Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Svetujte za internet

alessy
31.01.2007, 06:29
Vi, ki se bol spoznate na cene interneta na siolu in pri konkurentih, kjer se najbol splača vzet čim cenejši neomejen dostop do interneta.
Najbol ugoden je tako ali tako T2 internet, samo je pač hiša preveč oddaljena od centrale, pač žal.

Gledal sem še kabelski internet, ki je za 2990 sit, samo je pa hitrost 128/64. Kar me res skrbi, da še za kak pogovor preko Skype nebi blo dost.

Torej kaj mi svetujete.

T-a-d-e-j
31.01.2007, 20:34
Od kod si oz. na katero centralo si priklopljen? Preveri predvsem Amis, od septembra na mnogih centralah ponuja cenejše pakete (1 megabit 3990, 4 mesece zastonj), kmalu bo na voljo še možnost razvezanega dostopa... Če te opcije nimaš pač primerjaj ponudbo in kaj vse dobiš za svoj denar, mogoče ti lahko Siol ponudi razvezan dostop.

fazan
31.01.2007, 22:15
Od kod si oz. na katero centralo si priklopljen? Preveri predvsem Amis, od septembra na mnogih centralah ponuja cenejše pakete (1 megabit 3990, 4 mesece zastonj), kmalu bo na voljo še možnost razvezanega dostopa... Če te opcije nimaš pač primerjaj ponudbo in kaj vse dobiš za svoj denar, mogoče ti lahko Siol ponudi razvezan dostop.

:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

mtance
01.02.2007, 21:18
Jah, po mojih izkušnjah priporočam SiOL :)