Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Čudni klici??

freya
29.01.2007, 06:34
Kolegica mi pravi, da sem jo klicala sinoči....jaz pa nič ne vem o tem. Pa greva gledat moje in njene klice...ona ima prejet klic z moje številke, jaz ga med klicanimi nimam.
Kako je to možno?

evil the greatest
29.01.2007, 18:56
en je klical pa klic zbrisal...mugoče...

freya
30.01.2007, 05:53
izključeno...ker je bil mobi v zaklenjenem avtu
;)

summer
30.01.2007, 06:02
potem se je vanj naselil duh, ki enostavno rad dela cranck call'se:D

freya
30.01.2007, 06:10
đini in d botl?
:rolling:
sicer me pa po šoku zaradi komercialnih sporočil ne more nič presenetiti
bom videla, kaj bo na izpisku pogovorov na računu;)

popka
30.01.2007, 12:46
hm...definitivno čudna zadeva:D ....iz tehničnega vidika je možn sam to, da je od tvoje kolegice tulifonu sfuzlalo in jo je dejansk nekdo drug klicu, ji je pa tvojo cifro izpisal....drgač pa ja, le naroč izpisek pa boš točno vidla (sam kle bi morala bit zveza dejansko tut vzpostavljena, drgač nau nč vidno;) )

summer
30.01.2007, 12:51
ka pa moja ideja:(

popka
30.01.2007, 12:55
ka pa moja ideja:(

ja, ja...tvoja ideja je pa itak najboljša (pa verjetn tut najbl možna:shy: ):approve: :angel:

summer
30.01.2007, 12:58
ja, ja...tvoja ideja je pa itak najboljša (pa verjetn tut najbl možna:shy: ):approve: :angel:
no..sem si ful oddahnila http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c085.gif

freya
30.01.2007, 13:09
Neki je že morala pritisnit, ker ga ima med prejetimi. Izpiske dobivam redno z računom (simobil) in to je odlična zadeva ( če se spet spomnim na trapasta komercialna sporočila, ki bi me dobro oskubila, če jih ne bi na izpisku opazila). Bogsigavedi kaj je čarala.
Ja, đini in d botl..upam, da ne bo, ko bom šla naslednjič smučat, frčal denar iz TR :D

clea
31.01.2007, 09:41
Men se je tud včeri zgodil, da mi je telefon zvonil in me je klicala mami od ene kolegice, sam je nehal zvont preden smo se javle. Pol k smo pa gledale v telefon pa ni blo te številke niti pod neodgovorjenimi, niti pod prejetimi klici, čudno.:nonono:

nejc
31.01.2007, 10:23
Če je klic nedogovorjen, pod prejetimi ne bo zabeležen. Načeloma.:D

Nisem strokovnjak za to področje. Je pa treba vedet, da mobiteli imajo tudi naložen software tako kot recimo PC in posledično lahko pride do softwarskih napak.

Mojmu se recimo vsake tok sfuzla in mi kaže signal, čeprav sem nedosegljiv. Ne pomaga niti ugašanje/prižiganje, mapak moram iti na ročno iskanje omrežji, da mi ponovno najde omrežje. Neka softwarska fora pač.

V primeru freye se mi pa najbolj verjetna zdi razlaga popke.

clea
31.01.2007, 10:25

Nisem strokovnjak za to področje. Je pa treba vedet, da mobiteli imajo tudi naložen software tako kot recimo PC in posledično lahko pride do softwarskih napak.

Mojmu se recimo vsake tok sfuzla in mi kaže signal, čeprav sem nedosegljiv. Ne pomaga niti ugašanje/prižiganje, mapak moram iti na ročno iskanje omrežji, da mi ponovno najde omrežje. Neka softwarska fora pač.

Sam klic ni bil sploh nikjer zabeležen. A ni to mal čudn?

nejc
31.01.2007, 10:28
Seveda je. Sj pravim. Neki ga software biksa po moje. Sicer pa imaš vedno možnost software nadgradit pri zastopniku, v kolker obstaja novejša verzija.

summer
31.01.2007, 11:08

:(.........pha

freya
31.01.2007, 12:23
Sam klic ni bil sploh nikjer zabeležen. A ni to mal čudn?

aha...torej nisem edina
:approve:
načeloma ni nobene panike, vendar naj se zgodi, da se oglasi nekdo, ki je na drugem koncu Zemlje in predno ugotovi, da je prazen klic, odfrči kar nekaj evrov.

Lencka
31.01.2007, 12:49
Zna biti zoprno.
Meni se je nekaj časa dogajalo, da sem, ko me je kdo klical, pritisnila tipko za odgovor, rezultat pa je bil prekinitev zveze... in potem sem razlagala, da nikomur ne zavračam klicev :angel:
Zadeva se je rešila z nakupom novega telefona. (Na srečo moje šparavnosti tisti ni bil ne drag ne pretirano nov.)

Lencka
31.01.2007, 12:50
aha...torej nisem edina
:approve:
načeloma ni nobene panike, vendar naj se zgodi, da se oglasi nekdo, ki je na drugem koncu Zemlje in predno ugotovi, da je prazen klic, odfrči kar nekaj evrov.Za ziherjeziher lahko nastaviš prepoved odhodnih mednoradnih klicev... Sploh pa se mi zdi, da plačaš ti le del v Sloveniji, klicani pa del v tujini.