Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Prijava v telefonske storitve SiOL

mtance
25.01.2007, 21:15
Za upravljanje s telefonskimi storitvami se prijavite z uporabniškim imenom in geslom, ki ga uporabljate za dostop do interneta (in ste ga izbrali pri registraciji vašega priključka)
Amm, meni se ne gre loginat z uporabniškim imenom in geslom od ADSLja.

LP

Lencka
25.01.2007, 22:19
Tudi meni najprej ni slo, slo pa je po ovinku, probaj:

"siol.net" - "storitve" - "telefonija" - v osrednjem delu se malo premakni dol, do "narocite telefonijo", tam je povezava "MojSiOL" - no, tam poskusi...

Vem, da je trapasto, ampak pri meni je vzgalo, ko sem sla direkt na MojSiol, pa ne...

Wampek
26.01.2007, 09:25
Ker je to tema o novi strani za pregled podatkov o telefoniji bom kar tu napisal.

Zakaj zaboga ste odstranili skupni prikaz časa pogovorov in sumo stroškov?! Sedaj lahko samo ugibaš koliko čez tisti dve uri brezplačno si šel. Je tako težko narediti sum iz baze za določen query?

mtance
26.01.2007, 09:27
Tudi meni najprej ni slo, slo pa je po ovinku, probaj:

"siol.net" - "storitve" - "telefonija" - v osrednjem delu se malo premakni dol, do "narocite telefonijo", tam je povezava "MojSiOL" - no, tam poskusi...

Vem, da je trapasto, ampak pri meni je vzgalo, ko sem sla direkt na MojSiol, pa ne...
Aha, od tukaj pa dela, hvala, drgač pa se strinjam z Wampekom!

Veron
26.01.2007, 09:38
Ker je to tema o novi strani za pregled podatkov o telefoniji bom kar tu napisal.

Zakaj zaboga ste odstranili skupni prikaz časa pogovorov in sumo stroškov?! Sedaj lahko samo ugibaš koliko čez tisti dve uri brezplačno si šel. Je tako težko narediti sum iz baze za določen query?

Sem tudi sam opazil, da to manka, sem že posredoval naprej, da se to popravi.