Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zamenjava gesla

Mihey
12.01.2007, 19:12
Okej, da se razumemo, govora je o geslu za naročniški dostop, ne Moj Siol.

Geslo rabim, ker mi ga sploh ni pokazalo po končani registraciji med prehodom navaden paket -> Solo.

Kako naj zdaj zamenjam geslo, če zahteva staro geslo, ki mi ga sploh noče pokazati?

Mihey
12.01.2007, 19:43
Še vedno nimam novega gesla. Tole postaja res neumno.

Da ponovim:
- ko končam registracijo, v polju kjer naj bi pokazalo geslo pokaže "null", ki seveda ni pravo geslo.
- uporabim Moj Siol, tam je bilo tudi spremenjeno geslo, vendar se ga je dalo zamenjati...
- prek Mojega Siola lahko dostopam do pošte, forumov, servisnih strani itd., vendar ne morem zamenjati gesla, ker zahteva staro geslo, kar je po moje trapasto.
- še vedno imam povezavo, ker je bila ustvarjena pred spremembo gesla, ko jo enkrat prekinem, je ne bom mogel več vzpostaviti, ker novega gesla sploh ne spoznam in nimam NOBENE možnosti prikaza gesla.
- lahko bi poklical 080 1000 in naročil, naj ponastavijo geslo, ampak začetnega gesla ne poznam...

Domnevam, da mi bodo poslali obvestilo po pošti. Vendar ne ostajam pri domnevah.

Zaradi preproste napake v registraciji mi geslo ni bilo prikazano. Zdaj pa lepo prosim sodelujte.

Hvala.

pinky
12.01.2007, 19:44
pokliči na 080 1000 in ti bodo oni uredili

Veron
12.01.2007, 20:01
Mihey pokliči na 0801000 - 3 s domače telefonske, pa ti damo novo geslo.

Lp

Mihey
12.01.2007, 20:07
Urejeno.

Gluhemu mi je malo težko telefonirati, pa sem sestri zatežil in se je odtrgala od neke komedije na TV. V par minutah je bilo urejeno in pravkar sem zamenjal novo geslo. To bi že moral zdavnaj narediti, ne pa da se uro trudim po nemogočih poteh... ;)

Hvala!

Veron
12.01.2007, 20:29
No samo, da je urejeno.