Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Oboroženo ljudstvo Slovenije strelja

Mad Gandhi
08.01.2007, 13:38
Poglejte, kako so s kratkocevnim orožjem v centru LJ proslavili pravoslavni božič

http://video.google.com/videoplay?docid=3082708173223534650&sourceid=docidfeed&hl=en

Objavljeno na www.vest.si

Zanimivo, a ne? Mi smo res očitno en divji zahod. Koncept oboroženega ljudstva prignan do absurda.:mad:

strašljivka
08.01.2007, 13:58
...a misliš da bi isti efekt z elektrošokerji dosegu ?
čestitke ob prazniku !

simonex
08.01.2007, 14:18
Človek ne ve, kdo je tukaj slabši, Srbi z orožjem sredi Ljubljane, al ena levaška forumska strašljivka, ki jim čestita.

nejc
08.01.2007, 14:22
Ne posloševat. Banda srbska:mad::nonono:

To so bolj dejanja posameznikov.

Po moje te lahka na podlagi takega posnetka preganjajo.

ereinion777
08.01.2007, 14:35

Ja, zaradi nepooblaščenega snemanja bodo kamermana zaprli. :D :D :D :D :D

Dalmatinec
08.01.2007, 14:41
No, tudi doma sem bil včasih priča sosedovemu streljanju v luft in to z lovsko puško, šibrenico in to ob proslavljanju prihoda novega leta... Pa je kao katolik. :rolling:

mertseger
08.01.2007, 14:42
še en " pastir" :rolling: :rolling:

strašljivka
08.01.2007, 15:45
No, tudi doma sem bil včasih priča sosedovemu streljanju v luft in to z lovsko puško, šibrenico in to ob proslavljanju prihoda novega leta... Pa je kao katolik. :rolling:

pr ns to jagri ponavad za god zutri ko se dan dela. sam je velik ta starih tapravih že šlo ta mladm je pa škoda patronov in tradicija usiha...
mamo pa zato bliz možnarje ;)

praznike pa vošm vsem ne tko kot eni še seb komi ;)

nejc
08.01.2007, 16:24
LOL:nonono:

Prešnja leta pred Jankovićem pa niso strelali pred pravoslavno cerkvijo? Pa petard tud niso metali pred Jankovićem?

So!

nejc
08.01.2007, 16:36
Nisem ljubljančan, študiram v lj.

O streljanju so pa že večkrat poročali na TVju v preteklih letih.

To je ena redkih, če ne edina pravoslavna cerkev v Sloveniji. Se mi zdi normalno, da se precej folka nabere. Žal so med njimi tudi takšni primitivci.

Res ne bi tega dogodka povezoval z vsemi srbi v sloveniji, še manj pa s sprihodom Jankovića na oblast.

massive
08.01.2007, 23:20
Nisem ljubljančan, študiram v lj.

O streljanju so pa že večkrat poročali na TVju v preteklih letih.

To je ena redkih, če ne edina pravoslavna cerkev v Sloveniji. Se mi zdi normalno, da se precej folka nabere. Žal so med njimi tudi takšni primitivci.

Res ne bi tega dogodka povezoval z vsemi srbi v sloveniji, še manj pa s sprihodom Jankovića na oblast.

edina ni.

Medved Pu
09.01.2007, 00:04
pr ns to jagri ponavad za god zutri ko se dan dela. sam je velik ta starih tapravih že šlo ta mladm je pa škoda patronov in tradicija usiha...
mamo pa zato bliz možnarje ;)

praznike pa vošm vsem ne tko kot eni še seb komi ;)
Pa vam kdaj kak možnar razgon?
Za pokalce morš bit kr ubrisan se mi zdi...:mad:
Js bi trigger happy idiotom pokalce pobral in jim dal cuclje.

anarchy
09.01.2007, 11:59

Ce je res blo to v ljubljani, ga na podlagi teh posnetkov sigurno lahko identificirajo in prijavijo. Orozje je sigurno na crno, poleg tega, pa bi ga prijavu se za malomarno ravnanje z orozjem. Uni balkanci naj se vrnejo nazaj v balkan ali afganistan, od kjerkoli so, ker tle res ne spadajo. Pa kaj misli, da je ta clovek, da kr tako nosi pistolo z sabo in strelja v zrak? Kazni so ocitno premile, ker nosenje orozja bi moglo biti bolj kaznovano!

anarchy
09.01.2007, 12:00
Nismo niti americani in to ne misim reci, kot, da bi se mogli vzgledovati po njih, temvec kot ponos, da smo neki vec, ker nimamo toliko orozja kot oni in se po marsicemu smo pred americani.

anarchy
09.01.2007, 12:02
Ja, zaradi nepooblaščenega snemanja bodo kamermana zaprli. :D :D :D :D :D

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :censored: zakon

kapara
09.01.2007, 12:26
Ce je res blo to v ljubljani, ga na podlagi teh posnetkov sigurno lahko identificirajo in prijavijo. Orozje je sigurno na crno, poleg tega, pa bi ga prijavu se za malomarno ravnanje z orozjem. Uni balkanci naj se vrnejo nazaj v balkan ali afganistan, od kjerkoli so, ker tle res ne spadajo. Pa kaj misli, da je ta clovek, da kr tako nosi pistolo z sabo in strelja v zrak? Kazni so ocitno premile, ker nosenje orozja bi moglo biti bolj kaznovano!
Kakšen narod takšna vlada.
Narod si sigurno boljše ne zasluži

nejc
09.01.2007, 16:55
Kaj je z vami narobe?

Janković je župan šele 2 mesca al kok.

Streljalo na pravoslavni božič sredi Ljubljane se je pa že v preteklih letih. Kako vem? Ker so o tem poročali na dnevno-informativnih oddajah v preteklih letih.

Pa ne odobravam streljanja, sam ne vlečt povezav, ki jih ni!!!