Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Novinarji tržijo patetičnost

Medved Pu
27.01.2007, 21:42
Kamorkoli pogledamo, povsod nekdo trži patos....
Ker patetična riba smrdi pri glavi bi začel s predsednikovo novo-staro patetično kampanjo o instant dobroti za katero vas lahko zdresira v šnelkursu...Pa ni govora o njemu.

Patos je medijsko tako IN in kdor trži patos, ga določeni "novinarji"brez idej, a z močjo medija tržijo...
Torej imamo novinarje in Patetike- kot protetiki v zobozdravstvu naprimer.
Patetika nas spremlja že desetletja, diktatorčki so patetični, v firmi, na uradih, frigidni možiclji, polni bla, bla in lejte mene, sm velik, a konec koncev te ti ljudje pustijo praznega, kot te pustijo praznega frigidne ženske.
Če bi imeli tekmovanje za najbolj patetično skupino leta, bi prednjačili novinarji Patetiki, tesno zadaj bi bil LDS, ki se že tedensko reinkarnira ob hudournikih patetičnih samohval Kacina in skupin patetikov, ki vdano čakajo na San Gennara, da bi Kacu podaril čudež in bi LDS vstal iz groba...
Patetična skupina leta ŠT.2 so Strojani. Tudi tu Patetiki stojio ob njih, ne zaradi empatije, saj se jim ne sanja kaj je empatija, temveč zato, ker se patos okoli Strojanov dodelali in ga je treba vzdrževat, če ne, bi morali Patetiki postati novinarji, pa ne vedo kako se to naredi, kao se najde bistvo in ga opiše....:)
Ostane jim patos, vsak dan jovo na novo eno in isto štukajo svoj patetično glisto...K crkne, vzgojijo drugo...
Patetik preprosto, leno egzistira, kot krava na paši, dela tako nič, le patos glanca...Preževekuje patos, Drnovšek, žvak, LDS, žvek, Strojan, žvek in ko konzumenti-porabniki tega patosa pogledajo v šipo TV ekrana le mehanično rečejo, moj patos je pravilno naravnan, žvek, grejo v bife, kafič, pajzl skratka in z drugimi porabniki patosa dnevno ugotovijo, da je žvek faktor nespremenjen in da je patetetika še vedno glavna..
Če imate dovolj patetike, takim odkrito rečite:"Patetičen si"!!!...
Kdo je po vašem patetik leta in patetična skupina leta? dajte si duška!!!!:) :) :2thumbs:

strašljivka
28.01.2007, 07:13
Družina...

mertseger
28.01.2007, 09:01
Družina...

:2thumbs:

in vsi tisti ki so cirkus s tega delal

Medved Pu
28.01.2007, 18:32
Cerkev premore obilo patosa. Kaj pa patos v govorih politikov, keterihkoli? :)

strašljivka
28.01.2007, 19:16
marjan podobnik ?

pinky
28.01.2007, 19:21
Patetik preprosto, leno egzistira, kot krava na paši, dela tako nič, le patos glanca...

...žvek, grejo v bife, kafič, pajzl skratka in z drugimi porabniki patosa dnevno ugotovijo, da je žvek faktor nespremenjen in da je patetetika še vedno glavna..

definitivno ene par forumašev tule na sloveniji ... cele dneve tule gor eksistirajo in prežvekujejo, kaj vse je narobe in kolk je hudo in kaj vse je nekdo narobe naredi in da vse ostaja nespremenjeno..... :veryevil:

nattka
29.01.2007, 07:42
berem samo še uvodnik gospoda Steinbucha v žurnalu vsak petek ...

Kajtimar
29.01.2007, 14:38
Petkov Žurmal in sobotno Dobro jutro... Ti brezplačni trobili (refundirani seveda) imata ravno primeren format, da z obema skupaj posteljem kletko našemu mini zajcu. Jaz ju ne berem, za našega Zekota pa ne vem... :veryevil:

Lep dan vsem skupaj... :)

Mowgli
29.01.2007, 15:24

Ampak tudi ta je že imel izlete "v neznano"... Sicer pa Žurnal presega denar, ki ga plačujem zanj :angel: Dobro jutro pa še tega ne...

freya
30.01.2007, 06:02
naredi anketo
;)
vsekakor je nekaj forumašev odličnih kandidatov

Medved Pu
30.01.2007, 18:27
Petkov Žurmal in sobotno Dobro jutro... Ti brezplačni trobili (refundirani seveda) imata ravno primeren format, da z obema skupaj posteljem kletko našemu mini zajcu. Jaz ju ne berem, za našega Zekota pa ne vem... :veryevil:

Lep dan vsem skupaj... :)Moj morski prašiček prisega na volilne plakate in Delo.
Patosa je dejansko ogromno, za brskat vsebino iz medijev in govorov politikov pa bi rabil lavinskega psa...:2thumbs:

strašljivka
31.01.2007, 07:12
Moj morski prašiček prisega na volilne plakate in Delo.
Patosa je dejansko ogromno, za brskat vsebino iz medijev in govorov politikov pa bi rabil lavinskega psa...:2thumbs:

nope. 2 ta narvečja caterpilerja - bager + tovornjaček....
janševi plakati presss....