Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Je gripa/ ni gripa

Mowgli
19.01.2007, 10:59
Ta država pa res vse sorte rodi. Čeprav ima precej pacientov vse značilne simptomi gripe, ti zdravnik med štirimi očmi zaupa, da bo vse skupaj označil le kot virozo. In ti ne vzame brisa, ker bi lahko potrdil gripo, kar pa ne sme. Po ukazu z vrha, epidemije gripe torej še ni pri nas...

Pa zdravo, tovariši in tovarišice!!!

freya
19.01.2007, 11:06
a je že? kje to?

Medved Pu
19.01.2007, 11:30
a je že? kje to?Pri nas doma..
Letošnji soj virusa gripe te pahne v delirij, temperatura skoči na 39c in več, že dolgo ni bilo tako brutalnega virusa pri nas...
Zdravniki so še vedno na pokopališčih, kjer delajo inventuro, zato bo gripa pač počakala..:2thumbs:

freya
19.01.2007, 12:02
upam, da je delirij že minil
:)

strašljivka
19.01.2007, 12:11
Pri nas doma..
Letošnji soj virusa gripe te pahne v delirij, temperatura skoči na 39c in več, že dolgo ni bilo tako brutalnega virusa pri nas...
Zdravniki so še vedno na pokopališčih, kjer delajo inventuro, zato bo gripa pač počakala..:2thumbs:

čimprejšnje okrevanje :2thumbs:
pa domačo žganjico da vidmo če pomaga....

Medved Pu
19.01.2007, 12:18
upam, da je delirij že minil
:)
Šele po 2 dneh, čeprav ima moja nadzornica konstitucijo kot konj in ji zlepa ne pride kaj do živega...:2thumbs:
Danes je celo vstala iz postelje, ker je nek podoben virus sesul tud mene...
Čez en teden začneva prodajat protitelesa...:rolling: :)

Medved Pu
19.01.2007, 12:21
čimprejšnje okrevanje :2thumbs:
pa domačo žganjico da vidmo če pomaga....Hvala.:2thumbs: :2thumbs:
Domače žganjice imamo do stropa, stare 10 in več let, ker ni nikogar v hiši, ki bi jo povohal...
Obiski pa jo še kar nosijo.:D

Mowgli
19.01.2007, 12:33
a je že? kje to?

Uradno nikjer, neuradno pa v vsakem zdravstvenem domu.
Pa "medvedki" jo tudi prenašajo... :angel:

Medved Pu
19.01.2007, 12:54
Danes grem v akcijo trosenja virusa, Bežigrad je moja primarna tarča...
Protiudarec za mojih 100 od MOPA postreljenih sobratov.
akha, akha...http://bestsmileys.com/silly/1.gif

strašljivka
19.01.2007, 12:55
Hvala.:2thumbs: :2thumbs:
Domače žganjice imamo do stropa, stare 10 in več let, ker ni nikogar v hiši, ki bi jo povohal...
Obiski pa jo še kar nosijo.:D

pomaga tud mazanje s ščipalko na nosu :D

freya
19.01.2007, 12:56
Uradno nikjer, neuradno pa v vsakem zdravstvenem domu.
Pa "medvedki" jo tudi prenašajo... :angel:

pa res še nisem videla nobenga gripoznika to sezono
:D
Lj?

Medved Pu
19.01.2007, 12:59
pomaga tud mazanje s ščipalko na nosu :DOgnjena voda is not an optionhttp://bestsmileys.com/drinking/2.gif Sicer pa je zadeva dolgočana, upijanjanje, treznenje, pa spet lokanje...
Raje sem naravno ubrisan..http://bestsmileys.com/drinking/18.gif

Mowgli
19.01.2007, 13:15
Baje pomaga, če prižgeš, ko grgraš. Ampak mora biti res domaće :angel:

Tam dol na kužnem po-olju stoji stoji en Bežigrad... Še dobro, da je štreka med nami, pa le redkim uspe čez pridet... :clown:

Medved Pu
19.01.2007, 14:26
Baje pomaga, če prižgeš, ko grgraš. Ampak mora biti res domaće :angel:

Tam dol na kužnem po-olju stoji stoji en Bežigrad... Še dobro, da je štreka med nami, pa le redkim uspe čez pridet... :clown:
Tak efekt zna moja nadzornica doseč brez metanola in prižiganja:D Ponavadi gre zraven k sreči gasilska brizgalna s solzami:angel:
Tud jaz sem poklical svojo Docko, ker sem celo noč imel krče, kot da bi rojeval(bila je punčka, pa je prehit ušla, se nisva spoznala).
Djala je, isti virus, drug scenarij, zbijat vročino, prepečenc, juhica, lahka hrana(se mi niti ne je, Daleron C in Aspirin mi bolj primeta od lekadola c):sleepy:
dobr, de si povedu. se bom prpelu s kamnčanom, okna bom odprl na obeh straneh, de ne boste Šiškarji prkrajšan...http://bestsmileys.com/innocent/1.gif

Oberst
19.01.2007, 17:16
Ta država pa res vse sorte rodi. Čeprav ima precej pacientov vse značilne simptomi gripe, ti zdravnik med štirimi očmi zaupa, da bo vse skupaj označil le kot virozo. In ti ne vzame brisa, ker bi lahko potrdil gripo, kar pa ne sme. Po ukazu z vrha, epidemije gripe torej še ni pri nas...

Pa zdravo, tovariši in tovarišice!!!

Hipohonder Mowgli - zakaj se pa potlej pacienti ne zdravijo sami če imajo vse značilne simptome gripe????
Daj nehaj s takimi :nonono:

Mowgli
19.01.2007, 17:26
Hipohonder Mowgli - zakaj se pa potlej pacienti ne zdravijo sami če imajo vse značilne simptome gripe????
Daj nehaj s takimi :nonono:

Sorry, najbrž gre za simptome manjše zastrupitve z ogljikovim monoksidom... (vse ti bo jasno, ker se očitno spoznaš...:veryevil:) Zakaj "s prehladi" največkrat hodimo v ambulante? Zaradi potrjevanja bolniške, če že vprašaš. :dontknow:

Mi je bilo takoj jasno, da bo kaka brihtna, ko sem bojne barve videl... :angel:

Njuška Trap
22.01.2007, 19:22
Mi je bilo takoj jasno, da bo kaka brihtna, ko sem bojne barve videl... :angel:

:rolling: :rolling: :rolling: Exactly.

Ampak res.

:angel: