Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ženske in pecanje

popka
25.01.2007, 14:51
Mal sm se pogovarjala z moškimi pripadniki in čedallje bolj pogosto poslušam raznorazne zgodbe o tem, na kakšen način se jih ženske lotijo pecat. Od raznoraznih nespodobnih povabil, šlatanja??:dontknow: , opolzkih komentarjev,... A se nm je čist sfedlal (ženskam mislm) ?:dontknow: A se vam zdi to normalno?

No, dejte se mal izpovedat. Fantje, povejte kako anekdoto, če se vam tut to dogaja, punce ve pa povejte kako ve pecate.:angel:

Edit: Loh poveste tut kaj si mislite o osvajanju ljudi, ki so že v kaki zvezi. Se vam to zdi nemoralno ali popolnoma sprejemljivo, oz. tut prakticirate kej tazga?

clea
25.01.2007, 14:58
Mene usvajajo tisti, ki mi niso všeč. Tist, k mi je všeč, ga pa jst usvajam, sam ni nč z njim:angel:
Začaran krog.:rolling:

Popka, ti kej usvajaš?

Snap
25.01.2007, 15:05
jah morm rečt da ste skor bl "agresivne" pr pecanju k tipi.... men je na morju ena skos težila... na morju sm pa si nbenga ne najdm.... pa sm jo 3 dni poslušu pol sva pa skup pristala :) mal čudn mi je povedala da bi bla rada z mano ampak naj ji bo :) pol sva pa še 5 mescou bla skup....

ženske ste pa zato take ratale k ste končno ugotovile da ste tut ve potrebne in da tema o tem ni nekaj grozljivega....

popka
25.01.2007, 15:07
Mene usvajajo tisti, ki mi niso všeč. Tist, k mi je všeč, ga pa jst usvajam, sam ni nč z njim:angel:
Začaran krog.:rolling:

Popka, ti kej usvajaš?

ne, jest sam flirtam:angel:

clea
25.01.2007, 15:08
flirtanje,usvajanje....where's the difference??:rolling:

popka
25.01.2007, 15:09
flirtanje,usvajanje....where's the difference??:rolling:

flirtanje je predigra:clown:

clea
25.01.2007, 15:09
In kako flirtaš popka in s kom flirtaš. A flirtaš tud z nekom, k ti ni všeč, sam tko mal, da si popestriš dan?

popka
25.01.2007, 15:20
clea...sm se hecala...jest pomoje sploh ne znam več flirtat...:D :dontknow:

TuNina
25.01.2007, 15:27
pencanje, usvajanje.. o čem tu govorimo? :D

lila5
25.01.2007, 15:28
Mal sm se pogovarjala z moškimi pripadniki in čedallje bolj pogosto poslušam raznorazne zgodbe o tem, na kakšen način se jih ženske lotijo pecat. Od raznoraznih nespodobnih povabil, šlatanja??:dontknow: , opolzkih komentarjev,... A se nm je čist sfedlal (ženskam mislm) ?:dontknow: A se vam zdi to normalno?

No, dejte se mal izpovedat. Fantje, povejte kako anekdoto, če se vam tut to dogaja, punce ve pa povejte kako ve pecate.:angel:

Edit: Loh poveste tut kaj si mislite o osvajanju ljudi, ki so že v kaki zvezi. Se vam to zdi nemoralno ali popolnoma sprejemljivo, oz. tut prakticirate kej tazga?

Včasih je takšne komentarje (s strani moških in tudi žensk) potrebno z rezervo jemati......se ljudje kdaj pač radi hvalimo.......

Jaz običajno opazim, če me moški "peca".......pa ne govorim o šlatanju, direktnih "nespodobnih" povabilih.....tisti "ta pravi pecaši", ki vedo kako se stvari streže, se takih načinov "pecanja" ne poslužujejo.......;) in če sem bila za tipa zainteresirana sem pecanje, flirtanje vrnila, tudi sama sem že kdaj začela, z očmi se da marsikaj povedati......običajno nisem igrala vloge naivne francoske sobarice, ki se navzven dela, da je pri flirtanju nevtralna in pri prijateljicah govori, da pa ne ve, kaj je to na njej, da jo moški pecajo ona pa nič zato ne naredi......

Tudi za pecanje in flirtanje sta portrebna dva......nekdo res mora začeti in ne vem kaj je narobe, če je to ženska.....:dontknow: vendar, če ta oseba, ki začne ne dobi določenega feedbacka, verjetno bolj redko pride do direktnih povabil......

Flirtamo pa itak radi vsi (malo redkeje to priznavamo).....verjetno to potrebujemo za svoj ego od časa do časa, da smo še vedno privlačni za druge, ne samo za partnerja.....običajno pa taka flirtanja itak ostanejo samo pri flirtanju in naslednji dan pozabimo na to......:)

popka
25.01.2007, 15:35
lila5....se strinjam, da ni čisto nič narobe, če začne ženska prva....je bil pa povdarek na tem KAKO ženske pecamo zadnje čase (po pripovedovanju moških pripadnikov sodeč).

popka
25.01.2007, 15:37
pencanje, usvajanje.. o čem tu govorimo? :D

pa res...ahaha:D

jest pa naslova ne morem spremenit sama, ane?:shy:

La-di-da
25.01.2007, 16:42
Če me kdo zainteresirano pogleda, ga pogledam tako, da se raje obrne stran.:angel:

Pa sej se čist lepo vedem, no:dontknow:

:blush: :veryevil: :clown: :angel:

Lencka
25.01.2007, 18:18
Pecanje? Kako ze gre to? :rolling: A da ga primem za rit, ne velja? :rolling:

Meni se zdi, da se tehnike spreminjajo pri obojih, punce nimajo nic bolj "brutalnih" prijemov, pa tudi ne vem, zakaj bi one morale se it nekaj lovit okoli vrele kase, tip pa po drugi strani lahko samo rece, ce gresta za vogal al pa pod mizo :rolling:

Ne, bom resna: mislim, da je tehnika odvisna od tega, koga zelis osvojiti in kaj zelis doseci. Ce isces eno krajso zabavo, zakaj bi se sel potem osvajanje v slogu vecmesecnih romanc?

Luka2k
25.01.2007, 18:24
Jest sem vidu eno deklco, k je prjela enga tipčka za rit, pa revček še tri ure ni k seb pršu...

popka
25.01.2007, 18:51
Pecanje? Kako ze gre to? :rolling: A da ga primem za rit, ne velja? :rolling:

Meni se zdi, da se tehnike spreminjajo pri obojih, punce nimajo nic bolj "brutalnih" prijemov, pa tudi ne vem, zakaj bi one morale se it nekaj lovit okoli vrele kase, tip pa po drugi strani lahko samo rece, ce gresta za vogal al pa pod mizo :rolling:

Ne, bom resna: mislim, da je tehnika odvisna od tega, koga zelis osvojiti in kaj zelis doseci. Ce isces eno krajso zabavo, zakaj bi se sel potem osvajanje v slogu vecmesecnih romanc?

hm....sej si lahko direkten, seveda...sam vseen je treba met en način, no:dontknow:

pisda, a sm jest tok konzervativna al kaj:dontknow: :nonono:

popka
25.01.2007, 18:51
Jest sem vidu eno deklco, k je prjela enga tipčka za rit, pa revček še tri ure ni k seb pršu...

ja, teb verjamem, da bi pasal...:kisses:

La-di-da
25.01.2007, 19:36
Vrjamem, da tri ure ni prišo k sebi, sej ti tud ne bi.

Na maturantskem sm v diskaču pijana vodiča za rit prjela (če ne bi padla:blush: ), je poisku telefonsko številko moje hotelske sobe...Al pa enkrat za pusta sem enga tipa oblečenga v pionirčka prjela za rit(ker je mel res dobro! roko mi je kr tja nesl:angel: ), sam sem ga tko zvito, da ni mogu videt kera ga je in pol je še pol ure gledu ker ga je.:rolling:

Ne bi rekla, da sta bla jezna, prej bi rekla, da bi še, mhm:2thumbs: . Ta ženska poteza je bolj za lastno zabavo kot v namen pecanja. Pri pecanju so bl pogledi na delu, sam jst itak tak grdo gledam... :veryevil: :clown:

Lencka
25.01.2007, 20:00
hm....sej si lahko direkten, seveda...sam vseen je treba met en način, no:dontknow:

pisda, a sm jest tok konzervativna al kaj:dontknow: :nonono:

Ej, malo sem se hecala, no, sej nisi takooo cudna :D drgac sva pa dve :rolling:
Res mislim, da je pac tako, da je nacin, ki se ga lotis, odvisen od zeljenega cilja - torej koga se lotis in kaj sploh zelis. Ampak ce recimo nekdo zeli smo en hiter seks, a ni potem boljse, da na tak nacin tudi pristopi in se ne dela nekega angelcka? Tisti, ki isce kaj drugega (ali tista) pa verjetno ubere precej drugacno taktiko.

Smaug
25.01.2007, 20:00

Nisem revcek, samo...zacel sem razmisljati o kiberneticno-opticnem sistemu, ki bi sam regeneriral izgubljeni signal, a je prow! :mad: :blush:

nattka
25.01.2007, 20:15
tudi če bi zaželela samo hitrega seksa si ne bi dovolila, da se mi že od daleč vidi da imam rada usput ...
eni pač to naredijo s stilom, drugi pa vulgarno ...

popka
25.01.2007, 20:22
tudi če bi zaželela samo hitrega seksa si ne bi dovolila, da se mi že od daleč vidi da imam rada usput ...
eni pač to naredijo s stilom, drugi pa vulgarno ...

ja no, sej to...men se ful ne zdi dopustno, da je očitno ratal normalno, če se izbranca (ali izbranko) kar direkt pošlata, predlaga, da bi kar zdaj in tukaj enga kvikija opravla, itd....že to, da grejo fantje tok delč, me moti, da so pa še punce take ratale, mi pa sploh ni jasn.:nonono:

nattka
25.01.2007, 20:28
včasih smo bile punce užaljene, če nas je kdo s svojim obnašanjem degradiral v izključno seksualni objekt ... zdaj pa naj bi si vulgaren pristop štele za kompliment ...
pa še to ni dovolj, ženske bodo očitno kmalu še bolj vulgarne od moških ...

nedolžen flirt je spogledovanje, kako dvoumna beseda, zapeljiv nasmeh ... šlatanje pa tazadnji ( ali pa spredaj) pa presega meje dobrega okusa in nikakor ni več samo flirt ...

še ena konzervativna ...:)

popka
25.01.2007, 20:33
e, to je pa emancipacija prnesla...še mal pa sploh ne bo več razlik med moškimi in žensko, razn po obliki telesa:dontknow:

nattka
25.01.2007, 20:37
škoda ane ... lepota in čar osvajanja je ravno v tem ... da se ne konča že čez pol ure s hitrim dol dajanjem ...

vsaj zame, k sem itak mal za cajtom ...

maestro II.
25.01.2007, 20:37
e, to je pa emancipacija prnesla...še mal pa sploh ne bo več razlik med moškimi in žensko, razn po obliki telesa:dontknow:

Pa še ta je po zaslugi medicine samo v nijansah...:rolling:

http://en.wikipedia.org/wiki/Shemale

Lencka
25.01.2007, 20:38
:) Upam, da tale "konzervatizem" nima negativnega prizvoka!

Hja, samo, ce enim tak pristop pri nekaterih ne bi ustrezal, potem ga verjetno nihce vec ne bi prakticiral, ne? Ce pupe in decki ne bi padal na te fore, jih ne bi uporabljali... menda niso tako glupi, da bi uporabljali taktiko, ki nima ugodnega ucinka?

popka
25.01.2007, 20:40
škoda ane ... lepota in čar osvajanja je ravno v tem ... da se ne konča že čez pol ure s hitrim dol dajanjem ...

vsaj zame, k sem itak mal za cajtom ...

aha, očitno sm tut sama...pa lih dobr sm začela živet...še dobr, da že mam svojga izvoljenca, drgač se bojim, da bi se morala navadt na ta način, da bi bla konkurenčna na "trgu":clown:

popka
25.01.2007, 20:40
Pa še ta je po zaslugi medicine samo v nijansah...:rolling:

http://en.wikipedia.org/wiki/Shemale

no evo...še to:D :D

maestro II.
25.01.2007, 20:41
aha, očitno sm tut sama...pa lih dobr sm začela živet...še dobr, da že mam svojga izvoljenca, drgač se bojim, da bi se morala navadt na ta način, da bi bla konkurenčna na "trgu":clown:

Tole si pa fajn povedla...

Lencka
25.01.2007, 20:41

Tecaj! :rolling: :rolling: :rolling:
(Joj, sej bi priznala, da se glih vpisujem, pa me je skoraj sram, ker potem bom izpadla konzervativna :blush:) :rolling: :rolling: :rolling:

popka
25.01.2007, 20:45
:) Upam, da tale "konzervatizem" nima negativnega prizvoka!

Hja, samo, ce enim tak pristop pri nekaterih ne bi ustrezal, potem ga verjetno nihce vec ne bi prakticiral, ne? Ce pupe in decki ne bi padal na te fore, jih ne bi uporabljali... menda niso tako glupi, da bi uporabljali taktiko, ki nima ugodnega ucinka?

jah, to kar pri nekomu pali, verjetno pri petih drugih ne bo... to je itak pr vseh ekstremnih "tehnikah" pecanja...je pa verjetno res najlažji in najhitrejši način kako pridt do seksa in to so ženske končno pogruntale in vzele vajeti v svoje roke:dontknow:

Lencka
25.01.2007, 20:47
jah, to kar pri nekomu pali, verjetno pri petih drugih ne bo... to je itak pr vseh ekstremnih "tehnikah" pecanja...je pa verjetno res najlažji in najhitrejši način kako pridt do seksa in to so ženske končno pogruntale in vzele vajeti v svoje roke:dontknow:

No ja, placilo je verjetno se hitrejsi... :dontknow:

popka
25.01.2007, 20:49
No ja, placilo je verjetno se hitrejsi... :dontknow:

sam to stane, tist je pa zastonj:approve: :D

nattka
25.01.2007, 20:50

zanimivo, da do seksa danes z lahkoto prideš tudi, če se izogibaš takim in se ne izpostavljaš ...

potemtakem, nekatere pravzaprav že morajo uporabiti to tehniko, da bi sploh še prišle do seksa ...:dontknow:

Lencka
25.01.2007, 20:52
Kruta si, nattka! :D

Mogoce pa ne znajo drugace?

nattka
25.01.2007, 20:53
al pa mislijo, kok so kul ...;)

popka
25.01.2007, 20:55
Kruta si, nattka! :D

Mogoce pa ne znajo drugace?

hm...le kako bi se potem znašle pred leti? mogoče je pa le nekaj resnice na nattkinem komentarju...:shy:

Lencka
25.01.2007, 21:00
:D analiticno torej lahko ugotovimo, da vulgarne osvajalske taktike uporabljajo osebe, ki zelijo priti do seksa, pa imajo s tem tezave, zato ne zelijo ovinkariti (na daljsi poti je lahko vec ovir) :D ce nekoliko spekuliramo, lahko ugibamo, ali dejstvo, da tezje pridejo do seksa, pomeni tudi, da je ta slabsi (vzrocno in posldeicno, to je zacaran krog?), ergo:
sklepamo lahko, da tisti, ki osvajajo bolj ne-direktno (rozice pa pogledi pa dvoumne besede) vec in bolje seksajo, navkljub dejstvu, da tisti, ki se posluzujejo drugih metod, sami sebe proglasajo za bolj seksualne?
:rolling:

popka
25.01.2007, 21:02
tako je:approve: :D :D

Lencka
25.01.2007, 21:04
Aha, bolj nedolzna kot je tvoja osvajalska metoda, boljsi seks se ti obeta! (In to, da z boljso osebo, je samoumevno!) :rolling:

nattka
25.01.2007, 21:06
:D analiticno torej lahko ugotovimo, da vulgarne osvajalske taktike uporabljajo osebe, ki zelijo priti do seksa, pa imajo s tem tezave, zato ne zelijo ovinkariti (na daljsi poti je lahko vec ovir) :D ce nekoliko spekuliramo, lahko ugibamo, ali dejstvo, da tezje pridejo do seksa, pomeni tudi, da je ta slabsi (vzrocno in posldeicno, to je zacaran krog?), ergo:
sklepamo lahko, da tisti, ki osvajajo bolj ne-direktno (rozice pa pogledi pa dvoumne besede) vec in bolje seksajo, navkljub dejstvu, da tisti, ki se posluzujejo drugih metod, sami sebe proglasajo za bolj seksualne?

sedi, pet ...:2thumbs: :D

nattka
25.01.2007, 21:07
Aha, bolj nedolzna kot je tvoja osvajalska metoda, boljsi seks se ti obeta! (In to, da z boljso osebo, je samoumevno!) :rolling:

boljša je oseba, bolj viharna so čustva in posledično boljši seks ... s ponavljanji ...:D :D

Lencka
25.01.2007, 21:08
:2thumbs:

ksimon
25.01.2007, 21:20
Hja sramežljivi so ponavad boljši in bolj zvesti partnerji kar se tiče bodoče, nadaljne zveze, če sploh pride do nje.
Glede pick-up jalnov in tehnik osvajanja pa se morjo določeni pošteno potrudit in marsikatero oviro premagat, da pride sploh do česa.

Zadnč sem bil po dolgem cajtu v disku in se je ena punčara dobesedno katapultirala iz stola na kolega in ga hotela dobesedno požret sred odra. Ne vem, mogoče pa je to njena osvajalna tehnika

Lencka
25.01.2007, 21:24
Al je bila pa lacna :D

ksimon
25.01.2007, 21:24
Lačna česa že?;)

Lencka
25.01.2007, 21:27
Eh, vidis, kaj je pa nisi direktno vprasal? :rolling:

A tebi pa ne bi pasalo, ce bi se ena katapulturala nate? :D

ksimon
25.01.2007, 21:32
Se je katapultirala na kolega, ne na mene!

Uf ne vem če mi bi, ker bi bil preveč v šoku in bi me menda srce izdalo. My ticky ticky heart

Lencka
25.01.2007, 21:49
Tvoje ubogo srcece! Se pravi, ce te srecam, te lahko samo izpod trepalnic pogledam? :clown:

In, kako je reagiral kolega?

ksimon
25.01.2007, 21:58
Aha, samo tako pa nč drugač:approve: kompliciram, ne;) Ne lej saj ne pravim, da mi nebi pasal, samo meni se to ne zdi ravno način osvajanja, da kar brez besed, brez pogledov brez nič napade. Lahko bi bila podobna Zeldi:rolling: Kak bi se pa ti počutla v njegovem primeru, samo da bi blo obratno?

Kolega? Zgleda da mu je ustrezala in je šel v Šegi-vana z njo in jo po 15 minutal dumpal.

madmitch
26.01.2007, 08:37
Mah eni tip smo pač tako zahojeni (tako in drugače), da sploh ne opazimo, kaj bi ženska rada, če flirta in napeljuje na normalen in diskreten način. Ni čudno, da ji enkrat poči in zine: "Ja pa a boš ti mene sam gledu al me boš tut dol dal?"
Čisto razumem, tudi ženske imate neko mero potrpljenja in ko je dovolj je dovolj.

sadie_007
26.01.2007, 08:48
jst sem že mal pozabila, kako to gre ... verjamem pa, da bi se hitr spomnila, če bi bila potreba :clown:

mrjerry
26.01.2007, 09:11
zanimivo, da do seksa danes z lahkoto prideš tudi, če se izogibaš takim in se ne izpostavljaš ...

potemtakem, nekatere pravzaprav že morajo uporabiti to tehniko, da bi sploh še prišle do seksa ...:dontknow:

Mogoce je pa seks nekaterim dejansko ni vec tabu. To je ena stvar.

Druga stvar: potrosnistvo. Vse je na policah na razstavi, vsake stvari se lahko dotaknes, pogledas z listek ceno in se obrnes stran.

Tretja stvar: v zahodni druzbi seks diktirajo zenske. Zdi se mi, da so nekatere to pocasi zacele dojemati. Receno v smislu, da bo po mojem v povprecju vec moskih sprejelo nespodobno povabilo od zensk kot obratno. Prvo je nekaj novega in presenetljivega, drugo pa dobra stara klisejska zgodba o macisticnih prascih ki mislijo, da si lahko vse dovolijo.

Kar pa NE pomeni, da kljub temu, da imas odprt odnos do seksa in da se ga ne sramujes, MORAS akceptirati taksno obnasanje. Lahko ga zgolj razumes, kot razumes bistvo razprodaj in se jih potem udelezis ali pa ne.

nattka
26.01.2007, 09:20
Mogoce je pa seks nekaterim dejansko ni vec tabu. To je ena stvar.

Kar pa NE pomeni, da kljub temu, da imas odprt odnos do seksa in da se ga ne sramujes, MORAS akceptirati taksno obnasanje. Lahko ga zgolj razumes, kot razumes bistvo razprodaj in se jih potem udelezis ali pa ne.

seks si ne več tabu še od takrat, ko je bila še moja mama tvojih let ... da ne boš preveč sape jemal ...;)

z zadnjim stavkom se pa strinjam ... res so nekateri na razprodaji ...

in še vedno menim, da najbolj sexy je tista stvar , ki je narejena s stilom ... ti si pač moral spet nekaj napisati pod nattko ...
škoda, ker ne zmoreš napisati svojega mnenja, ampak zgolj filozofiraš, kaj bi naj bil morebitni vzrok tega ...
popka je vprašanje konkretno zastavila ...
torej, kaj meniš ti, da te na drinku neznanka prime za rit ... bi vzel kot kompliment ali bi čudno pogledal ...

mrjerry
26.01.2007, 09:29
seks si ne več tabu še od takrat, ko je bila še moja mama tvojih let ... da ne boš preveč sape jemal ...;)

z zadnjim stavkom se pa strinjam ... res so nekateri na razprodaji ...

in še vedno menim, da najbolj sexy je tista stvar , ki je narejena s stilom ... ti si pač moral spet nekaj napisati pod nattko ...
škoda, ker ne zmoreš napisati svojega mnenja, ampak zgolj filozofiraš, kaj bi naj bil morebitni vzrok tega ...
popka je vprašanje konkretno zastavila ...
torej, kaj meniš ti, da te na drinku neznanka prime za rit ... bi vzel kot kompliment ali bi čudno pogledal ...

Morda ni bil tvoji mami, ampak se danes nekateri znizajo glas, zacnejo zavijat z ocmi, namigovat in pozirat slino.
Moje mnenje je pa napisano na koncu, kar je napisano prej, so pa izhodisca, ki so do njega pripeljala. In iz tega sledi, da ne bi vzel ne kot eno in ne kot drugo, ker se na taksne stvari sploh ne odzivam.

lila5
26.01.2007, 10:52
lila5....se strinjam, da ni čisto nič narobe, če začne ženska prva....je bil pa povdarek na tem KAKO ženske pecamo zadnje čase (po pripovedovanju moških pripadnikov sodeč).

Saj sem že povedala, da takemu hvalisanju, kako jih nasprotni spol osvaja ne gre vedno za verjet.....;)

Lencka
26.01.2007, 12:27
Kolega? Zgleda da mu je ustrezala in je šel v Šegi-vana z njo in jo po 15 minutal dumpal.

Saj sem rekla, ce ne bi (vsaj pri dovolj poskusih) vzgalo, tega ne bi vec pocela/poceli/pocele.

Se pa drugace kar pridruzujem menjnju, da gre v veliko primerih za hvaljenje ("tako hudo zgledam, da me hocejo kar takoj naskocit"), sicer pa za drugacen odnos do spolnosti. Ne vem, ce ravno bolj sproscen.
Pravzaprav se manj sproscen, ker moramo vseskozi zadoscati nekim novim normam kolicine, kvalitete, trajanja, raznolikosti ipd. In to, da te nekdo takole napade, meni se to ne zdi ravno dokaz, da je seks zanjo/zanj nekaj normalnega. Bi rekla, da se to lahko dokazuje na druge nacine, ne pa z gobcanjem. Tu se mi zdi, da gre bolj za videz, za fasado, ko sebi in drugim kao "dokazujejo", kako blazno napredni in brez ovir in brez zadrzkov so.

popka
26.01.2007, 13:12
Saj sem že povedala, da takemu hvalisanju, kako jih nasprotni spol osvaja ne gre vedno za verjet.....;)

no, rečmo, da tem konkretnim osebkom verjamem;)

Snap
26.01.2007, 13:20
časi se spreminjajo in s tem tudi ženske... moški tut sam se mi zdi da v manjšem merilu... k tipi smo kao bli uni k morjo pecat... men je čist fajn če me kera osvaja, prime za rit in podobno... s tem vsaj vem da nism nek gravž k bi se folku smilu k bi me na cesti srečal...

Lencka
26.01.2007, 14:40
s tem vsaj vem da nism nek gravž k bi se folku smilu k bi me na cesti srečal...
Madona, tebi gre pa res slabo, ce je to tisto, kar ti edino da obcutek vrednosti :nonono:
Ne mislim osvajanje na splosno, ampak ta, bolj ekstremen nacin - ce si to mislil...

Smaug
26.01.2007, 14:53
Ravno zaradi taksnih kretenskih interpretacij izgubljam vero v to, da bo karkoli pametnega nastalo iz danasnje mladine. Saj bi rekel, da revez ni kriv, ker omejeno razmislja, ces da mu je to vcepila druzba. Ta tretira vse, ki nimajo partnerje, kot zgube in prej ali slej zraste grba manjvrednosti.
Ampak se mi zdravljenje kompleksov preko unicevanja najlepse stvari na svetu zdi zgreseno. Mislim ali ni zalostno, da si z nekom zato, ker ljudem okoli tebe to ugaja? Ko stvari pretece rok trajanja jo pac odneses na podstresje in placujes alimente.
No, ampak fakt je, da ves problem lezi se vedno v brezplacnem splavu :approve:

Lencka
26.01.2007, 15:17
:kisses:

:blush: Upam, da se tudi to ne zdi prevec brutalen nacin osvajanja :blush: sem iz forme :blush:

Smaug
26.01.2007, 15:21
Zame ni nic prevec brutalno ze mnogote let ;)

A to pomeni, da se vabis na kavo? :)

Lencka
26.01.2007, 15:25
Da se vabim? Ne vem... zdaj si me zmedel... vidis, pa tile osvajalski pristopi.
Nekaj se delas, da zelis lepo nezno osvajanje, potem pa, da ni nic prevec brutalno... ah, deci ste naporni. Ni cudno, ce dekline potem ne vedo, al naj pred vami omedlijo, vas naskocijo, polijejo s kavo, prinesejo roze ali samo mezikajo... :D Vsak bi nekaj drugega, vecina vas pa itak ne ve, kaj in kako zelite.
Am... kava, pravis? :blush:

D' Andre
26.01.2007, 16:02
Men je fajn, če ženska prevzame pobudo. Itak nekih zadržanih bejb ne yebem kej preveč tko da... Karte na mizo pa čau. Mi je všeč direkten pristop - sm šel v Hombre s frendi, pa so vletele 3 mrhice, ena bolj kurasta od druge, vse so se po malem spodbujale ktera ga bo prej fasala, valda alko v igri, so prisedle zraven... Drug za drugim smo odhajali domov... Ali kamorkoli že... No, z 'mojo' sva se parkrat fajn pritisnila ampak nič več kot to - medtem ko je kolega z svojim 'one-night standom' še danes skupaj. :)

Snap
26.01.2007, 17:58
Madona, tebi gre pa res slabo, ce je to tisto, kar ti edino da obcutek vrednosti :nonono:
Ne mislim osvajanje na splosno, ampak ta, bolj ekstremen nacin - ce si to mislil...

hm... ubistvu mi gre prou dobr...

ja mislu sm na ta prvi način... pa če me kera za rt prime se mi ne zdi čist nč narobe...

Snap
26.01.2007, 18:11
Ravno zaradi taksnih kretenskih interpretacij izgubljam vero v to, da bo karkoli pametnega nastalo iz danasnje mladine. Saj bi rekel, da revez ni kriv, ker omejeno razmislja, ces da mu je to vcepila druzba. Ta tretira vse, ki nimajo partnerje, kot zgube in prej ali slej zraste grba manjvrednosti.
Ampak se mi zdravljenje kompleksov preko unicevanja najlepse stvari na svetu zdi zgreseno. Mislim ali ni zalostno, da si z nekom zato, ker ljudem okoli tebe to ugaja? Ko stvari pretece rok trajanja jo pac odneses na podstresje in placujes alimente.
No, ampak fakt je, da ves problem lezi se vedno v brezplacnem splavu :approve:

to je najbrž name letel....

očitno morš jt mal večkrat vn da boš vidu kva se sploh dogaja...

res mi ni jasn kje to pobiraš ampak če je teb kul...

torej flirtanje je zate najlepša stvar na svetu...

uglavnm... svet je večji in 90% ljudi drgač razmišlja kukr je ta tvoja oseba izjava... če ti pa današnja mladina ni všeč oz. njihou način razmišljanja pol pa pazi na vzgojo svojih frocou...

summer
26.01.2007, 18:17
pismo....Popka:D:D:D:D....kakšna tema:approve:

jz sem tukaj še čist po stari morali...rada vidim, da stopi moški do mene...in moram rečt, da razen nasmeha in pogleda, ne nardim nič...torej slabo pecam:D

Smaug
26.01.2007, 18:25
Eh, nisi me razumel... Jaz dobro vidim, kaj se dogaja; ravno zato tu to izpiranje zolca. Saj ne, da taksne stvari niso bile tudi prej aktualne in da nekaterim to (kdaj) zapase, ampak kar se trenutno dogaja je preprosto katastrofa. Tovrstno obnasanje ni vec prepusceno zelji posameznika, temvec je postalo splosno dejstvo, vodilo vecine, ergo je postalo normalno.
Zame je ljubiti nekoga najlepsa stvar na svetu (saj vem, da se slisi izprano, pateticno in bedno). Nekaj, kar bo scasoma izumrlo, oziroma jo bo zamenjala neka floskula skupnega zivljenja in koeksistiranja. 1984, ce hoces (Orwell, tisti znani model, ki je izumil kul nadaljevanko Big Bradr, saj ves). Takisto kot se mi zdi, da besedo razmisljam uporabljate v kontekstu, ki je ze zdavnaj izgubil svoj prvotni namen...

Tako ali tako ti ne bo mnogo jasno, vazno da se jazst bolj pocutim po tem :D

Smaug
26.01.2007, 18:27
Da se vabim? Ne vem... zdaj si me zmedel... vidis, pa tile osvajalski pristopi.
Nekaj se delas, da zelis lepo nezno osvajanje, potem pa, da ni nic prevec brutalno... ah, deci ste naporni. Ni cudno, ce dekline potem ne vedo, al naj pred vami omedlijo, vas naskocijo, polijejo s kavo, prinesejo roze ali samo mezikajo... :D Vsak bi nekaj drugega, vecina vas pa itak ne ve, kaj in kako zelite.
Am... kava, pravis? :blush:

Nikoli nisem rekel, da padam na nezno osvajanje, ampak na osvajanje s stilom. Ustvari padam pred vsakim in na vse :(

Bo moja tajnica kontaktirala vaso na OS ;)

paradox
27.01.2007, 08:44
.... ne bi vzel ne kot eno in ne kot drugo, ker se na taksne stvari sploh ne odzivam.. ...slab odgovor :O :D :clown:

...izgubljam vero v to, da bo karkoli pametnega nastalo iz danasnje mladine....jst pa ne :nonono: ;)

lila5
27.01.2007, 12:59
Nikoli nisem rekel, da padam na nezno osvajanje, ampak na osvajanje s stilom. Ustvari padam pred vsakim in na vse :(

Bo moja tajnica kontaktirala vaso na OS ;)

A osvajanje s stilom dandanes poteka preko tajnic.....? :O

Če bi morala jaz izbirati, bi rajši izbrala, da me moški direkt za rit zagrabi, kot da pa mi po tajnici (elektronski ali na dveh nogah) pošilja neka visokoleteča sporočila, ki jih itak ni sam napisal......vendar sto ljudi, sto čudi....

Saj izgleda, da se v dobi informatike moški že tako bojite žensk ali pa njihove zavrnitve, da rajši vpletete nekoga nevtralnega........:D in to se potem imenuje strokovno analitično osvajanje s stilom......

Ko pa vas slučajno v kakem baru kaka mična mladenka ogovori in nakaže, da pa bi rada seksala z vami pa v jok in na drevo namesto, da bi izkoristili priliko, ki se ne pokaže vsak dan....in takoj pojamrat prijateljem kaj je z današnjimi ženskami narobe, da kar odkrito povedo, da imajo tudi seksualne potrebe in ne igrajo več nedostopnih devic okoli katerih se je potrebno pol leta truditi......;)

Smaug
27.01.2007, 13:26
Rofl :D

Aaaa ne no :D

Jah ves, nekateri smo prevec "high", da bi to poceli kar v prvi osebi :approve:

Lencka
27.01.2007, 13:41
A osvajanje s stilom dandanes poteka preko tajnic.....? :O

Če bi morala jaz izbirati, bi rajši izbrala, da me moški direkt za rit zagrabi, kot da pa mi po tajnici (elektronski ali na dveh nogah) pošilja neka visokoleteča sporočila, ki jih itak ni sam napisal......vendar sto ljudi, sto čudi....

Saj izgleda, da se v dobi informatike moški že tako bojite žensk ali pa njihove zavrnitve, da rajši vpletete nekoga nevtralnega........:D in to se potem imenuje strokovno analitično osvajanje s stilom......

Ko pa vas slučajno v kakem baru kaka mična mladenka ogovori in nakaže, da pa bi rada seksala z vami pa v jok in na drevo namesto, da bi izkoristili priliko, ki se ne pokaže vsak dan....in takoj pojamrat prijateljem kaj je z današnjimi ženskami narobe, da kar odkrito povedo, da imajo tudi seksualne potrebe in ne igrajo več nedostopnih devic okoli katerih se je potrebno pol leta truditi......;)

Teo
27.01.2007, 14:00
Snap as un snap še z irca?:)

Teo
27.01.2007, 14:02
sicer pa je mlakar povedu kaku gre tu... učke povejo vse:)

Tam sem jo vidu prvi krat,
požirk se je v grlu ustavil
jest lohkor umrou bi tisti krat
jest lohkor bi ma kej bi pravu,
ko se ti taka rječ zgodi
ti glava ragionirat njeha
an sljepe ratajo oèi
ni več boga nankar grjeha.

Me je spod čela gljedala
an se mi furbasto smejala
pod noč pej k meni je pršla
an če med trte sva zbežala