Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Bodiji

Nodika
19.01.2007, 09:02
Rabim vašo pomoč. :blush:

IŠČEM BODIIIJE. :nonono:
Ok, pogledala sem pri Schiserju, Skiniju, Palmersu. In še kje. Pa še kje.
Meni nič ne stoji lepo. Okoli pasu in v riti me je priznam velik, kr preveč velik in zato mi posledično vse leze v rit. Se pravi, da rabim več blaga v predelu riti in pasu.. Ne vem kako nej še drgač opišem.:nonono:

Pomagite.:(

lady_lucifer
19.01.2007, 09:06
ena varjanta je, da shujsas.
druga pa da se naprej isces. ka pa lisca?

summer
19.01.2007, 09:09
Nodika....tukajle, boš verjetn našla več vrst......

http://www.neckermann.si/tree.aspx?nodeid=1402

takšnih širših itd...

lady_lucifer
19.01.2007, 09:11
mene zanima, zakaj sploh rabte bodije...mislm, kaj je v tem dobrega? :dontknow::D

Nodika
19.01.2007, 09:16
ena varjanta je, da shujsas.
druga pa da se naprej isces. ka pa lisca?

DEJ UTIHNI, PROSM TE.:mad:

;)
:D

ja ja ja ja ja:nonono:

Nodika
19.01.2007, 09:16
Nodika....tukajle, boš verjetn našla več vrst......

http://www.neckermann.si/tree.aspx?nodeid=1402

takšnih širših itd...

tnx, zgleda ql:)

Nodika
19.01.2007, 09:29
mene zanima, zakaj sploh rabte bodije...mislm, kaj je v tem dobrega? :dontknow::D

Navajena sm nojst bodije. Celo zimo jih nosim. In te štiri, ki jih imam,sem pošteno znosila. Videt so... mislim, še na rdečem križu jih ne bi hotl in mislim, da tudi že na moje seksualno življenje vplivajo.:nonono:
Menjava nujna.:sleepy:

mrjerry
19.01.2007, 10:18

Bodiji so zakon :approve:

nattka
19.01.2007, 10:42
Navajena sm nojst bodije. Celo zimo jih nosim. In te štiri, ki jih imam,sem pošteno znosila. Videt so... mislim, še na rdečem križu jih ne bi hotl in mislim, da tudi že na moje seksualno življenje vplivajo.:nonono:
Menjava nujna.:sleepy:

lisca je zakon ... sama jih nosim dokler ni prevroče, sploh tiste, ki imajo ojačan trebušni predel :blush:

so res višjega cenovnega razreda, a se splača, ker je material čvrst, ne spreminja oblike in tudi ne barve ...

nekerman lepo zgleda, je pa skoraj navadna cunja ... za močnejše maščobne blazinice mora biti bodi na posebnih mestih ( rit, zadnjica) ojačan ... to pa imajo kvalitetno narejeno samo dobre blagovne znamke ...

lisca ima trgovino v mestu ( mislim da nazorjeva), pa na tržnici koseze je ena precej dobro založena ...

mrjerry
19.01.2007, 10:49
lisca je na trubarjevi, nedalec od preserca... mogoce tudi na nazorjevi (ne vem). Na trubarjevi imajo par bodijev, pa prednost liscinih trgovin pred npr. maksijem ali namo je, da ti lahko narocijo zelen artikel in ga dobis zelo hitro. Ostali pa kupujejo masovno kolekcijo in ce nimajo modela ali stevilke, ga pac nimajo.

nattka
19.01.2007, 10:54
lisca je na trubarjevi, nedalec od preserca... mogoce tudi na nazorjevi (ne vem). Na trubarjevi imajo par bodijev, pa prednost liscinih trgovin pred npr. maksijem ali namo je, da ti lahko narocijo zelen artikel in ga dobis zelo hitro. Ostali pa kupujejo masovno kolekcijo in ce nimajo modela ali stevilke, ga pac nimajo.

sej možno da sem jaz mal pobrkala strani neba ...:)

Nodika
19.01.2007, 10:54

http://www.lisca.si/images/iman/katalog_beatrice3171.jpg

O srčika, kok je luštkana.:P :P :P :P

Men bi zihr v rit lezu.:nonono: :censored: :(

Aja...Lisca je to ja.
Sej ne vem a bi mela tak bodi al bi taka bla.:clown:

Cela slikca mi je. Ljiz.:approve:

nattka
19.01.2007, 10:56
nodika, majhen nasvetek ...
bodi kupi številko večji kot imaš sicer perilo ... potem je manj možnosti, da ti leze v ritko ... pri dobrem kroju in materialu se še poznalo ne bo ...

Nodika
19.01.2007, 10:59
nodika, majhen nasvetek ...
bodi kupi številko večji kot imaš sicer perilo ... potem je manj možnosti, da ti leze v ritko ... pri dobrem kroju in materialu se še poznalo ne bo ...

Po moje si se zatipkala.:D :D :D

nattka
19.01.2007, 11:04
zakaj zatipkala???

saj bodije šivajo po kroju ane ???

Nodika
19.01.2007, 11:07
zakaj zatipkala???

saj bodije šivajo po kroju ane ???

Pri tolikšnih kg....sem mislila. :shy: :D

nattka
19.01.2007, 11:12
Pri tolikšnih kg....sem mislila. :shy: :D

;)
včasih se zdimo same sebi bolj kot okrogle kot v resnici smo ... :blush:

Nodika
19.01.2007, 11:33
;)

No, par vas je tut takih. ;) :clown:

nattka
19.01.2007, 11:39
No, par vas je tut takih. ;) :clown:

midve morava enkrat na kavo ... mam večjo rit kot samozavest, pa nisem ravno sramežljive sorte ...:rolling: :rolling:

mrjerry
19.01.2007, 11:44
A si zdej temo odprla zato, ker rabis bodi al zato, da jamras, kok si debela?

nattka
19.01.2007, 11:52
sej na temi kavbojke tud naskakujejo morenino rit ...

summer
19.01.2007, 11:58
bodiji so zakon.....za udobje in še sexy so:approve:

Nodika
19.01.2007, 11:59
A si zdej temo odprla zato, ker rabis bodi al zato, da jamras, kok si debela?

Zato, ker težko najdem bodi, ker sm debela.
Sej ne morem verjet, da sem priznala. :O

mrjerry
19.01.2007, 12:02
no kul
A gremo lahko zdej nazaj na bodije?

dvojčica
19.01.2007, 12:04
http://www.coraltex.cz/data/prod/th_0000140_1_p_th.jpg

dvojčica
19.01.2007, 12:05
http://www.coraltex.cz/data/prod/th_0000701_1_p_th.jpg

dvojčica
19.01.2007, 12:06
http://www.coraltex.cz/data/prod/th_0000139_1_p_th.jpg

malo bolj športno

dvojčica
19.01.2007, 12:07
http://www.coraltex.cz/data/prod/th_0000637_1_p_th.jpg

freya
19.01.2007, 12:10
;)

no s tem se včasih tut jaz potolažim
:rolling:

ja, lisca je zame zakon
sama si grem najprej oči napast v maxi ali namo, ker je večja izbira, če pa potrebujem številko, ki je nimajo ( kar se ponavadi zgodi), pa njihove trgovine ( ki pa tudi največkrat tiste številke nimajo več).
:2thumbs:

nattka
19.01.2007, 12:13
sem se že navadila, da moram vedno naročiti, ker ponavadi če najdem številko, pa barve ni ...
ampak me ne moti, pač vem, da večjih številk ne naročajo veliko tako, da se raje sama odločim za kroj in barvo in počakam, kot pa da kupim karkoli ...

panika je edinotakrat, ko se spomnim zadnji trenutek ...:clown:

Nodika
19.01.2007, 12:18
Dvojčica, hvala..luštno, sam..
Ne pozabimo, estetika ni čist na prvem mestu, najprej glejte da NE LEZEJO V RIT! :nonono:

Bom kr tuki ostala.:)

http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=1517793

summer
19.01.2007, 12:21
men so všeč vse vrste bodijev, posebej ti ki imajo košarico posebej povdarjeno...
imam pa zgleda pol srečo, ker so mi prav, tud ko jih naročim ali pač kupim v trgovini...

dvojčica
Ne pozabimo, estetika ni čist na prvem mestu, najprej glejte da NE LEZEJO V RIT! :nonono:

pa kk nej vem, kva ti bo v rito lezlo:dontknow: :D

summer

je vredu a ne:) pa res niso slabi modeli:approve:

dvojčica
19.01.2007, 12:23
http://www.coraltex.cz/data/prod/th_0001421_1_p_th.jpg

Tale model pa mogoče ne leze v ritko? Nodika?:)

summer
19.01.2007, 12:25
aja...Nodika....tak bodi si kupi na tangice....potem boš ziher....in brez strahu...ker so pač že takoj pr riti:D

nattka
19.01.2007, 12:25
http://www.coraltex.cz/data/prod/th_0001421_1_p_th.jpg

Tale model pa mogoče ne leze v ritko? Nodika?:)

tale je odličen ... ima ojačan trebuh in šiv po sredini, ki preprečuje raztegnjenost materiala čez klobasice ...:2thumbs:
pa še odlično stoji dekolte predel ...:2thumbs:

dvojčica, zdej si mi pa skomine naredila ...:P

dvojčica
19.01.2007, 12:28
tale je odličen ... ima ojačan trebuh in šiv po sredini, ki preprečuje raztegnjenost materiala čez klobasice ...:2thumbs:
pa še odlično stoji dekolte predel ...:2thumbs:

dvojčica, zdej si mi pa skomine naredila ...:P

Nattka, Lisca vabi:P :D

nattka
19.01.2007, 12:29
Nattka, Lisca vabi:P :D

yap ...:approve: :2thumbs:

lady_lucifer
19.01.2007, 13:26
res nimam pojma, zato morm uprasat :D:shy:
se smatra, da pod bodijem nimas gatk in ne modrca? :dontknow::D

Smaug
19.01.2007, 13:46
Emmm....Ja?

Nodika
19.01.2007, 16:35
aja...Nodika....tak bodi si kupi na tangice....potem boš ziher....in brez strahu...ker so pač že takoj pr riti:D

KGA?!? Na tangice???
Oprostite a to tut opstaja?
prvič slišim:kmet:

Tele slike si ne želite videt.:D :D :D :D :D :D :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

Njuška Trap
22.01.2007, 19:49
res nimam pojma, zato morm uprasat :D:shy:
se smatra, da pod bodijem nimas gatk in ne modrca? :dontknow::D
Sp. hlače ja, modrčka pa res ne rabiš - še posebej, če je košarica lepo narejena. :approve:

lady_lucifer
22.01.2007, 19:51
kot sm jst zastopla, tud spodnjih hlac nimas spodej :dontknow:
torej, glede na to, da se gate naceloma menja vsak dan, potem pojma nimam, kako lahko nekdo celo zimo prezivi s 4imi bodiji, ker se to nonstop pere :dontknow::D:D

Kate
22.01.2007, 20:12
torej, glede na to, da se gate naceloma menja vsak dan, potem pojma nimam, kako lahko nekdo celo zimo prezivi s 4imi bodiji, ker se to nonstop pere :dontknow::D:D

mogoče je skrivnost uspeha skriva ravno v tem "načeloma" :clown:

vedla pa ne bi, ne nosm bodija :angel:

freya
22.01.2007, 20:20

bodi je odlična zadeva, ker ti dobro krojen bodi "oblikuje" postavo ( verjetno odtod ime bodi :D )
normalno se sp. hlačke nosijo pod njim, načeloma pa pod tanga bodijem ne nosiš bokseric
;)

soncnica
22.01.2007, 20:20
sicer bodijev ne nosm, vem pa, da se spodnje hlacke nosi spodaj...sigurno:approve:

lady_lucifer
22.01.2007, 20:22
bodi je odlična zadeva, ker ti dobro krojen bodi "oblikuje" postavo ( verjetno odtod ime bodi :D )
normalno se sp. hlačke nosijo pod njim, načeloma pa pod tanga bodijem ne nosiš bokseric
;)

aha, hvala za tole razlago:approve:

samo mam se vseeno eno vprasanje...ce pravi, da ji bodi v rit leze...a je mozno, da ji tud prek spodnjih gat v rit leze??:dontknow: men se zdi to mal nenavadno...ampak kot receno, pojma nimam, ker bodijev nikol nism nosila:D

nattka
22.01.2007, 20:29
aha, hvala za tole razlago:approve:

samo mam se vseeno eno vprasanje...ce pravi, da ji bodi v rit leze...a je mozno, da ji tud prek spodnjih gat v rit leze??:dontknow: men se zdi to mal nenavadno...ampak kot receno, pojma nimam, ker bodijev nikol nism nosila:D

ponavadi se to dogaja, ker so bodiji krojeni tako, da številka odgovarja številki modrčka ... in tudi čez hlačke lahko leze v rit ja ...

rešitev je ali kupiti številko večji bodi ali pa takega v drugačnem, bolj čvrstem materialu ... če si malo bolj obložen, pač rabiš drugačen kroj in več elastana ( ali karkoli že ) ... ponavadi pa takega, ki ima dvojno ojačan del na zadnjici ...

freya
22.01.2007, 20:29
jp, pri idealnih postavch ni blema sploh, pri malo izvenstandardnih pa lahko rob bodija leze..se pač ne "usede" na krivine, za katere je narejen (čist kmečka razlaga)

freya
22.01.2007, 20:31
ponavadi se to dogaja, ker so bodiji krojeni tako, da številka odgovarja številki modrčka ... in tudi čez hlačke lahko leze v rit ja ...

rešitev je ali kupiti številko večji bodi ali pa takega v drugačnem, bolj čvrstem materialu ... če si malo bolj obložen, pač rabiš drugačen kroj in več elastana ( ali karkoli že ) ... ponavadi pa takega, ki ima dvojno ojačan del na zadnjici ...

imaš bodi npr. 75a ali 75d...nekak vsaka najde model primeren zase i( ponavadi pri eni firmi) n ko ga najdeš, se ga splača držat

nattka
22.01.2007, 20:35
imaš bodi npr. 75a ali 75d...nekak vsaka najde model primeren zase i( ponavadi pri eni firmi) n ko ga najdeš, se ga splača držat

recimo če imaš 80 c, lahko probaš z 85 c ali 85 b ... absolutno se splača ohraniti model, ki ti paše ... ponavadi je tudi en kroj v dveh variantah - gladki in čipkasti, tako da ni težav niti z izbiro ...

freya
23.01.2007, 06:13
znanka mi je zadnjič razlagala, da veliko žensk še vedno ne zna ali noče izbrati prave številke ...še posebej modrčkov. Običajno kupujejo premajhne, da dobijo pushup efekt spredaj, ob straneh pa hlebčkast efekt.
;)

Nodika
23.01.2007, 08:38

Drage moje...

JAZ POD BODIJEM NOSIM GATE IN MODRC.:nonono:

Ker ne prenesem, tam spodaj, da me žulijo štirje neti.
In ja da se zdržat s 4 bodiji celo zimo. Ker bodi je nekaj takega kot spodnja majca. Koliko spodnjih majic imate? Pač jih skos pereš in maš brez problema vsak dan svežo na sebi.
Sam spodnjih majic jaz ne prenesem. Bodiji al pa brez. :approve:

Nodika
23.01.2007, 08:40
Jaz ne nosim bodijev s košaricami, ker mi ponavadi niso prav. :mad:

Imam d košarico, zato imam čist navadne bombažne bodije in spodaj modrček.

Pa gatke seve. :approve:

Nodika
23.01.2007, 08:41
znanka mi je zadnjič razlagala, da veliko žensk še vedno ne zna ali noče izbrati prave številke ...še posebej modrčkov. Običajno kupujejo premajhne, da dobijo pushup efekt spredaj, ob straneh pa hlebčkast efekt.;)

Oh no. :O

summer
23.01.2007, 08:41
jz pa odvisno.....:D....če je bodi iz bombaža nosim modrc in gačice:D....če je pa to sexy bodi pa nič...čist simpl:D

Nodika
23.01.2007, 08:48
jz pa odvisno.....:D....če je bodi iz bombaža nosim modrc in gačice:D....če je pa to sexy bodi pa nič...čist simpl:D

Ja, seksi bodi ima košarice in čipke. :P

dvojčica
23.01.2007, 08:51
Ženske pa znamo iz vsake stvari celo znanost narest:D

Me prav zanima, kako si moški svoje perilo kupujejo? A mojo bit gate mal manjše, da bolj povdari izboklino, al rajš mal večje, da korenjak ni preveč otesnjen? To je zdaj vprašanje.:rolling:

Nodika
23.01.2007, 08:54

Me prav zanima, kako si moški svoje perilo kupujejo? A mojo bit gate mal manjše, da bolj povdari izboklino, al rajš mal večje, da korenjak ni preveč otesnjen? To je zdaj vprašanje.:rolling:

Nč ne sme tiščat. :D
Pol pa eni imajo večje težave, drugi pa mal manjše. :D

dvojčica
23.01.2007, 08:54
Nč ne sme tiščat. :D
Pol pa eni imajo večje težave, drugi pa mal manjše. :D

Aha, pozabla, da moškim itak ni treba trpet za lepoto...:rolling: :rolling:

nattka
23.01.2007, 08:55
moški bi lahko začeli s predpasniki okol hodit kakor indijanci ...:P :approve:

eni mal večje predpasničke, drugi pa slinčke ...

dvojčica
23.01.2007, 08:57
Ma zarad mene tud predpasnikane rabjo met:D :P

nattka
23.01.2007, 09:00
meni je pa všeč, če bogastvo mal sramežljivo skrivajo pod premikajočimi tkaninami in človek komaj čaka kako sapico, ki bi zapihljala v pravo smer ...:blush:

nattka
23.01.2007, 09:01
sicer je pa Borat imel en opasan ubijajoč bodi ala kopalke ... :rolling: :rolling:

summer
23.01.2007, 09:03
Je Rekla SlinČek ::D :D

mrjerry
23.01.2007, 09:32

Vazn da nima tasiroke bele elastike kjer pise Calvin Klein :approve:

Jelengar
23.01.2007, 09:36
Me prav zanima, kako si moški svoje perilo kupujejo? A mojo bit gate mal manjše, da bolj povdari izboklino, al rajš mal večje, da korenjak ni preveč otesnjen? To je zdaj vprašanje.:rolling: Rajš mal večje, da ima korenjak več življenskega prostora. ;) Sicer pa, ko nosim škotski kilt, spodaj ne nosim bodija niti ničesar drugega. :rolling:

freya
23.01.2007, 09:49
ampak zanima te pa vse o bodijih, ane jelengar?
:rolling: :rolling:
moji bodiji niso zamnejava za spodnjo majico, ki je skoraj nikoli ne nosim, ampak so bolj zaradi "estetskih" razlogov

dvojčica
23.01.2007, 09:50

Aja, mora bit črna, ane;) :veryevil:

dvojčica
23.01.2007, 09:50
Rajš mal večje, da ima korenjak več življenskega prostora. ;) Sicer pa, ko nosim škotski kilt, spodaj ne nosim bodija niti ničesar drugega. :rolling:

Ja, sej jest polet pod kiklco tud ponavad nimam nč, je fajn feeling, ane:D

Jelengar
23.01.2007, 09:57
Ja, sej jest polet pod kiklco tud ponavad nimam nč, je fajn feeling, ane:D :2thumbs: Feeling je da best: Zlasti, ko malo sapica zapihlja. :D

lady_lucifer
30.01.2007, 21:15
in nodika, si ze kej shujsala?

Teo
30.01.2007, 22:01

kwa pa če ma tist pas pa piše emporio armani?

men so čist kul no.

aja, kjra tema ej. če se ne bi jerri umešal, bi začel počasi dež padat:D:D:D

bodiji so kul, debele riti pa ne. Ale punce laufat! (tle je zdej un smajli z bičem)

Teo
30.01.2007, 22:03
btw, dajte mi mal ta nebi alpa ne bi razložit... ker kar napišem, se mi ne zdi prav. (zdej se vse moje učitlce slovnice obračajo v spanju:D)

Smaug
30.01.2007, 22:48
Nebo se pise skupaj odje bi pa narazen :approve:

freya
31.01.2007, 06:03

na črne gate pa res ne paše bela elastika pa naj piše gor mr.jerry

freya
31.01.2007, 06:06
kwa pa če ma tist pas pa piše emporio armani?

men so čist kul no.

aja, kjra tema ej. če se ne bi jerri umešal, bi začel počasi dež padat:D:D:D

bodiji so kul, debele riti pa ne. Ale punce laufat! (tle je zdej un smajli z bičem)
sej je kul, ko se vmeša jerry...vsaj dobimo nevtralno povratno informacijo...lahk pa ti tut mal poveš kaj je VAM všeč
ale teoo....GREVA laufat!! ( najprej greva pa še smučat, ja?)

Teo
31.01.2007, 06:47
u z belo črno zadevo se pa strinjam... nč mešanja barv ne sme bit.

smaug, odje bi :)

freya
31.01.2007, 06:51
A za laufanje maš pa umazana ušesa?

sadie_007
31.01.2007, 07:09
jst pozimi zmeri nosim bodije ... take športne, na široke naramnice al pa s kratkimi rokavi ... preproste - bele, črne ... v glavnem Skiny al pa Palmers ... fajn so, k so fiksni :approve: ... majčke mi vsakič, ko se kej sklonim, zlezejo gor :nonono:

Teo
31.01.2007, 13:15
A za laufanje maš pa umazana ušesa?

uf uf.. sori:)

ale greva najprej smučkat nekam.:)

silence
31.01.2007, 13:56
jst pozimi zmeri nosim bodije ... take športne, na široke naramnice al pa s kratkimi rokavi ... preproste - bele, črne ... v glavnem Skiny al pa Palmers ... fajn so, k so fiksni :approve: ... majčke mi vsakič, ko se kej sklonim, zlezejo gor :nonono:
Tocno to!:approve: oz same here:shy:

freya
31.01.2007, 14:14
uf uf.. sori:)

ale greva najprej smučkat nekam.:)

točno...to nedeljo sem čekirala Cerkno in bilo je odlično ;)....naslednje bo??

da pa ne skreneva s teme....bodi za smučanje ni praktičen, ker že tako se slačiš pol ure za lulanje, z bodijem se pa opravilo še podaljša

Lencka
31.01.2007, 18:08
Mogoče bi pa morala probat take daljše od 15 cm :clown:

mrjerry
01.02.2007, 10:47
Triumph na Trubarjevi ima enega hudega v izlozbi :P
Crn, mal cipke... Hu :P :P :P

Smaug
02.02.2007, 12:34
Slisi se tak, kot jih jazst nosim :approve:

freya
02.02.2007, 12:41
ti pomagam kazga kupit
:blush: :shy:

Smaug
02.02.2007, 12:44
Ce ciljas na financno pomoc, jih lahko par probam, da vidis, kateri mi bolj pase :shy:

freya
02.02.2007, 12:51
sem mislila, da ti pomagam zbrat, kateri ti najbolj pristoji....za finance ti lahk pa začasno pomagam
:kisses:
šifra 70A

Smaug
02.02.2007, 12:55
Jazst se pod C ne pogovarjam :approve: