Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Roger Federer

MERLIN
28.01.2007, 13:53
Mislm da na temo Austrailan Open ni bil zapisan niti en post.
:nonono:

nima veze

Posvetimo se fenomenu svetovnega tenisa Federerju.
Mislim da tako domiantnega igralca ni bilo še nikoli in da je že sedaj največji vseh časov.
In je tudi med 10 najboljšimi športniki vseh časov...
lahko ga damo že ob bok legendam: Jordan, Ali, Gretzky,Senna...

v lasti ima že toliko rekordov, da ga statistke uvrščajo že sedaj, pri 25 med 3 najboljše...

Mislim da je trenutno najboljši športnik sveta..in to že zadnje 3 leta..

stuF
28.01.2007, 21:20
Se podpišem pod vse. Ampak ga ne bi dajal ob bok drugim legendam, ker je na povsem višji stopnji od drugih. Je legenda zase.

__________________________________________________ _____
Federer vs. Nadal:
Rafaela Nadala NE moremo primerjati z njim, kot ga nekateri primerjajo... ta gmota mišic lahko samo cel dan če hoče nabija žogico čez mrežo in to je vse.
Roger ga bo letos na Roland Garros-u zmazal in kot bi rekel Mike Tyson: "To bo najina učna ura o ponižnosti.":veryevil:

d28
28.01.2007, 21:28
Je izreden in eden najboljših vseh časov ampak ustavi konje, najboljši pa vseeno (še) ni.

Kaj pa Laver, Borg, Mcenroe, Sampras? Poglej si malo statistiko teh igralcev.

Gonzo
28.01.2007, 21:28
Res je dober, vsaka mu čast.
Mi je pa najbolj všeč kak je Roddicka (ki mi že od nekdaj gre na živce) v polfinalu zmlel in je bil oni totalno zbediran. :D

Oja
29.01.2007, 08:46
Roger je moj ljubček. Spominja me na g. Darcyja. :kisses: Okej, resno: tudi če bi bil grd ko smrt, bi mu priznala, da je car. Tako ga je pa še gledat lepo. na mnoga leta! :2thumbs:

evil the greatest
29.01.2007, 18:19
sihurno največji tenisač vseh časov, čeprav nekateri pravijo, da nima konkurence kakršno je imel sampras...becker, agassi, courier, edberg,...proti nadalu, ljubičiču, nalbandianu, roddicku...ni primerjavo, pa vseeno...

rikec
29.01.2007, 18:36
Vsekakor je Roger Federer ne samo izjemen in (skoraj) nepremagljiv tenisač, ampak je tudi eden izmed najboljših svetovnih športinkov na svetu zadnja 3-4 leta.
Bravo Roger. Pravi karakter za WINNER-ja...:2thumbs:

Falcao
30.01.2007, 10:31
Rečem lahko samo KAPO DOL Roger.
Svaka čast majstore...:2thumbs:

d28
30.01.2007, 11:08
Res je dober, vsaka mu čast.
Mi je pa najbolj všeč kak je Roddicka (ki mi že od nekdaj gre na živce) v polfinalu zmlel in je bil oni totalno zbediran. :D

:2thumbs: Tud meni je Roddick antipatičen, ker je tipično ameriško aroganten in razvajen.

Federerja gledat igrat pa je prava poezija. ;)

Oja
30.01.2007, 11:32
:2thumbs: Tud meni je Roddick antipatičen, ker je tipično ameriško aroganten in razvajen.

Uf, ja! Na tisti tiskovki zadnjič, ko je stalno nekaj zijal in se čohal za ušesom, je izgledal kot šimpanz. :eek:

Komaj čakam Roland Garros, bom navijala ko pri norcih. Wimbledon pa Roger itak spuca tudi brez mene. :approve:

D' Andre
30.01.2007, 15:08
Roger the King :clapping:
Men je zanimivo predvsem, kako njegovi tekmeci obupavajo ob njegovih nezgrešljivih potezah. Tik preden ga je porazil Federer, je Roddick v obupu zakričal 'Goddammit!', ko mu je Švicar zabijaško vrnil popolnoma nevračjivo žogo... :clown:

MERLIN
01.02.2007, 18:31
model je res car.
in res igra svetovno.
čeprav je skromen, ve v sebi da je tako dober, da je končno začel sam govoriti da igra popolno..
to pa že nekaj pove..