Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Masaža stopal

doody
19.01.2007, 21:29
http://www.myimghost.com/img/4506950b2186469ca03e13f5fd146c02/tbiosinhron_slika_izdelka_mi.jpg (http://www.myimghost.com/links/izdelek-za-masao1)
Ali kdo pozna takle izdelek in njegovo ceno ,ter trgovino,kjer bi se ga dalo kupiti?
To je namreč namenjeno masaži stopal in dlani.

lady_lucifer
19.01.2007, 21:52
jst sm tole probala, pa se mi je zdelo brezeveze :dontknow:
drgnes gor in dol in na konc zgubis obcutek v nogah in zacutis neko scemenje. ne vem, men se ni dopadlo :dontknow:

doody
20.01.2007, 06:27
jst sm tole probala, pa se mi je zdelo brezeveze :dontknow:
drgnes gor in dol in na konc zgubis obcutek v nogah in zacutis neko scemenje. ne vem, men se ni dopadlo :dontknow:
Ja seveda.To ščemenje je znak,da se ti uravnava krvni obtok v nogah.Zanima me sicer,če kdo ve,v kateri trgovini to prodajajo.

Katrin
20.01.2007, 07:35
Kako poteka uravnavanje krvnega pretoka?

doody
20.01.2007, 09:52
Kako poteka uravnavanje krvnega pretoka?
Na stopalih so akropresurne točke,ki so povezane z našimi organi.Preko teh točk z masažo dosežemo boljšo prekrvavitev organov.
Hitra laična razlaga.Če želiš natančnješe pojasnilo mi piši na OS

Katrin
20.01.2007, 11:09
Bo zadostovalo, hvala.

clea
20.01.2007, 11:27
Probaj v kakšnem Sanolaborju. Se mi zdi, da bi znal tam met kej tazga. Vem pa ne.

maestro II.
21.01.2007, 17:28
Po mojem je najboljša klasična tradicionalna masaža iz strani moških rok...

ponga
21.01.2007, 18:07
To je kupila moja mama - so prodajal po hišah.
Kupila je zaradi težav, ki jih ima z nogami in stvarco zelo pohvali.

Cena je mislim da nekaj čez bivših 50 jurjev.

Njuška Trap
22.01.2007, 19:28
Take lesene sem videla v trgovinah Alenka (darila, copati, svečke, naravna mila) pa v eni trgovini s čaji, ortopedskimi copati in vložki, kaj več se ne spomnim, ker sva šla tja samo prevzet Dormeo (:rolling:). Sva pa kupila tistega enojnega za dlani (cca 10 cm dolga in dva cm debela lesena profilirana palčka). Tudi za hrbet je čisto okej.

Jaz tega za dlani uporabljam, ko imam mrzle roke (se pravi tričetrt zime :D), pa večinoma deluje, zdaj pa ne vem, če je fora samo v akupresurnih točkah (na dlaneh?) ali bi šlo lahko za samo trenje ob drgnenju...

freya
23.01.2007, 06:16
...ali pa zaradi boljše prekrvavitve

nattka
23.01.2007, 09:02
nosim vložke z magnetki v čevljih ... zelo zadovoljna ...

nimam več ledenih nog ...

mrjerry
23.01.2007, 10:53
Take lesene sem videla v trgovinah Alenka (darila, copati, svečke, naravna mila) pa v eni trgovini s čaji, ortopedskimi copati in vložki, kaj več se ne spomnim, ker sva šla tja samo prevzet Dormeo (:rolling:). Sva pa kupila tistega enojnega za dlani (cca 10 cm dolga in dva cm debela lesena profilirana palčka). Tudi za hrbet je čisto okej.

Jaz tega za dlani uporabljam, ko imam mrzle roke (se pravi tričetrt zime :D), pa večinoma deluje, zdaj pa ne vem, če je fora samo v akupresurnih točkah (na dlaneh?) ali bi šlo lahko za samo trenje ob drgnenju...

To lahko stestiras tako, da das roko v polivinilasto vrecko, nekako tako, da jo lahko notri udobno premikas, potem pa 10 do 15 minut stiskas in stegujes prste. Ce ti ne postane toplo, potem v prvem lahko delujejo akupresurne tocke in/ali trenje, ce ti pa postane, se pa dejansko segrejes zaradi povecanja krvnega obtoka in posledicno dviga temperature.

Jaz bi rekel, da je kombinacija vsega, edino pri akupresuri bi bil bolj previden...

soncnica
23.01.2007, 16:55
..js mam ledene noge vsak vecer...pa dam na nogice debele stumfke, k grem spat...:dontknow:

doody
19.02.2007, 08:31
..js mam ledene noge vsak vecer...pa dam na nogice debele stumfke, k grem spat...:dontknow:
Tako je delala tudi moja stara mama pri 90-ih letih.Kolk si pa ti stara?

soncnica
19.02.2007, 09:16
precej manj, sam...kokr js vem majo mrzle noge lahko ljudje različnih starosti...al je na vašem koncu Slovenije kej drgac?:dontknow:

Nodika
19.02.2007, 09:44
http://www.myimghost.com/img/4506950b2186469ca03e13f5fd146c02/tbiosinhron_slika_izdelka_mi.jpg (http://www.myimghost.com/links/izdelek-za-masao1)
Ali kdo pozna takle izdelek in njegovo ceno ,ter trgovino,kjer bi se ga dalo kupiti?
To je namreč namenjeno masaži stopal in dlani.

Ga ni čez tople moške rokce. :approve:
Strojčki so mrzli... :nonono:
stran vržen denar

doody
19.02.2007, 17:37
precej manj, sam...kokr js vem majo mrzle noge lahko ljudje različnih starosti...al je na vašem koncu Slovenije kej drgac?:dontknow:
:veryevil: Seveda je drugač.Zakaj pa ne bi bilo?

madmitch
19.02.2007, 19:41

Moja pa mene ponuca za take štumfke :nonono: Kolk ma včasih ledene noge, moram vsake toliko preverit, če še diha. Še dobro, da sem jaz bolj vročekrven.

doody
19.02.2007, 19:48
Sicer pa,debeli štumfki so zakon.Za staro in mlado.Kar Sončnico vprašajte?:veryevil:
Moja mama mi jih je spletla,ko sem imel dve leti.Še danes jih pogrešam.Ampak ne za spančkat,za v gojzarje in na sneg.Pozimi smo se pa greli v postelji z vročo opeko v časopisni papir zavito.To so bili zlati časi.Nismo onesnaževali okolja s trdimi gorivi v peči,ampak smo opeko greli zunaj v žerjavici.