Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : prihodnost mobitelov

ernest1A
01.02.2007, 21:42
Kje vidite prihodnost GSM aparatov? Kam se bodo širile funkcije?

Lencka
01.02.2007, 21:44
Jaz vidim prihodnost v telepatiji :approve: Mobiteli so le navlaka, smetijo okolje, pozabiš jih, baterije potrebujejo, signala ni vedno... telepatija je prava pot.

lady_lucifer
01.02.2007, 21:44
prihodnost je v tem, da mobitelov ne bo vec:)

Smaug
01.02.2007, 21:49
Satelitski dekoder signalov, eternet vmesnih, rezervno kolo za avto, brezzicna povezava do Kamcatke, novi objektivi za obstojece fotoaparate, dodatni diski za shranjevanje podatkov, ki bodo postali kompatibilini z PC-jaskimi, prikljucek za optiko je neizbezen, priloznostni router, osciloskop, spektralni analizator in generator signala signala in jasno, vkljucena igra sudoku.

Medtem pa ga bom jazst veselo uporabljal izkljucno za telefoniranje :approve:

Lencka
01.02.2007, 21:53
Satelitski dekoder signalov, eternet vmesnih, rezervno kolo za avto, brezzicna povezava do Kamcatke, novi objektivi za obstojece fotoaparate, dodatni diski za shranjevanje podatkov, ki bodo postali kompatibilini z PC-jaskimi, prikljucek za optiko je neizbezen, priloznostni router, osciloskop, spektralni analizator in generator signala signala in jasno, vkljucena igra sudoku.
In vse to, seveda, v 1mm3... tako da jih bomo z mašncami opremljali, ker jih bomo sicer zgubljali.
Naslednji korak je vgradnja v telo - pa smo tam, kar napovedujem. Samo spet umetno... :nonono: :)

anarchy
01.02.2007, 23:56
Naslednji korak je vsekakor GPS in se video na zahtevo, pa baje hologramske proekcije iz mobitelov na steno.

ernest1A
02.02.2007, 23:00
Naslednji korak je vsekakor GPS in se video na zahtevo, pa baje hologramske proekcije iz mobitelov na steno.

tole me zelo zanima glede GPS. A veš mogoče kako točni bi znali biti takšni GPS sistemi. A je možno, da bo do metra natančno?

anarchy
03.02.2007, 02:35
tole me zelo zanima glede GPS. A veš mogoče kako točni bi znali biti takšni GPS sistemi. A je možno, da bo do metra natančno?

Baje zelo tocni, tako, kot danasnji, mogoce se kaj bolj, saj tehnologija gre naprej.

nejc
03.02.2007, 12:58
Mobiteli bodo po mojem počasi zopet šli v smer samo telefoniranje + sporočila(mms in sms). Vse ostalo je nepotrebna navlaka, ki le poveča porabo baterij, poveča velikost in posledično zmanjša uporabnost mobitela. Če ne bo tako, bom js vendarle ostal pri mobitelih, ki ponujajo le najbolj osnovne funkcije v čimmanjši(fizično) pakungi.

anarchy
06.02.2007, 01:50
Mobiteli bodo po mojem počasi zopet šli v smer samo telefoniranje + sporočila(mms in sms). Vse ostalo je nepotrebna navlaka, ki le poveča porabo baterij, poveča velikost in posledično zmanjša uporabnost mobitela. Če ne bo tako, bom js vendarle ostal pri mobitelih, ki ponujajo le najbolj osnovne funkcije v čimmanjši(fizično) pakungi.
Ja jaz imam itak bolj preprost mobi, ker se mi zdi ostalo res nepotrebno, je pa lepo imeti dolocene stvari, ceprav marsikatere stvari sovrazim, se posebej preenostavni obisk spletnih strani, ker se ti lahk oponesreci kar samo priklopi gor in bog ve se kaj.

Narocnino pa sploh sovrazim!

doody
28.02.2007, 20:43
Z mobitelomm boš v prihodnosti oropal banko.

DrOnyx
01.03.2007, 11:22
Za GSM frekvence bodo ugotovili, da povzročajo impotenco ter tega ne bo več. Prihodnost so komunikacije 1:1. Prideš k "pogovorni prostitutki" in se eno uro pogovarjaš. Cena pogovora je 5 evra / uro.

To je poklic prihodnosti. moraš biti čim bolj razgledan in vešč retorike, tako da stranka dobi občutek, da je veliko dobila za svoj denar. Nikdar se en smeš na silo delati pametnejšega od stranke. Veliko stran želim, da izpadejo pametni. Zato moraš se pravi čas narediti neumnega. Nekatere stranke želijo samo poslušalca. Pri takih srtrankah si tiho in kimaš ter zvedavo opazuiješ. Zaslužek zopet 5 evra/uro.

Skratka to ej poklic prihodnosti. Kakšni GSMji in podobna navlaka. Ljudje potrebujejo osebni pristop.