Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : požrtvovalnost

krota71
12.01.2007, 20:22
Po dolgem razmisleku, sem se odločil, da tudi jaz podam mojo izkušnjo z navezo SIOL - TELEKOM. Takoj po praznikih mi je prenehal delati internet in ker imam razvezan dostop tudi telefon. O zadevi sem obvestil siol in mi povedo, da je nekaj narobe na liniji in da bodo obvestili telekom. Naslednje juto se prikaže serviser in ugotovi, da je napaka v zemeljskem kablu in obvesti "zemeljske". Naslednji dan pride "zemeljski" in ugotovi, da je žica uredu in da bo obvestil prvega mojstra, da pride nazaj. Spet mine dan ko se prikaže prvi in spet ugotovi da je napaka v žici. Verjetno me razumete da mi je "počil živec" in da sem mu najbrž na ne preveč lep način rekel, da naj prideta skupaj, da ugotovim, kdo laže. Naslednji dan po moji ponovni intervenciji na prijavi napak sta res prišla oba in ugotovila, da je napaka v centrali. Od takrat mi paket duo dela dobro, kot mi je pred tem.
Že pred tem pa sem naročil paket trio. Siol mi ga pošlje in ko ga priključim ne dela. Po intervenciji ugotovijo, da mi na telekomu še niso odprli pipce. Naslednji dan me pokličejo iz telekoma in ugotovim da govorim z mojstrom št. 1 iz zgornjega poglavja. Mi pojasni, da ne morem imeti TRIA, ker je povezava samo 4.5M (ko so odkrivali napako sem pa na lastne oči videl 6,5M čeprov sem imel 1Mpaket) in da sem predaleč od centrale. Najbolj zanimivo od vsega pa je to, da moj tast živi v isti hiši in ni "predaleč" za TRIO (že pol leta gleda njihovo TV).
No pa še to. Ko je mojster št.1 prišel prvič je zaradi zmešnjave v omarici sicer našel žički po katerih pride moj signal žički ki gresta iz omarice pa je popravljal najbrž sosedove. (sem bil vsakič zraven, pa sem "zemeljskemu" pokazal, kateri žički sta za naprej, pa je ugotovil da gredo res naprej samo ne k meni).
In tako dolgo, kot bodo v službah na telekomu takšni junaki kot je moj mojster št. 1 bo pač tko kot je.