Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Varnostni paket

Death Paladin
12.01.2007, 14:24
Zdravo,

bi lahko mogoce Siol ponudil kaj vec na izbiro v varnostnem paketu ? BitDefender je ql, vendar se mi je ze 2krat zrusil od Trojancev iz spletnih strani. Ni bilo moc odstranit, niti zagnat, niti reinstalirat BitDefenderja. Presaltal sem na ZoneAlarma (trial) in mi licenca za BD ne koristi kaj dosti. Torej, da grem nazaj na topic. Verjetno bi vecini bilo vsec, ce bi prisla na kroznik se ostala ponudba (F-Secure, NOD, Kaspersky, Zone Alarm, Norton..). Meni osebno je zelo vsec ZoneAlarm antivirus, predvsem zaradi pozarnega zidu, ki je na BitDefenderju kot neko veliko reseto (security suite pa tak ni na voljo ). :dontknow: Seveda vsega verjetno ni mozno, da bi bilo na ponuj, lahko bi bili pa vsaj 3je izmed nastetih..

LP

WhiteWolf
14.01.2007, 11:48
Se pridružujem ideji, da bi lahko bilo ponujeno še kaj drugega kot Bitdefender.

Verjamem, da je težko ugoditi vsem, ampak vendarle... Je kakšna možnost, da bi Siol ponudil katero variatno od Zone Alarma (Zone Alarm Antivirus, Zone Alarm Security Suite)?:angel:

Death Paladin
16.01.2007, 20:46
Kaspersky Internet Security bi se verjetno vecina strinjala :angel:

70M1
19.06.2007, 12:48
Kaspersky-jev firewall je bolj nadležen kot koristen. Uporabniški vmesnik slab, njegov "training wizard" še slabši.

krompircek
20.06.2007, 13:50
dejte mal reviewe pogledat pa bote vidli da so se prov odlocli na siolu