Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Psihiater

Njuška Trap
06.01.2007, 20:17
Iščem dobrega psihiatra v Kranju (ali bližnji okolici). Če kdo ve za kakšnega, mi informacije ali kontakt lahko pošlje na ZS.

Najlepša hvala.

timal
06.01.2007, 20:36
Njuška ZS maš:) :2thumbs: :kisses:

nattka
07.01.2007, 15:41
tudi jaz poslala nekaj ...:) :)

Njuška Trap
07.01.2007, 16:00
Hvala, prenašam naprej... :)

markokov
20.01.2007, 14:50
Spoštovani!

Zanima me, če lahko priporočate kakšnega dobrega psihiatra v LJ ali MB ali CE!?

Hvala že vnaprej,
Marko

maestro II.
21.01.2007, 17:25
http://www.nebojse.si/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=37

Ti so priporočeni iz prve roke.

Angie
26.01.2007, 16:30
Dobrih je veliko, res pa je, da so različni dobri za različne stvari!
Kaj te muči??:dontknow: :dontknow:

evertonka
26.01.2007, 16:47
Poznam dr.Avgusto Čuk , Maribor , tel.25-23-760
in dr. Filipiča , Vošnjakova 20 ,Maribor, tel.25-00-711 . Oba delata privatn in s koncesijo . imata pa čakalne dobe ! Žal ! Ne vem kako je privat z naročanjem ?

lp. evertonka

nattka
27.01.2007, 07:53
Spoštovani!

Zanima me, če lahko priporočate kakšnega dobrega psihiatra v LJ ali MB ali CE!?

Hvala že vnaprej,
Marko

Celje, dr. Cvijeta Pahljina ...

imaš v imeniku naslov in številke ...

blaz
16.12.2008, 20:37
Najprej vsem lep pozdrav, ker bo moj prvi post in upam, da bo vredu napisan, da boste vsi razumeli. Torej, pred kakim letom dni nazaj, se mi je kar na1x zvrtelo in srce je zacelo hitreje biti. V glavi se mi je nardil pekoč obcutek in preplavile so me negativne misli. Na to sem zacutil bolecine v prsih in sem mislil, da ne morem dihat, zato sem sel na wc in bruhal. Zdaj seveda vem, da od panike, kajti to se mi je od takrat ponovilo se dvakrat. Nazadnje se mi je prav vceraj, hitro bitje srca, pekoč obcutek v glavi, ampak tokrat sem situacijo oblazil s tem, kajti vem, da sem spet pod stresom in sem ga obvladal. Danes mi gre na bolse, vendar pa imam v glavi misel, "kaj pa ce se ponovi" nek strah pred ponovnim dogotkom. Vsak ta dogodek pa pri meni traja nekje tri dni, potem se pomirim. Mogoce postanem za kak dan tudi asociativen, dolocene stvari mi grejo na zivce, ki mi na splosno sploh ne. Mogoce je tudi prisotna anksioznost, saj premisljujem o stvareh, ki se lahko zgodijo. Ce ima kdo iste izkusnje, prosim naj napise sem ali pa ZS. Poklicam sem tudi psihoterapevtko v Kranju in sem ze zmenjen za prvi obisk. Hvala vsem, ki boste kaj napisali.

Njuška Trap
19.02.2009, 21:00
Jah, edino, kar lahko napišem (glede na to, da nimam tovrstnih izkušenj), je, da upam, da bosta s psihoterapevtko našla vzrok tvojih težav, in da jih bosta uspešno tudi odpravila...

Za katero psihoterapevtko pa gre?

vučko stručko
06.05.2009, 22:44
sprožajo se ti podzavestni programi. lepo si opisal posledice in tudi pravilno ugotovil, da je vse povezano tudi s kajpačeji v mentalnem sklopu. kadar se to zgodi, se na vsak način umiri in poslušaj svoje dihanje. izklopiti moraš dogajanje v okolici in ignorirati klepetuljo v glavi.vztrajaj in navali panike bodo minili. samo poslušaj dihanje, postani eno z njim. tako boš obvladal svoj um, da ne bo angažiral emocij. po obiskih psihiatrinje ali pa že prej,piši v forumu. z veseljem ti bom na voljo.

Snif
07.05.2009, 11:12
Vučko, ti pa znaš keširat. :approve:

vučko stručko
07.05.2009, 13:33
kaj si s tem mislil? saj to ni komercialni forum- nisem zaslužil niti eura...:approve:

Snif
07.05.2009, 21:11
Sj to ti na privat :p

(Hecam no vučko, ne jemat tolk resno. ;))

vučko stručko
07.05.2009, 22:50
Sj to ti na privat :p

(Hecam no vučko, ne jemat tolk resno. ;))

saj razumem in podpiram tvoj humor! kar naprej! :2thumbs::)