Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Razprodaje

Knez
10.01.2007, 11:47
No, a ste kupili kaj lepega?

lady_lucifer
10.01.2007, 11:50
ja, sam v italiji. kle po razprodajah ne hodim vec.

cliena
10.01.2007, 14:35
Zaenkrat še nisem kej velik hodla po trgovinah tt tedn...:D

soncnica
10.01.2007, 16:04
pulover (za cez rit in na pajkice), kavbojke(k jih bom mela za v škornje in škorenjce).to.:)

clea
10.01.2007, 18:56
jakno

popka
10.01.2007, 21:39
ne, ker sovražm po razprodajah hodit. ubistvu nasploh ne maram po štacunah hodt, razprodaje me pa sam še tok bl razdražjo pa zmatrajo:nonono:

Katrin
10.01.2007, 21:50
Eno majčko na štrikce. Pa sploh ni bilo gužve.

popka
10.01.2007, 21:57
Eno majčko na štrikce. Pa sploh ni bilo gužve.

kaj pa je folku zadne cajte:O

okol božiča in novga leta sm bla pa jest v shoppingu pa tut ni blo panike:dontknow:

Katrin
10.01.2007, 22:03
Al jim denarja manjka al pa eure šparajo :)

popka
10.01.2007, 22:05
ja, kr nej šparajo, bojo loh pol ponucal k se bodo cene še mal bl "prilagodile" evropskemu trgu:approve:

šnela
10.01.2007, 23:08
jst se tud, če se le da (beri: če ne grem SLUČAJNO mimo kakšnih über kulskih ___/kos oblačila/), izogibam razprodajam. ker ponavad je vsepovsod poln ljudi, pa kabine so nonstop zasedene, pa prodajalke so že mal tečne, pa vroče mi je pa žejna sem ... :D

čudežni
11.01.2007, 09:01
Ljudje čakajo v dolgih vrstah ob 00, da se vrata odprejo...

iri
11.01.2007, 09:54
Jst sem kupila ene čeveljce. Sem hotela še ene, pa niso imeli številke :( I love bronx shoes. :approve: :blush:

TuNina
11.01.2007, 10:54
zagledala sem en pulover/majčko, se obrnila proti garderobi, zagledala kilometrsko vrsto, cunjo vrnila na obešalnik in šla iz trgovine. do konca razprodaj se ne vrnem več.

mrjerry
11.01.2007, 11:46
Jaz sem v splosnem precej nezadovoljen s ponudbo. Spet dobis v vecini stacun prakticno ene in iste stvari, 95% ponudbe sledi modnim trendom (ki so za moske letos ocitno rjave zametne hlace na tisoc in en bedast kroj) in so praviloma cisto sranje.

ARMEDhodzic
11.01.2007, 12:13
Jst sem kupila ene čeveljce. Sem hotela še ene, pa niso imeli številke :( I love bronx shoes. :approve: :blush:

Ira, ti bi mi lohk že svojo sliko poslala, da vidim, če se res splača.

:evil:

Smaug
11.01.2007, 12:17
Ne pomaga ti veliko, ker jo mama tako ali tako zaklepa v stanovanje...

ARMEDhodzic
11.01.2007, 12:27
se prav so ji tud deviški pas naštimal.

preklete device for ever ...

:evil:

Morena
11.01.2007, 17:53
zagledala sem en pulover/majčko, se obrnila proti garderobi, zagledala kilometrsko vrsto, cunjo vrnila na obešalnik in šla iz trgovine. do konca razprodaj se ne vrnem več.
Uh, klkokrat sem to že jaz nardila... pa ne samo v času razprodaj. Mam enostavno prešvoh živce za tole sčakavanje. Mam že tega na kasi zadosti... ker se seveda in oh in sploh skos postavim v najpočasnejšo kolono... kjer se v 80% primerov skos pokvari blagajna al pa je nekaj narobe (ni računa, ipd.).

clea
11.01.2007, 18:06
Jst sem mela pa res srečo. Pršla sem v trgovino,.gužve ni blo nič, takoj sem zagledala eno luštno jaknco, jo probala in mi je bila kot ulita, znižana za 50 postov. Sem plačala in čez 5 minut že pila kavo v sosednjem lokalu:angel:

cliena
11.01.2007, 19:47
js sm se odločla...:rolling: v letu 2007 ne zapravim niti tolarja za cote ;) samo kakšen evro...

Abronsius
11.01.2007, 19:56
Nisem ravno tip za drenjanje po štacunah, sploh pa ne na razprodajah... no mogoče pol k mal pojenja gužva, ampak mojih številk itak nimajo ne prvi ne zadnji dan. :shy:

Če kdo ve, kje dobit srajce s podaljšanimi rokavi.. ZS ! :D

Katrin
11.01.2007, 21:56
Ljudje čakajo v dolgih vrstah ob 00, da se vrata odprejo...

Iz katerega leta si pa ti?

_lunca_
12.01.2007, 10:32
hehe... ja no...okusi so različni :)

Knez
12.01.2007, 13:20
Vse prodajalke, ki jih poznam, pravijo, da je obisk razprodaj bistveno slabši, kot lani.

Razloga sta najbrž dva:

1.Topla zima (jaz že celo zimo nosim spomladanske čevlje, zadnji teden pa tudi spomladansko jakno)

2.euro (podražitve...folk bolj pazi na dnar)

TuNina
12.01.2007, 13:24
jaz sem se tud že skoraj za ziher odločla, da zimskih čevljev ne rabim.

šnela
12.01.2007, 13:28
jst si jih niti kupila nisem, ker imam z zimsko obutvijo ful probleme, ker mi nič ni lepo. razen par škorenjcev, ki jih pa ne štejem pod konkretno zimsko obutev :D

spartan
12.01.2007, 14:18
Odločim se za nakup novih čevljev: Projektni cilj: uspešna nabava novih šuhov brez črevesnih problemov:angel:

Tomsport 800 = Našel takoj gut:approve: športne čevlje; prodajalec je rekel, da so ženski :clown: (tud na etiketi je pisalo z veliko Ž)

Grem v Hervis = Vidim čevlje, identične (od istega proizvajalca kot v prejšnji trgovini), vendar mi je prodajalec tokrat rekel, da so moški:clown: (na etiketi piše M).

Potek scene:
1. Ko v Hervisu rečem, da to vodijo v Tomsportu kot ženske čevlje, mi Hervisov prodajalec reče, da v Tomsportu ne vedo, kaj prodajajo.
2. Ko se vrnem v Tomsport in jim povem, da v Hervisu vodijo čevlje pod moške, mi prodajalec reče, da v Hervisu ne vedo, kaj prodajajo.

V bistvu....kaj sploh prodajajo:D
:dontknow:

popka
12.01.2007, 14:24
vglavnem...preveč maš cajta:approve:

nattka
12.01.2007, 14:28
Odločim se za nakup novih čevljev: Projektni cilj: uspešna nabava novih šuhov brez črevesnih problemov:angel:
Tomsport 800 = Našel takoj gut:approve: športne čevlje; prodajalec je rekel, da so ženski :clown: (tud na etiketi je pisalo z veliko Ž)
Grem v Hervis = Vidim čevlje, identične (od istega proizvajalca kot v prejšnji trgovini), vendar mi je prodajalec tokrat rekel, da so moški:clown: (na etiketi piše M).
Potek scene:
1. Ko v Hervisu rečem, da to vodijo v Tomsportu kot ženske čevlje, mi Hervisov prodajalec reče, da v Tomsportu ne vedo, kaj prodajajo.
2. Ko se vrnem v Tomsport in jim povem, da v Hervisu vodijo čevlje pod moške, mi prodajalec reče, da v Hervisu ne vedo, kaj prodajajo.

V bistvu....kaj sploh prodajajo:D
:dontknow:

upam da se k seksu spravljaš bolj spontano ...:blush: ;)
projektni cilj...:O :O :O
šoping je vendar užiteeeekkkkk ...:rolling: :rolling:

spartan
12.01.2007, 14:55
upam da se k seksu spravljaš bolj spontano ...:blush: ;)
projektni cilj...:O :O :O
šoping je vendar užiteeeekkkkk ...:rolling: :rolling:
na razprodaji sem kupu nov pojšter, tak da mehko bo.....za spontano pa ne vem ker sem običajno celi trdi :angel:

jap šoping....po temeljitem premisleku sem ugotovil, da novih čevljev ne rabim vsaj še pol leta. V tem času si bom (naj)verjetno opomogel od nakupovalnih šokov:clown::D

spartan
12.01.2007, 14:59
vglavnem...preveč maš cajta:approve:

zato sem si pa vzel cele 2 polne ure za shopping. Če odštejem vožnjo je bilo dejanske akcije kar celo uro :angel:

Knez
12.01.2007, 21:45
Razprodaje so itak en nateg za neumen folk.

Dostkrat sem že doživel, da sem si dan pred razprodajamo nagledal in probal recimo ene hlače.

Potem pa pridem prvi dan razprodaj, da samo vzamem, pa ni teh hlač čudežno nikjer, niti vseh podobnih modelov ne, so pa neki čudni modeli, verjetno izpred nekaj sezon nazaj.

Ma nategujejo nas tako, da nam nič ni jasno.Za razprodaje lepo robo umaknejo in namečejo gor neprodano robo, ki so jo zadnji 2 leti imeli v kakšnem skladišču.

En nasvet.Vsaj v teh dražjih trgovinah ne čakajte razprodaj, temveč razne popuste.Predvsem decembra jih imajo na veliko.Tam res dobiš dobro robo po znižani ceni.

Katrin
12.01.2007, 22:20
Potek scene:

A ni v bistvu vseeno, dokler so ti všeč? Etiketo daš stran in nikomur nikoli ne izdaš svoje male skrivnosti...

spartan
13.01.2007, 20:50
A ni v bistvu vseeno, dokler so ti všeč? Etiketo daš stran in nikomur nikoli ne izdaš svoje male skrivnosti...

veselje so mi pokvarli;)

Limml
13.01.2007, 22:32
Razprodaje so itak en nateg za neumen folk.

Dostkrat sem že doživel, da sem si dan pred razprodajamo nagledal in probal recimo ene hlače.

Potem pa pridem prvi dan razprodaj, da samo vzamem, pa ni teh hlač čudežno nikjer, niti vseh podobnih modelov ne, so pa neki čudni modeli, verjetno izpred nekaj sezon nazaj.

Ma nategujejo nas tako, da nam nič ni jasno.Za razprodaje lepo robo umaknejo in namečejo gor neprodano robo, ki so jo zadnji 2 leti imeli v kakšnem skladišču.

En nasvet.Vsaj v teh dražjih trgovinah ne čakajte razprodaj, temveč razne popuste.Predvsem decembra jih imajo na veliko.Tam res dobiš dobro robo po znižani ceni.

PRed leti nekaj časa delal v eni trgovini in lahko tvojo ugotovitev potrdim... na razprodaje se nafila ropo, ki se je drugače ne morjo losat + en delček tok mal za okus pa kakšne mal boljšo , ki je pa itak znižana precej manj...

amaze646
13.01.2007, 23:56
drzi kot pribito

Njuška Trap
15.01.2007, 22:59
Meni je pa letos uspelo. Big time.
Za approx. 60 evrov sem kupila dva puloverja (topel puli in en superkul pulover z V izrezom in žepkom na trebuhu), žametne hlače (so že postale moje najljubše), dve majici z dolgimi rokavi in ultracute črtaste dokolenke.
In to brez trpljenja v gneči (torek okoli poldneva), brez bolečih nog, žeje, tečnih prodajalk (na drugi dan razprodaj so imele očitno še dovolj energije), vse skupaj v manj kot dveh urah. In ne v Cityparku, ampak na dveh lokacijah v centru.

Ugledan imam pa še starinski plašček za 24.20 evra. Če ostane v trgovini do naslednjič, ko se mi bo dalo iti tja, ga kupim. Sicer ne, ker mi ni ravno nujen. Čeprav, stoji mi pa noro dobro... :D
Ravnala sem se pa po principu, da ničesar ne bom kupila samo zato, ker bi se mi zdelo poceni.

Njuška Trap
22.01.2007, 19:42
Aja, plašček je bil pa potem še dodatno znižan in sem ga kupila za dobrih 11 evrov. Za "višek" denarja (glede na to, da sem računala, da bo plašč 24 evrov) sem pa potem kupila še črtasto rdeče-bordo oblekico (12 evrov pa še nekaj), ki jo z veseljem čez hlače nosim. :approve:

dvojčica
23.01.2007, 08:53
Jest sem si pa dvojne čevlje kupla, ene diesel (črno/sive) in ene usnjene pumice (črne in malenkost kombinirane z zlato). Oboje znižano 50%:)

dvojčica
23.01.2007, 09:55
http://www.superge.si/images/svn/products/400/2021127-AA_400.jpg

točn takele:P