Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : LDS razpada

Oberst
28.01.2007, 22:45
http://shrani.si/files/ldss2r9.png

:approve: :approve: :approve:

mataj
28.01.2007, 23:04
Škoda jih ni :dontknow:

Vsak, ki je dovolj časa na oblasti, sčasoma podesni. Razen tadesnih, seveda. Ti so desni že ko pridejo gor.

d28
28.01.2007, 23:07
:LOL:

Kdo je narisal to karikaturo?! Najboljša sta mi Lahovnik in Cvikl kot bežoči podgani. Politiki...podgana je res žival, ki jih najbolje opiše, čeprav s tem vseeno delam krivico podganam. :blush:

Sicer pa ne bi rekel, da je dobro za SDS in tudi celotno družbo, da se to dogaja z LDS-om, ker mora vedno biti močna opozicija, poleg tega pa se bodo ti nekdanji LDS-ovci po vsej verjetnosti tako ali drugače pridružili Kučanu oz. njegovi novonastali politični stranki.

O Kučanu pa ne bi izgubljal besed... :sleepy:

mataj
28.01.2007, 23:49
:LOL:

Kdo je narisal to karikaturo?! Najboljša sta mi Lahovnik in Cvikl kot bežoči podgani. Politiki...podgana je res žival, ki jih najbolje opiše, čeprav s tem vseeno delam krivico podganam. :blush:

Sicer pa ne bi rekel, da je dobro za SDS in tudi celotno družbo, da se to dogaja z LDS-om, ker mora vedno biti močna opozicija, poleg tega pa se bodo ti nekdanji LDS-ovci po vsej verjetnosti tako ali drugače pridružili Kučanu oz. njegovi novonastali politični stranki.

O Kučanu pa ne bi izgubljal besed... :sleepy:Pah. Prej bi rekel, da bodo šli po Ruplovih stopinjah in se tako ali drugače pridružili Janši.

čudežni
29.01.2007, 03:50
LDS, SD, SDS , SLS, SNS.....vse je to le iluzija.Že to, da nekdo potrebuje stranko oz. da se poistoveti z veliko množico ljudi, je meni :nonono: . Škoda, ker nekateri tega še niso doumeli.:nonono: :dead: in očitno tudi nikoli ne bodo.

Bluebabe
29.01.2007, 06:06
Ex LDS poslance je treba še iz parlamenta ven vržt, ker je sedeže na volitvah dobila LDS in ne neki kvazi samostojni poslanci...:sleepy:

d28
29.01.2007, 08:38
Pah. Prej bi rekel, da bodo šli po Ruplovih stopinjah in se tako ali drugače pridružili Janši.

Ne bi se strinjal, ker je Slovenija pač majhen prostor in dobro vedo, če bi to storili, da je to politični samomor.

bajs01
29.01.2007, 08:48
Ne bi se strinjal, ker je Slovenija pač majhen prostor in dobro vedo, če bi to storili, da je to politični samomor.

zakaj pa? pa saj je že neskončno dolgo pri skledi

mataj
29.01.2007, 09:09
Ne bi se strinjal, ker je Slovenija pač majhen prostor in dobro vedo, če bi to storili, da je to politični samomor.Ma... kje neki. Če so sprejeli v svoje vrste Rupla in politično preživeli, lahko sprejmejo kogarkoli.

lila5
29.01.2007, 09:59
Pred zadnjimi parlamentarnimi volitvami se je na veliko govorilo, precej tudi tu na forumu, da se mora LDS prenoviti.......mogoče se zdaj to dogaja.....sicer pa takšna kot je bila LDS do zdaj v opoziciji, je bila lahko samo pogodu veliki koaliciji zmagovalcev.......

d28
29.01.2007, 11:10
Ma... kje neki. Če so sprejeli v svoje vrste Rupla in politično preživeli, lahko sprejmejo kogarkoli.

Ne za SDS ampak za te LDS-ovce, ki bi prestopili! Za SDS bi bilo to itak zmagoslavje in najbrž naslajanje.

In biti pri skledi je nekaj drugega kot javno prestopiti na drugo stran.

Pri skledi so itak vsi politiki. Saj poznamo tisto, da gredo čisto vsi na koncu skupaj na pijačo in drug drugega trepljajo po rami. :shy:

rese12
30.01.2007, 09:47
Mi pa v jok, pa na drevo in kocke sestavljat.
Razni Lahovniki, Cvikli in podobni cicibani ali pionirčki pač še niso čist dobro dojeli, kaj je to demokracija in da ni nujno, da je njihov prav edini prav.
O načelnosti njihovega ravnanja: če že izstpajo iz LDS, naj vrnejo tudi poslanski mandat- in se odpovejo plači.

nejc
30.01.2007, 09:59
Odstopa drugih ne bom komentiral.

Lahovniku pa čestitke. Vsaj zame se je izkazal kot človek, ki ne mara političnih spletk, torej ni politik. Čimveč takšnih v politiko.:2thumbs:

Prepričan sem, da so vsaj v primeru Lahovnika volilci volili njega in ne stranke. Zato se ne strinjam, da bi moral poslansko mesto odstopiti drugemu.

LDS je sedaj razpadla do neke mere, bolj ne bo oz. dokončno ne bo. Sedaj je v LDS ostala bolj ali manj samo ena struja. Kar je za stranko glede notranjega delovanja verjetno dobro, bo pa LDS po politični moči v takšni zasedbi ostala le v senci stare LDS.

človek
30.01.2007, 10:26
Nejc se strinjam s tabo!;)

Tudi jaz mislim, da so poteze Lahovnika, Cvikla,itd. lahko samo pohvalne! V nasprotju z ostalimi forumaši, ki zagovarjajo enoumno demokracijo bebavih glav jaz menim, da so poteze omenjenih politikov odraz njihovega dojemanja demokracije. Zakaj naj bi bila demokracija tip vladanja ala SDS kjer nimaš mesta če misliš drugače?

Za LDS pa upam na čimprejšnji potop!

In ja, če se bo ustanovila stranka kjer bodo člani taki kakor je Lahovnik sem takoj njihov volilec!

buba
30.01.2007, 11:16
Mi pa v jok, pa na drevo in kocke sestavljat.
Razni Lahovniki, Cvikli in podobni cicibani ali pionirčki pač še niso čist dobro dojeli, kaj je to demokracija in da ni nujno, da je njihov prav edini prav.
O načelnosti njihovega ravnanja: če že izstpajo iz LDS, naj vrnejo tudi poslanski mandat- in se odpovejo plači.za začetek, bi bilo lepo, če daš sistemu pravo ime -- strankokracija -- z demokracijo, namreč nima blage veze --- kar pa se tiče "cicibančkov", pa samo to, da so po defoltu mnogo boljši politiki, kot so to plitvoumni vazalčki, v nekaterih drugih strankah, kjer se deluje, po zelo pluralno-politinem načelu -- " ja okom , ti skokom"....:clown:

Medved Pu
30.01.2007, 18:29
LDS me spominja na bankrotiran cirkus...
Dreserji so že zdavnaj odšli, ostali so samo klovni...:)

Landon89
30.01.2007, 21:32
Vsekakor bi bilo koristno imeti neko dobro opozicijo, cesar od prejsnih voltev ni bilo. Kacin nima prihodnosti, upam pa da bo tistik, ki so izsopili upelo postaviti neko dobro stranko z jasno vizijo, katere LDS od poraza na volitvah ni imela. V nasprotnem primeru ga bo zacela tudi desnica vse bolj srati, ko bo videla, da je zmaga na volitvah 2012 njihova, tako kot na 2008.

Be inspired
30.01.2007, 22:10
HVala bogu da razpada, tazadn cajt,,itaq so sami :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown: :clown:

Vsemogočni
31.01.2007, 00:47
Ker spremlja zgodovino, ve da se vse po določeni dobi vrača. Danes se smejejo levi in cerkbveni, drugič bodo jokali.

Dobro je bilo, da se je prejšnji vladi dalo vedeti, da niso nezamenljivi in da ne morejo delati le tako kot nekaterim osebno paše. Dobro je, da imajo notranje probleme, katere bodo prej ali kasneje rešili. Tako kot povsod drugod, nekateri pobegnejo, nekateri vztrajajo.

Pa je pri sedanji vladi in koaliciji oziroma drugih strankah kaj drugače????
Najslabši se mi zdijo ljudje, kateri pridejo na položaj in delajo enako kot prejšnji, za izgovor pa imajo vedno na ustih: "sej so prejšnji tudi". In zakaj sedaj ko so na oblasti ne more nihče reči: "Oni so bili taki, mi moramo biti boljši od njih, nekaj narediti za ljudstvo, za Slovenijo, izboljšati moramo stanje, ker prejšnje ni bilo dobro"

Zakaj ne, le zakaj, oblast pokvari vsakega, če je dalj časa pa še bolj. in tudi to brt ne bo nič drugače. "Vrača" se cerkvi, kar ni bilo njeno, oljašuje se dohodnina tistim, ki imajo že tako vsega dovolj, delajo se ravno take stvari kot pod prejšnjo vlado z izgovorom, je pač prišlo do napake, tolerira se tisto, kar se ne bi smelo, povzdiguje se ljudi, ki tega ne zaslužijo. Le zakaj zna vsak kazati na druge? To ponavadi delajo tisti, ki jim nekaj ne gre, ker ne znajo in vedno iščejo neke izgovore. Pa so res samo izgovori :dontknow: