Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Iščem dobrega zobozdravnika

Pascal
07.11.2005, 13:34
Hoy!

Morda kdo od vas ve za dobrega zobozdravnika iz okolice Gorenjske?
Po možnosti takega, s koncesijo.

LP in hvala za odziv.

U2

kokrsiol
07.11.2005, 15:49
quote:Originalna objava Pascal

Hoy!

LP in hvala za odziv.

U2

Ravno 3.11.05 sem imel uro. Sem poslušal ko sta se sestra in nek novi naročnik kregala. Nove naročnike bodo vpisovali v ZD Kranj (saj pr mojmu zobozdravniku) šele SEPTEMBRA 2006. Tko, da po moje najboljš narediš, da se kar sam podaš na pot in povprašaš, ali pa potelefoniraš.

http://freeweb.siol.net/jure500/KladivceKdorGaIma.jpg Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!

lump muc
07.11.2005, 23:40
kaj zdaj mora vsak imet svojga zobozdravnika al lahk greš k vsakmu
kot ti paše:shy:

maček muri...

ponga
08.11.2005, 06:33
quote:Originalna objava lump muc

maček muri...

S kje si pa ti padel, muc? :nonono:
No, če govorimo o samoplačniških zobarjih, potem vprašanje ni tako neumno. Če govorimo o takih s koncesijo pa... :nonono:... najbrž že dolg nisi bil pri zobraju?! :cool:

-------------------------------
Lepa beseda nikomur ne preseda.

veska
08.11.2005, 07:41
Ja tud mene zanima koka do zobarja pridet..in ni mi jasno ce recem da samoplacnisko sm se isti teden na vrst, ce recem da na koncesijo pa drug let decembra. pa da znoris. sm najdla enga, mi je naredu brez racuna za 5 jurjov po zobu za belo plombo in to je to. Druge ni.

--------------------------------------------------
So dnevi ko je treba z glavo skozi zid!!

Veska

castor
08.11.2005, 17:01
Na naslov iz teme, sem hotel odgovoriti z avtobusom. :clown:

Na gorenjskem jih je kar nekaj.

Daysleeper
09.11.2005, 12:04
Jaz v Karnju vem za eno, s katero imam zelo pozitivno izkušnjo. Dr. Franko (na polokliniki, spodaj v kleti). Nimam pa pojma, kdaj (in če) naroča.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

lump muc
11.11.2005, 13:54
quote:Originalna objava ponga

quote:Originalna objava lump muc

maček muri...

S kje si pa ti padel, muc? :nonono:
No, če govorimo o samoplačniških zobarjih, potem vprašanje ni tako neumno. Če govorimo o takih s koncesijo pa... :nonono:... najbrž že dolg nisi bil pri zobraju?! :cool:

-------------------------------
Lepa beseda nikomur ne preseda.

saj sem mislu samoplačniške zobarje.
izvedel pa sem da ni potrebno plačat vseh storitev,ki jih opravi zobozdravnik, ker jih krije zavarovanje .zato sprašujem

maček muri...

matt
11.11.2005, 14:11
quote:Originalna objava Pascal

Hoy!

LP in hvala za odziv.

U2
:shock:Kaj to? Primorska, Koroska, notranjska? :clown:

lump muc
12.11.2005, 12:10
morda prekmurje:)

maček muri...

MIJACASA
29.03.2006, 13:46
Mi lahko kdo priporoča kakšnega dobrega zobozdravnika iz Maribora? Hvala

stLARA
29.03.2006, 15:04
dr. Vladimir Danev;) Tam pri Partizanski ulici, zraven Lesnine (prodajalna)

snickers
17.05.2006, 13:40
Zdravo!
Zanima me ali je možno, zamenjati zobozdravnika in sicer ker preživim veliko časa v ljubljani ne bi več obiskoval svojega zobarja (v npr celju) ampak enega v ljubljani?
kaj moram naredit?

in katerega priporočate??

grazias:D

aja a kdo ve koliko stane zamenjava tiste črne plombe v belo??ker brezplačna ni?..baje jih je več vrst??

hvala

hmelj200
17.05.2006, 13:54
matija grof v centru na metelkovi

snickers
18.05.2006, 18:35
ah dejte no ljudje???:evil:
sm mislu d se bo pa ja nekdo potrudu in mi kaj svetoval?!

thanx hmelj, aja drgač pa ksn poseben razlog za tega zdravnika?(pa ne rect d je sosed;))

aja a pa ima "koncesijo" k mislem d j mora met, d ne bi potem jaz plačeval?!sm tko d bi svojega zobarja zamenjal...

hvalaa ....

kekez
18.05.2006, 23:12
Mene je menjava plomb prišla približno 5-7 jurjev za vsako.

freya
19.05.2006, 06:41
Na tem linku (http://www.zzzs.si/) poišči seznam izvajalcev zdravstvenih storitev - zobozdravnikov s koncesijo v ljubljanski območni enoti.

Mejava zalivke pri zobozdravniku s koncesijo stane nekje do 5000 sit, niso pa najbolj navdušeni nad menjavo, če ni potrebno.

Cifra
19.05.2006, 09:25
Zobarja s koncesijo dans že težko dobiš. Vsi so že prenasičeni s pacienti in če nimaš vez, vso srečo. Jest sem imela to srečo, da me je kolegica, ki dela kot sestra, uturila k svoji zobozdravnici. Bela plomba je pri njej 3k, sicer pa so cene brez koncesije tam malo pod 10k (se mi zdi).

mertseger
19.05.2006, 09:36
ka si študent
pejt na aškerčevo kak zobarce delajo ne vem vem pa da nekatere ful hudo zgledajo.Vsaj neki;) ;)

spaceruner
19.05.2006, 09:40
ka si študent
pejt na aškerčevo kak zobarce delajo ne vem vem pa da nekatere ful hudo zgledajo.Vsaj neki;) ;)
..ma ja, ko j:censored: be plombe, sam da so asistentke sexy:rolling:

Nincha II.
19.05.2006, 19:46
aja a kdo ve koliko stane zamenjava tiste črne plombe v belo??ker brezplačna ni?..baje jih je več vrst??

hvala

Kok je zamenjava prov tocn ne bi vedla, lahko ti pa povem, da ti, ce imas cist navadno zdravstveno zavarovanje, pripada zastonj bela plomba, ce jo rabis za zobe od 1-3, od 4 oz.5 naprej pa do 8 so pa placljive. (koncesija)
(obvezno vprasaj zdravnika)

Jaz sem za 1 belo plombo na zobu 6. dala ok.3500, 1,5 leta nazaj. (moja edina plomba :blush: )
Men so jo v bistvu moral zamenjat, ker mi je ona prejsnja navadna, padla ven. Sem pa s to belo zlo zadovoljna, ker je res ne vidis in ne pokvari videza (sploh priporocljivo za sprednje zobe!).

snickers
20.05.2006, 12:50
no hvala, ja na aškerčevo pa ne bi šel samo zaradi lepih sester, saj jih je po celi ljubljani dost!:) pa da potem brez zob hodim okoli;)
ja aha a potem samo pokličem in se naročim, ali kaj s sabo prinesem, moram prej obvestit svojega zobozdravnika?, nisem nikomur govoril da bi rad zamenjal!kaj komplicirajo??(kdor je to že opravljal ,bi mu bil hvaležen za nasvet!)
A razen Dr. matija G. mi nikogar ne morete priporočiti, lahko tudi na ZS, da ne bo reklame:D
ker na ZZZS.si jih je malo morje in ne vem katerega naj izberem, oz. kdo me bo vzel?
še enkrat hvala,
lep pozdrav:)

freya
20.05.2006, 18:56
Ko sem jaz menjala, sem se samo naročila pri novem zobozdravniku, podpisala izjava, da bo to odslej moj osebni zobozdravnik, prejšnje kartoteke ni zahteval, zato je ta ostala pri prejšnjem.
Mogoče ti še kdo zaupa kakega zobozdravnika, potem samo pokličeš in zveš vse.
:)

Princes11a
26.05.2006, 00:05
Ja če boš na ZZZS iskal...velik sreče. Tud jaz imam probleme s temi zobarji. Kot prvo imam zeloooo velik strah pred njimi, tako da bolj malokrat grem...samo kadar je nujno. Prej sem imela kot študentka na Aškerčevi (posledica...en zob ki so mi ga tam popravljal se mi je odlomil-polovica zoba- ko sem ugriznila v mehko žemljo, pri drugemu mi je pa po enem mesecu plomba padla ven) tko da kar se aškerčeve tiče ne bi šla tja.
Ko me je bolel zob sem šla pod nujno k zobarju v zdravstveni dom. Tam sem tudi vprašala koliko časa se pi njih čaka...2 leti. No in edino kar mi je tam sestra svetovala je, da naj najdem enega s koncesijo. Na internetu majo pa lažne podatke o čakalnih dobah. Večinoma se tud pri njih čaka najmanj pol leta ali pa sploh ne jemljejo več novih pacientov. Po veliko neuspelih klicih sem končno dobila eno zobarco, ki me je naročila čez en mesec (dr. Milavec). Nimam pojma kako dela...upam da dobr, ampak bolje to kot ostat brez zob.
Tko da ti priporočam...če ne misliš plačevat zobarja, raje ostani pri onem ko si, ker tukaj v lj boš težko kaj našel, razen če maš veze.

Velik sreče

Njuška Trap
30.05.2006, 18:29
Dentart, zasebna zob. ambulanta + koncesija za študente.
01/ 433-93-59

Vem za dve punci, ki sta zelo zadovoljni tam.

snickers
02.06.2006, 16:27
hvala!!!!;)

snickers
09.06.2006, 13:05
Zdravo!
aja kje pa je ta Dentart?ne poznam tolk dobro ljubljane, tko d me zanima samo približno kateri del ljubljane je to oz. kaj je v bližini?
morm si zobe postimat d bojo taki:D
bi pa sm se vprasal, je kdo bil pri Dr. Kansky Gabrsek Marini?Me zanima kako ona dela?cist tko, lahko mi tud zasebno sporočilo posle kdo, če se mu ne da pisati na forum?
Me res zanima...
Hvala...:)

Trillian
09.06.2006, 13:34
priporočam dr. Tomaža Čibeja na aškerčevi. :approve:

snickers
09.06.2006, 14:27
A pa ma koncesijo???

Trillian
09.06.2006, 16:37
a to pa ne vem...btw a si student/ka?

snickers
09.06.2006, 16:47
ja sm ja!
aja sj se mi zdi d ma koncesijo dr. Tomaž Čibej:)
kaj pa tista Dr. Marina Kansky??Jo kdo pozna, oz. njeno delo?

dj tisti k lahko mi posljite slike zob tako d vidim in se lazje odločim kterega zobarja izbrati?...:rolling:

no kaj je glede dr. Kansky Marine??

snickers
10.06.2006, 01:04
ok mal ste zasli! rabm zobarja, ne mehanika!;)brez zamere!!!
ok res no kaj kao noben ne hodi k Dr. Kansky..?

proteza
26.11.2006, 18:00
Imam obrušene zobe v zgornji in spodnji čeljusti, zaščitene z začasnimi provizoriji.
Zaradi izgubljenega pravilnega ugriza, iščem dobrega in korektnega strokovnjaka
(protetika) za takojšno pomoč, da zopet najde ugriz, ki mi ustreza!

Vsaka informacija je dobrodošla, saj je stanje nevzdržno!!

HOLLAND
27.11.2006, 17:30
S kjerga konca pa si? Bi šel samoplačniško ali z koncesijo?

proteza
27.11.2006, 20:39
Slovenija je zelo majhna zato ni omembe vredno iz kje sem;)

Lahko tudi samoplačniško, vendar plačam šele ko je delo uspešno opravljeno!

HOLLAND
27.11.2006, 21:21
V Novi Gorici vem za dobrega zobozdravnika samo je privat. To je Dr. Aljoša Frančeškin ali tudi Dr. Vasilij Vendramin oba se nahajata na Prvomajski ulici v Novi Gorici. Z koncesijo pa je tudi eden ful dober, to je Dr. Rajko Polanc ampak je zelo dolga čakalna doba.

freya
28.11.2006, 14:07
Slovenija je zelo majhna zato ni omembe vredno iz kje sem;)

Lahko tudi samoplačniško, vendar plačam šele ko je delo uspešno opravljeno!

V starejši temi, ki sem jo združila s tvojo, boš verjetno našel, kar potrebuješ..
V tem kontekstu je zanimiva tudi tema iz arhiva Čiščenje zob klik (http://forumi.siol.net/showthread.php?t=17972)

direktor
30.11.2006, 05:51
ve kdo za kakega dobrega zobarja v LJ? takega, ki da tudi inekcijo, če boli.

Teo
30.11.2006, 10:46
o šefe

na aškrčevi je študentski... sej maš še status ane?

direktor
30.11.2006, 10:51
ma ne. moram drugega izbrati, saj zato pa pišem.

direktor
30.11.2006, 10:52
čekiram nekaj na netu, pa so čakalne vrste. a je kje, da sprejme takoj pa da ima koncesijo? a ni noben z LJ tukaj?

Aldebaran
30.11.2006, 12:08
Tukajle (http://iskalnik.siol.net/default.aspx?s_type=1&s_src=1&q=zobozdravniki+v+ljubljani) bi se našlo kaj uporabnega zate... drugače pa še klik (http://tis.telekom.si/Default.aspx). Upam, da boš našel pravega zase...
... preko čakalne vrste prideš pa samo tako, da šač greš samoplačniško... bolj 10 jurjev za plombo, kot pa tri mesece trpljenja...
Je pa še tretja možnost in sicer: dežurna ordinacija.

freya
30.11.2006, 13:15
mal mi je tole čudno....ki da injekcijo, če boli. To pomeni za plombiranje zoba ali puljenje? Boli obakrat, ampak je precej razlike v bolečini.
če imaš bolečine, so te dolžni sprejeti takoj (dejte me popravit, če ni res - na Metelkovi).

pa mal še tole temo prečekiraj klik (http://forumi.siol.net/showthread.php?t=21772&page=3)

ponga
30.11.2006, 16:19
pa kaj mate vsi piškave al kaj? a ne hodite k zobarju?

hodmo k zobarju, ampak za to ne rabmo injekcij... :shy:

ponga
30.11.2006, 16:24
če imaš bolečine, so te dolžni sprejeti takoj (dejte me popravit, če ni res - na Metelkovi).

kolikor jaz vem, je metelkova dežurna takrat, ko so ostali zdr.domovi zaprti - tudi ponoči, samo takrat je treba storitve doplačat.
sicer te morajo ob bolečinah vzeti v vsakem zdr.domu - seveda brez plačila. Ampak naredijo le nujno stvar, recimo odprejo zob, da ne boli več, potem moraš naprej do svojega zobarja.

mene je ob bolečini brezplačno vzel tudi privatni zobar s koncesijo - moje zobrace tisti teden ni bilo. je rekel, da sploh ni problem, da bolečine mora vzeti, ne glede na to, kdo je sicer moj izbrani zobar. ampak po moje vsi žal ne razmišljajo tako. ta je bil res prijazen - na koncu mi je napisal celo recept za lekadol, kar se mi še ni zgodilo!

ponga
30.11.2006, 16:25
Pa še uradno s strani Zdr.doma v Lj:

- ob delavnikih med 7. in 19. uro nudijo zobozdravstveno prvo pomoč občanom njihovi izbrani zobozdravniki (ambulante za zobozdravstveno varstvo enot Zdravstvenega doma Ljubljana ali zasebniki s koncesijo).

- nočna nujna zobozdravstvena pomoč - protibolečinska ambulanta Zdravstvenega doma Ljubljana deluje od 10.01.2004 dalje v kletni etaži ZD Ljubljana - Center, Metelkova 9, od 21. do 4. ure ter ambulanta ob nedeljah in praznikih med 8. in 16. uro, tel. (centrala) 47 23 700 ali direktni tel. 47 23 718. Ambulanta od nedeljah in praznikih nudi pomoč v skladu s pravili obveznega zdravstvenega zavarovanja, obisk nočne dežurne službe pa je z doplačilom (nadstandardna storitev).

Katrin
30.11.2006, 21:24
Če plačaš ti da vsak inekcijo.

direktor
01.12.2006, 12:04
Tukajle (http://iskalnik.siol.net/default.aspx?s_type=1&s_src=1&q=zobozdravniki+v+ljubljani) bi se našlo kaj uporabnega zate... drugače pa še klik (http://tis.telekom.si/Default.aspx). Upam, da boš našel pravega zase...
... preko čakalne vrste prideš pa samo tako, da šač greš samoplačniško... bolj 10 jurjev za plombo, kot pa tri mesece trpljenja...
Je pa še tretja možnost in sicer: dežurna ordinacija.
o ti boga nisem vedel, da je siol tako uporaben.

direktor
01.12.2006, 12:05
mal mi je tole čudno....ki da injekcijo, če boli. To pomeni za plombiranje zoba ali poljenje? Boli obakrat, ampak je precej razlike v bolečini.

pa mal še tole temo prečekiraj klik (http://forumi.siol.net/showthread.php?t=21772&page=3)
o freya. ma jest sm bl občutljiu člouk sej veš... boli vedno. jaz že za plombiranje rabim inekcijo. ma ponoči sem se ugriznil in zdej mi je neka zateklina ratala.

HOLLAND
01.12.2006, 21:55
ma ponoči sem se ugriznil in zdej mi je neka zateklina ratala.
Ma kaj si se v zob ugriznu?:)

albundy
01.12.2006, 22:02
Zeloo v redu je sledeči zobozdravnik, vendar je zelo zaseden. Poskusi morda te vzame.

LJUBLJANA
POŠTA: 1000 LJUBLJANA
ZOBNA ORDINACIJA DR. GAŠPAROVIČ
DUNAJSKA CESTA 63
TELEFON: (01) 3092433

ježek
02.12.2006, 00:20
Ma kaj si se v zob ugriznu?:)

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

hehe ježi pa se pa tak bojimo k zobarji hodit... ku nas tak matrajo tam...ku mamo tak velik zob... če pa da inekcijo pa za tri dni vse bodice dol padejo(se povesijo) in pol hodš naokol ko ena polizana štorkla... tk da če bo lih sila s kakim zobom si ga bom prvezu v brlogu na korenino pa se bom ***nu v prezračevani jašek tk da si ga odpulm... bolečine pa itak nebom čutu ko me bo pol vse bolelo k bom v jašk padu... pa upam a si čin manj bodic polomm...

freya
02.12.2006, 16:13
o freya. ma jest sm bl občutljiu člouk sej veš... boli vedno. jaz že za plombiranje rabim inekcijo. ma ponoči sem se ugriznil in zdej mi je neka zateklina ratala.

uff, te je tlačila mora?
za to si lahko pomagaš sam, če se ne zazdravi v dveh, treh tednih, pojdi k zobozdravniku.....do takrat pa si najdi primernega.
usta si splakuj z žajbljevim čajem, verjetno v lekarni dobiš še kaj boljšega za hitrejše zdravljenje ran NA SLUZNICI ( ne sme pa biti na bazi alkohola,a kr pomeni, da tudi mazanje rane z alkoholnimi izvlečkli ni primerno).

in drugače?

raufnk
14.01.2007, 23:24
Trenutno sem pri študentskem zobozdravniku na Aškerčevi, vendar je kakor vem tam zdravstveni dom namenjen samo za študente, torej bi rad čim prej prešel k novemu zobozdravniku.
Zanima pa me kako menjava poteka? Predvidevam, da se pri trenutnem zobozdravniku odjavim in prijavim pri novem? Se mogoče motim? Čakalna doba, ...? Prosim za čimveč infromacij :blush:

Poleg tega me zanima še, če kdo pozna kakega dobrega zobozdravnika, pri katerem bi se lahko prijavil? :angel:

freya
15.01.2007, 10:20
Trenutno sem pri študentskem zobozdravniku na Aškerčevi, vendar je kakor vem tam zdravstveni dom namenjen samo za študente, torej bi rad čim prej prešel k novemu zobozdravniku.
Zanima pa me kako menjava poteka? Predvidevam, da se pri trenutnem zobozdravniku odjavim in prijavim pri novem? Se mogoče motim? Čakalna doba, ...? Prosim za čimveč infromacij :blush:

Poleg tega me zanima še, če kdo pozna kakega dobrega zobozdravnika, pri katerem bi se lahko prijavil? :angel:

pobrskaj po temi nekaj postov nazaj

Leeloo
18.01.2007, 11:00
Raufnk, imaš PM :)

LP,

n...
02.02.2007, 21:26
nisem brala vseh postov in ne vem ce ti je ze kdo svetoval Dr. Debeljak-ova iz Kranja je super. Izjemno natancna.

lp

St.Jimmy
04.02.2007, 18:14
a ve kdo za kakšnega zobarja ki dela v nedeljo večer??? hvala

Patsy
29.06.2007, 20:05
Zanima me če kdo pozna kakšnega (dobrega) zobarja v LJ ali okolici ali pa primorski konec, ki dela z materialom cirkonijev oksid - to je nemetalni material za krone, mostičke itd.

BTW: tole delajo pri nas zaenkrat samo privatniki, prosim ne mi priporočat ZD.

Hvala. :)

zekomir
01.08.2007, 17:02
Tudi jaz iscem dobrega zobozdravnika v ljubljani ali okolici.
ps.: Dvomim da so cakalne vrste res take kot napisane, pomoje so daljse. Bom malo poklicaril :dontknow:

La-di-da
01.10.2007, 12:52
A kdo pozna delo zasebne zobozdravstvene ambulante dr.Cocič in dr.Barič v Mlinšah v občini Trbovlje?

Zanima me kako opravljajo svoje delo, je njihovo delo opravljeno natančno in kvalitetno? Koliko so poceni? Kakšne so čakalne dobe? Jih priporočate ali raje ne?

freya
01.10.2007, 13:40
Mlinše so bile včasih v občini Zagorje ob Savi ;)

La-di-da
01.10.2007, 19:15
Mami je rekla, da je v Trbovljah. Jst je pa nism šla preverjat.

freya
01.10.2007, 19:24
http://www.zobozdravnik-mlinse.si/zemljevid-ljubljana.htm

Izlake so to, Zagorje, povej mamici.
Njihovega dela pa ne poznam ;)

http://www.zobozdravnik-mlinse.si/zemljevid-ljubljana.htm

La-di-da
02.10.2007, 18:28
`vala Freya.

70M1
24.12.2007, 17:48
Ve kdo za kakega protetika v Ljubljani, ki, seveda proti plačilu, v tem prazničnem času hitro (v 2-3 dneh) izdela in namesti mostiček ali implatant? Ob nepravilnem (in premočnem) ugrizu se mi je spredaj levo odlomil praktično cel zob... :-/

silence
24.12.2007, 18:14
Najboljsa zobarca na svetu zame je dr. Sajovic iz Trzica. :approve: Ne zamenjam je dokler bo ziva (al pa dokler bom ziva jest). :approve:

Babi2
25.12.2007, 09:43
Najboljsa zobarca na svetu zame je dr. Sajovic iz Trzica. :approve: Ne zamenjam je dokler bo ziva (al pa dokler bom ziva jest). :approve:

To bi bilo pa zame zelo zanimivo, ker živim blizu Tržiča. Ampak, iskala sem jo po seznamu zobarjev s koncesijo, pa je ni:dontknow:. To izgleda pomeni, da nima koncesije?
A lahko malo bolj točno poveš, kje v Tržiču ima ambulanto?

silence
25.12.2007, 10:05
Jest v Trzicu vem samo kej je Deteljica.:d:d

Ma na frisno privat ordinacijo, tko da ti ne znam povedati kje u Trzico, ker se nisem bila tam.
Tule mas njeno telefonsko in bos vse zvedla:

04/594-60-22

Do 3. januarja je ni.

Babi2
25.12.2007, 17:14
Ma na frisno privat ordinacijo, tko da ti ne znam povedati kje u Trzico, ker se nisem bila tam.
Tule mas njeno telefonsko in bos vse zvedla:
04/594-60-22
Do 3. januarja je ni.

Hvala za telefonsko!
Ampak nekaj pa ne razumem - v prejšnjem postu praviš, da je najboljša zobarka, v temle pa, da še nisi bila tam?
A je imela prej ordinacijo kje drugje?
Samo še - če si že hodila k njej, gotovo veš, ali ima koncesijo ali si samoplačnik?

silence
25.12.2007, 18:31
Nisem rekla, da se nisem bila pri njej! In ja, samoplacnisko je, sej je privat ane!

majdka
27.12.2007, 10:40
mene pa zanima, ker sem nova tle, a ima kdo ze iskusnje z implanti? Kako zgleda, bolecine, kok stane :dontknow:

Babi2
27.12.2007, 15:15
In ja, samoplacnisko je, sej je privat ane!

To pa res ni samo po sebi umevno. Kar precej zobozdravnikov ima privatne ordinacije, pa imajo koncesijo. Tudi moj trenutni zobozdravnik je privatnik, pa ima vendarle koncesijo. Seveda pa sprejema tudi samoplačnike.

silence
27.12.2007, 16:38
Je zame najboljsa zobarca kar jih poznam..... , sem bila ze maljonkrat pri njej, je ne zamenjam in da je zej (predkratkim!!) odprla zasebno ordinacijo, kakopak na drugi lokaciji in tam se nisem bila.

soncnica
28.12.2007, 08:13
Ve kdo za kakega protetika v Ljubljani, ki, seveda proti plačilu, v tem prazničnem času hitro (v 2-3 dneh) izdela in namesti mostiček ali implatant? Ob nepravilnem (in premočnem) ugrizu se mi je spredaj levo odlomil praktično cel zob... :-/

moje mnenje je, da ti nihce ne bo naredu mosticka v parih dneh, ker je treba "izmerit" vse, potem se mora mosticek narest(kar tudi ni hitro, ampak traja nekaj casa), potem pa sledi se namestitev, tko da...postopek kar traja...

kcel
05.03.2008, 08:36
Mene zanima, a kdo ve, a je dr Tone Tomšič (Gasparijeva) v redu kot zobar? a dobr naredi?

apancur
19.11.2008, 18:21
Iščem dobrega zobozdravnika v Lj ali okolici, po možnosti s koncesijo. Ve kdo za katerega?:)

alexus21
11.04.2009, 07:24
Od nje/ga pričakujem:

• da si vzame 5 minut za moj govor o tem, kako zelo zelo zelo zelo se bojim
• da me ne nadere, ko bo videl/a katastrofo v mojih ustih
• da upošteva moj strah in ravna temu primerno
• da upošteva dejstvo, da imam nizek prag bolečine in ravna temu primerno
• da je v Mariboru

Nujno je, da jo/ga najdem in obiščem čimprej, in mora obstajati možnost pogostih obiskov, ker... je res kriza.

Prosim, da mi kdo priporoči kakšno ime.

Hvala!

:)