Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ženske in diete

clea
31.01.2007, 15:28
Grozno kolk časa ženske preživimo na raznih dietah. sicer je raziskava bila narejena v angliji, ampak menim, da pri nas ni dosti drugače.

http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=6&article_id=1607013114393540&cid=108&pgn=1

popka
31.01.2007, 16:31
To je pa tko, ko se poslužujejo instant diet, pol k je pa diete konec pa juhej na požrtijo...Jest pravm- mn žret pa gibanje in uspeh je zagotovljen!:approve:

Lencka
31.01.2007, 18:04
Potem pa ugotoviš, da ti bo kmalu nebo padlo na glavo, ti pa si že celo življenje na dieti... :nonono:
(Imela sem neko obdobje, ko sem se hotela omejevat... moje telo ni bilo zadovoljno, duša pa tud ne! Hitro me je minilo.) :D

Ampak med 31 leti za ženske in 28 za moške pa glih ni velike razlike.

clea
31.01.2007, 18:15
Ja sej je mene tud presenetil, da nismo sam ženske take koze. Na splošno so moški začel bolj skrbet zase(jst sem zanč sedela na manikuri zraven enga,sam je bil baje gej:rolling: )
Sam pri vseh teh dietah smo pozabil, da je prehranjevanje samo po sebi, v bistvu pogoj za življenje, tko kot voda in zrak na primer.

Ne vem no, ne predstavljam si da bi mogla celo življenje jest po par listkov solate na dan, al pa kepico rjavega riža, tko kot nekatere manekenke, da bi potem lahko oblekla kakšen pradin top, za katerega bi odštela celo premoženje.

Lencka
31.01.2007, 18:19
Sam pri vseh teh dietah smo pozabil, da je prehranjevanje samo po sebi, v bistvu pogoj za življenje, tko kot voda in zrak na primer.

Ne vem no, ne predstavljam si da bi mogla celo življenje jest po par listkov solate na dan, al pa kepico rjavega riža, tko kot nekatere manekenke, da bi potem lahko oblekla kakšen pradin top, za katerega bi odštela celo premoženje.

Da o uzitku ne govorimo... :rolling: Še en dokaz, kako znamo iz vsega naredit "znanost".
Jaz tudi nisem za solato in riž... pa še denarja ta top nimam :D Sem pa slišala celo za primere, ko je punca shujšala tako, da je vsak dan pojedla en bonbon. Pa nič drugega... No, če bi bil veeeeeliiiik... :clown:

clea
31.01.2007, 18:24
Sam a si predstavljaš da bi bla manekenka in bi ti v pogodbi pisal kolk kil maš lohk maksimalno in ne bi smela nikol pojest niti enga kinder jajčka. Groza od groze.

Zdele grem jest golaž pa makarone pa še putr bom dala čez makarone.:rolling:

chicken
06.02.2007, 15:31
če gledamo razliko med moškimi in ženskami smo pomoje da kr enakopravni(ženske se moramo znebiti poporodnih kilogramov,moški pa ne)

Lencka
07.02.2007, 09:08
Jep, oboji enako neumni...

maestro II.
13.02.2007, 11:24
Sicer punce, je že tako, da je bistvo očem nevidno. Tudi za vas in vaše postavce je rešitev tik pred nosom, pa je očitno še ne vidite.

clea
13.02.2007, 11:32
Sicer punce, je že tako, da je bistvo očem nevidno. Tudi za vas in vaše postavce je rešitev tik pred nosom, pa je očitno še ne vidite.
Kakšna rešitev:veryevil:

maestro II.
13.02.2007, 11:42
Rešitev o tem kako priti do željenih mer, kako si posledično povečati samozavest in razposajati pozitivno energijo po prostoru in to kljub temu da poješ dve skledi golaža na dan.

Ampak zakaj bi vam zaupal to rešitev? Človek more iluminacijo doživeti globoko v svoji duši, da naredi in sprejme določene spremembe.

To kar gledaš je kamenček v mozaiku. Stopi tri korake nazaj

dvojčica
13.02.2007, 11:56
Velik seksat, to je fajn za linijo:D

maestro II.
13.02.2007, 11:58
Velik seksat, to je fajn za linijo:D

ergo, samo to.

Če bi se ženske po vsaki jedi dale dol...

dvojčica
13.02.2007, 11:59
ergo, samo to.

Če bi se ženske po vsaki jedi dale dol...

Pa pred jedjo:P

Lencka
13.02.2007, 12:01
Rešitev o tem kako priti do željenih mer, kako si posledično povečati samozavest in razposajati pozitivno energijo po prostoru in to kljub temu da poješ dve skledi golaža na dan.

Ampak zakaj bi vam zaupal to rešitev? Človek more iluminacijo doživeti globoko v svoji duši, da naredi in sprejme določene spremembe.

To kar gledaš je kamenček v mozaiku. Stopi tri korake nazaj
Meni so že te sama mere problematičen koncept... namesto, da bi iskali rešitev (v samih sebi, seveda), kako bi se dobro počutili v svoji koži, iščemo rešitve (zunaj nas), kako to kožo preoblikovati :nonono:
Imam včasih napade, seveda, ko me moti "prtjaga", ampak sem se naučila, da pač v tiste trgovine ne hodim :D raje skušam živeti in uživati. :approve:

maestro II.
13.02.2007, 12:04
Meni so že te sama mere problematičen koncept... namesto, da bi iskali rešitev (v samih sebi, seveda), kako bi se dobro počutili v svoji koži, iščemo rešitve (zunaj nas), kako to kožo preoblikovati :nonono:
Imam včasih napade, seveda, ko me moti "prtjaga", ampak sem se naučila, da pač v tiste trgovine ne hodim :D raje skušam živeti in uživati. :approve:
mah da, sreča je tako vse stvari na svetu relativna.

clea
Najbolj pol da si omislim kakšnega double f-a?:dontknow:

Nodika
O DIETAH VEM VSE. :approve:

:nonono:

maestro II.
13.02.2007, 12:07
Najbolj pol da si omislim kakšnega double f-a?:dontknow:

zakaj double? Lahko mene :)

clea
13.02.2007, 12:07

Katastrofa.

freya
13.02.2007, 12:08

in...katera ti je najbolj usppela?
;)

clea
13.02.2007, 12:09
Kok si ustrežljiv Maestro:angel:

Lencka
13.02.2007, 12:11
;)
:rolling: :rolling: :rolling: men gre najbolj od ust tista, ki predpisuje "jej, ko ti zadiši, kar ti zadiši"
drugo škodi mojemu zdravju :angel:

dvojčica
13.02.2007, 12:12
;)

Dolgoročno je itak najučinkovitejša manj jesti pa veliko migati:)

clea
13.02.2007, 12:13
Se strinjam z dvojčico.
Drugo je vse sam nategovanje potrošnic.

Lencka
13.02.2007, 12:14
res?????? neeeeeeeeeeeeeeeee

dvojčica
13.02.2007, 12:18
:rolling: :rolling: :rolling:

Lenčka, edin una krema, ka so jo včasih propagiral, nevem kako se reče...v glavnem se namažeš po trebuhu al pa čez stegna, zjutraj maš pa skor 2 cm manj...tista je pa cool. Se splača probat:veryevil: :rolling: :rolling:

clea
13.02.2007, 12:20
Ja pa un uhan, k ga nosiš in pol shujšaš. Kok šele ta deluje. Sam zraven dobiš pa navodila, kaj lahko ješ in kaj ne, da bo uhan deloval(u ibr strogo dieto:rolling: :rolling: )

dvojčica
13.02.2007, 12:24
Ja pa un uhan, k ga nosiš in pol shujšaš. Kok šele ta deluje. Sam zraven dobiš pa navodila, kaj lahko ješ in kaj ne, da bo uhan deloval(u ibr strogo dieto:rolling: :rolling: )

U madona, si predstavlaš kombinacijo kreme in uhana...:rolling:

freya
13.02.2007, 12:32
..in zraven celo še malo migaš im manj ješ:O

dvojčica
13.02.2007, 12:39
Bemtiš ane, sej skor ni več kej prijet:rolling:

Lencka
13.02.2007, 12:43
Dejte nehat, to so nevarne stvari, pol pa v odtočne kanale padeš... punce, to se ni za hecat.
Jst sem se glihkar najedla, namreč.

dvojčica
13.02.2007, 12:46
Lenčika, nč bat...se mal norca delamo:D

Jest se čist normalno prehranjujem:approve:

Lencka
13.02.2007, 12:52
Dobro, zdej sem pa pomirjena. Sem se že bala za vse vas. :D
Samo da tale "normalno" ne pomeni jabolko za zajtrk, za kosilo solata in za večerjo pol kivija... :D

Čisto tako - meni se zdi, da ima vsako telo kar "predpisano" (do neke mere). Vsaj tako vidim pri sebi in tistih, s katerimi sem o tem govorila. Seveda ne govorim o nekih skrajnosti, vsakdo, ki se bo prenažiral (skoraj vsakdo), se zredi, in vsakdo, ki strada, shujša, samo sicer pa mislim, da se ob normalni prehrani kar giblje okoli neke konstante. Jaz vem, da ne glede na to, ali jem nekoliko več ali nekoliko manj, bom skoz okoli določene teže (čeprav gre prej v + kot -).
Torej gre le za to, da prisluhneš svojemu telesu, takrat, ko je preveč, in ko je premalo. To, in pa seveda, da uživaš v sebi. :approve:

dvojčica
13.02.2007, 12:56
Dobro, zdej sem pa pomirjena. Sem se že bala za vse vas. :D
Samo da tale "normalno" ne pomeni jabolko za zajtrk, za kosilo solata in za večerjo pol kivija... :D

Čisto tako - meni se zdi, da ima vsako telo kar "predpisano" (do neke mere). Vsaj tako vidim pri sebi in tistih, s katerimi sem o tem govorila. Seveda ne govorim o nekih skrajnosti, vsakdo, ki se bo prenažiral (skoraj vsakdo), se zredi, in vsakdo, ki strada, shujša, samo sicer pa mislim, da se ob normalni prehrani kar giblje okoli neke konstante. Jaz vem, da ne glede na to, ali jem nekoliko več ali nekoliko manj, bom skoz okoli določene teže (čeprav gre prej v + kot -).
Torej gre le za to, da prisluhneš svojemu telesu, takrat, ko je preveč, in ko je premalo. To, in pa seveda, da uživaš v sebi. :approve:

Neeeeeeee, za večerjo mam cel kivi:D

Drugač se pa strinjam, od zraka se še noben ni zredil ane. Bistvo pa je, da se dobro počutiš v svoji koži, pa če je kilca preveč al pa premalo.
Kakšen junk food in sladkarije pa ponavadi s športom pokompenziramo, pa je:)

Lencka
13.02.2007, 13:00
Neeeeeeee, za večerjo mam cel kivi:D

Drugač se pa strinjam, od zraka se še noben ni zredil ane. Bistvo pa je, da se dobro počutiš v svoji koži, pa če je kilca preveč al pa premalo.
Kakšen junk food in sladkarije pa ponavadi s športom pokompenziramo, pa je:)
Al pa par kilc... :D
Sej ta "preveč" se itak umetno ustvarja in jst tega družbenega konstrukta nečem priznavat in se mu podrejat in zato zanalašč ne bom hujšala... (do naslednjič, ko bom šla kupvat cunje :clown:)

spartan
13.02.2007, 13:05
Grozno kolk časa ženske preživimo na raznih dietah. sicer je raziskava bila narejena v angliji, ampak menim, da pri nas ni dosti drugače.

http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=6&article_id=1607013114393540&cid=108&pgn=1

da ne bo katera kot ena moja frendica, ki je želela shujšati in nič ni jedla 5 dni. Pol je pa skup padla.

S tem se glih ni za hecat....uničeno zdravje pa psiha na psu.

nattka
13.02.2007, 13:08
doktorirala sem že iz zdrave prehrane ...;)

zaključek ... vsak dan se gibam najmanj eno uro in 3x tedensko pilates ... ne morem se več odrekati hrani ... :dead:
nisem anoreksična, a pri mojem emšu sploh ni tko slabo ...:) :) :D

spartan
13.02.2007, 13:10
bolj kaka oblina, kot pa kost, ki ven štrli:dead:

spartan
13.02.2007, 13:11
doktorirala sem že iz zdrave prehrane ...;)

zaključek ... vsak dan se gibam najmanj eno uro in 3x tedensko pilates ... ne morem se več odrekati hrani ... :dead:
nisem anoreksična, a pri mojem emšu sploh ni tko slabo ...:) :) :D

aja....jaz tudi se učim živeti zdravo:approve:

enkrat na teden poskušam ne jesti meso......moja pa poskuša enkrat na teden ne jesti samo zelenjave:clown::D

nattka
13.02.2007, 13:14
bolj kaka oblina, kot pa kost, ki ven štrli:dead:

če se brada gunca, pol je ornk punca ...:P :D

spartan
13.02.2007, 13:22
...jaz sploh ne vem, kaj se ženske tako obremenjujejo s tem...

Saj moški tak moramo bit zadovoljni s tem, kar imamo :clown:

Lencka
13.02.2007, 13:31
...jaz sploh ne vem, kaj se ženske tako obremenjujejo s tem...

Saj moški tak moramo bit zadovoljni s tem, kar imamo :clown:
A z ženskami? :D
Saj pravim, da tisti moški odstotek ne zaostaja tako za ženskim... mogoče moški samo malo manj govorite o tem.

Kaja
13.02.2007, 13:36
Bolje da ljulja, nego da žulja...........naši bivši sobivalci že vedo:)

spartan
13.02.2007, 13:36
A z ženskami? :D
Saj pravim, da tisti moški odstotek ne zaostaja tako za ženskim... mogoče moški samo malo manj govorite o tem.

zame je simpl.....manj žderem pa več športam in je to to:clown::D

spartan
13.02.2007, 13:37
Bolje da ljulja, nego da žulja...........naši bivši sobivalci že vedo:)

če pa ne gre od spredaj, pa gre od zadaj:angel:

nattka
13.02.2007, 13:48
lepega telesa ni nikoli preveč ...:blush:

Lencka
13.02.2007, 13:49
lepega telesa ni nikoli preveč ...:blush:
Ta mi je pa res všeč. :2thumbs: :rolling:

spartan
13.02.2007, 13:51
...če bi bli bolj lepi, bi bili že kičasti:clown:

nattka
13.02.2007, 14:03
...če bi bli bolj lepi, bi bili že kičasti:clown:

pri tebi to drži ...:approve: :blush:

shema
14.02.2007, 08:13
no pol se tle dvojćeg afna k ma res popolno postavo....

jst pa hujšam zato k druzga hobija ne morm obdržat tok dolg cajta...

dvojčica
16.02.2007, 09:20
no pol se tle dvojćeg afna k ma res popolno postavo....

jst pa hujšam zato k druzga hobija ne morm obdržat tok dolg cajta...

Kr povej da zato, ka obožuješ prepečenc:D :kisses:

clea
16.02.2007, 11:04
V hopla je en člank o hujšanju, k ma zanimiv naslov
Lepa, lepša, najlepša...lačna al neki tazga.

Sam člank je pa čist mim