Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ali ženska resnično ne more zanosit, če je posiljena?

kapara
16.01.2007, 11:55
Če ženska pravi, da je zanosila pri posilstvu(imela spolni odnos proti njeni volji) laže! Ženska pri posilstvu nikoli ne zanosi! Zanosi lahko pri grobem ali celo nasilnem seksu. Vendar ji taka oblika spolne združitve ugaja, ker drugače ne bi zanosila. Njeno telo bi spermije dobesedno uničilo. To je že pradavni kemični obrambni mehanizem. Na tak način se ženska brani, ko se ne more več fizično!

Tole sem slučajno prebral na netu
http://www.splav.info/oploditev_teden_nosecnosti.html
Na vseh filmih, televiziji in časopisih smo priča izjavam, da ženke zanosijo, ko so bile posiljene. Tukaj pa je trditev ravno nasprotna.
Kaj je zdaj resnica?

mrjerry
16.01.2007, 11:59
Ne da ne more, samo verjetnost zanositve je majhna. Tudi sicer je verjetnost zanositve majhna. Nekateri pari namensko skusajo zanositi tudi po leto skupaj, da jim uspe...

Skratka, en einspritz se zdalec ni garant za zibanje.

freya
16.01.2007, 11:59
večje traparije pa še ne.....torej so vse, ki so spočele po prisiljenih odnosih spočele verjetno brezmadežno

povedala sem že, raziskovali smo že, da ta link izvira v Ameriki in je narejen absolutno za boj proti splavu po naročilu iz Slovenije
Sem že mislila, da je ta link pozabljen, pa ga vednoi znova privlečete na plan...z vsemi nagnusnimi slikami, lažmi in dezinformacijami.

mrjerry
16.01.2007, 12:01
to freya :2thumbs:

Škrlatka
16.01.2007, 12:02
to je tak mim vsekano, seveda lahko

Smaug
16.01.2007, 12:05
To je v stilu "mine ne ubijajo ljudi, ljudje se ubijajo sami"...

EDIT: A to pomeni, da lahko izpodbijam starsevstvo nezakonskega otroka, saj so se mi zenske vdale neprostovoljno (po prepricevanju, to je)? :D

kapara
16.01.2007, 12:18
večje traparije pa še ne.....torej so vse, ki so spočele po prisiljenih odnosih spočele verjetno brezmadežno

povedala sem že, raziskovali smo že, da ta link izvira v Ameriki in je narejen absolutno za boj proti splavu po naročilu iz Slovenije
Sem že mislila, da je ta link pozabljen, pa ga vednoi znova privlečete na plan...z vsemi nagnusnimi slikami, lažmi in dezinformacijami.
Čaj malo, ali ne znaš to malo bolj lepše povedat?
To stran na netu sem prvič zasledel in ker nisem dohtar pač vprašam.
Če pa je bila ta tema že kdaj odprta pa oprost, je nisem zasledil

Lencka
16.01.2007, 12:18
:nonono: bi se clovek se lahko smejal, ce take izjave in prepricanja ne bi vodila v prave katastrofe :nonono:

A naslednje vprasanje pa bo, ce zenska lahko zanosi, cetudi sta izbrala stojeci polozaj, ali pa, ce ni dozivela orgazma???

kapara
16.01.2007, 12:20
to je tak mim vsekano, seveda lahko

No, daj tudi jaz tako mislim.
Zato pa sem bil presenečen o tej razlagi, ki po mojem ni logična

Lencka
16.01.2007, 12:24
Ce bi bila samo nelogicna... meni se zdi, da je problematicna zato, ker implicira da zenske, ceprav tega ne priznajo, torej ob posilstvu uzivajo (sicer ne bi zanosile) ali pa lazejo glede posilstva (ki se torej nikoli ni zgodilo). V vsakem primeru so torej problem zenske in ne posilstvo.
Ah, tretja moznost: lazejo in so zanosile, ker se k... nekje okoli in potem obtozijo kakega nedolznega fantica, da jih je posilil...

freya
16.01.2007, 12:30
Čaj malo, ali ne znaš to malo bolj lepše povedat?
To stran na netu sem prvič zasledel in ker nisem dohtar pač vprašam.
Če pa je bila ta tema že kdaj odprta pa oprost, je nisem zasledil

Bile so teme, ki se pojavljajo na tem obsežnem linku...o splavu, o enormno povečanih rakavih obolenjih pri ženskah, ki so imele splav, o njihovih žalostnih očeh...in še in še. Vse to je podkrepljeno z grozljivimi slikami. Podatki se sklicujejo na študije, nikjer pa podatka, na konkretno katere študije itd. Trditev, da posiljena ženska ne more zanositi, je zvita iz trte, hkrati pa ponižuje žensko. To je znana stran, že večkrat je bilo govora o njej na tem forumu in tudi po medijih.
Lahko bi ti napisala še kaj več, tole je bilo po spominu, pa ne grem še enkrat brskat po tistem linku, ker trenutno nisem sposobna mirno pregledat kaj več, ne bi pa si rada pokvarila lepega dneva.

freya
16.01.2007, 12:32
Ce bi bila samo nelogicna... meni se zdi, da je problematicna zato, ker implicira da zenske, ceprav tega ne priznajo, torej ob posilstvu uzivajo (sicer ne bi zanosile) ali pa lazejo glede posilstva (ki se torej nikoli ni zgodilo). V vsakem primeru so torej problem zenske in ne posilstvo.
Ah, tretja moznost: lazejo in so zanosile, ker se k... nekje okoli in potem obtozijo kakega nedolznega fantica, da jih je posilil...

tukaj govorim o poniževanju žensk

kapara
16.01.2007, 12:34
Bile so teme, ki se pojavljajo na tem obsežnem linku...o splavu, o enormno povečanih rakavih obolenjih pri ženskah, ki so imele splav, o njihovih žalostnih očeh...in še in še. Vse to je podkrepljeno z grozljivimi slikami. Podatki se sklicujejo na študije, nikjer pa podatka, na konkretno katere študije itd. Trditev, da posiljena ženska ne more zanositi, je zvita iz trte, hkrati pa ponižuje žensko. To je znana stran, že večkrat je bilo govora o njej na tem forumu in tudi po medijih.
Lahko bi ti napisala še kaj več, tole je bilo po spominu, pa ne grem še enkrat brskat po tistem linku, ker trenutno nisem sposobna mirno pregledat kaj več, ne bi pa si rada pokvarila lepega dneva.
No to je pa prijazen odgovor.
Hvala

kapara
16.01.2007, 12:43
Po eni strani ta spletna stran sploh ni tako slaba.
Dobro bi si jo morali ogledati prav tisti, ki se spravijo seksat z spodnjo glavo namato, da njihovi možgani v glavi uživajo v spanju.

mrjerry
16.01.2007, 13:01
Stran, ki navaja neresnicne podatke, NI DOBRA!!!

direktor
16.01.2007, 13:12
Tole sem slučajno prebral na netu
http://www.splav.info/oploditev_teden_nosecnosti.html
Na vseh filmih, televiziji in časopisih smo priča izjavam, da ženke zanosijo, ko so bile posiljene. Tukaj pa je trditev ravno nasprotna.
Kaj je zdaj resnica?

bom jaz zdaj tole strokovno razložil. seveda ne more zanositi, če je frigidna in bi si raje zvrtala luknjo v koleno, kot pa... znanstveno dokazano.

kapara
16.01.2007, 13:18
Stran, ki navaja neresnicne podatke, NI DOBRA!!!

Nisem mislil o neresnicah, ki so navedene, ampak o skikah, kaj se lahko zgodi, če dva seksata brez možganov

mrjerry
16.01.2007, 13:21
Nisem mislil o neresnicah, ki so navedene, ampak o skikah, kaj se lahko zgodi, če dva seksata brez možganov

Na tole pa sploh nimam namena karkoli konkretnega odgovarjati.

Katrin
16.01.2007, 16:52
Vesela sem, da me še vedno lahko preseneti razpon človeške neumnosti...

veska
16.01.2007, 16:55
jaz v to ne verjamem!!!!!!!!!!!!

Katrin
16.01.2007, 16:58
Sej ni kaj verjeti - če bi bilo od močne volje odvisno ali bi zanosile ali ne, kontracepcija ne bi bila potrebna, samo dovolj močno bi si morale želeti...

Njuška Trap
16.01.2007, 17:07
:O :O :O

Ti to resno?

domine
16.01.2007, 17:10
am...posiljena žesnka ima možnosti za zanositev, prav toliko kolikor če bi po nararni poti...
nikoli pa ne veš kako se bo telo na to odzvalo, kokr pravjo, ne uspe vedno v prve:)
poleg tega more bit telo prpravljeno, tko da, mislem da je un gor bedarija...

morš pa gledat, kakšne spermije ma posiljevalec ane?
lahko da je neploden, nikol n veš lahko ma virus HIV...:O

če bi una teorija držala sploh nikol nebi bli bolani, ker ti telo točno vedu, kako pa kwa nardit proti bakterijam..itd.:dontknow:

Njuška Trap
16.01.2007, 17:12
Jap, dečko, najprej na zdravniški pregled, potem pa lahko o posilstvu debatiramo... :nonono:

phil350
16.01.2007, 18:53
Kaj pa v vojnah? Ko je posiljeno veliko žensk pa je potem cel kup nezaželenih otrok?
Ta razlaga ne drži

Njuška Trap
16.01.2007, 20:44
:O Ma nemoj...

kapara
16.01.2007, 21:45
:O :O :O

Ti to resno?

Poglej si moj podpis

domine
16.01.2007, 22:35
vojna je blo neki druzga, to so bli vojaki k so bli potrebni pa jim nobena ni hotla dat, ja, kruto sam nimaš kj...
tuki pa n vem, ta teorija velik šepa, tko da najbolj da se zaključ:dontknow:

Katrin
16.01.2007, 22:41
In kako se posilstvo v vojni razlikuje od 'običajnega'?

freya
17.01.2007, 05:59
Po eni strani ta spletna stran sploh ni tako slaba.
Dobro bi si jo morali ogledati prav tisti, ki se spravijo seksat z spodnjo glavo namato, da njihovi možgani v glavi uživajo v spanju.

čudovita
verjetno boš v naslednjem tvojem modrostnem preblisku predlagal, da si link vzamejo v učno gradivo za deveti razred osnovne šole za predmet ( zaenkrat še) Etika in družba....naj si mladina nazorno ogleda, kakšne packe in morilke so ženske , ki so namerno ali spontano splavile ( nč hudga, če take slike gledajo sicer šele na faksu za študij patologije, onkologije in sodne medicine)
kapara...po tvojih prejšnjih postih sem sodila, da je tvoje podstrešje bolj bogato
:D

kapara
17.01.2007, 08:16
čudovita
verjetno boš v naslednjem tvojem modrostnem preblisku predlagal, da si link vzamejo v učno gradivo za deveti razred osnovne šole za predmet ( zaenkrat še) Etika in družba....naj si mladina nazorno ogleda, kakšne packe in morilke so ženske , ki so namerno ali spontano splavile ( nč hudga, če take slike gledajo sicer šele na faksu za študij patologije, onkologije in sodne medicine)
kapara...po tvojih prejšnjih postih sem sodila, da je tvoje podstrešje bolj bogato
:D
Oprosti, vsi pač ne moremo biti tako pametni kot si ti.
Ljudje se razlikujemo po marsičem
Nič ne merkej, mogoče bom ščsoma le prišel k sebi

mrjerry
17.01.2007, 08:26
To se ne pomeni, da se ni treba potruditi :approve:

strašljivka
17.01.2007, 08:32
moški posiljevalec tako ali tako ni zmožen izliva reproduktivnega semena ker izvedeni akt ni namenjen reprodukciji. Bog take semenke čuva...

kapara
17.01.2007, 08:39
To se ne pomeni, da se ni treba potruditi :approve:
A brez skrbi, da se bom trudil:2thumbs:
Človek se na napakah uči

kapara
17.01.2007, 08:44
moški posiljevalec tako ali tako ni zmožen izliva reproduktivnega semena ker izvedeni akt ni namenjen reprodukciji. Bog take semenke čuva...
Naj se uresničijo tvoje besede še v resničnem življenju.

strašljivka
17.01.2007, 08:47
Naj se uresničijo tvoje besede še v resničnem življenju.

...če pa ženska zanosi, je to Božje delo v katerega je greh posegat...

p.s.
podpiram javno objavo slik in naslovov vseh posiljevalcev. več denarja za anonimni telefon !

kapara
17.01.2007, 09:20
...če pa ženska zanosi, je to Božje delo v katerega je greh posegat...

p.s.
podpiram javno objavo slik in naslovov vseh posiljevalcev. več denarja za anonimni telefon !
Seveda, normalno
Božja zapoved pravi "Ne ubijaj"
Ja kje ste kristjani? Hoteli ste imet nadvlado cerkve in potem se tudi držite naukov le te.

freya
17.01.2007, 09:26
Oprosti, vsi pač ne moremo biti tako pametni kot si ti.
Ljudje se razlikujemo po marsičem
Nič ne merkej, mogoče bom ščsoma le prišel k sebi

Oprostim. :)
Ker je tole ravno sklop L&S ti lahko zaupam še, da sem tudi lepa in duhovita.
;)

kapara
17.01.2007, 09:35
Oprostim. :)
Ker je tole ravno sklop L&S ti lahko zaupam še, da sem tudi lepa in duhovita.
;)

Jau, še to. Kok bi ja tebe cartlal.

http://images6.theimagehosting.com/cccccccccc.th.png

Lencka
17.01.2007, 09:48
Seveda, normalno
Božja zapoved pravi "Ne ubijaj"
Ja kje ste kristjani? Hoteli ste imet nadvlado cerkve in potem se tudi držite naukov le te.
Ah, ne, malo narobe razumete tole o nereproduktivnem spolnem aktu... Ker je tak prepovedan - spolnost je namenjena le reprodukciji - mora zenska 100% zanosit, ker sicer bi proti svoji volji zagresila greh (seks brez zibanja), posiljevalcu pa se bo one posusil, ker je zelel gresiti.

Njuška Trap
17.01.2007, 11:01
:O Kaaj?!

Zakaj so potem nekatere ženske, ki so bile posiljene, vseeno zanosile (btw, poznam dve)... Božja napaka, torej?

Ajoj, kako me te razkuri... :censored: :censored: :censored:

Njuška Trap
17.01.2007, 11:03
Ah, ne, malo narobe razumete tole o nereproduktivnem spolnem aktu... Ker je tak prepovedan - spolnost je namenjena le reprodukciji - mora zenska 100% zanosit, ker sicer bi proti svoji volji zagresila greh (seks brez zibanja), posiljevalcu pa se bo one posusil, ker je zelel gresiti.
Hvala, ker si me nasmejala.

Lencka
17.01.2007, 11:13
:) Rade volje! Samo da polepsam dan, ali vsaj trenutek... ;)

domine
17.01.2007, 18:47
pač, posiljevalcev nobeden ne razume, mogoče to delajo iz užitka, da vidijo kako ženska trpi, mogoče zato, ker so potrebni(sam tut to se da premagat) al pa so kkšni pegofili...:censored:

Take osebe bi mogl za več k pa sam za uboga 3 leta zapret, k to pa res ni nč, 3 leta, za duševno stisko punce/ženske, ki jo bo to spremljal do konca njenih dni...tko da to se more preprečt:censored:

+ naslije nad otroki:censored:

cliena
18.01.2007, 19:29
:O Kaaj?!

Zakaj so potem nekatere ženske, ki so bile posiljene, vseeno zanosile (btw, poznam dve)... Božja napaka, torej?

Ajoj, kako me te razkuri... :censored: :censored: :censored:

ENAKO MISLIM!!!

FrKcA
20.01.2007, 10:13
Malo sem šla pregledat tole stran...:mad: :( :censored: :O
Citiram:
"Dejstvo: V slovenskih zaporih je nad 50% Balkanov! To že samo po sebi govori o njih! Govori pa tudi o tistih, ki jih uvažajo in jim delijo državljanstva."
Kaj ima to veze s splavom?:nonono:

Vem da je offtopic ampak vseeno...:nonono:

Katrin
20.01.2007, 11:08
A to 'dejstvo' je iz iste strani, kot 'dejstvo', da ženska ne more zanosti, če je posiljena?

Res je offtopic.

snežko
23.01.2007, 19:42
:) takele traparije pa že dolg nisem slišov...

Kyrra
23.01.2007, 19:53
Jup, take traparije že dolgo ne....

Lencka
23.01.2007, 20:02
Dokler je tole le traparija, se gre. Ko pa to za nekatere postane "znanstven argument"... :nonono: