Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Borut, Lojze Ali Kdo Drug Za Predsednika DrŽave

zlato
15.01.2007, 07:43
Nimam nič proti enemu, niti proti drugemu, a žal ni ne en, ne drugi primeren za predsednika države. Res govorita eden in drugi o povezovalnosti, a žal do danes razen besed nista glede povezovalnosti storila nobenega velikega dejanja.
PREDSEDNIK MORA BITI ČLOVEK, KI BO ZNAL LJUDI DEJANSKO TUDI Z SVOJIMI DEJANJI POVEZATI, NE PA DA JE VSE VEČJI PREPAD MED DESNICO IN LEVICO. Ne obremenjujte nas s preteklostjo. Mi smo generacija, ki nas zanima sedanjost in bodočnost Slovenskega naroda. Ne skrivajte se za maskami snemite jih in igrajte z odprtimi kartami, če nam želite dobro vsem, ne samo eliti.

Kajtimar
15.01.2007, 15:44
Nimam nič proti enemu, niti proti drugemu, a žal ni ne en, ne drugi primeren za predsednika države. Res govorita eden in drugi o povezovalnosti, a žal do danes razen besed nista glede povezovalnosti storila nobenega velikega dejanja.
PREDSEDNIK MORA BITI ČLOVEK, KI BO ZNAL LJUDI DEJANSKO TUDI Z SVOJIMI DEJANJI POVEZATI, NE PA DA JE VSE VEČJI PREPAD MED DESNICO IN LEVICO. Ne obremenjujte nas s preteklostjo. Mi smo generacija, ki nas zanima sedanjost in bodočnost Slovenskega naroda. Ne skrivajte se za maskami snemite jih in igrajte z odprtimi kartami, če nam želite dobro vsem, ne samo eliti.
Pa je na slovenskem političnem nemu sploh kak "združevalno" aktiven politik? :dontknow:

Lep večer vsem skupaj... :)

sstane
15.01.2007, 15:48
Zlato, prepričaj ga, da potegne še en mandat ;)

massive
16.01.2007, 22:59
Pa je na slovenskem političnem nemu sploh kak "združevalno" aktiven politik? :dontknow:

a niso pahorja vedno polna usta sodelovanja?

zlato
17.01.2007, 09:46
a niso pahorja vedno polna usta sodelovanja?

Polna usta so ga že res, a to ni dovolj. Predsedniški kandidat pa eguist, sam je na TV PAPRIKA izjavil, da ni zaradi karjere hotel imeti otroka s Tanjo prej. Če si ni želel lastnega otroka, PA ČEPRAV JE PO SVOJIH BESEDAH IMEL VSE KAR SI JE ZAŽELEL, kako pa bo hotel kaj dobrega mojemu in vašemu otroku. Ravno tako kot župniki, ki učijo mojega in vaše otroke o družini a sami je nikoli niso imeli, ker se gredo celibat.:mad:

bajs01
17.01.2007, 10:42
Moje mnenje , da bi bil najboljši Dr. Bučar , ampak tukaj sta dve veliki oviri .Veliko prašanje je , če sam to hoče , še večji problem pa je , katera politična opcija hoče imeti oz. podpreti nekoga , ki zna misliti s svojo glavo in to jasno vsakemu z argumenti tudi povedati.

Knez
17.01.2007, 10:46
Moje mnenje , da bi bil najboljši Dr. Bučar , ampak tukaj sta dve veliki oviri .Veliko prašanje je , če sam to hoče , še večji problem pa je , katera politična opcija hoče imeti oz. podpreti nekoga , ki zna misliti s svojo glavo in to jasno vsakemu z argumenti tudi povedati.

Vsa čast Bučarju, ampak jaz mislim, da rabimo koga, ki je "malo" mlajši iin manj tečen.

bajs01
17.01.2007, 11:19
Vsa čast Bučarju, ampak jaz mislim, da rabimo koga, ki je "malo" mlajši iin manj tečen.
pa najdi enga , ki ne bo naklonjen eni ali drugi opciji in bo znal vsakemu povedati svoje , brez da bi pričakoval , da nekaj za to dobi povrnjeno.

Knez
17.01.2007, 11:22
pa najdi enga , ki ne bo naklonjen eni ali drugi opciji in bo znal vsakemu povedati svoje , brez da bi pričakoval , da nekaj za to dobi povrnjeno.

Pahor bi lahko bil tak.Se mi zdi, da ima velike ambcije biti združevalec vseh Slovencev.

bajs01
17.01.2007, 11:57
Pahor bi lahko bil tak.Se mi zdi, da ima velike ambcije biti združevalec vseh Slovencev.
ne vem ,ne vem ? meni se zdi , da bolj skrbi za svoj politični obstoj čim bližje skledi , pa naj bo to pri enih ali drugih . nekako premalo odločno zna . vsaj moj občutek je tak. mogoče se motim , se bom pustil presenetiti.

Jelengar
17.01.2007, 12:15
Pahor se mi zdi premlad. Sicer pa ne vidim nobenega pravega kandidata, kar je pravzaprav porazno.

Kyrra
17.01.2007, 12:42
Politika nba splošno je porazna ali pa zelo uspešno deluje. :nonono:

Knez
17.01.2007, 13:16
ne vem ,ne vem ? meni se zdi , da bolj skrbi za svoj politični obstoj čim bližje skledi , pa naj bo to pri enih ali drugih . nekako premalo odločno zna . vsaj moj občutek je tak. mogoče se motim , se bom pustil presenetiti.

Sej je vseeno.Na koncu pridemo do tega, da je enako nesprejemljiv za vse, se pravi, da je kar sprejemljiv.Podobno, kot nekoč Tito.

Naloga predsednika je itak, da potuje po svetu in predstavlja svojo državo, hodi na kosila s predsedniki, kralji in podobno.Dvomim, da barbika tega ne bi zmogel.Pravzaprav mu je pisano na kožo.

buba
17.01.2007, 13:28
--Spomenka Hribar ---definitivno najboljša izbira....:approve:

yannchy
17.01.2007, 15:47
pfui!

Raje Kučana še 20 let kot pa njo en teden. :veryevil:

strašljivka
17.01.2007, 16:12
po staležu in doseženem bi na to mesto gotovo spadal zdajšnji zunanji minister dr. Dimitrij Rupel.
upam pa da bo tudi g. poslanec Grims razmislil o kaki kandidaturi :2thumbs:

buba
17.01.2007, 17:13
pfui!

Raje Kučana še 20 let kot pa njo en teden. :veryevil:--saj te razumem -- "mali" ....:veryevil:

Mowgli
17.01.2007, 17:19
Čebelica mi je prišepnila... Lojze bo, Lojze... :approve:

Knez
17.01.2007, 17:21
Ma kakšen Lojze,čas je za mladega, modernega predsednika Slovenije.

Malo imam že dost filozofov in modrijanov.

Čas je za svežino v športnem avtomobilu in Armanijevi obleki.Čas je za Barbiko.:2thumbs:

Jelengar
17.01.2007, 17:43
Ma ja. Končno bi dobili žensko za predsednico. :clown:

buba
17.01.2007, 17:44
Ma ja. Končno bi dobili žensko za predsednico. :clown::2thumbs: :rolling: :veryevil:

Duh
17.01.2007, 18:57
po staležu in doseženem bi na to mesto gotovo spadal zdajšnji zunanji minister dr. Dimitrij Rupel.
upam pa da bo tudi g. poslanec Grims razmislil o kaki kandidaturi :2thumbs:

Kaj ti naj še povem ali dodam drugega kot :ass:

:D

Kajtimar
17.01.2007, 19:21
Huh! Ta bi pa dala vetra vsem skupaj. Proti njej je Nostradamus Zaplanski navaden nedolžen cicibanček. :veryevil:

buba
17.01.2007, 20:01
Huh! Ta bi pa dala vetra vsem skupaj. Proti njej je Nostradamus Zaplanski navaden nedolžen cicibanček. :veryevil:

Lep večer vsem skupaj... :)--hja samo pomisli, ce bi ona bila "prva dama", kaksen hardver, bi imela v "prvem gospodu" --- edini tandem, ki, bi lahko v vsem tem nasem novem "kulturnem boju", rekel bobu bob...:approve:

Oberst
17.01.2007, 21:41
Zmago Jelinčič :approve: :veryevil: :D

sstane
17.01.2007, 23:28
Zmago Jelinčič :approve: :veryevil: :D
Ni nor, da ne bi izkoristil šanse za promocijo stranke:dontknow:

Medved Pu
20.01.2007, 13:51
Zaenkrat je zame še vedno edini primeren Pahor, je dovolj dozorel(dodaten+je, da se bo SD brez njega usedel na rit in bojo končno odprte možnosti za moderno levico), Lojze je dokazal s svojo na vrat na nos kandidaturo, da je še vedno predvsem navaden kalkulant, takih imamo itak preveč...
Spomenka je konfliktna penzionistka z očitnimi znaki demence, tudi takih imamo preveč...
Sicer pa bomo videli, kdo vse se bo še podal v to...:angel:

butcher1
20.01.2007, 13:59
Dolenjska bo dala našega novega predsednika!Že sedaj naj prejme moje čestitke!!!

Medved Pu
20.01.2007, 14:09
Dolenjska bo dala našega novega predsednika!Že sedaj naj prejme moje čestitke!!!
In to še preden je karkoli omenil kaj bo počel kot predsednik...
Zelo komunistično gledanje, sam da je naš...