Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dnevnik pristal na odškodnino

d28
26.01.2007, 11:28
"Dnevnik pristal na odškodnino v primeru Lipa:

Ljubljana - Časopisna hiša Dnevnik bo sklenila poravnavo s starši treh deklet, ki so decembra 2004 umrla pred diskoteko Lipa v Spodnjih Pirničah, poročajo današnje Finance. Informacijo je po poročanju časnika potrdil odvetnik časopisne hiše Emil Zakonjšek. Starši treh deklet so zoper časopisno hišo vložili odškodninsko tožbo, ker je časnik Direkt marca lani objavil dele obdukcijskega zapisnika deklet."

VIR: Siol

To je zelo dobro za slovensko družbo in tudi za izvensodno prakso.

Je pa to zakuhal en brezvestni novinar in par njegovih pomagačev. :nonono:

ElQurc
26.01.2007, 11:35
okaj :D
sedaj so odprta vrata, da novinarski fevd kaznuje požarja :rolling:
stavim, da ne bodo mignili s prstom :2thumbs:

Duh
26.01.2007, 12:25
Poštena in pravilno...jaz pa močno upam, da ne bo ostalo samo pri finančni kazni dnevnika in da bo tudi požar fasal prepotrebno kazen, ker če ne po mojem pravici ne bo zadoščeno...

Dnevnik je kriv kot lastnik Direkta...največja hijena tam noter je pa Požar (pardon hijenam, ker jih ničkrive primerham s požarjem) in to je bilo njegovo maslo...

se spomnim takratne reklame za nek določen direkt, ki os jo vrteli cel dan...iz te reklame je bilo jasno nakazano, da bi naj bila dekleta drogirana...

potem s eje pa požar baje branil, da je bil namen te reklame ravno nasproten, kao da se niso...al nekaj takega...ma mislim, smrad jedan, pacov...brez besed...

me lahko zaradi teh besed tud banate s tega foruma...še brzdat sem se moral, da nisem napisal še kaj bolj konkretnega kar mu priteče!

d28
26.01.2007, 16:01
Jaz nikoli nisem razumel kolegialne solidarnosti, ker je to eden največjih družbenih strupov in nesmislov.

Ker biti bolj toleranten do nekoga samo zato, ker je kolega novinar, odvetnik, sodnik ali zdravnik je škodljivo najbolj za tiste, ki to počnejo, ker jim takšni rušijo ugled, postavljajo pa se nevarna pravna dvojna merila in na splošno nezadovoljstvo in nezaupanje med ljudmi.

In za to, kar je Požar naredil ne samo v tem primeru ampak leta in leta sistematično, bi v vsaki normalni družbi že zdavnaj zapustil novinarske vode in edini poklic, ki bi ga še lahko počel je pucanje ulic.

Mad Gandhi
26.01.2007, 16:17
Kaj pa je to?
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/225340/

d28
26.01.2007, 16:25
Če se to slednje izkaže za resnično, bi morali narediti generalno čistko med novinarji, ker je to preseglo vse meje.

To so težke svinjarije. Nekaj podobnega sem zadnjič videl na strani 24ur.com, kjer se je izkazalo, da je POPV nasedel nekaterim, ki so poročali, da sta zakonca Mccartney-Mills dosegla izvensodno poravnavo.
Kasneje je POPTV zbrisal nekatere komentarje.

Kaj se vse dogaja v tej nori državi.

Vsemogočni
26.01.2007, 16:36
Res je, vedno bolj je noro/a, samo jih je veliko, ki tega nočejo priznati.