Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Voda namesto vina?

Lencka
15.01.2007, 20:24
Kako je ze zadnjic nekdo napisal - brez ljubezni mi ziveti ni, brez seksa bi pa umrl :)

Pa sem se spomnila - dobro, saj vidim, da ste ze razpravljali, pa vseeno – kaksen je vas odnos do samozadovoljevanja? Kako razmisljate o spolnosti in samozadovoljevanju? Je kje kdo, za kogar je spolnost ali pozelenje ali karkoli, kar disi po tem, le nekaj, kar naj bo del zveze, torej le nekaj, kar naj bi cutili ob prisotnosti dolocene osebe, ali pa se bolj nagibate k seksu brez custev, glavno, da se potesi nagone? Ali vam samozadovoljevanje pomeni (skoraj/povsem?) enakovredno nadomestitev za ljubljenje? Je razlike v tem, ce si v zvezi, v kateri imas redne spolne odnose, in ce nisi?

Meni se zdi, kot da bi v vodo dala grozdno jagodo in se pretvarjala, da pijem vino... :clown:

Morena
15.01.2007, 20:33
Ali vam samozadovoljevanje pomeni (skoraj/povsem?) enakovredno nadomestitev za ljubljenje?

Nikakor ne. To dvoje je pri meni čisto ločeno. Kao, da pa zdaj ne bi si je žulila, ker seksam? Odpade.

Do masturbiranja imam popolnoma normalni odnos, to je nekaj čudovitega in zdravega. :D
Ljubljenje je nekaj povsem drugega... tukaj so prisotna čustva, poleg seveda potešitve... masturbiranje je pa bolj hm, druženje s samim seboj in fantaziranje. :P

popka
15.01.2007, 20:36
se strinjam z moreno:approve:

Lencka
15.01.2007, 21:09
:D saj ne misim, da bi bilo to kaj nezdravega ali kaj podobnega :D

Jaz pac malo drugace funkcioniram - priznam, ce se mi je kaj zahotelo, mi na kraj pameti ni padlo, da bi naredila kaj drugega kot zacela "tezit" tipu. S fantaziranjem vred... Ker mi tovrstno druzenje s samo sabo ne pomeni nic :clown: - meni se ta dva uzitka sploh ne moreta primerjat (pa ne glede na tehniko in koncni ucinek - potesitev). Ok, kot potesitev, samo... ni mi blizu, kaj naj recem. Se rade volje odpovem vsemu "zuljenju", ce imam zadostno mero pristnega spajanja...

Smaug
15.01.2007, 21:26
Se strinjam z Moreno, onaniranje je druzenje s samim seboj in svojimi fantazijami. Ker ce preneses dolocene fantazije v realnost, te prenehajo biti fantazije in te posledicno ne zadovoljujejo vec, ali pa vsaj ne v tej meri.
(zanimiva in dobra implikacija tega je prikazana v Hanekejevem filmu Uciteljica piana, kjer lastna iluzija sadisticne zelje, zatrte v sebi narasca vse do trenutka, ko do nje pride; potem pa sledi razocaranje). V biti se vsaka filcija razlikuje od realnosti, vsaj ce imas malo domisljije. Zakaj bi jih uniceval in obremenjeval koga z njimi, ce imam lahko sam najvec od tega, da ostanejo eroticna fikcija?

Lencka
15.01.2007, 21:42
Zanimivo razmisljanje, tisto o fantazijah. Se sicer do neke mere strinjam - tisto o fikciji in realnosti, samo jaz nimam takih izkusenj z uresnicevanjem fantazij, zame niso izgubile cara... a to vam je potem to, fantaziranje? That's the point???
Hm, nikoli nisem tako gledala na to.
Sem pa ugotovila, da, ce razmislim na ta nacin, sem sama sebe ujela v zanko: ce torej fantaziram raje v dvoje (pa recimo, da so to kake fantazije, ki jih ne povem partnerju, ker naj ostanejo moja mala skrivnost :veryevil:), to verjetno pomeni, da nisem ravno 100% tam, z njim... :blush: torej je to, kaj, mastrubacija s tipom??? :rolling::rolling::rolling: in gre le za lenobo... (Ah, salim se malo.)

Smaug
15.01.2007, 21:51
Torej v popolnoma vseh tvojih najglobjih eroticnih fantazijah nastopa tvoj partner?

Njuška Trap
15.01.2007, 22:00
Ne vem, jaz sem mastrurbiranje vedno razumela kot ohranjanje stika z lastnim telesom, torej precej ločeno od spolnosti v dvoje.

popka
15.01.2007, 22:01
Torej v popolnoma vseh tvojih najglobjih eroticnih fantazijah nastopa tvoj partner?

ona je pomoje misnla, da je partner fizično z njo, ne pa v njeni domišljiji:dontknow:

Smaug
15.01.2007, 22:07
Ona ga vara, samo ne fizicno :D
Meni se je vedno zdelo fer posvetiti se partnerju, oziroma katerikoli osebi, s katero imas spolne odnose, 102,7% pozornosti. Ko ***as z nekom, potem ***AS z nekom. Ne razmisljas o novem IPhonu...

Morena
15.01.2007, 22:23
Samo to pa res, ej.

Lencka
16.01.2007, 07:24
Nisem rekla, da je v cisto vseh mojih fantazijah (bil) partner, ki ga trenutno itak nimam.
Samo meni pac fantazije niso povezane s samozadovoljevanjem. Saj pravim, pac povejte, zanima me vase razmisljanje, ne pa me potem takole napadat, ej! Ok, torej je samozadovoljevanje za vas ohranjanje stika s svojim telesom in svojimi fantazijami, zame pac ne, pa kdo pravi, da je kaj narobe z enim ali drugim?
Se strinjam, ce se ljubis, bodi s tistim, s katerim se.

spartan
16.01.2007, 10:05
...to pač je tako; ljudje smo si različni in imamo svoje potrebe. Naravi se ne da ubežati.

...tukaj se mi zdi smiselno pripomniti, da pač enim pobom večkrat v roki pokne....enim pač manj:clown::D

reanimate
16.01.2007, 13:50
Ali vam samozadovoljevanje pomeni (skoraj/povsem?) enakovredno nadomestitev za ljubljenje?

Nikakor ne. To dvoje je pri meni čisto ločeno. Kao, da pa zdaj ne bi si je žulila, ker seksam? Odpade.

Do masturbiranja imam popolnoma normalni odnos, to je nekaj čudovitega in zdravega. :D
Ljubljenje je nekaj povsem drugega... tukaj so prisotna čustva, poleg seveda potešitve... masturbiranje je pa bolj hm, druženje s samim seboj in fantaziranje. :P

Se pridružujem tej izjavi 100%

LP

D' Andre
16.01.2007, 14:05
Heh, Lenčki, ki se očitno ne mara pomatrati z roko, lahko zadevo pojasnimo takole: eni imajo radi vodo, drugi vino, tretji pa oboje... :D Meni osebno je masturbacija čudovit užitek, sprostitev, tako kot tudi seks. Se pa seveda še najde folk, ki jim je to nekaj gnusnega, misleč, da se jim bo roka posušila al pa da bodo oslepeli hehe. :clown:

summer
16.01.2007, 14:12

se čist strinjam z Moreno...........:approve:

maestro II.
16.01.2007, 16:25
(zanimiva in dobra implikacija tega je prikazana v Hanekejevem filmu Uciteljica piana, kjer lastna iluzija sadisticne zelje, zatrte v sebi narasca vse do trenutka, ko do nje pride; potem pa sledi razocaranje).

Ko jo je smrkavc najprej posilu, nato pa še njeno mamo razbou?

maestro II.
16.01.2007, 16:26
V glavnem js se pa ne strinjam. Drkanje je sam za one, ko ne dobijo ali pa niso kvalitetno in kvantitetno potešeni. Je tak Jerry?

popka
16.01.2007, 20:50
maestro...pojma nimaš:approve:

strašljivka
17.01.2007, 08:36
če ni ljubezni.... če je pa mal pobrskajte med "better sex series" in navodili "nine hartley" kako popestrit in zadovoljit sebe, partnerja in domišljijo ;)

ozayrus
17.01.2007, 10:37
če ni ljubezni.... če je pa mal pobrskajte med "better sex series" in navodili "nine hartley" kako popestrit in zadovoljit sebe, partnerja in domišljijo ;)

Ženska, ki pozna ti dve stvari:O , strašljivka:2thumbs:

Sem mislu, da sm sam jz med redkimi k pozna to serijo. I glad i was wrong