Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : jap...ljubaf se čez cajt spreminja

spartan
12.01.2007, 09:23
...kar mi je padlo na pamet pri temi o moških pristopih :clown:
No....res je, če ti je ženska všeč, blekneš kakšno po nepotrebnem in mimo :angel:

Ampak sploh lahko pričakuješ....nevemkakšne iskrice in da se bo nebo odprlo, ko si že bolj zrelejši :clown:, bolj izkušen :clown: in tudi s čustveno prtljago :clown:

...žal tudi s tršo kožo, da ti ne pridejo stvari zlahka do živega. Sam vidim po tem, da sem se pri enih 15 kr mal sekiral ko mi nekaj ni laufalo s svojo izbranko.

Primer: moja ex-sošolka; ona je že tako daleč, da dobesedno zahteva samo in sploh popolnost....za ljubezen pa ni pripravljena "skoraj nič več" žrtvovati. V bistvu: ali bo moški takšen in takšen ali pa "naj se yebe".

Pri ljudeh (drugih) pa opažam, ko tema nanese na ljubaf, da pravijo: "tako s sabo ne bom pustil delati.....". Jer res bolje, kot pravi generacija naših staršev, res bolje = zaljubiti se in poročiti, imeti 2 froca pri 20-ih ali kasneje, ko si že "bolj" izoblikovana osebnost in nisi več pripravljen "storiti vse" za ljubaf?

Kako gledate na to:shy:
pobi in dekline :shy:

Smaug
12.01.2007, 09:43
Planirano zivljenje in ljubezen je utopija. Ce bos cakal na idealnega partnerja, ali pak, da dosezes dolocen nivo samozavedanja (ki tako ali tako, ce ni dovolj visok pri 20-ih ne bo tudi pri 40-ih), bos prej ali slej ostal sam. Ideali so samo zato, da nas gledajo s plakatov...
Ni lepsega kot spontana zaljubljenost (v tej osebi, pa naj si bo tudi pri 15-ih, ocitno najdes neke pozitivne lastnosti, ki te privlacijo in te bodo privlacile celo zivljenje), ko naenkrat enostavno ugotovis, da imas nekoga rad. Ze res, da se v razlicnih zivljenskih obdobjih jako razlikuje, ampak starejsi si, bolj je stvar nespontana (kar ima svoje pozitivne in negativne lastnosti, jasno), ker zacnes razmisljati (prevec) s svojo glavo. Namen ljubavi je ravno v tem, da ti ukrade tisto sivo celico, s katero vse tako prakticno razclenjujes.
Kar se tice pa neumestnega dela s tvojo sosolko; on se bo ze jeebal, ona pa zal ne.

TuNina
12.01.2007, 09:46
joj smaug, jaz sem kar malo zaljubljena :shy:

Smaug
12.01.2007, 09:50
Gdo je ta prasec!?

Drugace sem pa to prepisal iz prirocnika "Nastniki odkrivajo svet spolnosti" :blush:

mrjerry
12.01.2007, 10:58
Ne vem, od kje si dobil asociacijo, da zenska, ki jo zmoti `zivjo mala pejva ***at' pristop moti, vse v zivljenju planira.

Prekomerno planiranje pa je u bistvu povezano s tem, da te v zivljenju ogromno stvari moti. S tem, da planiras, se v bistvu v naprej pripravljas na eliminacije vsega, kar bi te znalo motiti. Ce to pocnes prepogosto, pomeni, da te v zivljenju v bistvu vse moti. In kdo si zeli biti z osebo, ki mu/ji gre vse po vrsti na jetra?

Ljubaf se pa v splosnem cisto nic ne spreminja. Mogoce se spreminja tebi, ker se staras (beri smaugov post).

soncnica
12.01.2007, 11:02
Ljubaf se spreminja z leti....k pr 15ih, ...18ih se nism pomoje cist dobr vedla kaj , kako ..ljubaf nasploh, po nekaj letih so mi pa ze mal jasne "zadeve"...:approve:

Nodika
12.01.2007, 11:09
Kakorkoli že, popolne-ga ni. In, če misliš, da ti v življenju ne bo treba nikoli nič "pogoltnit":blush: ti ne bo lahko.:approve:

mrjerry
12.01.2007, 11:15
ti pa zelo pazljivo besede izbiras :P

Nodika
12.01.2007, 11:22
ti pa zelo pazljivo besede izbiras :P

:blush: :shy:

sadie_007
12.01.2007, 11:27
Kakorkoli že, popolne-ga ni. In, če misliš, da ti v življenju ne bo treba nikoli nič "pogoltnit":blush: ti ne bo lahko.:approve:

na koncu izbereš tistega, od katerega najrajš pogoltneš :P

Nodika
12.01.2007, 11:32
na koncu izbereš tistega, od katerega najrajš pogoltneš :P

Na kratko ja.:D

summer
12.01.2007, 11:36
pod "bleknit" kakšno neprimerno si jaz predstavljam vse kaj drugega prej kot un nagovor, ki sem ga predstavila v temi........:D.....
ja in je res...po puberteti in vseh teh zadevah, ki te doletijo, začneš mal previdnejše izbirat koga oziroma komu se boš prepustil....
drugače se pa čisto strinjam Smaugovim postom, ter še samo dodajam, da se je brez izkušenj pr 15 verjetn lažje spontano in noro zaljubit kot po 25.....v bistvu preveč razmišljamo...skratka kot je Smaug rekel:D

mrjerry
12.01.2007, 11:46
Meni se zdi vseeno zanimivo, kako te je ta stvar zmotila. :kisses:

Nodika
12.01.2007, 12:01
pod "bleknit" kakšno neprimerno si jaz predstavljam vse kaj drugega prej kot un nagovor, ki sem ga predstavila v temi........:D.....
ja in je res...po puberteti in vseh teh zadevah, ki te doletijo, začneš mal previdnejše izbirat koga oziroma komu se boš prepustil....
drugače se pa čisto strinjam Smaugovim postom, ter še samo dodajam, da se je brez izkušenj pr 15 verjetn lažje spontano in noro zaljubit kot po 25.....v bistvu preveč razmišljamo...skratka kot je Smaug rekel:D

Kalkuliramo drugače povedano..:blush:
Ne me zdej sestrelit...
sam nej kdo povej, če to ni res?! :dontknow:

spartan
12.01.2007, 12:02
Jerry......mal čudno bi blo, če bi na takšno direktno in neo-šarmantno moško vprašanje podlegla:clown::D

spartan
12.01.2007, 12:05
Ne me zdej sestrelit...
jaz mislim, da ženske bolj kalkulirate....

...mene tud ne sestrelit:clown:

Sicer mi pa zmeraj pade na pamet vprašanje (ko ženske začnejo komentirati svojo previdnost in navajat "slabe" izkušnje; "Kako si lahko sploh pripravljen na ljubaf?"

Po moji domači kmečki logiki tudi ne morem bit pripravljen, če avion name pade z neba......al pa me avto povozi....al pa če zadanem na lotu 1 mio. Eur.:clown: (čeprav ne špilam Loto).........a je res al ni:shy:

Če sedaj apliciram svojo indukcijo na ljubaf področje.....a lahko sploh doživiš veliko ljubaf, če si "preveč previden" in se bojih "narediti še enkrat taiste napake"?

Čeprav jih seveda znova in znova delamo:clown:
Smaug...kaj pravi tvoj priročnik:shy:

summer
12.01.2007, 12:08
Meni se zdi vseeno zanimivo, kako te je ta stvar zmotila. :kisses:

prisežem:blush: da nisem pričakovala, ker je na prvi pogled deloval, kot "normaln" prijazen moški....pa nasploh sem navajena, da se ljudje spoznavamo drugače:D

Smaug
12.01.2007, 12:12
:D, narekovaji v tvojem postu morajo biti pa precej debeli :D

summer
12.01.2007, 12:17
Ne me zdej sestrelit...

hm.....odvisno kaj misliš s tem...

kalkuliram....jaz pač mislim, da ko se dva spoznata mora bit ujemanje vsaj 70 odstotno....ja ziher, na prvem mestu je kemija, kot pravi Teo..na drugem mestu je karakter človeka....ostalo so pa prilagajanja....:)

Smaug
12.01.2007, 12:17
Eh...Spartan (&Co.), "velike ljubavi" ne obstajajo. Njih lahko dozivis samo v otrostvu, kot neko zeljeno situacijo, ki je umetno ustvarjena v nedolznem umu. Kasneje se lahko se tako trudis podoziveti kaj takega, pa se vsakic konca bolj klavrno kot presnji poizkus. Zeleti si biti zaljubljen je ze vnaprej obsojeno na propad. Prav tako kot nacrtno iskanje partnerja svojega zivljenja; zelje ti zaslepijo pogled na realnost (zal ne v smislu zaljubljenosti ampak fatalisticne vdanosti v ideal), rezultat tega pa so trume zensk, ki jokajo o svojih nesrecnih "ljubeznih". Da ne bo pomote, moski nis(m)o izjema.
Kar se tice napak, ki jih delamo v zivljenju; delali jih bomo konstantno. Namesto da se obremenjujemo z njimi, jih raje poskusajmo obrniti v svoj prid.

spartan
12.01.2007, 12:18
prisežem:blush: da nisem pričakovala, ker je na prvi pogled deloval, kot "normaln" prijazen moški....pa nasploh sem navajena, da se ljudje spoznavamo drugače:D

hja...no....če mi že pokaže svoje "goodies", se ne bi branil :clown:

summer
12.01.2007, 12:18
:D, narekovaji v tvojem postu morajo biti pa precej debeli :D

jah..odvisno kaj je dandanes za koga sploh """""normalno"""":D
ker sodeč po odzivih na mojo temo, so nekateri mislili, da s tem ni nič narobe, nekateri pa , da je z njim kr hudo nekaj narobe:dontknow: torej 100 ljudi 100 čudi ili...100 žena 200 sisa:D

summer
12.01.2007, 12:19
hja...no....če mi že pokaže svoje "goodies", se ne bi branil :clown:

kaj pa so "goodies"............in česa se ne bi branil..sej sem mu kazala hrbet...

Smaug
12.01.2007, 12:21
Normalno je obce sprejemljivo, ergo povprecje. Vprasanje je zdaj, ce imas tendence uvrscati se v to povprecje...

Smaug
12.01.2007, 12:22
kaj pa so "goodies"............in česa se ne bi branil..sej sem mu kazala hrbet...

A mas ***ish grbo? :P

Nodika
12.01.2007, 12:25
hm.....odvisno kaj misliš s tem...

kalkuliram....jaz pač mislim, da ko se dva spoznata mora bit ujemanje vsaj 70 odstotno....ja ziher, na prvem mestu je kemija, kot pravi Teo..na drugem mestu je karakter človeka....ostalo so pa prilagajanja....:)

No, jaz se nisem spušala tok globok. :blush:

Nodika
12.01.2007, 12:27
Eh...Spartan (&Co.), "velike ljubavi" ne obstajajo. Njih lahko dozivis samo v otrostvu, kot neko zeljeno situacijo, ki je umetno ustvarjena v nedolznem umu. Kasneje se lahko se tako trudis podoziveti kaj takega, pa se vsakic konca bolj klavrno kot presnji poizkus. Zeleti si biti zaljubljen je ze vnaprej obsojeno na propad. Prav tako kot nacrtno iskanje partnerja svojega zivljenja; zelje ti zaslepijo pogled na realnost (zal ne v smislu zaljubljenosti ampak fatalisticne vdanosti v ideal), rezultat tega pa so trume zensk, ki jokajo o svojih nesrecnih "ljubeznih". Da ne bo pomote, moski nis(m)o izjema.
Kar se tice napak, ki jih delamo v zivljenju; delali jih bomo konstantno. Namesto da se obremenjujemo z njimi, jih raje poskusajmo obrniti v svoj prid.

OBSTAJAJO. :approve:

spartan
12.01.2007, 12:28

Sem pred par leti gledal ene poskuse Life na TV; konkretna ženska (babnica je bila res a-la-carte:clown:) je bila non-stop razočarana s strani moških in se je "ob joku odločila", da si takšnega moškega kao ne bo želela več. Nato so ji ponudili na izbiro več moških (katere je po začetnem zmenku in "kemiji" izbrala za potencialne partnerje). Različnih karakterjev seveda.

Režiser je še vsem naredil analizo navad vseh moških in ugotavljal, kateri so slabši (neprilagojeni) kateri bi naj bil boljši.

Eksperiment se je končal tako, da je končala ravno s takšnim, kot so bili vsi prejšnji njeni moški....se pravi slabšim primerkom. In je bila ponovno razočarana (poskus so snemali linearno v presledkih) po parih mesecih.

summer
12.01.2007, 12:34
Normalno je obce sprejemljivo, ergo povprecje. Vprasanje je zdaj, ce imas tendence uvrscati se v to povprecje...

hm....v njegovem primeru bi se vprašala...ali se obnašat primerno nekemu bontonu, neki naši etiki, ali butnit ven najbolj neumesno, ki jo lahk najdem.............
:dontknow:

summer
12.01.2007, 12:35
A mas ***ish grbo? :P

zgleda:D

TuNina
12.01.2007, 12:37

ja.. to si mislimo pri vsaki naslednji :D

summer
12.01.2007, 12:37
No, jaz se nisem spušala tok globok. :blush:

KA PA je pol zate kalkuliranje:D

Nodika
12.01.2007, 12:41
KA PA je pol zate kalkuliranje:D

Pa to da gnarja ne zmanjka, kaj pa druzga?! :cool:
Kemija 20 %
Karakter 30% (k ne sme bit skopuh ne)
Finančni položaj.. 50%

spartan
12.01.2007, 12:44

godies so.........ženske dobrote:blush:
...tisto kar tako radi božamo ne vaših teleščkih.......:P

Nodika
12.01.2007, 12:44

Ja, glej, eni res cel življenje iščejo, aveš. :nonono:

summer
12.01.2007, 12:45
godies so.........ženske dobrote:blush:
...tisto kar tako radi božamo ne vaših teleščkih.......:P

da nisi ti bil v MB zadnjič:sleepy: :rolling:

spartan
12.01.2007, 12:46
Kemija 20 %
Finančni položaj.. 50%

+ osladnost 20 % = 120 % :angel:

summer
12.01.2007, 12:48
Kemija 20 %
Finančni položaj.. 50%

aja............jaz mislim, da moraš kar se tiče denarja znati najprej sam zase poskrbet....in ogluljna fraza..ampak resnična..denar ni vse....ka ti pomaga če si dobiš tipa zaradi denarja, če je drugače gnusoba....čez par let ko boš mela dva froca z njim in bo on bankrotiral boš pa kaj..............
boljš, če je možno, da se najdeta dva ambiciozna, ki si ustvarjata lepo življenje skupaj......:approve:

Smaug

V 90s H'wood romanticnih komedijah ze...

Zaljubljenost je tako ali tako proiciranje nasih lastnih idealov na osebkih nasprotnega spola (ali istega, da ne bom selektiven). "Velike ljubezni", v smislu kot ga omenja spartan, v neiluziornem svetu ne morejo obstajati.
Ce ti pod veliko ljubezen smatras svojo zvezo z dolocenim osebkom, s katerim zivis dalj casa, ga imas jako rada, ga ljubis in se oh in spljoh odlicno razumeta, govoriva o drugem faktorju.
Hocem reci, da je zame ze splosno razmisljanje o "veliki ljubezni" iluzija in se sama po sebi lahko veliko hitreje zrusi, kot razmisljanje o sorodni dusi s katero se bos kregajoce in vendar ljubece prebjal skozi zivljenje. Gradovi v oblakih razpadejo hitreje kot ilaste hise na zemlji ;)

TuNina

iščejo se mi zdi zelo neprimerna beseda. čeprav marsikdo res točno to počne.

summer
12.01.2007, 12:49

jap:D :approve:

ps...happy vsetarnajbuljše za rojstni dan:kisses: :)

TuNina
oh. hvala :shy:

Smaug
Kemija 20 %
Finančni položaj.. 50%

Bwahahahah :D :D, zanimiva razclenitev VELIKE LJUBEZNI :D

Lencka
12.01.2007, 12:51
Ce si ne bi, bi bilo po mojem brezveze sploh se it ljubezen... potem bi preprosto lahko sli se samo na izmenjavo telesnih tekocin.
In ce nismo vsaj malo iluzorni (kaj pa je iskanje sorodne duse tako drugacnega od vere v ljubezen?), potem pa najbolje, da ta butasta custva kar izkoreninimo... :dontknow:

Smaug
12.01.2007, 12:52
iščejo se mi zdi zelo neprimerna beseda. čeprav marsikdo res točno to počne.

Naumo personalni ratal, aprow!:mad:

summer
12.01.2007, 12:52

ne Nodika pravi temu kalkuliranje,,,,ne ljubezen:D

TuNina
12.01.2007, 12:53
Naumo personalni ratal, aprow!:mad:

kaj jokaš, kar imava midva, je usoda :kisses:

Smaug
Isto sranje, drugo pakovanje. Pac z drugo besedo opravicuje sama sebe.

Smaug
kaj jokaš, kar imava midva, je usoda :kisses:

Jazst bi temu rekel kar nezakonski otrok...

TuNina
12.01.2007, 12:54
Jazst bi temu rekel kar nezakonski otrok...

potejto, potato..

Nodika
12.01.2007, 12:56
aja............jaz mislim, da moraš kar se tiče denarja znati najprej sam zase poskrbet....in ogluljna fraza..ampak resnična..denar ni vse....ka ti pomaga če si dobiš tipa zaradi denarja, če je drugače gnusoba....čez par let ko boš mela dva froca z njim in bo on bankrotiral boš pa kaj..............
boljš, če je možno, da se najdeta dva ambiciozna, ki si ustvarjata lepo življenje skupaj......:approve:

Hja itak, da bi blo super ql....sam k življenje ni glih feritejl. :dontknow: :D

spartan
12.01.2007, 12:57
da nisi ti bil v MB zadnjič:sleepy: :rolling:

ti si očitno naletela na metroseksualca....to so baje tisti, ki ne puščajo ženski izbire, ampak se kr odločijo namesto nje.

Kaj pa vem.....baje sem tradicionalen, ker ne sexam na lovski opazovalnici:clown:

Smaug
12.01.2007, 12:57
potejto, potato..

Dej sadapn da te nam nedu slepnt!

Nodika
12.01.2007, 12:58

Čaki mal frajer, jst sem rekla, da velike ljubezni obstajajo.. ne pa kaj nas ponavadi doleti.:nonono:

spartan

he....a v bistvu imajo vse, kar si želijo dobesedno pred nosom. Ampak vonj po neznanem je premočan.....

Smaug
ti si očitno naletela na metroseksualca....to so baje tisti, ki ne puščajo ženski izbire, ampak se kr odločijo namesto nje.

:D

...in beseda metroseksualec je dobila se en, nov, popolnoma drugacen pomen :)

summer
12.01.2007, 13:00

hm.....zakaj pa to....?
pri men in večini mojih znancev je tako...ajde obstajajo izjeme (zdaj govorim v mojem krogu)...so znanci tud, ki še npr. niso doštudirali, ali pa se jim je vmes kaj pripetilo, drugače pa večina dela, skrbi sama zase...ne vem v čem bi bila takšna panika........
pač več in boljše delaš, več zaslužiš...:dontknow:

summer
12.01.2007, 13:02

Kaj pa vem.....baje sem tradicionalen, ker ne sexam na lovski opazovalnici:clown:

jaz sem vedno mislila, da so metroseksualci tisti moški, ki skrbijo zase in so "in touch" z svojimi ženskimi stranmi..ter bolje razumejo ženske...??????

men se je pa to zdelo lih tak kot da bi me najraj z lato po glavi usekal in peljal nazaj jamo:D

Smaug
12.01.2007, 13:03
Čaki mal frajer, jst sem rekla, da velike ljubezni obstajajo.. ne pa kaj nas ponavadi doleti.:nonono:

Lej bejbi, vse je v tvoji glavi. Ljudem se dogajajo popolnoma identicne stvari, le tretiramo jih drugace. In razmisljati o tem na nacin, da je to Sizifova kugla, je skoda...

summer
12.01.2007, 13:04
@Smaug-I like the way your mind works:approve:

Smaug
12.01.2007, 13:05
men se je pa to zdelo lih tak kot da bi me najraj z lato po glavi usekal in peljal nazaj jamo:D

Samo zivalski seks pa na vsake toliko casa pase :blush:

Smaug
12.01.2007, 13:06
@Smaug-I like the way your mind works:approve:

Jazst pa mislim, da bi mi bila tvoja grba vsec :approve:

summer
12.01.2007, 13:10
Samo zivalski seks pa na vsake toliko casa pase :blush:

brezskrbi.....:approve: :blush:
sam ne z nekim nepoznanim , prepotentnim osebkom, ki ga verjetno vlači nočemvedetkjevse........:D

spartan
12.01.2007, 13:11

No...glede feritelja....poznam kr nekaj parov (enih 20 da ne bo pomote, sicer generacija naših staršev), pa niso imeli nič (revni kot cerkvene miši) ko so se selili v bajte in stanovanja, razen kreditov in dobesedno "na beton". Kakšno pohištvo......kakšni avtomobili....kakšno ven iti čez vikend.....to sploh ni obstajalo. Ampak zanimivo....bili pa so srečni.

Smaug
12.01.2007, 13:12
brezskrbi.....:approve: :blush:
sam ne z nekim nepoznanim , prepotentnim osebkom, ki ga verjetno vlači nočemvedetkjevse........:D

A pol nimam sans? :D

Nodika
12.01.2007, 13:15
hm.....zakaj pa to....?
pri men in večini mojih znancev je tako...ajde obstajajo izjeme (zdaj govorim v mojem krogu)...so znanci tud, ki še npr. niso doštudirali, ali pa se jim je vmes kaj pripetilo, drugače pa večina dela, skrbi sama zase...ne vem v čem bi bila takšna panika........
pač več in boljše delaš, več zaslužiš...:dontknow:

Ne, glej Sumerca, jst te čist štekam in se s tabo v veliki večini tudi strinjam.
Ja, treba je zase poskrbet in si omogočit do neke mere samostojnost. To je point vsega, ne viset nekomu za vratom, zato ker ne nisi sposoben živet samostojno. Ampak res ljubiti iz srca ne pa preko denarnice in tut to pomeni met možnost izbire. O kok dolgovezim.:blush: :shy:
Jaz se včasih mal hecam in znam bit mal sarkastična.
Ampak dejstvo je, da ženske zbiramo partnerje tudi malo na podlagi tega kako je moški videt in koliko ima pod palcem. Čist iz naravnega stališča, da želimo svojim potomcem omogočit čim boljše življenske pogoje.

Smaug
12.01.2007, 13:16
No...glede feritelja....poznam kr nekaj parov (enih 20 da ne bo pomote, sicer generacija naših staršev), pa niso imeli nič (revni kot cerkvene miši) ko so se selili v bajte in stanovanja, razen kreditov in dobesedno "na beton". Kakšno pohištvo......kakšni avtomobili....kakšno ven iti čez vikend.....to sploh ni obstajalo. Ampak zanimivo....bili pa so srečni.

Sicer obstaja miljon raznih "druga vremena", "njima je bilo lakse", "drugi kriteriji" ipd., ki imajo vsi neko solidno osnovo. Ampak prilagojeno danasnjim razmeram je to v biti to.
Je pa zanimiva tematika; biti srecen danes ali biti srecen nekoc. Ideali in zelje so se popolnoma spremenili.

summer
12.01.2007, 13:17
Jazst pa mislim, da bi mi bila tvoja grba vsec :approve:

let's hope so:D

Smaug
12.01.2007, 13:18
Ampak dejstvo je, da ženske zbiramo partnerje tudi malo na podlagi tega kako je moški videt in koliko ima pod palcem. Čist iz naravnega stališča, da želimo svojim potomcem omogočit čim boljše življenske pogoje.

Bullshit and you know it. Potomci tukaj ne igrajo nobene vloge, ampak lastna rit. Kar je samoumevno in naravno, ampak ravno zato so izjave v tem stilu se toliko bolj idiotske.

summer
12.01.2007, 13:19
A pol nimam sans? :D

:O :O ti ga vlačiš nočemvedetkjevse:( :D

spartan
12.01.2007, 13:22
jaz sem vedno mislila, da so metroseksualci tisti moški, ki skrbijo zase in so "in touch" z svojimi ženskimi stranmi..ter bolje razumejo ženske...??????

a to jaz....z lato in v jamo:shy:
tak neciviliziran glih nisem :angel:

ne ne....tisti, ki je v "in touch" s svojo žensko stranjo in se zna tu pa tam stuširat je "moderen moški"; zna kaj ženski pomagat, čeprav se poskusi v kuhinji končajo z gasilsko veselico :angel:

Metro je druga oblika; pedertašna included:veryevil:

Smaug
12.01.2007, 13:25
:O :O ti ga vlačiš nočemvedetkjevse:( :D

Trudim se, da se ohranja ustno izrocilo...

summer
12.01.2007, 13:25
Ne, glej Sumerca, jst te čist štekam in se s tabo v veliki večini tudi strinjam.
Ja, treba je zase poskrbet in si omogočit do neke mere samostojnost. To je point vsega, ne viset nekomu za vratom, zato ker ne nisi sposoben živet samostojno. Ampak res ljubiti iz srca ne pa preko denarnice in tut to pomeni met možnost izbire. O kok dolgovezim.:blush: :shy:

jz tud tebe štekam...
ampak zavedaj se sledečih zadev......nismo vsi ljudje isti....
nekateri, pa čeprav ŽENSKE:D....mogoče nočemo otrok....vsaj zaenkrat ne...ne delam si utvar, mogoče jih ne bom mogla imet...svojega življenja ne gradim na potencialnih potomcih, ker menim, da smo ljudje po naravi egoisti...in jz pač delam zaenkrat zase...in si želim ob sebi, ki razmišlja podobno kot jaz...

summer
12.01.2007, 13:26
Trudim se, da se ohranja ustno izrocilo...

lucky you.........:D basni pa te zadeve:D

Smaug
12.01.2007, 13:31
Skrbim za prihodnje rodove...pa se v uzitek mi je, kaj ces lepsega :approve:

summer
12.01.2007, 13:35
jah...praktično sanjsko:D

Smaug
12.01.2007, 13:42
Lahko se zmeniva, pa kdaj delava skupaj, ce te te stvari veselijo :approve:

summer
12.01.2007, 13:45
ka pa vem....jz sem bolj za dolge romane...tele basni mi niso tako pri srcu:D

spartan
12.01.2007, 13:47
Sicer obstaja miljon raznih "druga vremena", "njima je bilo lakse", "drugi kriteriji" ipd., ki imajo vsi neko solidno osnovo. Ampak prilagojeno danasnjim razmeram je to v biti to.
Je pa zanimiva tematika; biti srecen danes ali biti srecen nekoc. Ideali in zelje so se popolnoma spremenili.

ravno si mislim najeti kredit, pa bom eno "snel z drevesa" :clown::D

Smaug
12.01.2007, 13:49
No, saj za spoznavanje bi tako ali tako zacela s prevajanjem Slave Vojvodine Kranjske v tuje jezike. Francoske, najraje.

Smaug
12.01.2007, 13:50

Zenske so edina investicija, ki je ze v startu obsojena na neuspeh :D :approve:

spartan
12.01.2007, 13:53

Pri dolgih zgodbah se zna zgodit, da se ti možgani skrčijo zaradi preveč drkanja.

Meilleures Salutations:angel:

summer
12.01.2007, 13:55
No, saj za spoznavanje bi tako ali tako zacela s prevajanjem Slave Vojvodine Kranjske v tuje jezike. Francoske, najraje.

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

kakšna škoda....ne razumem kaj dost francosko:dontknow: :(

summer
12.01.2007, 13:56

res škoda, da nimaš kaj druga za ponudit ja

Smaug
12.01.2007, 13:59
Te bo stlic Smaug naucil. Vse je v pravilnem uporabljanju jezika. Sicer se ti bodo moji prijemi na zacetku zdeli novi in drugacni, ampak ko se bos sprostila, prides do spoznanja, da je vse skupaj prav zabavno in uzivasko.

/things to do in life: odpri jezikovno solo :)/

Smaug
12.01.2007, 14:00

Kaj pa zadnjih 544 stevilk mađarskega playboy-a?

summer
12.01.2007, 14:02
Te bo stlic Smaug naucil. Vse je v pravilnem uporabljanju jezika. Sicer se ti bodo moji prijemi na zacetku zdeli novi in drugacni, ampak ko se bos sprostila, prides do spoznanja, da je vse skupaj prav zabavno in uzivasko.

/things to do in life: odpri jezikovno solo :)/

ka pa vem....:D
ka če me narobe naučiš...:nonono:

summer
12.01.2007, 14:02
Kaj pa zadnjih 544 stevilk mađarskega playboy-a?

še en jezik, ki ga ne razumem:D

spartan
12.01.2007, 14:13

škoda, da ne veš

Smaug
12.01.2007, 14:43
ka pa vem....:D
ka če me narobe naučiš...:nonono:

Saj ni treba, da te drugi razumejo :shy:

mrjerry
12.01.2007, 15:08

Ni res. So se avtomobili in republikanci.

Smaug
12.01.2007, 15:10
Avtomobili spadajo pod zenske - pac, trend vecine populacije je tak.

Republikanci so pa cisto kul, ce znas izkoristiti njihove nebuloze. Zame so financno najuspesnejsa oblast :D:cool:

mrjerry
12.01.2007, 15:13
Pajade. Avtomobili so za razliko od zensk vulgarni in ubogljivi :approve:
Midva bi bla idealen par, ves. Redundanca je osnova vsake srecne druzine :blush:

Smaug
12.01.2007, 15:19
Mah kje, prakticno se ne razlikujejo v nicemer; dokler so novi, jih vsi hocejo in zavidajo, so zanesljivi, radi ekperimentirajo, ko so pa stari, te pa vsi zajeebavajo zaradi njih, sam jemljejo denar, pa nic vec ne dajejo (samo na slabse gre), so nezanesljivi, pozabljivi in vse kar imas od njih je sranje. Kar se p aavtomobilov tice...:D

Vem :blush:
Itak bi vsa nesoglasja zgladila v postelji :approve:

spartan
14.01.2007, 10:20
V 90s H'wood romanticnih komedijah ze...

Zaljubljenost je tako ali tako proiciranje nasih lastnih idealov na osebkih nasprotnega spola (ali istega, da ne bom selektiven). "Velike ljubezni", v smislu kot ga omenja spartan, v neiluziornem svetu ne morejo obstajati.
Ce ti pod veliko ljubezen smatras svojo zvezo z dolocenim osebkom, s katerim zivis dalj casa, ga imas jako rada, ga ljubis in se oh in spljoh odlicno razumeta, govoriva o drugem faktorju.
Hocem reci, da je zame ze splosno razmisljanje o "veliki ljubezni" iluzija in se sama po sebi lahko veliko hitreje zrusi, kot razmisljanje o sorodni dusi s katero se bos kregajoce in vendar ljubece prebjal skozi zivljenje. Gradovi v oblakih razpadejo hitreje kot ilaste hise na zemlji ;)

Saj ne rečem; moški imamo svoje potrebe in ženske imajo svoje želje. Narava sama poskrbi da smo kompatibilni in se ujemamo. Če smo si sorodni sploh ni vprašanje; eno brez drugega koncepta na dolgi rok ne more obstajati.

Ampak pojem sorodne duše je že skoraj nekaj transcendenčnega, onkraj realnih okvirjev......če sem prav štekal tvoj zadnji stavek že meji na hrepenenje.

Saj veš....v smislu; ničesar ti ne fali, imaš skupne načrte, si že nekaj let v vezi in imaš partnerja rad. Pa vendar.....včasih......

spartan
14.01.2007, 10:23
....deliti svoje sanje z enim (ki obstaja al pa ne), posteljo pa z drugim ker je pač takšno življenje.

Ni to podobno izgovoru zaradi lastne nesposobnosti :shy:

Smaug
14.01.2007, 16:28
Saj ne rečem; moški imamo svoje potrebe in ženske imajo svoje želje. Narava sama poskrbi da smo kompatibilni in se ujemamo. Če smo si sorodni sploh ni vprašanje; eno brez drugega koncepta na dolgi rok ne more obstajati.

Ampak pojem sorodne duše je že skoraj nekaj transcendenčnega, onkraj realnih okvirjev......če sem prav štekal tvoj zadnji stavek že meji na hrepenenje.

Saj veš....v smislu; ničesar ti ne fali, imaš skupne načrte, si že nekaj let v vezi in imaš partnerja rad. Pa vendar.....včasih......

Nisem se dobro izrazil. Jaz definitivno ne iscem zenske, ki bi se v vsem strinjala z menoj. Jeebes zvezo, kjer se vsaj enkrat na mesec ne mores posteno spiickati zaradi kaksne bedarije.
Tvoj prvi stavek, je prej stvar kotenja, kot pa pojma "ziveti s partnerjem". Kompatibilno v nobenem smislu ne pomeni enako in z svojo sorodnostjo dush sem namigoval na podoben stil dojemanja sveta okrog sebe in razmisljanja o stvareh; ce (prevec) poenostavim, gre za inteligenco, tako custveno kot miselno.

Smaug
14.01.2007, 16:35
....deliti svoje sanje z enim (ki obstaja al pa ne), posteljo pa z drugim ker je pač takšno življenje.

Ni to podobno izgovoru zaradi lastne nesposobnosti :shy:

Sanje ne delim(o) z nobenim iz preprostega razloga, ker ta absurd scasoma pripelje v "popolno zvezo", ki je ze vnaprej obsojena na propad. Zveza mora biti (zame) neka vzajemna skupnost prejemanja in dajanja, za katero sta se odlocila dva cloveka in ki v njen uzivata. Edini skupni del nacrtov je ta, da sta se odlocila preziveti ostanek zivljenja skupaj in ustvariti druzino.

Imam pa dobre izkusnje prav tako z osebki, ki bi ubijali za zgornjo varianto...

Luka2k
14.01.2007, 17:08
presica se mi spet cyboh-kurvaš...

Lencka
14.01.2007, 20:48
Mislim, da je ena od pomembnih stvari, ki se spremenijo pri pogledu na zveze, ravno ta, ki jo je omenil Smaug: da se "tisti/tista" ne rabi vedno strinjati z vsem, da so med dvema lahko razlike (oz., da sploh spoznas, da so nujne, ne le mozne)... da ne isces nekoga, s katerim se lahko "pokrijes", ker je identicen, temvec nekoga, s komer se dopolnjujes. Se mi zdi, da v prvih poskusih gre predvsem za to, da se isce nekoga "popolnega" - torej tocno takega, kot si naslikas. No, kakor pri kom... ampak scasoma naj bi spoznali ravno to, da ni takih.
In da se lahko tudi prepiras, izrazas nasprotna stalisca ipd., pa to ne pomeni, da je z zvezo kaj narobe. Ceprav nekateri tega zal nikoli ne sprevidijo :(... sama pa mislim, da par, ki se vsake toliko ne "uzge" (ne sooci mnenj, seveda ne mislim, da morajo lonci letet :)), sploh pa, ce se kot tak hvali, gotovo ni dober - tu mi takoj nekaj smrdi. Nekateri tega tudi pri 30ih ne dojamejo in to je lahko zelo naporno, saj pricaujejo, da se bo vse potuhnilo. Pa seveda ne.
Vendar se mi zdi, da to cedalje bolj ni vec stvar starosti - razlike med 15-letniki in 30-letniki. Sedaj cedalje bolj tezko (mislim ljudje na splosno) sprejemamo, da nihce do popolnosti ne ustreza nasim idejam, da moramo sprejemati kompromise, se prilagajati, kaksno tudi pozreti... seveda si mora vsak postaviti mejo, ampak tolerance se mi zdijo pa cedalje manjse. Nikakve. :dontknow:

Smaug
14.01.2007, 21:11
presica se mi spet cyboh-kurvaš...

:blush:
Ampak sej mi oprostis, ane? :shy:

Za vse ostale: *** ponudbe sprejemam na mail.

Lencka
14.01.2007, 21:19
Za vse ostale: *** ponudbe sprejemam na mail.

:rolling: Sploh ponudbe ne predstavis, pa se je ze za bat, da ti bo postni racun pocil, a? :rolling:

Smaug
14.01.2007, 21:23
People love me, what can I say :)

Lencka
14.01.2007, 21:28
As long as the love is mutual... :-) pa se oboji zavedate :-)
Ampak 'mam se enega: tudi to je ljubezen - ljudstvo ljubi, kar sovrazi :-)

Smaug
14.01.2007, 21:31
Eto, do tega trenutka sem dobil ze 11 spamov. Se Kazanova ne bi bil bolj uspesen...

Pravzaprav bolj jin ne maram, rajsi me imajo :)
V mazohisticnem drustvu zivimo, kaj drugega reci.

Lencka
14.01.2007, 21:33
:2thumbs: :rolling::rolling::rolling:

summer
15.01.2007, 06:36
Saj ni treba, da te drugi razumejo :shy:

aha...........na to pa sploh pomislila nisem,......maš prav:approve: :D

direktor
15.01.2007, 13:06
...kar mi je padlo na pamet pri temi o moških pristopih :clown:
No....res je, če ti je ženska všeč, blekneš kakšno po nepotrebnem in mimo :angel:

Ampak sploh lahko pričakuješ....nevemkakšne iskrice in da se bo nebo odprlo, ko si že bolj zrelejši :clown:, bolj izkušen :clown: in tudi s čustveno prtljago :clown:

...žal tudi s tršo kožo, da ti ne pridejo stvari zlahka do živega. Sam vidim po tem, da sem se pri enih 15 kr mal sekiral ko mi nekaj ni laufalo s svojo izbranko.

Primer: moja ex-sošolka; ona je že tako daleč, da dobesedno zahteva samo in sploh popolnost....za ljubezen pa ni pripravljena "skoraj nič več" žrtvovati. V bistvu: ali bo moški takšen in takšen ali pa "naj se yebe".

Pri ljudeh (drugih) pa opažam, ko tema nanese na ljubaf, da pravijo: "tako s sabo ne bom pustil delati.....". Jer res bolje, kot pravi generacija naših staršev, res bolje = zaljubiti se in poročiti, imeti 2 froca pri 20-ih ali kasneje, ko si že "bolj" izoblikovana osebnost in nisi več pripravljen "storiti vse" za ljubaf?

Kako gledate na to:shy:
pobi in dekline :shy:

točno tako, daš ali ne daš, če ne se ***i in bom našel tako ko bo dala, pa četudi moram plačat.

Smaug
15.01.2007, 13:39
Rofl :D:D

Tzar! :D

Lencka
15.01.2007, 14:20
točno tako, daš ali ne daš, če ne se ***i in bom našel tako ko bo dala, pa četudi moram plačat.
:rolling: brez skrbi, verjetno se vsaka, samo ne s tabo :rolling: ti pa moras iskat pa placat :rolling:

veska
20.01.2007, 13:00
ljubav se spreminja ker strast spuhti..žal takoje...:dontknow:

strašljivka
20.01.2007, 14:14

jp. zato pa obstajajo nadaljevalni tečaji za strast. 102 pozicije, tantra masaža, kama sutra, ....nina hartley pa better sex ...
potem pa počas že kak andrew blake (prej seveda island feever, zazel, playgirl, constance, katsumi,...

Lencka
20.01.2007, 20:32
Jaz pa se s tem ravno ne bi strinjala... Ce mislis telesno/spolno privlacnost, pac ni nujno, da zbledi. (Pa tudi tecaji ti pri tem ne morejo pomagati, ce do tega pride - partner te pac privlaci ali pa te ne. Lahko ti dajejo kake ideje za "aktivnosti", same privlacnosti pa ne morejo zbuditi.)
So lahko trenutki, ko te malo mine, samo dolgorocno gledano pa mislim da sploh ni nujno, da kaj izpuhti. Ponavadi je tako, da pri tistih, pri katerih izpuhti tovrstna privlacnost, izpuhti se kaj drugega in se partnerja tudi drugace oddaljujeta.

vanila
20.01.2007, 20:35
Ja,moški so pač lovci,takšna je narava-ženske so pa tiste,ki morajo same odločit ali bojo ali ne??Pri živalih je enako-samo s to razliko,da oni delajo samo za razmnoževanje.Ženske so pa same krive,če spodleti ali ne...

Lencka
20.01.2007, 20:42
No, ja, tole o tem, kaksna je "narava", pa raje previdno... ker "naravno" pri coveku je pojem, o katerem se lahko precej prepiramo, se posebej pri odnosih med spoloma. Razen tega, da (pa celo tudi to menda ne vec dolgo) za potomce potrebujemo Z + M, je naravnega zelo malo, ker je vse, celo tisto, kar naj bi v izvoru in osnovi bilo biolosko, druzba kultivira po svoje in da svoj pecat, in spolne vloge so ne samo se en, temvec VZORCEN primer tega.
Debate o "naravni vlogi" zenske in moskega pa hitro vodijo v zelo nevarne vode...

vanila
21.01.2007, 14:03
Jaz pa se s tem ravno ne bi strinjala... Ce mislis telesno/spolno privlacnost, pac ni nujno, da zbledi. (Pa tudi tecaji ti pri tem ne morejo pomagati, ce do tega pride - partner te pac privlaci ali pa te ne. Lahko ti dajejo kake ideje za "aktivnosti", same privlacnosti pa ne morejo zbuditi.)
So lahko trenutki, ko te malo mine, samo dolgorocno gledano pa mislim da sploh ni nujno, da kaj izpuhti. Ponavadi je tako, da pri tistih, pri katerih izpuhti tovrstna privlacnost, izpuhti se kaj drugega in se partnerja tudi drugace oddaljujeta.
ja,v tem smislu se strinjam.noben tečaj ti ne bo koristil,če si partnerja med sabo ne znata popestrit.,v vseh ozirih

vanila
21.01.2007, 14:07
No, ja, tole o tem, kaksna je "narava", pa raje previdno... ker "naravno" pri coveku je pojem, o katerem se lahko precej prepiramo, se posebej pri odnosih med spoloma. Razen tega, da (pa celo tudi to menda ne vec dolgo) za potomce potrebujemo Z + M, je naravnega zelo malo, ker je vse, celo tisto, kar naj bi v izvoru in osnovi bilo biolosko, druzba kultivira po svoje in da svoj pecat, in spolne vloge so ne samo se en, temvec VZORCEN primer tega.
Debate o "naravni vlogi" zenske in moskega pa hitro vodijo v zelo nevarne vode...
nisem govorila o potomcih,naravnega vzora-to tak vemo ,kam vse vodo.ampak o ženskah in moških,kaj se tiče lahkotnosti.