Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Avanture

Gonzo
08.01.2007, 14:28
Ravnokar sem bral debato o Pratchettovem Discwordlu v literarnem kotičku in se tako spomnil na fenomenalno
igro Discworld (1 in bolj popularni in grafično izpopolnjeni drugi del).
Moram priznati, da iger več ne igram (šest, sedem let, zadnja igra katero sem resno igral je bila Half-life, prvi del) in niti najmanj nisem na tekočem z razvojem iger, vendar me občasno prime, da bi pognal kako od starih klasik tipa Leisure suit Larry, Broken Sword, Grim Fandango, kako izmed LucasArtsovih mojstrovin (Day of the tentacle, Monkey Island (do tretjega dela), Sam and Max),
Phantasmagorio (na skromnih 7 cdjih :D ), seveda Discworld 2 (katerega starost je že dvomestna cifra), Orion Burger (do katerega je takrat bilo hudičevo težko priti), ...

Je še mogoče kdo taki pustolovski entuziast?
Obstaja mogoče kaka nova podobna avantura (2D, ne nek 3D neigrabilen garbidž) z dobro igralnostj, tgodboo in luštno grafiko?

LP

XxSystemxX
09.01.2007, 13:58
Jah sam tudi rad preigram kakšno dobro avanturo. Pred časom sta bili oznanjeni dve novi oldschool avanturi s tematiko Indiane Jonesa (Fountain of Youth). Pred kratkim sta izšla prva dva dela novega Sam & Maxa, ki sta sicer v 3D, ampak sta hudičevo igralna. Priporočam tudi igro Fahrenheit, ki je ena izmed najboljših new age pustolovščin ki sem jih kdaj koli igral.

Sam sicer čakam na novi King's Quest (zdaj preimenovan zaradi teženja avtorjev originalnih King's Questov), The Silver Lining.