ne no ne sejdi no. pa kaj je tvoja bejba al kaj? A HA HA HA HA.

direktor
09.01.2007, 12:41
sejdi mam občutek, da si ti tisti tip žensk, ki bi najraje vsem nam mačotom pimpka odrezala... razen Gregcu seveda. :)))

popka
09.01.2007, 12:44
aja, direktor: tace stran od popke, a je jasno ... :mad:

:blush: :kisses: :kisses:

Audeen
09.01.2007, 12:55
oj...
da še jaz odgovorim in pridam svoje mnenje.
Najprej me ni presenetilo, da se je to zgodilo v MB.
tam so res modeli. Enostavno ne znajo osvajat/ osvojit žensk.
Kr neki. Potem se še motajo ven.

Pri tem primeru je mogoče res bila kaka stava ali pa je štajerski lo !!!!!!!!!!!!!!PS: nova sem tuki....kje so smeškoti????

Teo
09.01.2007, 13:00

da sem jaz takrat ob tebi, mu zvrnem eno na gobec in ga pošljem domov. Naj ga mama lepo še enkrat nauči osnove bontona.

Če se že pecari po lokalih ali klubih ni treba prav nič govorit... se da vse lepo z očmi rešit. Če pa oči ne govorijo, pa ni vredn-a nč

direktor
09.01.2007, 13:00
:blush: :kisses: :kisses:

a khm... lupčke meni popka...

Audeen
09.01.2007, 13:05
da sem jaz takrat ob tebi, mu zvrnem eno na gobec in ga pošljem domov. Naj ga mama lepo še enkrat nauči osnove bontona.

Če se že pecari po lokalih ali klubih ni treba prav nič govorit... se da vse lepo z očmi rešit. Če pa oči ne govorijo, pa ni vredn-a nč

ja ja tudi mame so velikokrat krive, da so nekateri moški točno taki beboji:O :rolling: ker jim ne namenijo osnovne ljubezni, niti pravih čustev niti obnašanja jih ne naučijo:veryevil:

tipi so beboji:angel:

Teo
09.01.2007, 13:11
beboti ne beboji:)

popka
09.01.2007, 13:13

:blush:

popka
09.01.2007, 13:14
a khm... lupčke meni popka...

ti si jih ne zaslužš:nonono:

madmitch
09.01.2007, 13:23
Sicer so to dilemo gorenjci že davno rešili:

Reče tip bejbi: "A b'!
in ona veselo odgovori "B' b'"
Samo oni pač šparajo, jih je za razumeti.

Lencka
09.01.2007, 13:44
Zakaj se potem ne bi sli sparanja do konca (pa se nesporazumom bi se izognili, kaj ce kdo kaj narobe razume) in kaj odpeli "slica"??? :dontknow: Ona pa v odgovor dvigne kiklco... ali pa odpre svojo zadrgo.

direktor
09.01.2007, 14:12
ti si jih ne zaslužš:nonono:

ma dej ne no. zakaj pa ne? sej sm priden.

freya
09.01.2007, 14:22
sejdi mam občutek, da si ti tisti tip žensk, ki bi najraje vsem nam mačotom pimpka odrezala... razen Gregcu seveda. :)))

a nista vidva enkrat skupaj čokolado uničevala? pa si še zmeraj živ...če že ne živahen....se mi zdi

direktor
09.01.2007, 14:34
a nista vidva enkrat skupaj čokolado uničevala? pa si še zmeraj živ...če že ne živahen....se mi zdi

a s sejdi? aja ma sej veš kaka je ona. ima popadke... inravno takrat je bla dobre volje, tako da sem imel srečo.

popka
09.01.2007, 14:41
ma dej ne no. zakaj pa ne? sej sm priden.

nisi, nisi:)

NOTORIOUS
09.01.2007, 14:57

Ja draga to je pa en dokaz, da pravi moski ze mal izumeramo:nonono:

ma cudim se da tega bebca ni kaksen mal poslatu tam okrog gobca, ko je tak k*r*e*t*e*n:nonono:
u glavnem, v mariboru vam ocitno primankuje normalnih moskih, zato pridi v ljubljano :rolling: :rolling:
si pa odreagirala res:2thumbs: :2thumbs:
cepc zih ni vedu kaj ga je doletel:rolling:

ps- tuki na siolu pa mal pretiravate s tem brisanjem kao neprimernih besed- kaj ste prtegneni?

Knez
09.01.2007, 22:05

JOj Summerca, ne sekiraj se, očitno dobro zgledaš, grdi ne bo ponudil kaj takšnega.;)

(keri lokal pa je bil?)

popka
09.01.2007, 22:39
JOj Summerca, ne sekiraj se, očitno dobro zgledaš, grdi ne bo ponudil kaj takšnega.;)

(keri lokal pa je bil?)

a se prepoznaš v besedah, ki jih je summer navedla?:angel:

Smaug
09.01.2007, 23:13
ja ja tudi mame so velikokrat krive, da so nekateri moški točno taki beboji:O :rolling: ker jim ne namenijo osnovne ljubezni, niti pravih čustev niti obnašanja jih ne naučijo:veryevil:

tipi so beboji:angel:

Lubika, ab ti men dala? :kisses:

maestro II.
09.01.2007, 23:16
Če bi pa ta tip bil Jack Jack Nicholson bi pa druga pesem pela... ane sončece?:)

Smaug
09.01.2007, 23:30
Audeen si v svoji frustrirani in zalostni vsakdanjici ne zeli pri sebi priznati, da si zeli enega direktorja :D

popka
09.01.2007, 23:31
to more bit pa res obupana:veryevil:

Smaug
09.01.2007, 23:34
Hocem samo dokazati, da taksne trditve vrzejo vsako zensko iz tira :)

popka
09.01.2007, 23:35
no kidding:D

Smaug
09.01.2007, 23:36
Eksili pilim pick-up line :blush::shy:

popka
09.01.2007, 23:38
ti znaš:blush:

Smaug
09.01.2007, 23:40
Ej...a bi bila ti mati mojih otrok? :shy::blush:

popka
09.01.2007, 23:41
a sam tvojih?:(

Smaug
09.01.2007, 23:44
Jazst mislim, da te ljubim...

popka
09.01.2007, 23:45
jaz vem, da me:blush:

Smaug
09.01.2007, 23:48
Pomoje zato, ker se proiciram v tvojih mejhnih joskah, ves :)

popka
09.01.2007, 23:53
verjetno, small penis man:blush:

Smaug
09.01.2007, 23:54
7,8 je baje nekje okrog povprecja, sam tok!

popka
09.01.2007, 23:58
7,8 je baje nekje okrog povprecja, sam tok!
na kitajskem mrbit:kisses:

Smaug
10.01.2007, 00:02
A potem moram zaceti Kitajke pecat?

Smaug
10.01.2007, 00:03
Se pravi, one se palijo na Mao Ce Tung-a in Bekema. Peder odpade, tako da...partija here I come!

popka
10.01.2007, 00:03
ja, sam lej, da kake ne prpeleš v evropo, k pol boš moru it nazaj po novo...sej veš; kar ne veš, ne boli:approve:

Smaug
10.01.2007, 00:07
Saj jo bom zaklepal, pa stradal, pa lazne ideale zbujal :approve:

popka
10.01.2007, 00:13
kok si krut....sej to sta baje vsi z mejhnim penisom k morte svoje frustracije na šibkejših zdravt:(

Smaug
10.01.2007, 00:19
Kwa pa mislis, zakaj sem jazst tok verbalno mocen? Kje si pa se vidla nekoga z velikim falusom, ki bi toliko govoril kot jazst? V biti, kje si spljoh koga videla, ki bi toliko govoril :)

popka
10.01.2007, 00:25
priznam, zaenkrat samo punce poznam, ki tolk govorijo kot ti

monster
10.01.2007, 04:19
khm, you have seen nothing yet

direktor
10.01.2007, 07:12
Jazst mislim, da te ljubim...

smaug spokaj! popka je moja!

Smaug
10.01.2007, 08:04
Tipalke stran direktor! Ti imas lahko vse zenske na tem svetu, pusti mi njih vsaj za vzorec...

direktor
10.01.2007, 09:42
ja saj popka je vzorčna, ampak ti je ne dam. probaj pri sejdi.

popka
10.01.2007, 10:12
kako to mislš, popka je vzorčna:O

nattka
10.01.2007, 10:15
kako to mislš, popka je vzorčna:O

da te je skupaj samo za vzorec ...;)

popka
10.01.2007, 10:25
da te je skupaj samo za vzorec ...;)

aja:shy:

summer
10.01.2007, 13:35
aja in najbrž si imela še kak hud dekolte in minič zdej pozimi.... ja porkamadona res ne vem kako lahko človek potem sploh na sex pomisli. aja, a morajo ljudje, ki se hočejo s tabo pogovarjati najprej na občino po dovoljenje al kako je to?

ne rabijo iti na občino....morajo pa imeti IQ višji kot so temperature v Moskvi pozimi:approve:

summer
10.01.2007, 13:36
samrca, sej veš....sto ljudi, sto čudi:dontknow:

za ene je fuq isto k b šu zjutri srat, eni pa pač rabmo mal več pozornosti pa spodobnosti, ane:blush:

točno tak kot si rekla:approve: :kisses:

summer
10.01.2007, 13:38

mah ja...pa tud če oči lepo govorijo, ne rabiš pretiravat v drugem stavku...ne?

direktor
10.01.2007, 13:52
ne rabijo iti na občino....morajo pa imeti IQ višji kot so temperature v Moskvi pozimi:approve:

ampak pol se nebi s tabo ukvarjal.

Smaug
10.01.2007, 13:59
Rofl :D

Dej oglasi se naslednji cetrtek, da ti dam za pir :D

Teo
10.01.2007, 14:01
mah ja...pa tud če oči lepo govorijo, ne rabiš pretiravat v drugem stavku...ne?

gre se za to, da če ni iskric, se nima smisla ukvarjat z nadaljnimi koraki. vsaj jaz tako gledam na te stvari. vse je v kemiji:)

tisto "nč vredn-a" ni mišljeno slabšalno al kej takega, ampak je sam del terminologije naše klape:blush:

Smaug
10.01.2007, 14:03
Gey skvod pwnz :approve:

Teo
10.01.2007, 14:27
vem ja:)

soncnica
10.01.2007, 15:52
Teo ma prou ja...(zmer mi je zgledu bister poba:rolling: )...Če ni kemije, ..nima smisla:nonono:

Knez
10.01.2007, 16:39
a se prepoznaš v besedah, ki jih je summer navedla?:angel:

Če pa mi je bla sila nooooo.:angel: :rolling:

Mitch
10.01.2007, 17:44
Prej boš dala,prej boš frej.:)

summer
11.01.2007, 06:59
ampak pol se nebi s tabo ukvarjal.
če ti je kaj znana fraza"eat shit and die", boš vedel tudi kakšni so moji občutki do tvojih izjav v moji temi.....

hvala za spoštovanje mojega skromnega mnenja....

summer
11.01.2007, 07:00
gre se za to, da če ni iskric, se nima smisla ukvarjat z nadaljnimi koraki. vsaj jaz tako gledam na te stvari. vse je v kemiji:)

tisto "nč vredn-a" ni mišljeno slabšalno al kej takega, ampak je sam del terminologije naše klape:blush:

se popolnoma strinjam s tabo:approve: :2thumbs:

mrjerry
11.01.2007, 07:11
Na njegov nivo si se pa le spustila.

summer
11.01.2007, 07:16
jah.....verjetno že zarad OSja, ki sem ga prejela....
"guilty".............s tem sem z dotičnežem zaključila debato

mrjerry
11.01.2007, 07:55
Dejansko si dobila OS :rolling: :rolling: :rolling:
Sem mislil, da samo blebeta :clown:

madmitch
11.01.2007, 09:56
Si dobila dolgo, trdo in debelo OS? :angel:

Smaug
11.01.2007, 11:47
Direktor je kralj frigidinih forumasic in to bo vedno ostal :approve::D

mrjerry
11.01.2007, 11:48
frigidnih forumasic?

lukata ze dolg ni blo...

Smaug
11.01.2007, 11:53
To se tebi samo zdi; se vedno strastno prebira to sranje in toci potoke solz neljubezni in osamljenosti. Ves, mi smo bili ednini, ki smo ga "sprejeli" *

*beri nismo bannal in/ali premlatili

TuNina
11.01.2007, 11:58
a tu se ***a?

Smaug
11.01.2007, 12:01
:blush:

Ja :shy:

TuNina
11.01.2007, 12:05
kaj sem zamudila?

ARMEDhodzic
11.01.2007, 12:07
evo mene!

:evil:

Smaug
11.01.2007, 12:08
Samo predigro, nic vaznega.

Hođ, tis men se za pir douzn...

ARMEDhodzic
11.01.2007, 12:09
u pisda ... jst nč ne vem. jst sem samo albanski gorenc.

Smaug
11.01.2007, 12:10
Kaj, mislis da jazst delam vtise na tuje ljubice zastonj ali kaj!?

ARMEDhodzic
11.01.2007, 12:11
no ja .. za posredovanje se mogoče res splača. ampak cel pir? jst sem bolj računal na kakšen čaj .. sofinanciranje čaja...

Smaug
11.01.2007, 12:15
Kaj bi bilo, ce bi jaz rekel, da sem tvoj bezni prijatelj? Pri zenski bi to lahko delovalo celo negativno (takoj bi zacela razmisljati, zakaj si ne zasluzis prijateljstva takega Boga). Pir pa pou, ks glih ti.

TuNina
11.01.2007, 12:18
o hodž, nate pa že dolgo nisem drkala :shy:

Smaug
11.01.2007, 12:20
Nina, preventivno bi te opozoril, da mi za revmo v prstih ne prihajaj jokati na rame.

TuNina
11.01.2007, 12:25
tebi bi se naslanjala drugam :shy:

ARMEDhodzic
11.01.2007, 12:26
tuna, jst se pa tebi še nisem čist odpovedal :blush:
še zmer čakam, da te zaližem ... za začetek.

monkeyface, pir pa pou je pa že očitno pretiravanje.

Smaug
11.01.2007, 12:26
Do tell more :P

EDIT: Dobr, dobr, naslednjic te bom ob taki priliki vprasal, kdaj si spreobrnil svojo spolno orientiranost in ce me se kaj pogresas.

TuNina
11.01.2007, 12:34
jaz na besede nikoli nisem dosti dala. dajmo malo akcije!

Smaug
11.01.2007, 12:39
Da na besede nisi dostim dala? Zdaj sem pa zalosten in obupan :(

ARMEDhodzic
11.01.2007, 12:40
jst tud...

tuna, kdaj maš čas, da greva ***at?

TuNina
11.01.2007, 12:40
kaj se ti sekiraš, saj veš, da me moraš samo za rit zgrabit.

TuNina
11.01.2007, 12:41
ok.. vidva, ne ti :D

ARMEDhodzic
11.01.2007, 12:45
bom.

pa za joške tud.

summer
11.01.2007, 12:46
Dejansko si dobila OS :rolling: :rolling: :rolling:
Sem mislil, da samo blebeta :clown:

dejansko ja:D in ja...samo blebleta:clown: :D

Smaug
11.01.2007, 12:50
Eh, nihce od vas ne cuti, kaksen kavalir je pravzaprav direktor globoko v svoji notranjosti. Samo cas mu in vulvo mu je treba pustiti...

Nina, ce das hođu, ti ne dam nikoli vec!

summer
11.01.2007, 12:52
sicer o njem ne vem ničesar..po postih sodeč, je 16 letn šmrkavec in mu skoraj ni za zamerit........:D

Smaug
11.01.2007, 12:57
Res je, globoko v sebi je nedorasel otrok...

summer
11.01.2007, 13:08
KJE JE TO....ko tolko ponavljaš...."globoko v sebi" "globoko v notranjosti":D:D:D:D:D

Smaug
11.01.2007, 13:18
Ne sali se. Njemu je gospod Rugelj predpisal tretma vsaj treh vulv na dan (pred vsakim obrokom naj si vzame eno).

summer
11.01.2007, 13:24
OČITNO ne upošteva naročenga:D

mrjerry
11.01.2007, 13:35
ni sam kriv...

Smaug
11.01.2007, 13:40
Summer, to je nate letelo...

mrjerry
11.01.2007, 13:40
hehe, prasec

summer
12.01.2007, 06:07
Summer, to je nate letelo...

:D funny

summer
12.01.2007, 06:08
ni sam kriv...

jaz tudi tako pravim:approve:

spartan
12.01.2007, 09:08

no...tule bi mal jaz bleknil okoli iskric. Mogoče bi pa bila tudi nova tema primerna:clown:

Dejstvo je, da "ljubiš" pri 15 letih drugače kot pri 30 letih:D

Teo
12.01.2007, 09:29
a sem kje omenjal ljubezen?

Smaug
12.01.2007, 09:30
Teotu se gre samo za to, da menja slike Zivotinjskog carstva :approve:

spartan
12.01.2007, 09:31
:veryfunny:

Teo
12.01.2007, 09:54
sploh me ne poznaš. mam že napolnjen album. za tisto visogkogorsko afganistansko kozo ti ne bom nikdar odpustu..

Smaug
12.01.2007, 09:57
Glej: ti si mami ukradel denar za vodko in ga dal MENI, da ti kupim pekiđ. Lepo sva se zmenila, da mi das eno slikico po MOJI izbiri. Itak je bila (visavska, ne visokogorska) Afganistanska koza notri samo zaradi moje srecne izbire. Tako da...fof.

summer
12.01.2007, 11:02
no...tule bi mal jaz bleknil okoli iskric. Mogoče bi pa bila tudi nova tema primerna:clown:

Dejstvo je, da "ljubiš" pri 15 letih drugače kot pri 30 letih:D

je rekel "ljubiš":D
se strinjam in ravno to sem hotla povedat v prvem postu....:approve: kot 15 letnik:sleepy:

Teo
12.01.2007, 16:18
Glej: ti si mami ukradel denar za vodko in ga dal MENI, da ti kupim pekiđ. Lepo sva se zmenila, da mi das eno slikico po MOJI izbiri. Itak je bila (visavska, ne visokogorska) Afganistanska koza notri samo zaradi moje srecne izbire. Tako da...fof.

veš kaj, mami je rekla, da se ne smem več družit s tabo, ker me preveč manipuluiriraš (al neki takega). zdej se družim z Božotom, k ma novga wiija. in yo face suckah

Tanatie
12.01.2007, 20:03
no da se se jst vkljucm...tipo je debil ocitno, sam mu po en stran kr mal zavidam...bi blo po en stran kul bit glup pa s ful velkim egom, da bi lohk tok brez vsakih zadrzkov pecu zenske...

Lencka
12.01.2007, 21:25
Glup z velikim egom, pa cim drugim tolko manjsim :rolling::rolling::rolling: - da mora takole kompenzirat! :rolling::rolling::rolling:

soncnica
12.01.2007, 21:31
ja...pomoje se ma on cist "fajn"...:approve:

spartan
13.01.2007, 18:09
...jaz mislim, da pomoje zelo in fejst uživa:clown::D

kapara
14.01.2007, 11:30

Časi se spreminjajo tudi pri pristopu za osvajanje žensk. Škoda da na slabše namesto na boljše.
Pa saj ni čudno. Nekatere ženske kar same z svojim videzom in obnašanjem izivajo moške, da bi jih položili.
Bil sem velikokrat v discu in ne vprašajte, kaj vse se je tam dogajalo. Nakatere najtnice so dobesedno plazile po moških in prosile, da jih položijo (bile so v vinjenem stanju).
Najbolj dobro se mi je zdelo, da so nekateri moški bili dovolj razsodni od žensk in so jim dali vedet, da v takšnem stanju, ne mislijo z njimi imet ničesar.
Pri sosednji mizi je sedela najstnica. Nagledanega je imela nekega fanta, ki se ji je zelo dopadel. Ko je šel mimo te mize, je dobesedno splazila na njega in ga začela objemat in poljubljat.
Fant pa jo je odrinil in rekel: Danes, ko si pijana se obešaš po meni, kaj bo pa jutri, ko boš trezna? Me boš še sploh hotela poznati?.

summer
15.01.2007, 06:35
no da se se jst vkljucm...tipo je debil ocitno, sam mu po en stran kr mal zavidam...bi blo po en stran kul bit glup pa s ful velkim egom, da bi lohk tok brez vsakih zadrzkov pecu zenske...

o tem sem tudi jz razmišljala:D sam pomojem, jih ne upeca lih velik:dontknow:

spartan
15.01.2007, 10:29
ma ne se sekirat....pač eni pobi so taki. Sklepanje iz posamičnega primera na splošnega tukaj sploh ni za jemati.

Mene tud hoče ena imet sam za enkrat, sam za yebanje. A to pomeni, da sem tako slab, da hočejo ženske sam sex z menoj in nič drugega.

Nonsens....seveda pa sem tak zayeban, da ne dam:veryevil:

direktor
15.01.2007, 11:26
o tem sem tudi jz razmišljala:D sam pomojem, jih ne upeca lih velik:dontknow:

kako pa ti to veš?

Smaug
15.01.2007, 11:29
Izgleda, da je bil eden taksnih odkrit, ko se je pogovarjal z njo :D

Lencka
15.01.2007, 12:36
Mogoce pa jih, verjetno jih dovolj, da ne spremeni taktike ;) - ampak ne takih, kot si ti, summer (pa se marsikatera vkljucno z mano) - ampak saj takih tudi ne isce. Je imel pac smolo, da je naletel na mino, in obratno :D ampak dvomim, da se on zato sekira - ziher ne tece pardnevna debata, pomojem je ze naslednjo sekundo pogledal drugam.

direktor
15.01.2007, 13:08
Mogoce pa jih, verjetno jih dovolj, da ne spremeni taktike ;) - ampak ne takih, kot si ti, summer (pa se marsikatera vkljucno z mano) - ampak saj takih tudi ne isce. Je imel pac smolo, da je naletel na mino, in obratno :D ampak dvomim, da se on zato sekira - ziher ne tece pardnevna debata, pomojem je ze naslednjo sekundo pogledal drugam.

ja pomoje je zdaj šel za 1 leto v samostan zaradi tega, da bo ob meditaciji lahko mirno preštudiral, kaj je šlo narobe in potem naredil prav, ko se vrne spet v civilizacijo.

Lencka
15.01.2007, 14:15
Ti bi to naredil? :clown:
Ljubcek, motis se: hotel je spremenit spol, da bi bil enkrat v drugi vlogi... pa so mu rekli, da mu primanjkljaja mozganov ne morejo nadomestit, tako da se zdaj zaradi depresije zdravi v bolnisnici in zavraca hrano... seksa pa ne :rolling::rolling::rolling:

summer
16.01.2007, 06:23
Izgleda, da je bil eden taksnih odkrit, ko se je pogovarjal z njo :D

jap:approve: med ostalim je potožil o majhni velikosti svojega spolnega uda.....

freya
16.01.2007, 06:37
tega dec ne bi rekel
;)

summer
16.01.2007, 06:46
jaooooooooooo Frejč:D:D:D:D:D

moraš vse prebrat...

freya
16.01.2007, 06:59
:D :D
samo vsev******

summer
16.01.2007, 07:39
no vglavnem, baje majo takšni z veliko gofljo male......zdaj pa ne vem...je res al ne.....punce?:D

direktor
16.01.2007, 07:54
Ti bi to naredil? :clown:
Ljubcek, motis se: hotel je spremenit spol, da bi bil enkrat v drugi vlogi... pa so mu rekli, da mu primanjkljaja mozganov ne morejo nadomestit, tako da se zdaj zaradi depresije zdravi v bolnisnici in zavraca hrano... seksa pa ne :rolling::rolling::rolling:

A HA HA HA HA. Lenčka tebe bi blo treba po nagi riti našeškati...:rolling:

direktor
16.01.2007, 07:55
no vglavnem, baje majo takšni z veliko gofljo male......zdaj pa ne vem...je res al ne.....punce?:D

a male joške misliš? tiste z veliko gofljo ja...

summer
16.01.2007, 08:13
aja btw Frejč....uni z malim spolnim udom, ponavadi vzamejo kredit, za ženske z velkimi joški, ki nič ne govorijo...to je tud povedal...:approve:

freya
16.01.2007, 08:54
aha...ja....razumem...
:D :D

summer
16.01.2007, 09:01
super...sploh nisem dvomila da ne boš:approve::D

Lencka
16.01.2007, 09:40
jap:approve: med ostalim je potožil o majhni velikosti svojega spolnega uda.....:rolling: saj sem vedela, velik gobec, majhen tic, ego si mora pa nategovat, da bi bil vecji :rolling::rolling::rolling: