Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ali se bo treba z Italijo spet pogajati u ezulih?

Knez
17.01.2007, 13:52
http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,35,184896

Pazi se Italijana, sploh ko te hvali in objema.

strašljivka
17.01.2007, 14:25
a sploh še kdo verjame temu komunajzerskmu cajtngu ?! še dobr da imamo ministra Rupla, ta bo vse rešu....
on zna tud brez janše press...

yannchy
17.01.2007, 15:44
Izgleda, da rdeči Prodijevi fašisti nič kaj boljši od črnih Berlusconijevih.... le zahrbtnejši.

yamamoto
17.01.2007, 16:31
Čisto upravičeno moramo biti zaskrbljeni. :mad: Ko stari makaronarski diplomatski mački zagledajo na nasprotni strani mlečnozobe, neizkušene in že od Vatikana omehčane predstavnike banana republike, si obliznejo brke (samo D'Alema), nabrusijo nohte in grejo gotovi zmagi nasproti. :angel:
Da pa njihova rabota ne bo tako lahka, moramo poskrbeti mi - potomci prvega eksodusa s teh koncev. Tisti italijanski je bil namreč drugi! :approve:
Če sporazumi ne veljajo, ker naj bi bili sklenjeni z Jugoslavijo .... OK, pa začnimo znova.
Kot potomec prebivalcev Primorske, katerim je redna italijanska vojska požgala hišo, zahtevam 1.000.000 €. Cifra je za majhno kmečko hišo res visoka, toda k temu bomo, s pomočjo od države določenega in plačanega odvetnika, dodali še psihične muke in fizično trpljenje cele družine, obresti za 65 let in stroške za čiščenje in adaptacijo smrdljivega in zanemarjenega italijanskega stanovanja, v katerem so našli zasilno zatočišče, dokler jim italijanska vlada ne povrne vojne škode. :approve: Toliko jaz, zdaj pa še ostali......:)
Rupel in pogajalci morajo namreč poznati naše zahteve preden se grejo z makaronarji karkoli menit, da mu ne bo potem vroče. :veryevil:

Knez
17.01.2007, 16:53
http://www.mladina.si/tednik/200508/clanek/nar-intervju--jani_sever_marcel_stefancic_jr/

Mi smo do Italijanov vedno bili ritolizniški in strahopetni, nikoli jim nismo upali ničesar povedati v obraz, niti, ko so nas sami pozvali.

Mowgli
17.01.2007, 16:59
Jaz sem že zdavnaj nehal v Trst hodit, čeprav je naš... :veryevil:

buba
17.01.2007, 17:11
Čisto upravičeno moramo biti zaskrbljeni. :mad: Ko stari makaronarski diplomatski mački zagledajo na nasprotni strani mlečnozobe, neizkušene in že od Vatikana omehčane predstavnike banana republike, si obliznejo brke (samo D'Alema), nabrusijo nohte in grejo gotovi zmagi nasproti. :angel:
Da pa njihova rabota ne bo tako lahka, moramo poskrbeti mi - potomci prvega eksodusa s teh koncev. Tisti italijanski je bil namreč drugi! :approve:
Če sporazumi ne veljajo, ker naj bi bili sklenjeni z Jugoslavijo .... OK, pa začnimo znova.
Kot potomec prebivalcev Primorske, katerim je redna italijanska vojska požgala hišo, zahtevam 1.000.000 €. Cifra je za majhno kmečko hišo res visoka, toda k temu bomo, s pomočjo od države določenega in plačanega odvetnika, dodali še psihične muke in fizično trpljenje cele družine, obresti za 65 let in stroške za čiščenje in adaptacijo smrdljivega in zanemarjenega italijanskega stanovanja, v katerem so našli zasilno zatočišče, dokler jim italijanska vlada ne povrne vojne škode. :approve: Toliko jaz, zdaj pa še ostali......:)
Rupel in pogajalci morajo namreč poznati naše zahteve preden se grejo z makaronarji karkoli menit, da mu ne bo potem vroče. :veryevil:--predlagam, da se v maniri, najbolj postene in bogabojece drzave na svetu z zacetnico V, dodas, se kaksen miljoncek, kot nadomestilo, ker se ti postopki ze toliko casa vlecejo -- hja -- ce bolje pomislim, dodaj kar dva miljoncka -- konec, koncev, to res ni "mariborska palaca", je pa zato, cas toliko daljsi...:approve:

Teo
17.01.2007, 17:47
Jaz sem že zdavnaj nehal v Trst hodit, čeprav je naš... :veryevil:

veš kaj... trst nej kr majo... sej so itak sam kitajci tm