Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : zveza brez custev

veska
24.01.2007, 11:23
Ali je možna zveza brez čustev...? Sta skupi sam zato da kdaj kam gresta, pa da pač ko te prime sexaš...pa tako...slika je zvoka ni.

lila5
24.01.2007, 13:01
Možna je.

TuNina
24.01.2007, 14:28
itak.. sponzoruše in njihovi sugar daddyji :D

chicken
24.01.2007, 15:04
neki najbolšga če je s tapravo osebo(pač da oba mislta tako)in če bnimaš časa za neko zvezo....vsestransko zadovoljstvo:rolling:

mrjerry
24.01.2007, 15:15
Nimas casa za zvezo?

Doesn't fit the calendar?

lenca
24.01.2007, 15:48
To je samo izgovor, da nimaš časa za zvezo. Zveza brez čustev ali zveza brez seksa-vse je možno, če sta oba za. Ampak to je redko.

Nodika
24.01.2007, 15:55
Ali je možna zveza brez čustev...? Sta skupi sam zato da kdaj kam gresta, pa da pač ko te prime sexaš...pa tako...slika je zvoka ni.

Draga Veska, pamet ženska....pa tega je narveč!!!:rolling: :rolling: :rolling:
To je to, zgodba 80 posto slovenskih familij.:rolling:

nattka
24.01.2007, 19:42
Draga Veska, pamet ženska....pa tega je narveč!!!:rolling: :rolling: :rolling:
To je to, zgodba 80 posto slovenskih familij.:rolling:

res je ... sam smešno ni ...

ReSTRaine0
24.01.2007, 22:42
Zveza brez čustev je kakor severna meja brez mene.

Smaug
24.01.2007, 23:13
Se mi zdi, da je naslov teme napacen. Namrec "zveza" ne pase ravno v ta kontekst...
Drugace pa definitivno ja. Obstaja, se dogaja in prakticira. Vcasih dobim obcutek, da s strani vseh, razen mene :)
Meni je slo sicer vedno na nevrone, da sam nisem bil sposoben tega, ampak najverjetneje se podzavestno s tem nikoli ne bom mogel sprijazniti...****A! :D

Uglavnom, zdaj vse zenske vedete, da se jazst samo virtualno kurvam :D

anarchy
24.01.2007, 23:30

Biti skupaj samo iz ekonomskih razlogov je tudi lahko nuja, saj prezivljas se z denarjem in ne z custvi in seksom.

Lencka
25.01.2007, 09:44
Mozno ze, samo se strinjam s Smaugom - to potem ni zveza, ampak ene vrste zastonj prostitucija (se opravicujem, ce ta izaz koga zali)... Ampak ne verjamem, da je vecina zvez takih. Nocem verjet.
Zakaj se dva ne bi dobivala, ce zelita zadovoljevati samo svoje spolne potrebe? Samo ni mi jasno... mislim, da imam vsi poleg teh tudi druge, tudi custvene potrebe. A potem te pa zadovoljujes z drugimi ali kaj? Ne vem, jaz imam raje ol inkluziu in mi ne gre v glavo, zakaj bi bila z nekom, do katerega mi ni nic.
Hja, ce se enkrat pomislim - ze to, da z nekom zelis seksat, verjetno pomeni, da do njega/nje gojis dolocene obcutke, ceprav ne viteske ljubezni ;) ali ne?
Smaug, bi se porocu z mano? :angel:

Nodika
25.01.2007, 09:50
Mozno ze, samo se strinjam s Smaugom - to potem ni zveza, ampak ene vrste zastonj prostitucija (se opravicujem, ce ta izaz koga zali)... Ampak ne verjamem, da je vecina zvez takih. Nocem verjet.
Zakaj se dva ne bi dobivala, ce zelita zadovoljevati samo svoje spolne potrebe? Samo ni mi jasno... mislim, da imam vsi poleg teh tudi druge, tudi custvene potrebe. A potem te pa zadovoljujes z drugimi ali kaj? Ne vem, jaz imam raje ol inkluziu in mi ne gre v glavo, zakaj bi bila z nekom, do katerega mi ni nic.
Hja, ce se enkrat pomislim - ze to, da z nekom zelis seksat, verjetno pomeni, da do njega/nje gojis dolocene obcutke, ceprav ne viteske ljubezni ;) ali ne?
Smaug, bi se porocu z mano? :angel:

Lenčka, te lahko vprašam koliko let imaš?:)

Lencka
25.01.2007, 09:56
Ammm.. 23. Zakaj?

Nodika
25.01.2007, 10:24
Ammm.. 23. Zakaj?

Čuti se ta leta. Mlada si še. In čist preveč premišljuješ.
Zdej je čas za druge stvari punca. :drunk: :disco: :sex:

jiihaaa... :approve:

maestro II.
25.01.2007, 11:46
Aha saj ne morem verjet. Veza brez čustev pa obstaja?! Ajej, moji dragi konzervativčki :)

Smaug
25.01.2007, 11:49
Se mi zdi, da je naslov teme napacen. Namrec "zveza" ne pase ravno v ta kontekst...

Moj prvi stavek v tej temi...

maestro II.
25.01.2007, 12:03
Saj nisem tebe mislil..

Lencka
25.01.2007, 12:12
Koga pa?
Mislim, da nihce ne pravi, da neke vrste odnos brez custev in neke vrste odnos brez seksa ne obstaja... Obstajata obe varianti, samo vprasanje, kaj potem to sploh je. Zame ne eno ne drugo ni zveza, kakrsno si predstavljam.

lila5
25.01.2007, 12:34
Koga pa?
Mislim, da nihce ne pravi, da neke vrste odnos brez custev in neke vrste odnos brez seksa ne obstaja... Obstajata obe varianti, samo vprasanje, kaj potem to sploh je. Zame ne eno ne drugo ni zveza, kakrsno si predstavljam.

Enostavno je to čisto normalna veza, lahko tudi odnos, če je nekomu tako ljubše......;)

nekateri si pač težko predstavljajo vezo brez čustev (ljubezni).....mimogrede, brez ljubezni se tudi da čisto lepo seksati.......in ne vem zakaj bi se moral nekdo, ki še ni "našel" pravega partnerja za "pravo" zvezo, moral zaradi nekih predstav drugih ljudi vzdžati seksualnih potreb, če jih ima, jih pač samo zadovolji......in v tistem trenutku, mu taka veza ali odnos ali kako se že imenuje odgovarja.....

Nekateri pa si pač težko predstavljajo ljubezen brez seksa (čez kakih 30 let ali pa še prej nas bo itak večina doživljala takšno ljubezen, če je bo še kaj ostalo.....:D ) zato ker pač živijo tako, da v neki vezi seksajo......

summer
25.01.2007, 13:19
je možna ja....samo zame ne obstaja, ker sem programirana tako:D si ne znam predstavlajt, da pridem, se poseksam, stuširam in oddidem....že samo za začetek, je dejstvo, da z nekom, ki se ne morem pogovarjati, in se z njim nekak ne ujamem, ne bi mogla seksat, če mi je pa že drugače všeč, pa pomeni, da bi se nanj itak navezala in potem samo sex(vsaj z moje strani ) odpade....

mater sem se razpisala, zakomplicirana zadeva, ki pa nekaterim zelo ugaja:D

maestro II.
25.01.2007, 13:19
Nikoli se ne spučaj v moraliziranje z žensko. Vedno boš spušil, maestro! :)

summer
25.01.2007, 13:21
ne velja vedno:D:D:Dverjemi mi...bi bil presenečen...no, vsaj jz sem bila

maestro II.
25.01.2007, 13:24
A je bil gej?

summer
25.01.2007, 13:27
jz sem zdaj nasploh o ženskah govorila:D:D:D:D

punce, zgubljajo "moralo" oziroma se kr prepuščajo nagonom....:D...pa bo kar bo..sploh mlajše generacije..tam od 16-23....vsaj jz tako opažam oziroma mi znajo povedat:D

Lencka
25.01.2007, 14:06
jz sem zdaj nasploh o ženskah govorila:D:D:D:D

punce, zgubljajo "moralo" oziroma se kr prepuščajo nagonom....:D...pa bo kar bo..sploh mlajše generacije..tam od 16-23....vsaj jz tako opažam oziroma mi znajo povedat:D

No, o moralnosti ne bi... pa o razlikah med spoloma tudi ne...
Ce pa malo bolj poskilis v njihovo smer (punc, o katerih govoris, in takih fantov tudi), pa ugotovis, da iscejo pa se vedno drugacno "zvezo" - torej tisto s custvi. Samo igrajo, bogvezakaj, neke vloge, ki niso ravno iskrene. To sem veckrat opazila. Ne vsi in vse, ampak kar dosti pa jih je takih.

lila5, saj sem rekla, da obstaja eno in drugo, ampak jaz sem za tretje. Ne obsojam nikogar, ne bom pa skrivala, da mi je tak nacin tuj.

summer
25.01.2007, 14:28
No, o moralnosti ne bi... pa o razlikah med spoloma tudi ne...
Ce pa malo bolj poskilis v njihovo smer (punc, o katerih govoris, in takih fantov tudi), pa ugotovis, da iscejo pa se vedno drugacno "zvezo" - torej tisto s custvi. Samo igrajo, bogvezakaj, neke vloge, ki niso ravno iskrene. To sem veckrat opazila. Ne vsi in vse, ampak kar dosti pa jih je takih.

lila5, saj sem rekla, da obstaja eno in drugo, ampak jaz sem za tretje. Ne obsojam nikogar, ne bom pa skrivala, da mi je tak nacin tuj.
lenčka....a ti veš, da je ena pijana 18 letnca prijemala mojga kolega za rit, in ga spraševala, če gresta sexat.....in to je en primer od 100, ki sem jih zraven doživela...jz jih ne obsojam...men je vseen, saj vsak živi svoje življenje...sam pravim, da je velika razlika...punce 10 let nazaj ali pa punce danes........pa ne vse no, da ne bo napadanj iz vseh front...ampak recimo, da je včasih blo 10% takšnih...zdaj pa mislim, da je kr 60/40:D

popka
25.01.2007, 14:46
sam babe dandanes so ful bl agresivne....poslušam na kake načine se vse spravlajo na moške pripadnike...pa ne sam mule...nasploh....men na kraj pameti neb pršlo na tak način pecat...huj k tipi smo (ste) ratale:nonono:

kaj se je zgodil z nami? nobene romantike več?:( :dontknow: :shy:

o.k., mal sm offtopic (mogoč bom pa novo odprla)...skjuzmi

Snap
25.01.2007, 14:57
jst sm v taki "zvezi"..... zakaj pa ne? Sej neki čutš do druge osebe sam.... ni ljubezen..... ;)

lila5
25.01.2007, 15:13

Mogoče pa boš kdaj v situaciji, da tretjega ne bo na dosegu roke.......;)

Lencka
25.01.2007, 18:11
Ah, jaz sem vecna optimistka pa mislim, da se bo vedno nasla :approve:
Drgac pa naj gre svet k hudicu, ce ne morem vec iskat tistega, kar zelim, ampak moram pristajat na nekaj, kar me ne zadovolji. Tako in drugace.

Smaug
25.01.2007, 19:57
lenčka....a ti veš, da je ena pijana 18 letnca prijemala mojga kolega za rit, in ga spraševala, če gresta sexat.....in to je en primer od 100, ki sem jih zraven doživela...jz jih ne obsojam...men je vseen, saj vsak živi svoje življenje...sam pravim, da je velika razlika...punce 10 let nazaj ali pa punce danes........pa ne vse no, da ne bo napadanj iz vseh front...ampak recimo, da je včasih blo 10% takšnih...zdaj pa mislim, da je kr 60/40:D

Ce ima se vedno njeno cifro, mi jo poslji na mail :shy:

chicken
25.01.2007, 21:04
Nimas casa za zvezo?

Doesn't fit the calendar?

mam že doug časa zvezo in je ne bi zamenjala za to zvezo brez čustev ker je vse kar sem si kdaj predstavljala da bi moralo biti med dvema osebama,ampak pred to zvezo in po tej zvezi(če je bo kdaj konec-upam da NE) bi še vedno isto zagovarjala ta princip kot boljši ker osebo vredno tebe dejansko spožnaš redko u življenju-zakaj bi se obremenjeval z drugimi ki niso vredni mojih živcev,vendar bi si pa lahko tešila slo brez obveznosti?;)

ksimon
25.01.2007, 21:27

A ti lahko gledaš npr. film brez zvoka? Jaz ne morem, se pa najdejo določeni, ki pa to lahko

Lencka
25.01.2007, 21:50
Gluhi, ja.

ksimon
25.01.2007, 21:59
Gluhi, ja.

To je res, samo eni zgleda hočjo bit gluhi

Smaug
25.01.2007, 23:56
A ti lahko gledaš npr. film brez zvoka? Jaz ne morem, se pa najdejo določeni, ki pa to lahko

Nesmiselna primerjava. Jazst gledam in ne samo to, celo obozujem neme filme (med katerimi so nekateri tudi brez glasbene podlage). Enacis oklesceno stvar s slabsalnim prizvokom s tisto, ki nima pridevnika.
Edina razlika je v tem, da je moj hobi dandanes bolj devianten kot prvoomenjeni :D

Point taken, samo na zulj si mi stopil s primerjavo

summer
26.01.2007, 06:08
Ce ima se vedno njeno cifro, mi jo poslji na mail :shy:
ni vzel njene cifre:D soory smaug:D

Smaug
26.01.2007, 10:12
Dobro no, lagati mi pa ni treba! Reci, da ne da(s), pa je...

lila5
26.01.2007, 11:01
Ah, jaz sem vecna optimistka pa mislim, da se bo vedno nasla :approve:
Drgac pa naj gre svet k hudicu, ce ne morem vec iskat tistega, kar zelim, ampak moram pristajat na nekaj, kar me ne zadovolji. Tako in drugace.

Vidiš, jaz pa pravim, da zakaj bi nekdo moral biti v iskanju nekege idela od ljubezni in moškega, ki ga lahko "išče" tudi leta in leta moral biti lačen seksa in vsak drugi večer masturbirati, če z neko osebo v katero ni zaljubljen seksa in ga ta seks v tistiem trenutku zadovolji......

Snap
26.01.2007, 11:34
tako je... z lilo se čist strinjam... dokler si ne najdm ljubljene osebe bom pač sexou vse povprek... mogoče se kruto sliš sam... sex je del življenja in nevem zakaj tok komplicirate.... če sex neb biu "nujn" tut mastruberu neb...

jst sm v eni taki "zvezi" in vam povem po pravic... da lahko naštejem zelo veliko pozitivnih lastnosti takih "zvez"

edino kar je je to da veš da ne bo trajal in si skos na "preži" za ostalimi puncami... čist tko k da si samski...

to je sam one night stand... it only lasts longer....

aja pa ne me narobe razumet... takoj bi zamenu za resno zvezo....

aja pa sej poznate pregovor 100 ljudi 100 čudi, 100 žena 200 sisa :)

Lencka
26.01.2007, 12:20
Saj ne recm, da ce ne najdes "sorodne dusice" moras pa na suhem spat :clown: (Ampak to se mi zdi bolj kot izgovor... mislim, kot da se lahko ujames le z eno osebo na planetu in zdaj bogve, ce ga bom srecala v tem tisocletju...)
Ostaja to, kar sem najprej rekla - to pac ni zveza, vsaj ne, kakrsno si predstavljam. Kot si sam napisal, Snap:

edino kar je je to da veš da ne bo trajal in si skos na "preži" za ostalimi puncami... čist tko k da si samski...

to je sam one night stand... it only lasts longer....
In temu recete "zveza"??? :dontknow:

lila5
26.01.2007, 12:29
Kaj pa je zveza?

mrjerry
26.01.2007, 12:30
Kaj je `mastruberu' :shy:

Lencka
26.01.2007, 12:30
lila5
Verjetno za vsakogar nekaj drugega. Ampak zame definitivno ni to, da je vse tako, kot da si samski, edino seksas. :dontknow:

Snap
26.01.2007, 13:05
Saj ne recm, da ce ne najdes "sorodne dusice" moras pa na suhem spat :clown: (Ampak to se mi zdi bolj kot izgovor... mislim, kot da se lahko ujames le z eno osebo na planetu in zdaj bogve, ce ga bom srecala v tem tisocletju...)
Ostaja to, kar sem najprej rekla - to pac ni zveza, vsaj ne, kakrsno si predstavljam. Kot si sam napisal, Snap:

In temu recete "zveza"??? :dontknow:

ne izgovor.... uteha je beseda katero si iskala...in se čist strinjam... no sej pravm... takoj zamenam za resno zvezo sam če pa ne čutš iskrce.... si pa ne morš lagt da si nek parček al nevem kaj že....

lepo se zmenš kako in kaj in to je to... sej to ni nobena znanost.... aja pa ne mislt da je to kukr sm že prebrau na tem forumu.... pridš, se dol daš, se stuširaš in greš dam.... jst kr neki cajta preživim s to osebo... tko po 3 dni sva skup pa prespiva en pr drugmu pol se pa čez kak tedn spet slišva pa je... sej pravm neki čutš do osebe sam nikakor to ni ljubezen!

tko je to pr men... sej vrjamm da so tut taki k pridejo sam na brezplačn f*k... pa če se tko zmenš se mi tut to zdi v mejah normale...

aja pa v narekovajih je glih zarad tega razloga... k ni zveza ampak je "zveza" ;)

lila5
26.01.2007, 13:13
lila5
Verjetno za vsakogar nekaj drugega. Ampak zame definitivno ni to, da je vse tako, kot da si samski, edino seksas. :dontknow:

Pa imenuj to odnos, če ti je tako boljše.....ali razmerje......kakorkoli......;)

ti pač seks vedno povezuješ z ljubeznijo, nekateri ljudje ga pa ne in se lahko čisto enostavno spustijo v zvezo, odnos, razmerje z osebo do katere jih ne povezuje ljubezen ampak zgolj čista kemija......in jih pač taka zveza, odnos, razmerje v tistem trenutku zadovoljuje......nekateri pa pač vsakih nekaj mesecev ali let ljubijo drugega človeka in se vsakih nekaj mesecev ali let spustijo v zvezo (hm, to pa je zveza?:dontknow: ) z drugo osebo do katere gojijo ljubezenska čustva......drugi pa so spet poročeni in so torej v zvezi in v tej zvezi seksajo iz navade, istočasno pa so v neki drugi zvezi z osebo s katero pa ne živijo skupaj ampak se dobijo priložnostno le dvakrat na teden, čeprav to osebo ljubijo in takrat običajno le seksajo, ker za drugo zmanjka časa (družina, pa otroci, pa to).....

summer
26.01.2007, 13:50
Dobro no, lagati mi pa ni treba! Reci, da ne da(s), pa je...
pismo.....:D bom prihranila, za nujne primere:D

Lencka
26.01.2007, 14:53
Pa imenuj to odnos, če ti je tako boljše.....ali razmerje......kakorkoli......;)

ti pač seks vedno povezuješ z ljubeznijo, nekateri ljudje ga pa ne in se lahko čisto enostavno spustijo v zvezo, odnos, razmerje z osebo do katere jih ne povezuje ljubezen ampak zgolj čista kemija......in jih pač taka zveza, odnos, razmerje v tistem trenutku zadovoljuje......nekateri pa pač vsakih nekaj mesecev ali let ljubijo drugega človeka in se vsakih nekaj mesecev ali let spustijo v zvezo (hm, to pa je zveza?:dontknow: ) z drugo osebo do katere gojijo ljubezenska čustva......drugi pa so spet poročeni in so torej v zvezi in v tej zvezi seksajo iz navade, istočasno pa so v neki drugi zvezi z osebo s katero pa ne živijo skupaj ampak se dobijo priložnostno le dvakrat na teden, čeprav to osebo ljubijo in takrat običajno le seksajo, ker za drugo zmanjka časa (družina, pa otroci, pa to).....
Narobe si me razumela - ne pravim, da je/mora biti seks vedno pri vseh povezan z ljubeznijo. Ampak poglej - sama si rekla, da te povezuje "kemija" - ko sem napisala, da ce se pac z nekom redno zelis "dajat dol", pac nekaj (ceprav ne ravno ljubezni za porocit :clown:) cutis, sem pa slisala, da prevec razmisljam... a ni prav to kemija?
Iskreno receno, ne vem vec, o cem govorimo - to, da se z nekom dobivas LE za seks (in ni nicesar drugega, ta oseba te sicer ne privlaci, za pogovarjat se nimas niti 5 minut, da bi kaj drugega pocel skupaj, pa ceprav balinal, ni mozno niti v sanjah...), ja, to sori, ampak me ne bos prepricala, da je kakrsna koli zveza, ampak ene sorte prostitucija, samo, da je zastonj.
Ce pa ne gre samo zato, potem pa ne reci, da je to brez kakrsnikoli custev. Kaksna so, je drugo vprasanje, in pac eni so za to, eni ne, in ali je to potem ze zveza ali ne, je prav tako odvisno od posameznika.

Snap
26.01.2007, 15:41
Iskreno receno, ne vem vec, o cem govorimo - to, da se z nekom dobivas LE za seks (in ni nicesar drugega, ta oseba te sicer ne privlaci, za pogovarjat se nimas niti 5 minut, da bi kaj drugega pocel skupaj, pa ceprav balinal, ni mozno niti v sanjah...), ja, to sori, ampak me ne bos prepricala, da je kakrsna koli zveza, ampak ene sorte prostitucija, samo, da je zastonj.

sorry sam to si pa čist zgrešila....

Lencka
26.01.2007, 15:44
Kaj sem zgresila? Da ne govorimo o tem? Ker to sem dala kot vprasanje... Preberi naslednji odstavek.
Ce pa mislis, da sem zgresila, ker to je zveza, potem pa sori ti, ampak jaz mislim drugace.
Pa lahko vsak on naju misli po svoje.

lila5
26.01.2007, 16:40
Narobe si me razumela - ne pravim, da je/mora biti seks vedno pri vseh povezan z ljubeznijo. Ampak poglej - sama si rekla, da te povezuje "kemija" - ko sem napisala, da ce se pac z nekom redno zelis "dajat dol", pac nekaj (ceprav ne ravno ljubezni za porocit :clown:) cutis, sem pa slisala, da prevec razmisljam... a ni prav to kemija?
Ce pa ne gre samo zato, potem pa ne reci, da je to brez kakrsnikoli custev. Kaksna so, je drugo vprasanje, in pac eni so za to, eni ne, in ali je to potem ze zveza ali ne, je prav tako odvisno od posameznika.

Če se z nekom dobivaš le za seks, te ta oseba spolno in zgolj spolno privlači in ne vem kaj je narobe pri tej kemiji......običajno ljudje ne seksamo z nekim, ki se nam gabi, razen tistih, ki to počnejo za denar....

Prepričevati pa te jaz ne mislim v nič.....zgolj trdim, da je mogoča zveza, pardon, razmerje brez čustev, ki temelji zgolj na spolni privlačnosti, pogovarjati pa se s tem človekom razen o vremenu in prometu nimaš kaj......:dontknow:

Snap
26.01.2007, 17:35
zgolj na spolni privlačnosti, pogovarjati pa se s tem človekom razen o vremenu in prometu nimaš kaj......:dontknow:

pogovarjaš se loh o biločem... tako kot s frendi... zdej pa če se s prjatli, prjatlcami pogovarjaš o vremenu in prometu pol je pa neki z vami narobe....

summer
26.01.2007, 18:15
Če se z nekom dobivaš le za seks, te ta oseba spolno in zgolj spolno privlači in ne vem kaj je narobe pri tej kemiji......običajno ljudje ne seksamo z nekim, ki se nam gabi, razen tistih, ki to počnejo za denar....

Prepričevati pa te jaz ne mislim v nič.....zgolj trdim, da je mogoča zveza, pardon, razmerje brez čustev, ki temelji zgolj na spolni privlačnosti, pogovarjati pa se s tem človekom razen o vremenu in prometu nimaš kaj......:dontknow:
vse lepo in prav, samo potem to ni razmerje...ampak zgolj golo opravljanje sexualnih potreb...in to ne more bit ne zveza in ne razmerje...

Snap
26.01.2007, 18:19
ja no sej pol je pa naslou napačen ;)

summer
26.01.2007, 18:26
sej nisem rekla da je prav naslov:)

lila5
27.01.2007, 12:43
vse lepo in prav, samo potem to ni razmerje...ampak zgolj golo opravljanje sexualnih potreb...in to ne more bit ne zveza in ne razmerje...

Ko sem vprašala Lencko, kaj je potem zveza oz. razmerje, sem dobila odgovor, da verjetno za vsakogar nekaj drugega.......:dontknow:

Zdaj pa, če se želite moralistke zapičiti v vsako besedo, ki opisuje zgolj golo seksanje oz. lepše povedano zgolj opravljanje seksualnih potreb, potem pa naj bo po vaše.....:D torej obstaja razmerje oz. zveza, ki je sicer za vsakogar nekaj drugega in obstaja golo opravljanje seksualnih potreb, ki sicer lahko traja tudi mesece vendar tak odnos najlažje opredelimo kot prostitucijo brez denarja......aja, pa kur_barija oz. golo opravljanje seksualnih potreb je vedno obstajala......razlika je le ta, da se danes to bolj javno počne in se pač o tem tudi govori.......

summer
27.01.2007, 13:01
Ko sem vprašala Lencko, kaj je potem zveza oz. razmerje, sem dobila odgovor, da verjetno za vsakogar nekaj drugega.......:dontknow:

Zdaj pa, če se želite moralistke zapičiti v vsako besedo, ki opisuje zgolj golo seksanje oz. lepše povedano zgolj opravljanje seksualnih potreb, potem pa naj bo po vaše.....:D torej obstaja razmerje oz. zveza, ki je sicer za vsakogar nekaj drugega in obstaja golo opravljanje seksualnih potreb, ki sicer lahko traja tudi mesece vendar tak odnos najlažje opredelimo kot prostitucijo brez denarja......aja, pa kur_barija oz. golo opravljanje seksualnih potreb je vedno obstajala......razlika je le ta, da se danes to bolj javno počne in se pač o tem tudi govori.......
:D:D:Dmoralistka.....stara, če bi me spoznala, bi se sedaj sama sebi smejala:2thumbs:

jz nisem za tako stroge nazore kot Lenčka...ampak samo to sem pa hotla potrdit in s tem se strinjam...goli f-uk ne more bit veza....pa lahk razglabljaš gor in dol...:D

lila5
27.01.2007, 13:10
:D:D:Dmoralistka.....stara, če bi me spoznala, bi se sedaj sama sebi smejala:2thumbs:

jz nisem za tako stroge nazore kot Lenčka...ampak samo to sem pa hotla potrdit in s tem se strinjam...goli f-uk ne more bit veza....pa lahk razglabljaš gor in dol...:D

Saj ni treba vsega izdat.....:D

Pa saj sem že prej napisala, da ga pač imenujte, veza, razmerje, odnos.....kar komu paše.....dejstvo pa je, da obstaja, in če se dobivaš z nekom tudi samo zgolj zaradi seksa vajin odnos nekaj povezuje.....in to je seks.....nekateri pa ste pač mnejnja, da je veza oz. razmerje v odnosu moški - ženska rezervirano le za romantične ljubezenske dogodivščine.......zame je pa predstavlja tudi zgolj seksualno razmerje neko vezo (vezni člen je pač zgolj seks)......

summer
27.01.2007, 13:12
Pa saj sem že prej napisala, da ga pač imenujte, veza, razmerje, odnos.....kar komu paše.....dejstvo pa je, da obstaja, in če se dobivaš z nekom tudi samo zgolj zaradi seksa vajin odnos nekaj povezuje.....in to je seks.....nekateri pa ste pač mnejnja, da je veza oz. razmerje v odnosu moški - ženska rezervirano le za romantične ljubezenske dogodivščine.......zame je pa predstavlja tudi zgolj seksualno razmerje neko vezo (vezni člen je pač zgolj seks)......
jz si pa tega resnično ne predstavljam........:dontknow: vsaj nekaj mora bit.....sicer pa, nimam nekih izkušenj z one night standi in temi zadevami..tk da...:dontknow:
človeka moram najprej mal spoznat vglavnem:D

sajcy
27.01.2007, 13:24
se dogaja... =) pa bolj pogost k si človk lohk predstavla...sam iz lastnih izkušenj lohk povem, d čz cajt rada dolgočasno...

Lencka
27.01.2007, 13:36
Pa dobro, sem pa moralistka pa strogih nazorov. :dontknow:
Madona, samo zato, ker pravim, da to po mojih merilih ni zveza... :dontknow: Sem se pac motila - mislila sem, da je za to potrebno nekoga skusal vpeljat v svoje kalupe, ne pa samo povedat, kaj ti mislis o tem. Saj nisem rekla, da koga obsojam ali da je to narobe. Svoje predstave pa menda lahko imem o tem? :dontknow:

summer
27.01.2007, 14:19
se dogaja... =) pa bolj pogost k si človk lohk predstavla...sam iz lastnih izkušenj lohk povem, d čz cajt rada dolgočasno...
verjamem......ko strast zgine:D je to verjetno grozna zadeva

lila5
27.01.2007, 15:11
Pa dobro, sem pa moralistka pa strogih nazorov. :dontknow:
Madona, samo zato, ker pravim, da to po mojih merilih ni zveza... :dontknow: Sem se pac motila - mislila sem, da je za to potrebno nekoga skusal vpeljat v svoje kalupe, ne pa samo povedat, kaj ti mislis o tem. Saj nisem rekla, da koga obsojam ali da je to narobe. Svoje predstave pa menda lahko imem o tem? :dontknow:

Ne biti prosim zdaj užaljena.....tako kot ti imam lahko tudi jaz svojo predstavo o tem........pač zagovarjaš moralna in romantična ljubezenska načela......saj jaz sem jih pri 20 tudi.....;)

lila5
27.01.2007, 15:18
verjamem......ko strast zgine:D je to verjetno grozna zadeva

Sploh ni grozno, grozno je mogoče le za tistega, ki tega ni izkusil.......ko rata dolgočasno ali ko spoznaš tistega "ta pravega" pač vezo prekineš.......vendar je pri taki vezi brez čustev, kot je naslov teme pomembno, da oba vesta kako in kaj.....da lahko eden ali drugi jutri prekine......

Sicer pa, strast lahko izgine tudi pri tisti ta pravi vezi......

in v neki drugi temi se spet debatira, da veza brez seksa ni mogoča.....

Veza, ki temelji zgolj na seksu ni možna, veza brez seksa ni možna, ko izgine strast pri "ta pravi" vezi verjetno tudi ni možno......katera veza pa je potem sploh možna?

Lencka
27.01.2007, 17:00
lila5, sem ti mislila nekaj napisat na tosto tvoje izvajanje o nacelih in starosti, pa ne bom, ker je zleht - zato naj ostane pri tem, da misli, kar mislis, jaz pa ostajam na svojem in upam, da bom dolocena nacela ohranila tja do smrti.

summer
27.01.2007, 17:43
Sploh ni grozno, grozno je mogoče le za tistega, ki tega ni izkusil.......ko rata dolgočasno ali ko spoznaš tistega "ta pravega" pač vezo prekineš.......vendar je pri taki vezi brez čustev, kot je naslov teme pomembno, da oba vesta kako in kaj.....da lahko eden ali drugi jutri prekine......

Sicer pa, strast lahko izgine tudi pri tisti ta pravi vezi......

in v neki drugi temi se spet debatira, da veza brez seksa ni mogoča.....

Veza, ki temelji zgolj na seksu ni možna, veza brez seksa ni možna, ko izgine strast pri "ta pravi" vezi verjetno tudi ni možno......katera veza pa je potem sploh možna?

sej je ok...praviš tega ni izkusil....kako naj seksam s človekom, ki ga ne zanima nič o meni oziroma mene nič o njem...ne znam si predstavljat predati svoje telo kr enmu:dontknow: zame sex pač ni mehanska zadeva....

mdg
27.01.2007, 17:56
neki najbolšga če je s tapravo osebo(pač da oba mislta tako)in če bnimaš časa za neko zvezo....vsestransko zadovoljstvo:rolling:

bulšit.

za tem je samo skrivanje in tvoja negotovost.:approve:

Snap
28.01.2007, 03:50
če si u taki zvezi se sam ne smeš zalubt.... k če ne si pogoru...

no zdej grem pa spat...

Snap
28.01.2007, 03:58
Sweetness Is A Virtue
And You Lost Your Virtue Long Ago
You Know I'd Like To Hurt You
But My Conscience Always Tells Me No
You Could Sell Your Body On The Street
To Anyone Whom You Might Meet
Who'd Love To Try And Get Inside
And Bust Your Innocence Open Wide

lila5
28.01.2007, 12:52
lila5, sem ti mislila nekaj napisat na tosto tvoje izvajanje o nacelih in starosti, pa ne bom, ker je zleht - zato naj ostane pri tem, da misli, kar mislis, jaz pa ostajam na svojem in upam, da bom dolocena nacela ohranila tja do smrti.

Lepo......:)

snežko
28.01.2007, 18:21
:) je lahko samo fuuk zveza.... al pa telefonska...

Lencka
28.01.2007, 19:40
:rolling: Telefonska zveza brez custev... A pol tud s stvarmi steje? :rolling:

Snap
29.01.2007, 02:34
ja ampak samo s telefonom, hehe

chicken
29.01.2007, 05:20
bulšit.

za tem je samo skrivanje in tvoja negotovost.:approve:

ah kje.to je tko,brez obveznosti....sei mam zaj že 1let zvezo z mojim katero sem čisto dovolj sposobna furat:approve: ampak hvala za skrb:rolling:
svoje mnenje pa le moram imeti,kljub dejanskemu sedanjemu stanju:approve:

Marco
20.01.2009, 17:22
citat:
"Frendica mi je danes na kavi pripovedovala o knjigi Formule ljubezni. Ta pravi, da se brezglavo vedno zajljubljamo v ideale, v manko, ki ga pogrešamo pri sebi, ne pa v resnične lastnosti neke osebe. Bolj ko smo zreli in manj stvari, ko pogrešamo pri sebi, težje se brezglavo zaljubljamo in bolj smo racionalni pri izbiri svojih partnerjev. Evo, pametnjakoviči, kupila si bom to knjigo. Mogoče sem pa dozorela in se bom iz nje naučila, da je ljubezen povsod, samo da jaz do zdaj nisem vedela za formulo, kako jo prepoznati. "

Ta problem trenutno imam jaz.. pri svojih 25 letih sem v zvezi s punco. vendar nisem "zaljubljen" oz. ni tistih metulčkov ipd.. Stvar je pa taka.. punca je res super, pridna, ustrežljiva, dobra po srcu, ambiciozna.. res vse super. Samo za ožent je.. Problem je pa v meni.. ker ne gojim neki čustev do nje (in to me žre!). Dvomim da bom kdaj tako v redu punco spoznal.. Zato tudi jaz brskam po spletu in se sprašujem a je možna zveza/zakon brez ljubezni oz. če je le ta enostranska? Mogoče je možna.. pa bom srečen? Tako kot zgoraj omenjeni citat.. Če bi racionalno izbiral, bi defenitivno izbral njo.. Ampak..?

Dancefreak
21.01.2009, 06:21
@odgovor na temo:
Za mene taka zveza NE obstaja, veliko ljudi poznam ki tudi taka zveza za njih NE obstaja, veliko jih poznam ki imajo take zveze in se jim vidi oz mi jih je nekaj povedalo, da je to samo zaradi negotovosti. Veliko ljudi zadnječase gleda na sex kot na eno aerobiko, za to ima veliko odgovornost televizija/mediji/filmi.
Saj ne pravim, včasih je bilo res vse preveč konzervativno, sex fuj fej, sedaj je pa v drugo smer obrnjeno. Če ste opazili gre vse v skrajnost, skoraj ni stvari ki bi propadla če jo forsiraš do onemoglosti ;) Samo tako pač je, kaj čmo. Jaz ne pravim da je moj način pravilen in njihov napačen, ampak tako sem vzgojen in sex brez ljubezni za mene NE OBSTAJA.
Verjamem da ko se imata dva res rada sta na spiritualni/psihični ravni zelo povezana, ki potem samo zakoličita s telesno združitvijo aka sex, kar se krog zaključi in nadaljuje :P
Ta način zame deluje bombastično in se ga bom držal upam da do konca mojega obstoja tu na zemlji.

@Marco
Defiinicija Ljubezni: ne obstaja. Naj še skočim malenkost nazaj pred ljubezen oz rad imeti.
To kar si rekel glede metulčkov v trebuhu, to je navaden "crush", zatreskanost ki vedno mine, VEDNO. Ampak ko to mine pride tisto tapravo, ljubezen do osebe ki jo sprejmeš tako kot je, ko veš vse njene skrivnosti, vse njene pozitivne/negativne lastnosti, ki jih sprejmeš. Ko boš videl da imaš rad tudi njene negativne lastnosti da boš videl ta te zaradi tega tudi dopolnjuje, boš imel res to osebo rad. To je moja definicija ;)

spartan
29.01.2009, 21:29

Prvi stavek.....ne vem kaj bi rekel. Čustva so zmeraj prisotna, kakršnakoli pač že so.

Drugi me pa mal spominja na zakonski stan.

...hja...sem pa bral enkrat v OŠ knjigo od nekega frika...mislim da se mu je reklo Jean Baptiste Poquelin, pa da je bluzil o svetohlinstvu...kaj je že to:think:

spartan
29.01.2009, 21:31
citat:
"Frendica mi je danes na kavi pripovedovala o knjigi Formule ljubezni. Ta pravi, da se brezglavo vedno zajljubljamo v ideale, v manko, ki ga pogrešamo pri sebi, ne pa v resnične lastnosti neke osebe. Bolj ko smo zreli in manj stvari, ko pogrešamo pri sebi, težje se brezglavo zaljubljamo in bolj smo racionalni pri izbiri svojih partnerjev. Evo, pametnjakoviči, kupila si bom to knjigo. Mogoče sem pa dozorela in se bom iz nje naučila, da je ljubezen povsod, samo da jaz do zdaj nisem vedela za formulo, kako jo prepoznati. "

Ta problem trenutno imam jaz.. pri svojih 25 letih sem v zvezi s punco. vendar nisem "zaljubljen" oz. ni tistih metulčkov ipd.. Stvar je pa taka.. punca je res super, pridna, ustrežljiva, dobra po srcu, ambiciozna.. res vse super. Samo za ožent je.. Problem je pa v meni.. ker ne gojim neki čustev do nje (in to me žre!). Dvomim da bom kdaj tako v redu punco spoznal.. Zato tudi jaz brskam po spletu in se sprašujem a je možna zveza/zakon brez ljubezni oz. če je le ta enostranska? Mogoče je možna.. pa bom srečen? Tako kot zgoraj omenjeni citat.. Če bi racionalno izbiral, bi defenitivno izbral njo.. Ampak..?

...ne bodi buča....za ljubezen je treba delat, ne pa da ti kr v roke z neba pade. A še nisi slišal tisto, da ljubezen pride z leti. Zakaj le ta izrek.....

Lencka
30.01.2009, 08:37
citat:

Seveda je možna, žal pogosto realizirana... pa bo ona srečna?

pecnikr
30.01.2009, 09:31
po moje to ne gre dolgo..slejkoprej bo nje neki manjkalo in takrat boš videl da to ne traja zveza brez ljubezni...moraš vračat partnerju in ne malo kr - veliko.....

arya
30.01.2009, 20:30
Definitivno sem za takšno zvezo. Jaz jo dojemam kot zvezo, ker običajno ne gre samo in izključno za seks. Si pa brez obveznosti... ;)
Poznam kar nekaj parov, ki so tako začeli... In to je naslednja stvar: ko z nekom tako preživljaš čas se hitro zgodi, da se kdo zaljubi. Zelo lepo, če je obojestransko, drugače pa lahko tudi žalostno.

Sicer pa: "Better one night stand then bad relationship" :veryevil:

KissMe
31.01.2009, 11:24
Definitivno sem za takšno zvezo. Jaz jo dojemam kot zvezo, ker običajno ne gre samo in izključno za seks. Si pa brez obveznosti... ;)
Poznam kar nekaj parov, ki so tako začeli... In to je naslednja stvar: ko z nekom tako preživljaš čas se hitro zgodi, da se kdo zaljubi. Zelo lepo, če je obojestransko, drugače pa lahko tudi žalostno.

Sicer pa: "Better one night stand then bad relationship" :veryevil:

Brez kakšnih obveznosti?

Lencka
31.01.2009, 19:31
hm... ne vem no, mislim, da obstajajo zveze brez čustev in z obveznostmi, verjetno pa tudi kake s čustvi pa manj obveznostmi... da bi bilo to eno in isto, si pa nisem ravno predstavljala...

arya
01.02.2009, 18:26
Brez obveznosti do t.i. partnerja... Če srečaš koga drugega, se pač ne obremenjuješ z "zvezo".

KissMe
01.02.2009, 18:33
Brez obveznosti do t.i. partnerja... Če srečaš koga drugega, se pač ne obremenjuješ z "zvezo".

Aha, torej, ko spoznaš primernejšega človeka lahko tega iz "zveze" brez čustev brez slabe vesti od***aš? Res zanimiva zveza:clown:
Po katerih značilnostih bi to potem sploh lahko označili kot "zvezo"?

arya
02.02.2009, 07:43
Pa saj je zadeva obojestranska. Sta oba brez obveznosti... Zame to vseeno je zveza, ni pa nujno da je udi zate.

mrjerry
02.02.2009, 10:04
Samo to potem ni zveza. Srečaš drugega greš pač z drugim. Kaj imaš potem? Novo vezo?

KissMe
02.02.2009, 10:14
Pa saj je zadeva obojestranska. Sta oba brez obveznosti... Zame to vseeno je zveza, ni pa nujno da je udi zate.

Zveza, veza, OBveza... se ti ne zdi da je to nekako povezano? Če se mata dva skupaj luštno, po mojem to še ni zveza. Nočem te prepričevati, zanimalo me je samo, kakšne značilnosti zveze ima tak odnos. Ta značilnost naj bi torej bila, da je zadeva obojestranska. Ok:)

Lencka
03.02.2009, 08:41
no, meni pa še vedno ne gre v račun, po kaki logiki se je zdaj zvezo brez čustev izenačili s tovrstno zvezo (ali "zvezo").

KissMe
03.02.2009, 09:14
no, meni pa še vedno ne gre v račun, po kaki logiki se je zdaj zvezo brez čustev izenačili s tovrstno zvezo (ali "zvezo").

Upam, da nama bo kdo pojasnil svoje poglede glede tega, tudi jaz sem zelo radovedna:)

mrki62
27.02.2009, 06:42
Zveza Z ali brez čustev = možna , bolj brez čustev , kot preveč čustev = ljubosumje .
Starejši pari živijo zgolj iz navade in ne zaradi čustev :dontknow:

pecnikr
27.02.2009, 13:00
Zveza Z ali brez čustev = možna , bolj brez čustev , kot preveč čustev = ljubosumje .
Starejši pari živijo zgolj iz navade in ne zaradi čustev :dontknow:

hmmm...nisem preveč zadovoljen z razlago...se mi zdi da ni tko.... je le ljubezen prisotna vendar na zunaj pri starejših se sploh ne kaže..;);)

mrki62
27.02.2009, 13:25
hmmm...nisem preveč zadovoljen z razlago...se mi zdi da ni tko.... je le ljubezen prisotna vendar na zunaj pri starejših se sploh ne kaže..;);)
Z leti ugotoviš da se zaljubiš in čez leta odljubiš , torej čustva odidejo na stranski tir in se živi iz navade :dontknow:

KissMe
27.02.2009, 15:15
Dvomim, da si v dolgoletni zvezi lahko povsem brez čustev. Če si se nekoč zaljubil in kasneje človeka zares ljubil, nekakšna čustva sigurno imaš... najbrž ga imaš še vedno rad... morda pa ga sovražiš, ampak ne vrjamem, da je taka zveza brez čustev.

Kar se pa navade tiče... po mojem je to bolj navezanost, kot pa navada... navezanost pa temelji na čustvih.

mrki62
27.02.2009, 15:27
Kar se pa navade tiče... po mojem je to bolj navezanost, kot pa navada... navezanost pa temelji na čustvih.
Bi se strinjal s tabo :2thumbs:

lila5
27.02.2009, 17:54
Mater ste zakomplicirali s to zvezo, kaj je zveza in kaj ni......:d

Kakšna čustva me pa morajo navdajati, da vstopim v Zvezo podeželske mladine, Zvezo svobodnih sindikatov, Zvezo računovodij.......?:dontknow:

nattka
27.02.2009, 18:05

no če povezuješ ljubezen z "dvakrat dnevno skočim nanjo" potem se na zunaj res ne kaže ...

pecnikr
28.02.2009, 17:42
no če povezuješ ljubezen z "dvakrat dnevno skočim nanjo" potem se na zunaj res ne kaže ...

ne nisem mislil tko da skočiš nanjo...enostavno starejši v zvezi bolj skrivajo čustva na zunaj ker z leti ti je nerodno al kaj nimam pojma..skratka vse ljudi ki poznam okoli sebe pa so že kr v letih se ljubijo zelo..... na trenutke ko sem v njihovi bližini celo opazim pozornost enega do drugega in se tud včasih zamislim poglej tolk so stari pa se imajo radi...kaj bo z mano pri teh letih?...skratka hočem povedati na vsak način navezanost ni sama med dvema v paketu je tudi ljubezen....pri enih manj pri drugih več...