Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Bi Si OlajŠal Vest???

pomaranca
25.01.2007, 21:43
Torej, pred kratkim me je pustil fant. Skupaj sva bila eno leto, kot razloge za najin razhod pa je navedel to, da najbrž nisva za skupaj, da se mu zdi vse brezsmiselno, da se premalo družim z njegovimi prijatelji...itd....V bistvu mi ni dal nobenega konkretnega razloga in na moja vprašanja je dajal odgovor;"ne vem...bla,bla" Moram priznati, da sem bila šokirana, ko sem videla, kako se ni več pripravljen potruditi za najino zvezo in se pogovoriti. Res, nekaj ni bilo v redu,toda nisem vedela kaj, saj o problemih ni hotel nikoli govoriti.
Par dni po najinem razhodu sem seveda od drugih izvedela, da je on že kar nekaj časa "šmiral" z drugo. Bila sem zelo prizadeta. Predvsem zato, ker mi tega ni hotel priznati in je vztrajal na tem, da morava ostati prijatelja, se dobivati na kosilu, hoditi skupj v gledališče itd...
Ko se je oglasil pri meni in pobral svoje stvari sem ga nagnala iz svojega zivljenja. Bilo mu je zelo nelagodno, ko je izvedel,da vem z njegovo varanje.No in sedaj prejemam njegove sms-je, v katerih me prepričuje, da bi se rad še enkrat pogovori z mano. Prosi me,da bi mu dala še eno priložnost za pogovor. Toda mislim, da si želi samo olajšati vest.In iskati izgovore.. Mislim, da mu te šanse ne smem dati. .Imam prav?

Lencka
25.01.2007, 21:55
:(

Ljubica, predvsem prisluhni sebi. Ne glede na to, kaj ti bo povedal kdorkoli, poslusaj samo sebe. Ce mu zelis dati sanso, mu jo daj, ce ne, je ne daj. Ti najbolje ves.

Jaz pa mislim, da bi bilo sicer zelo lepo, ce bi ostala prijatelja, vendar je on... recimo temu, da je pokvaril hrano z napacno zacimbo. Tole zdaj zveni, kot da hoce probat z drugo, ampak ni ziher, pa bi rad pri tebi ohranil rezervo, da se vrne (ti pa do takrat ???). :dontknow:
Po drugi strani pa - ne bo tudi tebi bolje, ce bosta razcistila?

ksimon
25.01.2007, 22:02
Mogoče pa se ni dost "zdivjal", pa bi rad še kaj drugega sprobal

popka
25.01.2007, 22:26
Mogoče pa se ni dost "zdivjal", pa bi rad še kaj drugega sprobal

sounds like a lousy excuse;)

drugač se pa strinjam z lencko...sama pri sebi najbolje veš kaj si želiš- ni nujno, da je to tudi najbolje zate, ti pa vsaka izkušnja več pomaga v kasnejšem obdobju. le pogumno!:)

ksimon
25.01.2007, 22:33
sounds like a lousy excuse;)

Možno pa je, poznam dost ljudi, ki se ni pravi cajt "zdivjalo" in so iskali uteho in potešenje pri drugih ženskah. Pol pa so se šli jokat in prosit naj jih vzamejo nazaj, češ zdaj pa sem si ga dost nabrusil, lahko nadaljujeva....:nonono:

popka
25.01.2007, 22:52
Možno pa je, poznam dost ljudi, ki se ni pravi cajt "zdivjalo" in so iskali uteho in potešenje pri drugih ženskah. Pol pa so se šli jokat in prosit naj jih vzamejo nazaj, češ zdaj pa sem si ga dost nabrusil, lahko nadaljujeva....:nonono:

ja, ja, seveda je možno...sam še zmer nič manj bedno.

mertseger
25.01.2007, 23:25
:rolling: :rolling: :rolling: da bi bil jst baba bi ga nateral u p.m:mad:

Smaug
26.01.2007, 00:03
Definitivno sprejmi povabilo na kavo :approve:
Le da mu ne pozabi sporociti, da si ga tudi ti prevarala (2x, ne mores biti slabsa) in da je eden od teh dveh pred kratkim ugotovil, da je okuzen z virusom HIV. Reci mu, da ne ves, ali naj gres na testiranje ali se naprej zivis v neutemeljenem strahu in da si se k njemu zatekla po odgovor, ker sta bila v tako intimnem odnosu.
Jazst bi poleg tega vzel s sabo se fotografije dveh jeebacev in ga vprasal, kateri se mu zdi boljsi (ces da je imel vedno dober okus za fante).
Saj res; od zalosti se ***as kot nora in priznaj, da sele zdaj vidis, kako je dober sex falil vajini zvezi.
Ne pozabi mu zazeleti srece v novi zvezi, da ne ispades prasica.

popka
26.01.2007, 00:17
kako otročje:sleepy:

Smaug
26.01.2007, 00:36
D'oh! :approve:, it's me we're talkin' 'bout. Meni je to otrocje in ZABAVNO.

Druga varianta je pa rezanje zil, samo to je zdaj ze passe in ni kul...

nattka
26.01.2007, 09:47
Toda mislim, da si želi samo olajšati vest.In iskati izgovore.. Mislim, da mu te šanse ne smem dati. .Imam prav?

nekako razmisli o tem, ali bi lahko šla preko tega kar ti je naredil in spet zaživela z njim ...
če to želiš in zmoreš, potem ni razloga, da ne razčistita z pogovorom in začneta od začetka ...

če pa misliš, da tega ne zmoreš, nočeš, ne želiš ... če meniš, da te je preveč ponižal s tem, potem stisni zobe ...

vem, da je hudo, a odločitev je tvoja ... še posebej, ker eni pač naredijo napako, drugi pa so take sorte ...
razlika je velika ... napako se da odpustiti, če pa je kdo karakterno luftar pa nima smisla večkrat iti skozi to, kar preživljaš ...

a ugotoviš lahko le sama ... odločaj se tudi z razumom, čeprav je srce glasnejše ...

mrjerry
26.01.2007, 09:53
Torej, pred kratkim me je pustil fant. Skupaj sva bila eno leto, kot razloge za najin razhod pa je navedel to, da najbrž nisva za skupaj, da se mu zdi vse brezsmiselno, da se premalo družim z njegovimi prijatelji...itd....V bistvu mi ni dal nobenega konkretnega razloga in na moja vprašanja je dajal odgovor;"ne vem...bla,bla" Moram priznati, da sem bila šokirana, ko sem videla, kako se ni več pripravljen potruditi za najino zvezo in se pogovoriti. Res, nekaj ni bilo v redu,toda nisem vedela kaj, saj o problemih ni hotel nikoli govoriti.
Par dni po najinem razhodu sem seveda od drugih izvedela, da je on že kar nekaj časa "šmiral" z drugo. Bila sem zelo prizadeta. Predvsem zato, ker mi tega ni hotel priznati in je vztrajal na tem, da morava ostati prijatelja, se dobivati na kosilu, hoditi skupj v gledališče itd...
Ko se je oglasil pri meni in pobral svoje stvari sem ga nagnala iz svojega zivljenja. Bilo mu je zelo nelagodno, ko je izvedel,da vem z njegovo varanje.No in sedaj prejemam njegove sms-je, v katerih me prepričuje, da bi se rad še enkrat pogovori z mano. Prosi me,da bi mu dala še eno priložnost za pogovor. Toda mislim, da si želi samo olajšati vest.In iskati izgovore.. Mislim, da mu te šanse ne smem dati. .Imam prav?

Moja reakcija:
Sprejmem povabilo na kavo.
Ko pridem tja, recem, da bi najprej sam povedal par stvari, glede na to, da je pri kenslanju zveze imel on vec besede.
Nato bi mu povedal, da je imel pri zadnjem pogovoru vec kot prevec casa, da bi pojasnil tisto, kar se mu zdi potrebno pojasniti. Da ne govorimo o tem, da je imel neprimerno vec casa, da premisli, kaj bo rekel. Pojasnila, ki jih je dal, so bila, kakrsna so bila. Primerjava med pojasnili in realnim stanjem ter z njegovimi reakciji da vedeti, da je neodgovoren otrocji strahopetec in da bi sel z veseljem na kavo kdaj drugic, najraje, ko se to spremeni.
Nato bi se poslovil, natakarju povedal, da bo gospodic placal kavo in odhebal situacijo.

Smaug
26.01.2007, 10:24
Skoda casa za teh 5 minut, poleg tega si tukaj kvecjemu spet ti na slabsem, ker pogrevas se odprto rano. Pac prvih par dni se prebijes cez tisti ogabni obcutek zapuscenosti, potem pa das duska svojim frustracijam nad nekom, ki te je nategnil (ce se ze odlocis, da mu kaj sporocis).
Smisel tega, da se spet dobis, z zdaj ze bivsim, partnerjem je v tem, da ce ze kdo mora dati kaj ven iz sebe, si v tem primeru ti (prevarani). Zato se vec kot ocitno potrudis, da izpade prasec in mu das jasno vedeti, da ni konec sveta, ker je on posevil drugo.
Definitivno boljse za lizanje ran, kot pa pateticno "jazst sem te ljubil, ti pa tako".

pomaranca
26.01.2007, 11:54
Nekaj še moram povedati, kar mogoče izprejšnjega opisa ni čisto jasno. Ko je bivši prišel k meni po svoje stvar, par dni po koncu zveze, sem mu jaz jasno dala vedeti, da ga ne želim več v svojem življenju. Povedala sem mu vse kar sem mu imela za povedati...Da nočem imeti stikov z njim in da ne potrebujem takih hinavskih prijateljev in, da naj izgine iz mojega življenja.
Šele potem so začeli prihajati njegovi SMS-ji in klici (na katere seveda ne odgovarjam)...Tako,da res ne razumem zakaj točno bi se rad pa zdj rad pogovarjal z mano. Jaz imam čisto vest in sem mu povedala vse kar sem hotela. Vso to njegovo teženje pa me dobesedno utruja.

mrjerry
26.01.2007, 12:08
No, potem pa kava odpade. :(

Lencka
26.01.2007, 12:13
Potem pa sploh ni debate - naj si vest umiva ob tanovi!

mrjerry
26.01.2007, 12:16
Lahko mu pa posljes sms, naj neha tezit, sicer bos zahtevala restraining order :clown:

Lencka
26.01.2007, 12:21
Ja, pa ne pozabi napisat, da tvojega tanovega moti, ce ti kr en kar naprej tezi po telefonu!

popka
26.01.2007, 12:57
olala, pomaranča...to je pa mal drugač...le daj mu vedet, da ti je tole teženje odveč..lenckin nasvet je meni osebno zelo všeč, če pa še to ne pomaga, mu pa sporoči, da naj v kratkem pričakuje izklop št. zaradi nadlegovanja.

Snap
26.01.2007, 13:40
Ja, pa ne pozabi napisat, da tvojega tanovega moti, ce ti kr en kar naprej tezi po telefonu!

a si res tok bolši če se spuščaš na njegovo raven...

od***i ga.... al mu pa sploh nč ne pošl oz. ne javlej k to te pa še ta najbl z***e :)

aja pa ti bi mu mogla zažgt cune k jih je pršu iskat... sam vrečko s pepelom bi mu dala pa bi mu blo dost jasn zakaj se gre ;)

Snap
26.01.2007, 13:42
ah te zvezdice... tm piše o d j e b i ga in z j e b e :P

Lencka
26.01.2007, 14:54
a si res tok bolši če se spuščaš na njegovo raven...

od***i ga.... al mu pa sploh nč ne pošl oz. ne javlej k to te pa še ta najbl z***e :)

aja pa ti bi mu mogla zažgt cune k jih je pršu iskat... sam vrečko s pepelom bi mu dala pa bi mu blo dost jasn zakaj se gre ;)
Ti pa z zaziganjem cunj ostajas visoooko nad njegovim nivojem :rolling:

D' Andre
26.01.2007, 16:06
Skenslej ga. Sej ti je že vse povedal z odhodom - ima pač drugo. Močno sumim, da bi si rad le olajšal vest - češ, vse sem se pogovoril z njo. Če pa bi rada slišala klobase, potem pa kar.

Angie
26.01.2007, 16:42
Zavisi, kako sta se poslovila. Če je bilo grdo in v stilu "nikoli več" in "rekla sem zadnjo besedo" - potem naj bo tako. SMS-se pa se da zablokirat.

Snap
26.01.2007, 18:18
Ti pa z zaziganjem cunj ostajas visoooko nad njegovim nivojem :rolling:

ne ne, sam bi pa kul izpadl ;) a veš kake foke bi dobu, hehe

summer
26.01.2007, 18:22

torej...takole...
on ni razmišljal kako se boš ti počutila, ko se je dobival ter sexal z drugo...ne vem zakaj bi ti sedaj morala gledati nanj in na njegova čustva....in se skrbet o tem kako se on počuti...
vzami si čas zase...naredi nekaj zase...
potem čez čas, če boš čutila potrebo(kar dvomim), da sta prijatelja, ga pa pokliči....
zaenkrat ti pa svetujem vse druga, kot lajšanje in poslušanje izgovorov z njegove strani...

kapara
27.01.2007, 08:53
Definitivno sprejmi povabilo na kavo :approve:
Le da mu ne pozabi sporociti, da si ga tudi ti prevarala (2x, ne mores biti slabsa) in da je eden od teh dveh pred kratkim ugotovil, da je okuzen z virusom HIV. Reci mu, da ne ves, ali naj gres na testiranje ali se naprej zivis v neutemeljenem strahu in da si se k njemu zatekla po odgovor, ker sta bila v tako intimnem odnosu.
Jazst bi poleg tega vzel s sabo se fotografije dveh jeebacev in ga vprasal, kateri se mu zdi boljsi (ces da je imel vedno dober okus za fante).
Saj res; od zalosti se ***as kot nora in priznaj, da sele zdaj vidis, kako je dober sex falil vajini zvezi.
Ne pozabi mu zazeleti srece v novi zvezi, da ne ispades prasica.

Bolj drek mešaš bolj smrdi.
Sama najbolje vee kaj bo storila.
Če bi bil na njenem mestu, bi z njim absolutno prekinil. Tisto o prijateljstvu je samo natega od njegove strani.
Ne razumem, kako je še lahko z nim prijateljica, če jo je prevaral. Se pravi, prave ljubezni do nje ni čutil in je v bodoče tudi ne bo.
Vejam, da je dovolj lepa , prisrčna, pametna, vesele narave in si bo v bodoče že našla fanta in nato življenskega sopotnika, ki jo bo spoštoval in ji izkazoval njegovo pravo ljubezen.
Vračanje nazaj v preteklost je absolutno bedarija, ker s tem si ne celiš srčne rane ampak jo samo povečuješ.

direktor
27.01.2007, 11:38

Ja popolnoma prav imaš. Ta prasec te je tako zelo prizadel.... tipi so itak vsi prasci... jaz bi ti predlagal, da se z njim pobotaš in ga sprejmeš kot ***-frenda, kar on tudi hoče. tako bo odnos za obadva lažji brez čustvenih bolečin in pretresov. vprašaj se ali si res želiš pretrgati vse stike z njim? tvoj odgovor je najbrž ne. samo jezna si in ga kaznuješ s tem, da mu ne odgovarjaš na SMSje in mu ne pustiš, da se ti približa. Dokler ne boš spet potrebna. In koga boš potem poklicala na pomoč? Naj uganem... vaškega župnika pomoje. Vztrajanje v bivših odnosih je veliko bolj lagodno, kot pa iskati nove, tako da ti predlagam, da malo potrpiš, pogoltneš svojo jezo, se skuliraš in se ponovno daš dol z njim, potem ko ga pa bo imel v tebi, pa naj kar misli na drugo če hoče...

Smaug
27.01.2007, 11:43
Se popolnoma strinjam, ampak meni bi tisto zgoraj predstavljalo dusevno zadovoljstvo, preden bi se posluzil tvoje variante. Ce ze moram na komu dati ven, je najbolje da na tistem, ki je za to kriv. Pa ne zato, ker bi ga hotel prizadeti, ampak ker bi s tem res zakljucil celotno stvar.
Drugi se pak trudijo pozabiti takoj na vse skupaj. Vsak zase ve, kaj je za njega najbolje (iz tega razloga so teme "kaj naj naredim" popolnoma nesmiselne).

EDIT: S kaparo, v prvi vrsti :D;)

Lencka
27.01.2007, 12:33
Vsak zase ve, kaj je za njega najbolje (iz tega razloga so teme "kaj naj naredim" popolnoma nesmiselne).

Niso - naredis itak tisto, kar izberes sam (in to je ponavadi tisto, kar ti vecina odsvetuje ;)), ampak pocutis se pa boljse, ko malo predebatiras stvar. Ali pa se zlajas :D
Ker, glede na to, Pomaranca,, kar si napisala o bivsem, mislim, da zlajanje nad njim ne bi prineslo takega uzitka, ker verjetno ne bi dojel, to pa je bistveno za obcutek zadoscenja. Ampak velja poskusit!

Smaug
27.01.2007, 13:29
Meni daje vecji obcutek zadoscenja, ce imam obcutek, da nekdo ni dojel podjeebavanja...Sem v vseh pogledih samozadovoljen prasec, kaj cem.

domine
27.01.2007, 13:33
mislim, da bi blo najboljše da, mu NE DAŠ ŠE ene šanse...ker je izkoristil prvo..če bi te imel res tako rad, tudi prvič tega nebi naredil. Sedaj si ga spoznala v pravi luči, tko da, boljše da se mu ne prepustiš zopet zapeljati...STRAST ga je premagala, s tem pa je pokazal tudi kako močna je njegova osebnost:) :censored:

Lp

mdg
27.01.2007, 18:10

Deklca...tudi tebi podoben odgovor, kot tukaj:
http://forumi.siol.net/showpost.php?p=1137277&postcount=38

Enivej...če se imaš rada, nikakor ne pristajaj na take igrice.
Ker potem boš šele prizadeta !

Kyrra
27.01.2007, 20:50
Blokiraj njegovo številko, če imaš to možnost na telefonu. Dela za tvoj duševni mir in imaš poleg tega še sadistično zadovoljstvo, da on tega ne ve.

In wtf, sploh še premišljuješ, da bi se z njim dobila, če si mu že vse povedala? Bo šlo itak samo še za dodatne muke. Tvoje.