Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Razvoj avtomobilizma - govorni nastop

.:WoLf:.
27.01.2007, 16:36
Za govorni nastop sem si izbral razvoj avtomobilizma, pa me zanima, kje (na internetu) bi lahko dobil kaj snovi v zvezi s tem. Za enkrat sem nabrskal samo za 5 min govora (zgodovina avtomobilizma), rabil pa bi še za 5 min (napredek v avtomobilizmu). V google sem napisal že avtomobilizem, razvoj avtomobilizma, zgodovina avtomobilizma, razvoj avtomobila ipd. pa sem našel samo zgodovino :nonono:

Aldebaran
27.01.2007, 20:26
Voila (http://sl.wikipedia.org/wiki/Zgodovina_avtomobilizma)... mislim, da boš našel tisto kar iščeš... je zelo obširen članek.
drugače pa kot pravjo: google it!

Lp

domine
28.01.2007, 01:16
brez zamere, sam a se ti zdi to res primerna tema za govorni nastop:nonono: ?
Tko mal čudno je, v bodoče ti svetujem,da si izbiraš teme, ki imajo veliko virov, kjer jih lahko izveš...

kokr si pa reku ZGO ja, to je še nekak zanimiv, sam zdele kaj je pa dons pa ne vem, k ni nč posebenga.:dontknow:

28.01.2007, 07:06
Voila (http://sl.wikipedia.org/wiki/Zgodovina_avtomobilizma)... mislim, da boš našel tisto kar iščeš... je zelo obširen članek.
drugače pa kot pravjo: google it!

Lp

tolk mam do zdej napisan.. zgodovino

28.01.2007, 07:10
Tko mal čudno je, v bodoče ti svetujem,da si izbiraš teme, ki imajo veliko virov, kjer jih lahko izveš...

kokr si pa reku ZGO ja, to je še nekak zanimiv, sam zdele kaj je pa dons pa ne vem, k ni nč posebenga.:dontknow:

Temo imam lahko o čemerkoli. Glede na to, kakšne bedne, dolgočasne teme imajo sošolci, se mi zdi ta zelo zanimiva.

Kaj pa bi mi ti predlagal?

domine
28.01.2007, 11:16
hmmm... ne vem, ker razred pa si? pol bi ti pa lahko povedu.:)

28.01.2007, 11:36
hmmm... ne vem, ker razred pa si? pol bi ti pa lahko povedu.:)

3. letnik srednja šola. Tema je lahko o čemerkoli, tko da bi blo dobr met kaj zanimivega pa da je veliko literature o tem..

domine
28.01.2007, 12:48
osamosvojitev republike slovenije:2thumbs:

preverjeno

Sm jo mel za seminarsko ocenjena z odlično...
če rabš ti pošljem...zanimiv je blo, pa še poučno(seminarska+power point predstavitev):angel:

28.01.2007, 12:53
osamosvojitev republike slovenije:2thumbs:

preverjeno

Sm jo mel za seminarsko ocenjena z odlično...
če rabš ti pošljem...zanimiv je blo, pa še poučno(seminarska+power point predstavitev):angel:

Pošl prosim. Mail maš na ZS.

domine
28.01.2007, 20:06
mal je prevelika, jo bom probu razdvojit, pa poslt:)

domine
28.01.2007, 20:19
jaoo, ne gre... noče..ti linke pošljem, sem maš hitr skupy zbran pa je:2thumbs:

Lencka
28.01.2007, 20:26

Ne vem tocno za kaksne vrste govorni nastop gre, ampak naceloma se da 1o minutni govorni nastop naredi na katerokoli temo, vprasanje je le, na cem je poudarek - ali lahko vpeljes lastna razmisljanja, razlice teorije o cem (sama sem enkrat poslusala, na primer, zelo zanimiv nastop o povezavi avtomobilizma v ZDA in urbanizma - recimo, da so postavljali, na primer kak hrib, kamor bi pac estetsko pasal, ce se peljes po avtocesti!)... Ce je to mozno, potem lahko najdes marsikaj, tako da pogledas malo stran od osrednje teme, pa najdes kaksne zanimivosti, pa se vec moznosti imas, da poslusalstvo ne bo zaspalo, predstavis svoje poglede in razmisljanja, odpres kaka zanimiva vprasanja...