Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : e-mail geslo - geslo za povezovanje v internet

70M1
20.01.2007, 15:10
OK, zadeva je sledeča...

S sedaj že starim geslom sem se lahko v Internet Explorer-ju v http://webmail.siol.net normalno prijavil, v Firefox-u mi je pa javljalo, da je geslo napačno. Pa sem poizkusil tako, da sem v Firefoxu izbrisal za webmail.siol.net shranjeno geslo ter se skušal znova prijaviti. Zopet napaka, zopet kao napačno geslo.

Potlej sem se v Internet Explorer-ju prijavil v servisne strani ter znotraj sistema spremenil e-mail geslo ter se odjavil iz sistema. Ko sem se skušal v Internet Explorerju v webmail.siol.net prijaviti z novim geslom, me je sistem zavrnil, češ da imam napačno geslo. Tako se mi je uspelo, zgolj v IE-ju, v spletni e-mail vmesnik prijaviti s starim geslom.

Očitno je nekaj narobe.

p.s.: V Firefox-u ne morem dostopati do vašega foruma?!:dontknow: :O

pinky
20.01.2007, 15:16
Očitno je nekaj narobe ja - ampak mislim da je to narobe v tvoji inštalaciji ff. Meni to oboje brez problemov dela.

70M1
20.01.2007, 15:17
Če bi bila napaka v Firefoxu, potlej bi se lahko v Internet Explorerju prijavil tudi z novim geslom. Pa se ne morem...

V Thunderbirdu mi novo geslo prime.

pinky
20.01.2007, 15:19
Ampak če ti dela prijava s starim geslom, potem mislim da ni bilo uspešno zamenjano. Ker ponavadi so gesla tako narejena, da ko ga zamenjaš, staro ne dela več.

70M1
20.01.2007, 15:21
Meni je sistem javil, da je (bilo) geslo uspešno zamenjano. :) ;)

Urejeno: Sedaj novo geslo deluje, tudi v Firefoxu. c",) =) Ampak je bilo potrebno "fejst" klikniti, ko me je vprašalo, če želim spremeniti (shranjeno) geslo, ker očitno prej ni "zagrabilo".