Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Penis-zveza

Ninchyka*
08.01.2007, 11:51
Lp, Stara sem 21 fant pa je 2 leti starejši. Skupaj sva že dobro leto (poznava se pa že več let) .
Razumeva se zelo dobor, tudi najina zveza je zelo trdna.
Problem pa nastane pri sexu, njegov penis je velik le 13-14cm. Fant se zelo trudi in sam oralni odnos je zares odličen, ko pa pride do samega sexa užitka pravzaprav ni več. Skratka njegov penis (mi) JE premajhen.

Vem da so za zvezo potrebna predvsem notranja čustva in kaj čutiš do partnerja, ampak spolnost je tut en velik del same zveze, in če tukej nekej manjka, je taka zveza zelo težko popolna.
Zlo ga mam rada, ampak če gledam dolgoročno ( za naprej ) da bom vedno za nekej "prikrajšana", nevem če bom lahko ostala z njim.
Mogoče se bom nekaterim zdela razvajena, butasta, trapa? Ampak kdor ima podobne iskušnje me bo razumel.

No zdej pa k konkretnemu vprašanju - iskanju rešitve tega primera:
Na inetrnetu je ugromno "pripomočkov" za povečanje penisa, pa me zanima če ima kdo iskušnje s čimerkoli. Nekej sem že sama preberala, in najdla da dejansko pomaga le operacija, ki pa je zelo tvegana in draga. Obstaja karkoli drugega kar dejansko deluje??

Nina

summer
08.01.2007, 11:59
če hočeš večjega....boš morala menjat partnerja

mrjerry
08.01.2007, 12:03
Penisa ne mores podaljsati, pa naj se vsi, ki to reklamirajo, postavijo na glavo.

Edina opcija je, da tvoj fant mocno natrenira PC misico (u bistvu bi moral vsaj enkrat dnevno dobiti erekcijo, cez tica obesiti brisaco in jo nekajkrat dvigniti). Na ta nacin lahko zacne bolje kontrolirati pritisk na vaginalne stene, menda pa tudi bolje kontrolirati orgazme. Obstaja tud ena knjiga na to temo, ce rabis naslov, mi poslji OS.

Lencka
08.01.2007, 13:34
Te je sele sedaj zacelo motit?
Verjetno pa bo najbolje, da ce mislis, da ne bo slo, mu to (ce se da, obzirno), tudi poves. Ce te bo to namrec prevec motilo, povedala pa mu ne bos, bo za oba samo se huje.

Ninchyka*
08.01.2007, 13:58
Te je sele sedaj zacelo motit?
Verjetno pa bo najbolje, da ce mislis, da ne bo slo, mu to (ce se da, obzirno), tudi poves. Ce te bo to namrec prevec motilo, povedala pa mu ne bos, bo za oba samo se huje.

Sele zdej začel motiti?
Nikol se nism provzaprov v to poglobila kokr sm se zdej, ker sm vedno optimistično upala da se bo nekako uredil.
Glede nato da sm pred njim imela partnerja ki je bil mnogo bolje obdarjen, sem bla upanja kot pravijo da se nožnica "prilagodi". No pri meni se žal ni... "motiti" me je zares provzaprov začel šele ob mislih, da je on tisti pravi s katerim želim bit, ker je zame zares popoln skoraj v vseh pogledih s izjemo te "majhne težavice".

Glede tega da bi ga pustila je to zadnja misu ki mi pride na pamet, zato poskušam z rešitvijo.

gia
08.01.2007, 14:37
hm, sej mogoče je tole čist mimo, sam če se ti je zaradi bivšega nožnica raztegnila in so mišice postale ohlapne, bi to lahko s keglovimi vajami popravila...

kar se pa raznih pumpic za povečevanje penisa tiče, pa back off, ker bo še v kliničnem pristal ;)

cliena
08.01.2007, 17:15
Večji penis - drug partner :dontknow:

maestro II.
08.01.2007, 23:22
13 cm je že kar lepo obdarjen se mi zdi...

spartan
09.01.2007, 06:07
...ni neko povprečje tam okoli 12 cm baje pri Slovencih?

Tema al članek je bil prejšnje leto....pa leto pred tem....pa leto pred tem....pa leto pred tem :clown::D

anarchy
09.01.2007, 13:33
Lp, Stara sem 21 fant pa je 2 leti starejši. Skupaj sva že dobro leto (poznava se pa že več let) .
Problem pa nastane pri sexu, njegov penis je velik le 13-14cm. Fant se zelo trudi in sam oralni odnos je zares odličen, ko pa pride do samega sexa užitka pravzaprav ni več. Skratka njegov penis (mi) JE premajhen.

Vem da so za zvezo potrebna predvsem notranja čustva in kaj čutiš do partnerja, ampak spolnost je tut en velik del same zveze, in če tukej nekej manjka, je taka zveza zelo težko popolna.
Zlo ga mam rada, ampak če gledam dolgoročno ( za naprej ) da bom vedno za nekej "prikrajšana", nevem če bom lahko ostala z njim.
Mogoče se bom nekaterim zdela razvajena, butasta, trapa? Ampak kdor ima podobne iskušnje me bo razumel.

Na inetrnetu je ugromno "pripomočkov" za povečanje penisa, pa me zanima če ima kdo iskušnje s čimerkoli. Nekej sem že sama preberala, in najdla da dejansko pomaga le operacija, ki pa je zelo tvegana in draga. Obstaja karkoli drugega kar dejansko deluje??

Nina

Koliko je sploh povprecna velikost? Kako si mu ga merila? Kupi si vibrator cene, ahhahha.

nejc
09.01.2007, 14:02
Prilagam članek (http://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size) z wikipedije, če koga zanima.

@Ninchyka:

Pol letu dni zveze si ugotovila, da je njegov penis premajhen in da ni užitka v seksu. Prej si uživala? Čeprav pišeš drugače, se vendarle sprašujem, da tebe ne moti kej drugega pri njem in da iščeš izgovore(čeprav sama pri seb).

NOTORIOUS
09.01.2007, 15:12

Na inetrnetu je ugromno "pripomočkov" za povečanje penisa, pa me zanima če ima kdo iskušnje s čimerkoli. Nekej sem že sama preberala, in najdla da dejansko pomaga le operacija, ki pa je zelo tvegana in draga.Obstaja karkoli drugega kar dejansko deluje??

Nina

punca mal si neizkusena, pa nimas glih pojma o cem govoris- no ja tkole- sama vagina je zelo kratka- sicer raztegliva, sam useen, ni je cez 10cm za uzitek veliko pomeni debelina, lahko je mal krajse, samo debelejse,
tkole ce res nic ne cutis potem probita kaksen drug polozaj, se prde zlo globoko
lohka povem iz lastnih izkusenj, dolocenih polozajev z mojo ne morva prakticerat, k pridem pregloboko, sicer res da me ni sam 14cm skupi, nisem meru, sam glede na to da ga nubena ne uzame celga v usta

TuNina
09.01.2007, 15:45
jp, obseg je pomembnejši od dolžine.. dokler ni širina večja od dolžine :D

snežko
09.01.2007, 17:23
:) preveri z večjim pa boš videla...

Ninchyka*
09.01.2007, 17:46
Prilagam članek (http://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size) z wikipedije, če koga zanima.

@Ninchyka:

Pol letu dni zveze si ugotovila, da je njegov penis premajhen in da ni užitka v seksu. Prej si uživala? Čeprav pišeš drugače, se vendarle sprašujem, da tebe ne moti kej drugega pri njem in da iščeš izgovore(čeprav sama pri seb).

No, nikol nism rekla da sm prej uživala, seveda sem ampak nikolk tolk kot bi lahko ob večjem. Govort o nekih izgovorih mislm da je totalna oslarija ker, je to zelo moja osebna stvar. In vrjem da če bi že karkol bilo, bi blilo že davnej rešeno osebno z mojim tipom, in nikakor ne preko forumov.

punca mal si neizkusena, pa nimas glih pojma o cem govoris- no ja tkole- sama vagina je zelo kratka- sicer raztegliva, sam useen, ni je cez 10cm za uzitek veliko pomeni debelina, lahko je mal krajse, samo debelejse,
tkole ce res nic ne cutis potem probita kaksen drug polozaj, se prde zlo globoko
lohka povem iz lastnih izkusenj, dolocenih polozajev z mojo ne morva prakticerat, k pridem pregloboko, sicer res da me ni sam 14cm skupi, nisem meru, sam glede na to da ga nubena ne uzame celga v usta

Govort o mojih al pa kateregakoli drugega iskušnjah je zelo težko, stem da me niti ne poznaš, ter edin ti sam veš kaj hočeš, kaj ti je všeč....

Moje uprašanje pa je bilo le če ima kdo kakršnekoli iskušnje oz. karkoli ve o tem, ob vsej "ponudbi" povečevalnih tehnik, če katera dejansko deluje.

nejc
09.01.2007, 17:51
Razne pumpe itd. ne delujejo. Sploh je tako, da se dolžina celotno življenje spreminja. S starostjo se recimo zmanjšuje po malem. Na tem področju te lahko odreši le lepotna operacija, torej kirurško povečanje penisa, ampak noben zdrav moški se ne bo za to odločil, ker preveč tvegaš. Erekcijo namreč.

Poleg tega si mi v zadnjem odgovoru napisala nikolk tolk kot bi lahko ob večjem. Čiust konkretno, a to pomeni, da ne moreš doživeti orgazma z njim?

@notorious::2thumbs

TuNina
09.01.2007, 17:56
zdaj sem se spomnila, da sem zadnjič v novi brala o damjanu murkotu, ki si je v stilu saške lendero svojega tiča z masažo podaljšal za 2 centi. zraven so bile tudi priročne fotke omenjenega gospodiča, ki je masažo demonstriral na banani.
ko sem ta članek vidla, sem ugotovila, da lahko jokam in bruham hkrati.

Ninchyka*
09.01.2007, 18:12
Poleg tega si mi v zadnjem odgovoru napisala . Čiust konkretno, a to pomeni, da ne moreš doživeti orgazma z njim?

@notorious::2thumbs

Lahko, ampak žal samo v oralnem odnosu.

Lencka
10.01.2007, 08:40
Ja, nategovanja - tistih, ki verjamejo :rolling:

nattka
10.01.2007, 08:54
No, nikol nism rekla da sm prej uživala, seveda sem ampak nikolk tolk kot bi lahko ob večjem. Govort o nekih izgovorih mislm da je totalna oslarija ker, je to zelo moja osebna stvar. In vrjem da če bi že karkol bilo, bi blilo že davnej rešeno osebno z mojim tipom, in nikakor ne preko forumov.

ko napišeš na forum, neha to biti osebna stvar ...
torej trditev:" to se nikogar ne tiče", zdrži le toliko časa, dokler jo držiš zase ...

ne morem se več spominit čigava je misel: "ne sprašuj javno, če nisi prepričan, da boš prenesl dejstvo, da so lahko odgovori kot valjar" ...

in jaz osebno tudi mislim, da je to izgovor ... tako majhnega, da ne bi imela kaj z njim početi pravzaprav nima nihče ...

Be inspired
11.01.2007, 09:13

ej ej, kva to vse mamo..:nonono:

Lipovnik
11.01.2007, 12:05
Najbolj kruto bi bilo, da zamenjaš tipa, ker ima premajhnega. Potem ima pa novi tip še manjšega:D

Omisli si kakšen pripomoček, če te ne zadovolji in mu predlagaj, če ga skupaj uporabita.

paradox
12.01.2007, 01:09
... njegov penis je velik le 13-14cm.

...madonca kam gre ta svet:nonono: ...pa ne mislim, da pimpeki postajajo krajsi:D
...da si kaksen dec zmeri svoj'ga pimpeka v puberteti bi se razumela, da pa babe merijo 'kite' svojih ded'cov to mi pa ne gre v glavo...

Huby_Buby
13.01.2007, 10:39
amm ja pa powei mu an...oz, namign ka te moti...pa bota skup probala najdt rešitou...bv d neky sama to rihtaš...kr po druk stran bo na konc mogu sam...) drgač pa...poglei za kakim drugim...krr raaiii ti rečem back off od tega shita za kao neko powečanje...kr lohk sam škod....:/

Limml
13.01.2007, 11:02
hubby a lahko še prevod prosim za mal starejše državljanke in državljane R Slovenije?

mertseger
13.01.2007, 11:03
hubby a lahko še prevod prosim za mal starejše državljanke in državljane R Slovenije?
:rolling: :rolling:

ja preveč se je treba trudit da se tele tvoje ........ prebere

lady_lucifer
13.01.2007, 11:05

bom jst poskusla :cool:

ja, povej mu, ane oz. namigni, kaj te moti in bosta skupaj probala najt resitev. brez veze da neki sama to rihtas, ker po drugi strani bo na koncu mogu sam [to zrihtat, resit problem..]. drugac pa poglej za kaksnih drugim fantom, ker ti svetujem, da se ne posluzujeta sredstev za kao povecanje penisa, ker lahko samo skodi.

a bo:D

Limml
13.01.2007, 11:06
LAdy, najlepša hvala :2thumbs:

Octapus
13.01.2007, 11:47
...madonca kam gre ta svet:nonono: ...pa ne mislim, da pimpeki postajajo krajsi:D
...da si kaksen dec zmeri svoj'ga pimpeka v puberteti bi se razumela, da pa babe merijo 'kite' svojih ded'cov to mi pa ne gre v glavo...

Ja sam ja....

Limml
13.01.2007, 11:58
Drugač, pa če je dolžina problem, potem nimaš druge možnosti kot da se posloviš, ker ta problem ne bo zrastel, tako kot zrastejo drugi problem čez čas :)

Lahko se pa tolažiš s tem, da ni velik ni tehnik, je pa hiter :)

Leeloo
13.01.2007, 15:53
Uh.

Imam izkusnjo, ko sem sla iz 21cm (na oko) na 15-16 cm (tudi na oko, ampak moja merca je kar taprava... :blush: )... Pa prej sem bila tudi navajena samih orjakov, če bi se temu tako reklo (okrog 20 in +).

Nožnica je raztegljiva in skrčljiva, dejstvo. Če ne spadaš med tistih par ženskih osebkov v zgornji veji gaussove krivulje, potem bi ti moral biti tudi tale tvoj sedajšnji uredu. Je sicer drugače, ker si vajena drugačnega seksa, najverjetneje, ampak se da situacijo izboljšat;

1. prilagojeni (drugačni) položaji
2. keglove vaje (pri tebi)
3. tiste druge vaje (zanj), ki jih je opisoval Jerry.

Druga stvar, ki sem jo zasledila. Da orgazem z njim doživiš samo pri oralnem seksu. Ni malo žensk, ki samo s penetracijo ne doživijo orgazma, ponavadi pride prav še pomoč kakšne rokce, ali pripomočka, al... kar pač paše. Pišuka, enkrat smo se o tem pogovarjale v okviru 5 naključno zbranih žensk na kupu ob dobrem kozarču vinčka... in bejbe so dejansko ugotovile, da nimajo samo one tega kao problema, da jim ne pride le ob penetraciji! Več bi se morali pogovarjat o tem.
Če pa si s prejšnjimi fanti doživljala orgazem samo ob penetraciji, potem pač tule prihaja do enega "manjkota" dražljaja, ki pa se ga da nadomestit. Kako, je na vaju, da to pogruntata.

Spolnost je stvar dveh, vedno imaš različno kombinacijo, in to pomeni, da tisto, kar ti je "delalo" pri prejšnjih partnerjih, ne bo tudi nujno delalo pri tem. Invent. ;)

Pa glavo gor in veliko uspeha pri reševanju zadeve! :2thumbs:

LP,

kapara
13.01.2007, 17:16

Nina

Potem je najbolje, da prideš k meni, moja pravi, da ga imam predolgega

nattka
13.01.2007, 17:38
Potem je najbolje, da prideš k meni, moja pravi, da ga imam predolgega

:2thumbs: :2thumbs:
man of the year ...:rolling:

Smooth Operator
14.01.2007, 22:49
Kaj pa tole morda? (http://www.venera-shop.si/trgovina/?page=shop/browse&category_id=1f65230356aa8877ae9ff69c8f59564c&art_na_stran=10)

Ninchyka*
15.01.2007, 01:00
Drugač, pa če je dolžina problem, potem nimaš druge možnosti kot da se posloviš, ker ta problem ne bo zrastel, tako kot zrastejo drugi problem čez čas :)

Lahko se pa tolažiš s tem, da ni velik ni tehnik, je pa hiter :)

Če bi hotela drugega partnerja bi ga že zamenjala in ne iskala rešitve, ane?

Andreea
15.01.2007, 01:18
:dontknow: :dontknow:
Sem imela ze koga s "skromnih" (WTF???) 13 - 14 cm (merit ravno nisem sla :dontknow: ) in mi je blo cisto dovolj,
pri nekaterih polozajih ze skoraj prevec :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Bemo, zenske, kaj pa nucate take reci :O :O :O LINK! (http://www.venera-shop.si/trgovina/?page=shop/flypage&product_id=1728&category_id=1d42aaecfd223cbf4d8590a94c6ea86e)
Js tega pr najboljsi volji nimam kam vtaknit :D :D
:rolling: :rolling: :rolling:
Pol ste pa pr 20ih ze cele znucane in ni nikol dost :D To se zacne uporabljat, ko si ze malo star, pa rabis vec vzpodbude!
:clown:

Resno: deklica zlata, njegovega miskota NE BOSTA povecala z nobeno stvarjo. Ce te tako strasno moti - imas na izbiro
(po mojem) samo 2 stvari: da si najdes drugega (pa kaj, sej si se mlada :clown:) ali da se s tem sprijaznis in "resujeta"
zadevo s tehniko in raznoraznimi latex-vedno-stojecimi-pripomocki. :dontknow:

phil350
16.01.2007, 17:43
Sorry!! Sem imel občutek da se norčuješ Opravičilo!

Ta izjava pa kar drži!

:dontknow: :dontknow:

Resno: deklica zlata, njegovega miskota NE BOSTA povecala z nobeno stvarjo. Ce te tako strasno moti - imas na izbiro
(po mojem) samo 2 stvari: da si najdes drugega (pa kaj, sej si se mlada :clown:) ali da se s tem sprijaznis in "resujeta"
zadevo s tehniko in raznoraznimi latex-vedno-stojecimi-pripomocki. :dontknow:

chicken
16.01.2007, 21:16
žalostno da pri 21ih ne najdeš načina kako bi zadeva za vaju delovala:nonono:
js sm 17.sm isto zamenjala iz 21 na 15(približno) in na začetku je bilo drugače,potem pa sma seveda ugotovila kako paše in kako ne.še vedno vsakič odkrieva kaj novega.vsakič drugače uživava.malo domišljije pa odkriješ da je 100x boljši manjši pa širši kot pa daljši pa ožji;)

Nodika
17.01.2007, 09:39

Nina

Uh za***an. :nonono:

missClause
17.01.2007, 12:37
to lahko rešiš z prvim vprašanjem na zmenku...kuk velikega korenjaka maš...sej veš...da ne izgubljaš časa z njim...:rolling: :rolling: jaz sem za to da je boljše če je širši kot daljši in ozek... kot da bi en kemik pol držala v rokah ... :nonono:

xenija
18.01.2007, 12:23
joj težka ta

snickers
27.01.2007, 14:51
nisem bral vseh postov, nasvet: naj poskusi skozi zadnji vhod!;)

mdg
27.01.2007, 17:54

Nina

Dosti napisanega je tukaj...
in po pričakovanjih večina za***ancije,
kar si lahko tudi pričakovala, veš. Ne se jezit.

Ampak le ena misel:
če je bistvo in glavni problem vajinega odnosa dolžina tiča,
in če ti to resno tako doživljaš kot velik problem,
potem je RES bolje, da se razideta. Čimprej.:approve:
(in ti jo kdaj pa kdaj še pač pride pošteno zlizat mogoče...:veryevil: )

Želim ti obilo sreče pri iskanju novega...sajveščesa.:shy:

Cavallo
28.01.2007, 07:23
Kdor z malim ni zadovoljen velika vreden ni :D :D :D

lana
28.01.2007, 07:51
Kdor z malim ni zadovoljen velika vreden ni :D :D :D

kdor z malim zadovoljen ni, si večjega dobi ;)

Cavallo
28.01.2007, 11:53
hehehehe :D :D :D Dobra ;)

FuBek
28.01.2007, 19:07
Star sem 16 mam 15cm, sem pa brez kozice pa me zanima ce je to salbo al vredu pri zenskah al kaj?

kaj mislite ženske predvsem? :D

Lencka
28.01.2007, 19:44
Ojej, a je to zate zelo travmaticno vprasanje? :)
A je pomembno, kaj o tem meni vecina zensk? Ni bolj pomembno, kaj meni(jo) tiste, ki te zanima(jo) v tem pogledu?

FuBek
28.01.2007, 19:55
ja sej je samo, Samo tak me zanima če je to slabo :D. prižvel bom to vem :D

Zlatan_
31.01.2007, 19:16
Fubek,večinoma boš naletel na pozitivne reakcije,kšni se bo mogoče sprva zdel čudn k pa se navad pa ji bo lepš(ker je bolj čisti in higienično) zato tud boljše do ženske.

lenca
31.01.2007, 22:01
Če je problem trdota penisa pol se še da kej pomagat, če je problem samo dolžina pa se da še več pomagat;) Ampak treba bo vložit kar nekej truda ne sam čakat, da se bo stvar rešila sama od sebe,:sorry: tko ne gre. Govorila si o svojem zadovoljstvu,kaj pa njegovo:?:

Drugo vprašanje pa je, če si se pripravljena vse življenje trudit? Da po par letih veze ugotoviš, da to pa tako ne bo šlo pa je škoda tvojega in njegovega časa. Še posebno, če si že zdaj v dvomih...

Dancefreak
08.02.2007, 05:56

se strinjam..iz mojih izkušnje je bilo da je bil moj "koranjak" prevelik...ampak ne meri okoli 14 cm, nisem nikoli meril, ampak ni ne vem kaj nekakšen "črnc", pri moji včasih "pregloboko" pridem in jo boli...tako da ne vem no

klemen20
08.02.2007, 14:20
ma ne vem, jest sm lih okol 14, pa je moji cist dost... za vsak stil se prava lukna najde :D

Lencka
08.02.2007, 18:10
ma ne vem, jest sm lih okol 14, pa je moji cist dost... za vsak stil se prava lukna najde :D
Če se najde pravi stil :clown:

mrki62
20.02.2007, 11:49

Nina

Pravijo da za vse obstaja rešitev :2thumbs:
Enostavno pojdi v sex shop in kupi podaljšek / nastavek , kateri bo omogočil da se penis poveča za cca 7.5 cm :2thumbs:
Enostavno se natakne na penis kot kondom in veselo na delo ,........ do potešitve :rolling:

http://http://www.diskretno.com/images/4542_v.jpg

Link http://www.diskretno.com/product_info.php?products_id=469&cPath=

Nodika
20.02.2007, 16:48
Najbolj kruto bi bilo, da zamenjaš tipa, ker ima premajhnega. Potem ima pa novi tip še manjšega:D

Omisli si kakšen pripomoček, če te ne zadovolji in mu predlagaj, če ga skupaj uporabita.

Sej se hecaš. Ane, da se hecaš?:O

prelude
25.02.2007, 20:12
To sploh ni tolk majhen.drgač pa probi ,da cel sploh ne gre v usta.

Lencka
28.02.2007, 09:25
ok.. sicer še tega nisn doživo-sam da mni baba (ups.. ženska) reče da mam malega js jo wn pr okni brncem :)
:) A bi raje videl, da tebi ne bi rekla, kaj jo moti, drugim pa bi govorila o tem? :clown: (Ker očitno nekomu mora pojamrat...) :clown:

mckeky
28.02.2007, 11:14
:) A bi raje videl, da tebi ne bi rekla, kaj jo moti, drugim pa bi govorila o tem? :clown: (Ker očitno nekomu mora pojamrat...) :clown:

Mah... s tem sem mislil bol retorično... ... vprašanje je, kako bi ninin fant to prenesel če bi mu powedala.

glede mene pa- citiram: (Ker očitno nekomu mora pojamrat...). Do zdej še nisn slišo, da bi se kira pritoževala ne meni pa ne drugim :) ...tk da sklepam da so zadovolne :P ;)

Progenix
09.03.2007, 00:15
Joj ne, ne siriti krivo vero obupani punci. Da prvo kot prvo navedem, da to sploh ni nek problem, je le eden kompleks(ok pustimo ekstremne probleme pod 10 cm), kot da bi rekel: Joj punca, ti pa imas premajhne joske in ko te bom malo pomeckal, ne bom tako uzival ker imas A hocem da imas vsaj C. Wtf? Ni to isto sranje?
Ok zdaj pa k stvari 13 cm, premalo za normalen uzitek, to teoreticno ni, verjetno je problem spet kje drugje kot pa v glavi(Ze sama misel: Joj spet ne bom uzivala le kako bi, je dovolj). Drugace tudi zastonj hudo orodje, ce ga nima kdo uporabljat tehnika, se enkrat tehnika je na prvem mestu. Pa ceprav nevem, ce mi bo kdo verjel, so ljudje ki zensko spravijo v tak orgazem, da neve sploh ce je se na zemlji, pa se jo sploh dotaknjejo ne, ja dobesedno je to resnica.
No nema veze, za tiste ki imate ta kompleks ali ze kar problem, penis se da lepo povecat, tako kot ostale misicne skupine, ampak pazite to: Ko prenehas trenirat neko misico, se bo povrnila na normalno velikost, pri penisu tega ni in ko ga enkrat povecas je to trajno.
Prvo da omenim, da je resnici na ljubo, vec kot 90% izdelkov ki vam jih mecejo pred faco na netu prevarantsko sranje.
Ampak se je nasel nekdo tukaj iz slo., ki je dal dosti tega skozi in stvari prisel do dna in iz dreka potegnil nekaj izdelkov, izdelke ki vam BREZ NEVARNOSTI zavidljivo povecajo penis.
No ne bom vec nakladal, v glavnem tukaj je opisana moznost, vse da bo vas 14cm 21cm:veryevil: :http://www.kakopovecatipenis.com/
Vsaka cast pa avtorju te strani, ker da je prisel do tega, je zmetal denarja jos pa jos da je locil zlato od govna in to deli z svetom.
Drugace jaz nimam tega kompleksa, ker sem v povprecju in mi je ok, ce bo pa potreba oziroma nebo kej pocet bomo pa sprobal ane, sej od viska glava ne boli.

Andreea
09.03.2007, 00:34
To, da velikost ni pomembna, lahko trdijo samo:
- moški, ki jih daje manjvrednostni kompleks
- ženske, ki še niso imele šanse primerjat (pri čemer igra nadvse pomembno vlogo OBSEG, in ne samo dolžina, kot večina misli)
:dontknow:

Progenix
09.03.2007, 01:04
Ja moja napaka ja, se opravicujem, definitivno sem mislil obseg v sopregi dolzine, v zgornjem postu. No upam da ne rabim ekstra omenjat, da se tudi ta z dolzino veca.
To,da velikost ni pomembna, lahko trdijo samo:

Kar se tice pomembnosti: eden ima taksne roke, eden taksne noge, eden ups ena taksne joske, bla bla bla pa kaj se more za to kaj sekirat? Zato ker je to tok pomembno, ce nimas nekega dela telesa nadpovprecnega? Torej moras imeti zato kompleks manjvrednosti? A u piz........nu kam smo prisli res.
Sej ni vaznu kt sm reku, das 200eu pa imas nadpovprecje, samo umetnost je kupit nadpovprecje v osebnostni rasti. Oziroma tega se ne da kupiti sploh, zato je to resnicno edina Pomembnost.
Ups me je malo zaneslo, ne seveda da debelina(se bolj tehnika) drugace doda k uzitku, samo kar se tice pomembnosti in s tem manjvrednosti pa sem povedal.

Andreea
09.03.2007, 01:50
:rolling:
Cenim osebnostno rast...ampak v kolikor je to lastnost mojega potencialnega moškega in zraven ne vključuje tega, da me dobro nate.gne - no go...:dontknow:
Mi se.ks pač veliko pomeni...:dontknow:
Pa sploh ni mus v tem, da bi moral bit pol metra dolg (bognedaj :D), ampak nekaj mora pa le bit... Kar vem dolžina rok in nog ne vpliva bistveno na spolno zadovoljitev, če izvzamemo vizualno potešitev. :D

nattka
09.03.2007, 08:09
To, da velikost ni pomembna, lahko trdijo samo:
- ženske, ki še niso imele šanse primerjat (pri čemer igra nadvse pomembno vlogo OBSEG, in ne samo dolžina, kot večina misli)
:dontknow:

dodajam:
-ženske ( in moški), ki se ne zavedajo dejstva, da so naša največja erogena cona naši možgani, sa se seks začne in konča pri njih ... ker nas do orgazma pripelje, ne samo golo natepavanje ala porno film, ampak čustva, vonj, občutki, strast, želja, ljubezen ...
če si nekoga zelo želimo, je vseeno ali ima 12 ali 21, želja po njem nas trese še preden smo pri samem odnosu ...

zeriX
09.03.2007, 08:37
raje se vprašaj kako bo prenesel ko bo videl to temo in bo ugotovil da to njegova punca piše o tem :P

zakaj bi meni bla velikost "tiča" po domače pomembna?
saj meni isto paše pa če mam 20cm al 10cm...

Andreea
09.03.2007, 09:45
raje se vprašaj kako bo prenesel ko bo videl to temo in bo ugotovil da to njegova punca piše o tem :P
Čisto mirno bo prenesel :dontknow: kaj pa naj bi?

Kdo je reku, da se moraš ti zaradi tega sekirat? :dontknow: In tisti tip, ki reče, da mu je za to vseeno - laže!:rolling:
Čudi me, da nisi poudaril, DA ŠE NIKOLI NISI MERIL! :D :D :D

če si nekoga zelo želimo, je vseeno ali ima 12 ali 21
Seveda NI vseeno...:nonono: Res je da lahko doživiš orgazem tudi s kakim ki ima 10 - ampak ni to vprašanje. Govorim o kvaliteti... in zame h kvaliteti pripomore (še zdaleč ne trdim, da je to vse) to, da me "rukne" na pravo mesto.:shy: Rada ali ne rada - v nasprotnem primeru ostanem tudi po 5ih orgazmih napeta...:shy: Je pa tudi res, da sem čisto na istem, če ima 21 in je preveč nežen (pa ne poskrbim sama, da si ga vzamem dovolj) :dontknow:

Andreea
09.03.2007, 09:48

Po tej izjavi bi se dalo (malo zlobno) sklepat, da te boli za njen užitek - konec koncev - tebi je enako lepo, ane, če je njej - who cares? :nonono:

Progenix
09.03.2007, 11:08
dodajam:
-ženske ( in moški), ki se ne zavedajo dejstva, da so naša največja erogena cona naši možgani, sa se seks začne in konča pri njih ... ker nas do orgazma pripelje, ne samo golo natepavanje ala porno film, ampak čustva, vonj, občutki, strast, želja, ljubezen ...
če si nekoga zelo želimo, je vseeno ali ima 12 ali 21, želja po njem nas trese še preden smo pri samem odnosu ...

E bravo, bravo, koncno nekdo ki ve v cem je stos...

Drugace seveda bi nekdo raje imel 20 kot 15, ali pa atletsko namesto zavaljene postave ali vile namesto barake.
Ne mi s takimi bolanimi.Uprasanje je kaj lahko naredi za to? Ce ga to tko moti, lahko vse to postima tocno tako kot si je zamislil, ce se le potrudi.

Aja pa tudi pogosto govorijo zenske o nekih 10 cm in manj, pustite taksne revcke, nevem kje taksne najdete izpostavljat, to je kot bi se pogovarjali o invalidih na vozickih, ce bi bila osrednja tema hoja. Pustmo ekstreme... jaz bi rekel, da je bolje recimo 14+ostale kvalitete kot pa 24 brez vsega. Sej v slednjem primeru bi za tako prijel v roke kolc, pa bi bla stvar resena.

zeriX
09.03.2007, 13:39
ne nisem meril
boli mene kakega mam
kakega mi je narava dala takega sem sprejel pa če bi bil samo 5cm, bi se pač moral sprijaznit
kaj se naj ubijem ker mam malega tiča?
meni paše, če pa tebi ne, najdi si drugega bmk
če me misliš menjat zarad mojega tiča me že nimaš rada dovolj

kak bo prenesel, če bi bil on jaz, bi popenil
da moja punca prej deli svoje oz. najine probleme z CELIM SVETOM kot z mano je pa malo višek
pa ti veš da to zdaj lahko prebira VES SVET?
a ni lepše se enkrat dol vsest in se pomenit?
če se ša pb tem razideta pa že nista za skup, ker se ne vesta pomenit med sabo in razčistit problemov

tebe pač moti da ma majhnega
si kdaj pomisla da njega morda moti da imaš prevelike/premajhne?
ali pa morda kaj drugega, nevem kaj koli, ne morem povedat kaj ker te ne poznam..

dol vsest zvečer, pomenit na lep način brez zdiranja itd itd
saj ne da bo mu potem zrastel ampak, ni lepše da najprej poveš svojemu življenskemu spremljevalcu kot pa ostalem svetu?

Jelengar
09.03.2007, 14:02
saj ne da bo mu potem zrastel ampak, ni lepše da najprej poveš svojemu življenskemu spremljevalcu kot pa ostalem svetu?
Ustavi konje pingvin. ;) Saj ni njen zivljenjski spremljevalec. Komaj eno leto hodita skupaj. Toliko je tudi potrebovala, da je ugotovila, da ima majhnega. Ob toliksni hitrosti bo morala malce pohiteti, da bo nasla dovolj velikega, ki bo lahko dostojno zapolnil njeno postojnsko jamo. :D

zeriX
09.03.2007, 17:57
no ok potem pa svojemu fantu
kakorkoli že iz mojih oči je to bilo zelo grdo(do njega)

Andreea
09.03.2007, 19:50
ne nisem meril

:rolling: Sej sm vedla, da nisi!:rolling: :rolling: :rolling:
Kako misliš, če bi ti narava dala samo 5cm? Kako pa veš da v resnici nimaš samo 5cm , če nisi meril? :clown:
In oprosti, ravnokar te zapuščam ker imaš premajhnega zame. Očitno te res nimam dovolj rada.:(

galeb
11.03.2007, 09:13
Velikost je relativna in ce je kaj v dimenzijah pomembno je najbrz relativna velikost glede na vagino. Tudi zenske se razlikujejo glede velikosti in kar je pri kaksni majhen penis je lahko pri drugi ravno pravsnji ali celo velik. Torej lahko zgodbo tudi obrnemo, namesto da bi moral on povecevati penis naj si jo ona zmanjsa.

Lahko si zamislim tri razloga zakaj je tako pogost deficit v dolzini. Ce predpostavimo, da je narava smiselno urejena, je pricakovati da bi se dimenzije moskih in zensk v povprecju morale ujemati. Eden od razlogov za nezadovoljstvo je glede na to v tem, da se po dimenzijah razlikujemo in v dejstvu, da imajo lahko odnose pari, ki po dimenzijah padajo v zelo razlicne velikostne razrede. Tega razloga ocitno ni mogoce odpraviti. Drugi razlog je najbrz v preveliki zasedenosti in posledicno presibki erekciji pri moskih in ohlapnosti pri zenskah. Tretji razlog je v razlicni obcutljivosti, ce denimo zenska, ki je manj obcutljiva dobi dimenzijsko sicer primernega partnerja ji to ne bo zadoscalo podobno velja za moske. Najbrz ima pri tej neobcutljivosti veliko tudi ta materialisticni odnos do sveta, ki vedno hoce vec, mocneje in hitreje, ne glede na posledice.

zeriX
11.03.2007, 21:44
:rolling: Sej sm vedla, da nisi!:rolling: :rolling: :rolling:
Kako misliš, če bi ti narava dala samo 5cm? Kako pa veš da v resnici nimaš samo 5cm , če nisi meril? :clown:
In oprosti, ravnokar te zapuščam ker imaš premajhnega zame. Očitno te res nimam dovolj rada.:(

zato ker od oka vem kaj je 5cm in 15cm npr....:approve:
če ti tega ne opaziš pa res žalostno...:nonono:

vredu, pusti me! si bom pa našel drugo! :rolling:

sam me pa prav zanima kaj bi slovenske "dekline" delale v aziji kjer imajo moški dolžine 8-9cm v povprečju :rolling:

Andreea
11.03.2007, 22:58
V azijo hodijo po HIV veliko raje slovenski moški, ne pa dekleta :approve:
Tale "od oka" pri slovenceljnih ponavadi pomeni dejansko stanje + 5cm :clown: :rolling: Sem šla merit :shy:

In ne vem, kaj misli galeb z materializmom...js sploh nism materialistka...zeriX, js sem se samo hecala, briga me kakega tiča imaš, če nimaš min. 5000€ plače, BMW-ja serije 23 in 38-sobne vile ob morju, se itak ne ukvarjam s tabo... :approve:

Marduk1
12.03.2007, 05:30
Keš *****e

Bojan_505
12.03.2007, 07:22
Če ga boš "kenslala", mu NE povej, da ima (če sploh ima) premajhnega !!! Sicer ga boš zakompleksala ZA VEDNO ! Tip se ne bo upal približati drugi punci. Verjemi !
:shy:
Veš, če "nimaš domišlija", .... boš nepotešena. :2thumbs:

zeriX
12.03.2007, 07:52
V azijo hodijo po HIV veliko raje slovenski moški, ne pa dekleta :approve:
Tale "od oka" pri slovenceljnih ponavadi pomeni dejansko stanje + 5cm :clown: :rolling: Sem šla merit :shy:

In ne vem, kaj misli galeb z materializmom...js sploh nism materialistka...zeriX, js sem se samo hecala, briga me kakega tiča imaš, če nimaš min. 5000€ plače, BMW-ja serije 23 in 38-sobne vile ob morju, se itak ne ukvarjam s tabo... :approve:

saj jaz sem se tudi hecal? :D
kaj pa če mam na tiču bmwjev znak tetoviran?
se boš ukvarjala z mano? :rolling:

Andreea
12.03.2007, 08:28
Edino pod pogojem, če piše BMW, pa da je hkrati v stoječem stanju vidno s fontom 72:
BATINA - MEGASIZE WORKER
:approve:

clea
12.03.2007, 08:30
Edino pod pogojem, če piše BMW, pa da je hkrati v stoječem stanju vidno s fontom 72:
BATINA - MEGASIZE WORKER
:approve:

:D :D :D
poznaš kakšnega?:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

Andreea
12.03.2007, 08:34
Poznam...sam tatuja si še ni dal naredit :shy:
In ne...NE POSODIM TI GA :approve:

zeriX
12.03.2007, 09:01
je v ležečem tudi :D

Bojan_505
12.03.2007, 14:32
http://www.esnips.com/web/jony505Slike1/Afrodita_1.jpg
Mislim, da bi resnemu vprašanju lahko sledili resni odgovori ali mišljenja. In ne zaj...

:angel:

zeriX
12.03.2007, 20:48
je že prvi odgovor bil dovolj ;)

deki care
14.03.2007, 23:49
Na zivce mi gre ker tukaj berem stvari v katere se skoraj 3/4 ljudi ne spozna..kr neki blebetate..kar se tice povecanje penisa vam povem da je MOZNO...naravna pot z vajami..tukaj je potrebna vztrajnost in pravilno ravnanje..v casu vaj je zazeljeno prenehanje kajenja,pitja alkohola ter cim vec pitja vode saj to pospesuje cirkulacijo krvi in s tem v penis..samemu mi je usprelo pridobiti 2,5 vendar sem sele v drugi fazi vaj..gre za to da ni fora da cim vec vaj delas ampak pocasi da se penis privadi vajam,,,gre za obliko kot fitnes,,moras vadit da bo telo postalo cvrsto s tem da je razlika da pri povecanju penisa je rezultat trajen ,,pri fitnesu če pa nehaš pa se misice nazaj skrcijo...pri vajah gre za drgnenje penisa ,,to pomeni da v obliki ok,,palec kazalec raztegujes penis s tem v penis prihaja kri,,,to pa širi prostor in s tem penis,,pred vsako vajo naj vam izdam za tiste ki niste zadovoljni da je potrebno penis z toplo brisaco ogreti prav tako pa po vaji saj tako penis razbremenis...povem vam da sem iz 13 prišel na skoraj 16 a še dalec ej do konca hehehe...skratka volja in sej res sem pozabil,,priporoceno je pitje calcium magnezij sumecih tablet...kar probajte,,takoj po enem tednu boste opazili razliko v erekciji da je penis s tem bol trden(samo 1 teden)...če kdo kej rab nej pise mam sicer vaje v adobe dokumente,,,pa na koncu se tole...zenska s 15 cm velkin in 16 sm obsega bo bol uzivala kotz s tistim ki ima 20cm in 12 cm obsega saj debel penis drazi noznico kar povzroca punci ekstazne uzitke...gre tudi za polozaje in na sploh za samega cloveka kako ravna z zensko pri ljubljenju..za konec..povecanje penisa je MOZNO in tisti ki ni probal naj ne govori za neko stvar ki je sploh se ni preizkusil...peace pa fajn vaje delajte ker po mojem da boste tudi bol samozavestnikar pomeni tudi bolši nacin zivljenja..:2thumbs: .prpravte se blonđe pa crne ,,i am COMING...SEE YAH bijatch!!!!

galeb
15.03.2007, 08:46
In ne vem, kaj misli galeb z materializmom...js sploh nism materialistka...zeriX, js sem se samo hecala, briga me kakega tiča imaš, če nimaš min. 5000€ plače, BMW-ja serije 23 in 38-sobne vile ob morju, se itak ne ukvarjam s tabo...
Ce hoces da se bo taksen ukvarjal s tabo potem pa morda najbolje, da med starcki kaksnega poisces. Ko je mlad nabira bogastvo, ko je star isce mladost.

sadie_007
15.03.2007, 09:51
sem iz 13 prišel na skoraj 16 a še dalec ej do konca !!!!

:O :O :O

za vsak slučaj sem kr prekrižala noge