Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ganymede822+ in MSN Live 8.0

mckeky
11.01.2007, 19:28
Hy..Mam čuden problem in prosim kogarkoli ki bi že slišal za kaj takega, če mi lahko pomaga.....
In sicer uporabljam Ganymede822+ kot router. In v MSN Live skoraj eni tretjini stikov ne morem pošiljati datotek oz. gre tako pocasi ali pa z zatikanjem da je zelooo moteče..

Ni mi treba svetovati naj odprem porte saj imam to narejeno...in sicer 1891-1900TCP ....
(pa tudi glede softwarskega firewall je vse ok ;) )

Vem pa, da je kriv router, saj ko se povežem direktno z računalnika (ganymede uporabim le kod modem) gre pošiljati vsem "z polno paro".
Zanimivo pa je, da če pa se povežem s starim Windows MSN in pošiljam tam prek routerja pa prav tako gre s polno paro...
Problem je zelo težko razumevajoč vendar zelo moteč :( ... Hvaležen bom za vsak nasvet, ker js sem poskusil praktično že use kar mi je prišlo na pamet (izklopil DHCP,.....) . Mogoče odprem še kakšen port itd,...

:dontknow: :dontknow: :dontknow:

(kaj naj ga reklamiram in rečem po MSNju ne morn pošiljat da se mi bojo u pisker smejali :D :D :D ) -no če odštejem to, da se učasih sploh ne gre povezat v router nastavitve 192.168.1.1

MODRI_ZOB
11.01.2007, 21:58
Itak, da se ne moreš povezat gor.... xxx.168.x.x je taprava cifra ne pa xxx.186.x.x.

mckeky
11.01.2007, 23:36
jep jep..sj vem.. sam tule sn narobe napiso....