Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Črna Gora

BINGA-BONGA
24.01.2006, 22:00
CRNA GORA Kjer so Bingine korenine!

Goody
25.01.2006, 08:53
lepo :2thumbs: povej, še kaj več ;)

pa še nekaj o Črni gori, če bo koga zanimalo ;) http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=102&article_id=15510205062215493416&cid=419&pgn=1

bobi
25.01.2006, 10:01
Lep foto utrinek!
Sem bil že povsod od navedenih krajev in je res lepo, neokrnena narava :2thumbs:

BINGA-BONGA
25.01.2006, 14:03
Goody - HVALA, odprla sem http - PREKRASNO!

Bobi - jaz pa sem bila na obali pa v notanjosti, takorekoc doma, Rijeka MARSENICA, cista divjina! Fotr je ze vse videl in me ni vozil po znamenitostih. Znamenitost je nasa vas, zelenje, medvedi in volkovi .... evo.... bom mogla kar sama malo na obhod!

havana
30.01.2006, 11:11
Jst hodim vsako leto poleg kube še v črno goro in je res fenomenalno, sicr grem samo v budvo ali pa bečiče in hodim potem od tam na razne izlete, tako da vidim res vse.

Trixi007
30.01.2006, 20:00
:rolling: Fajn,fajn!! Jst sm bla lansk let na morju u Budvi pa mi je blo ZAKON!!

freya
03.07.2006, 10:09
http://forumi.siol.net/showpost.php?p=859285&postcount=116

montenegro je pa itak poglavje zase.. tud jaz se vedno znova vračam.

mene še čaka...ampak ker slišim, da ne dajo ničkaj na urejene toalete, čistočo plaž, urejenost apartmajev, cene pa so vse prej kot nizke...bo še malo počakala. se kaj motim?
btw...2x na sezono (tja in nazaj) po 12-13 ur vožnje je zame dovolj;)

TuNina
03.07.2006, 10:15
s čistočo je tako.. kakor kje. mestne plaže so praviloma umazane, hotelske so bolj urejene. od apartmajev sem do zdaj vidla in izkusila samo tiste na slovenski plaži, pa se mi niso zdeli umazani. le oprema je že precej stara.

poceni ni več tako, kot je bilo. ko so marke menjali za evre, so ceno pustili in le spremenili valuto. nazadnje sem bila tam pred dvema letoma in se mi je zdelo, da se cene gibljejo nekje blizu naših. razen šverc-komerc cigaret, ki so poceni :D

p607
03.07.2006, 11:59
s čistočo je tako.. kakor kje. mestne plaže so praviloma umazane, hotelske so bolj urejene. od apartmajev sem do zdaj vidla in izkusila samo tiste na slovenski plaži, pa se mi niso zdeli umazani. le oprema je že precej stara.

poceni ni več tako, kot je bilo. ko so marke menjali za evre, so ceno pustili in le spremenili valuto. nazadnje sem bila tam pred dvema letoma in se mi je zdelo, da se cene gibljejo nekje blizu naših. razen šverc-komerc cigaret, ki so poceni :D

se strinjam z @nino

slovenska plaža (največja in najbolj obiskana) je mogoče malo bolj "umazana" oz. neurejena, vendar nič katastrofalnega, da se človek nebi mogel kopati. Zadnji 2 leti folk hodi na kopanje na plažo Kamenovo ali pa na Jaz, kjer so plaže urejene in čiste v nulo, imaš pa tudi plaže Mogren 1 in 2 - ene od najlepših v Budvi, pa Ričardovo plažo, full jih hodi pa tudi v Bečiće, kamor vsake 15-20 minut vozi vlakec. Še ena možnost je tudi kopanje na otočku Sv.Nikola, kamor vozi taxi-čoln vsake 15 minut.

Kar se apartmajev tiče imam za 8/EUR apartma, ki ni nikakor umazan, ima pa seveda starejše pohištvo, vendar to me niti najmanj ne moti, ker tam tako ali tako samo spim. Pred apartmajem imam še okoli 50 m2 vrta (senca in zasebnost) zunanji tuš, roštilj in parking, ki je odmaknjen oz. skrit od glavne ceste. V avgustu grem dol v apartma oz. 3-sobno stanovanje (klima, TV, novo) in je cena 15 EUR/dan.

Kar se cen tiče, se je podražilo 2001, ko je marka skočila v EUR, vendar je vseeno dosti bolj ugodno, kot na primer na Hrvaškem in Portorožu...

Lani avgusta so odprli tudi novo diskoteko Trokadero, ki je čudo...

http://www.trocaderoclub.com

TuNina
03.07.2006, 12:06
oo, trocadero so prenovili :D

največji car je njihov resident pevec - pero trokadero :D

freya
03.07.2006, 12:16
se strinjam z @nino

Kar se apartmajev tiče imam za 8/EUR apartma, ki ni nikakor umazan, ima pa seveda starejše pohištvo, vendar to me niti najmanj ne moti, ker tam tako ali tako samo spim. Pred apartmajem imam še okoli 50 m2 vrta (senca in zasebnost) zunanji tuš, roštilj in parking, ki je odmaknjen oz. skrit od glavne ceste. V avgustu grem dol v apartma oz. 3-sobno stanovanje (klima, TV, novo) in je cena 15 EUR/dan.

http://www.trocaderoclub.com

in kje imaš to?:D :D

p607
03.07.2006, 12:57
oo, trocadero so prenovili :D

največji car je njihov resident pevec - pero trokadero :D

Trocadero (kafič) je ostal v pešački zoni (tam kjer je bil), vendar so ga kao malo pomanjšali, diskoteko pa so odprli lani, je blizu starega dela mesta in je odprta vsak dan do jutra :2thumbs:

Pero pa je legenda. Zmeraj naredi žur do konca :rolling:

p607
03.07.2006, 13:13
in kje imaš to?:D :D

Apartma je v Budvi (Podkošljun), nahaja pa se čez cesto nogometnega stadiona, za Pizzerijo V&R, ki stoji na križišču... vglavnem 2 ali 3 hiše stran od hotela Aquamarin. Imaš okoli 150-200 m do plaže.

Evo še link od Budve (mestna karta), da se lažje orientiraš. Pri NOGOMETNEM stadionu čez cesto!!!

http://www.budva.com/cityguide/mapa.php

bladzo
05.07.2006, 21:18
Črna Gora je poleg Bosne ena izmed najlepših destinacij, ki sem jih do zdaj obiskal. Lep pozdrav prijaznim Črnogorcem in lepim Črnogorkam.

MSF

green_
12.07.2006, 11:19
Čav! Skoraj vsi v superlativih govorite o Črni Gori in njenih prebivalcih, tako da ste me prepričali, da se tudi jaz odpravim na jug:) . Me pa čisto konkretno zanima kakšne so trenutne cene npr. hrana in pijača (npr. pivo v barih, ne diskačih). Uživajte

p607
14.07.2006, 06:23
Čav! Skoraj vsi v superlativih govorite o Črni Gori in njenih prebivalcih, tako da ste me prepričali, da se tudi jaz odpravim na jug:) . Me pa čisto konkretno zanima kakšne so trenutne cene npr. hrana in pijača (npr. pivo v barih, ne diskačih). Uživajte

Jaz se odpravljam danes, tako da lahko glede letošnjih cen poročam 31.07. ko se vrnem!!!

btw.
Lani si mel v kaficih pivo od 1 do 1.5 EUR, medtem ko je v najbolj popularnih lokalih (Trokadero, Rafaello, Miami, Renesansa...) pir cca. 2 EUR!!!

Najbolj drago je v letni bašti "Sajam", kjer imajo vsak večer drugega gosta, vstop je seveda FREE, zato pa so cene full zasoljene... predlani je bil pir 4 EUR :nonono:

Lani so bile cene kosila v restavracijah 3.5 EUR, medtem ko si za hambi ali pljeskavico na štantu odštel samo 1 EUR, nekje celo 0.8 EUR!!! Parče pizze je 1.5 EUR, palačinka velikanka = 1 EUR...

Kot sem ze napisal, so to lanske cene, o letosnjih pa porocam konec meseca!!! ;)

green_
24.07.2006, 09:06
Čav! Včeraj sem se vrnil iz BudvE. BIo je odlično, sonce, žur,lepa dekleta, super plaže (jaz, bećići, ploće...)spanja po 2 uri. Ne splača se vam kopat na slovenski plaži, je prevelika gužva. Cene v trgovina so nižje kot pr nasnpr. 2l Nikšičkega okol 300 sit, hrana v restavracijah nekaj takega kot pri nas, če se pa malo potrudiš dobiš vse še ceneje. Je pa res, da zvečer v lokalih (trocadero, renesansa, hacienda) ne dobiš malo pivo pod 2 evra.
Splača se pogledat

bejba020
24.07.2006, 12:28
jaz sm zadnjič brala, da se na obali kr nekaj strelajo, mafija, in oblasti to full, prekrivajo da ne pride v javnost!

ain
24.07.2006, 14:02
jaz pa nism slišala nič lepega o njej zadnje čase... baje da je stanje kr mal scarry da vsakodnevni strelski obračuni po plažah niso nič nenavadnega, policije baje primanjkuje, rešilcev...ne vem:dontknow:

green_
25.07.2006, 07:14
Bejba 020 in ain o teh streljanjih ne vem nič, tam ko smo se mi gibali (to pa je po celi budvi) jih ni bilo. Se mi je zdelo čist varno, folk pa nasploh zelo prijazen!

BINGA-BONGA
30.07.2006, 13:05
Črna Gora je poleg Bosne ena izmed najlepših destinacij, ki sem jih do zdaj obiskal. Lep pozdrav prijaznim Črnogorcem in lepim Črnogorkam.

MSF

Hvala hvala hvala, Bigna prijazen in lepa !

Jest pa bom najbrs sla koncem augusta in pol vm puvem koko spet je in ni!

Ziujo usem!

p607
31.07.2006, 11:31
jaz sm zadnjič brala, da se na obali kr nekaj strelajo, mafija, in oblasti to full, prekrivajo da ne pride v javnost!

Iz Budve sem prisel vceraj, dol pa sem prezivel 17 dni. Bilo je super.

Kar se streljanja tice, sem dol slisal in prebral da so ustrelili v Baru (mesto Bar) nekega 30 letnega moskega (nekdo ga je pricakal pred njegovim blokom), tko da so tle verjetno kaksni mutni posli, organiziran kriminal..., da se pa folk strelja po plazah vsak dan... he he, lari fari.

Kolegico je klicala mami in jo spresevala o strelskih obracunih... tko da gre verjetno zopet za prenapihnjene zgodbe nasih oz. hrvaskih novinarjev. Ce se samo spomnim kaj so pisali v zadnjih letih... po mestu tekajo podgane, da pikajo komarji od katerih dobis neke cudne bolezni, da je Budva cela v kanalizaciji, pokajo bombe... zdej so strelski obracuni... smesno :D :D :D

V Budvi je vse po starem. Edina razlika od lani je ta, da je na setalistu nekaj manj stojnic, ker so jih oblasti prepovedale, vendar jih je vseeno dovolj in dobis marsikaj.

Kar se cen tice je stvar taka:

KOSILO (juha, glavna jed, solata, kruh) standardna cena je 3.5 EUR, ce pa se ti da malo sprehoditi, najdes kosilo tudi za 3 EUR. Priporocam Vilo Manojlovic (do 16.00 h) imas 4-5 menijev za 3.5 EUR.

PLJESKAVICE, HAMBIJI, GIROSI... na štantih dobiš že hambije oz pljeskavice v lepinji za 1 EURO, medtem ko je Giros 2 EUR, pa čevapi 1.5 EUR - 2 EUR, parče pizze 1 EUR - 1.5 EUR... skratka če te ne moti da ješ brez krožnika in pribora... prideš skoz full pocen.

PIZZE in LAZANJE so cca 4 EUR do 5 EUR.

PIJAČA: pivo dobiš že za 1 EUR (0.5 l točeno) pa tja do 1.5 EUR, medtem ko je v lokalih kot so Trkoadero, Renesansa, Rafaelo, Miami... pivo 2 EUR - 2.5 EUR (kot je že nekdo napisal). Sok je dražji od piva cca. 20-30 centov oz. v zgoraj omenjenih lokalih je cena ista. V trgovini je npr. gajba Nikšičkega (20 x 0.5 l) smešnih 9 EUR, v marketu Slavija dobiš celega pečenega piščanca za 4-5 EUR, meso za roštilj (čevapi, pljeskavice) je 4 EUR / kg, Coca Cola oz. Fanta 2 L v trgovini je od 1.09 - 1.20 EUR...

Kar se plaže tiče, senčnik + 2 ležalnika = 5 EUR, krofi s čokolado, kuhana kuruza = 1 EUR... Revije Svet, Scandal, Grand dvakrat ceneje kot pri nas... Skratka ni da ni. jaz sem se imal odlično in se v Budvo vračam 10.08 - 20.08!!!

Lp!!!

zverina
31.07.2006, 11:56
dober članek:2thumbs: , ful poceni se mi zdi.

d_streets
31.07.2006, 15:56
Kako je nočno življenje v Budvi?

Pa je kaj sranja? Gnjavatori, pa to...

p607
31.07.2006, 18:07
Kako je nočno življenje v Budvi?

Pa je kaj sranja? Gnjavatori, pa to...

Mene je dol najbolj pritegnilo prav nocno zivljenje.

Setaliste je dolgo okoli 3 km, tu pa je toliko lokalov oz. klubov, da se tesko odlocis, kam bos sel kej spit.

TROKADERO (setaliste) - najbolj obiskan lokal, tam je predvsem domaca muzika in skoraj vsak dan imajo gosta (Seka, Jelena Karleusa, Šako, Zvezde granda, Aca Lukas... skratka PINK Scena). http://www.budva.com/trocaderored/

RENESANSA, RAFFAELO, MIAMI - (stojijo eden zraven drugega - ob Trokaderu) tu imas predvsem mesano glasbo... od MTV-a do 80-tih, pa vcasih je tudi kaksen domac hit...

KAIROS - ta lezi na zacetku setalista oz. na koncu ce jo odrines iz strani kjer je stari del mesta. Tu se sopa predvsem haus pa to.

VILA MANOJLOVIC - lezi kakih 50m od trokadera. Tu imas odprt vrt (kakih 300 m2) in vsak vecer gostuje Zeljko Sasic (poje vsak vecer celo poletje).

SAJAM - tudi nekaksen odprti vrt, ki stoji v zgornjem delu setalista. Tu sopajo predvsem narodnjaki, kajti vsak vecer imajo novega gosta.

Vse to je na odprtem in dela do 1.00 ure zjutraj. (prej je delalo dlje, vendar so domacini zaradi hrupa izborili, da se mora ob 1.00 ugasniti glasba.

Po eni uri gre folk v diskoteko TROKADERO (blizu starega dela mesta), ali pa v klub Avala (ob starem delu mesta), kjer se nadaljuje zabava do zore.
http://www.trocaderoclub.com/

Gnjavatorev ni, vsaj jaz se nisem naletel na nobenga in v 6. letih se nisem videl niti enega pretepa, al pa kake druge ****arije.

Lp!!! :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

shamo
11.08.2006, 17:59
torej, ali je potreben pasoš za prehod pri čez Neumu proti Črni gori?

imamo situacijo, da pol leta stara hčerka pač še nima pasoša.. le osebno.

na amzs pravijo, da za "tranzit" na mejah pri Neumu spuščajo skozi, na ministrstvu za zunanje zadeve pravijo le da za v Bih pač rabimo pasoš..

kdo z izkušnjo?

TuNina
11.08.2006, 19:26
ja, samo za prehod čez ozemlje zadostuje osebna izkaznica.

VR3
16.08.2006, 13:02
Glej:nonono:
:censored: Takle post bi jaz pri meni izbrrisala! A NE MORES POVEDAT:

1. KAKO
2. KAM
3. Kolk cajta
4. kolk ..... :nonono: :rolling:

ma, tud če ga kdo zbriše...
evo zdej sem že nazaj:

1. z avtom (14 ur tja, 12 nazaj)
2. Ulcinj
3. 1 teden
4. zakaj: tečaj kite-surfinga
5. ostali vtisi (za Ulcinj): nasmeteno, skor sam folk s Kosova, živali na cesti (krave, ovce), prometna kultura: je ni ;) (folk uletava na cesto z avti in peš, vse zaparkirano, tako, da so ulice večinoma "enosmerne", prometni znaki čisto zbledeli), hrana - ribja čorba in ribe zakon!!!!!!:2thumbs: , čevapčiči, burek - not so good:nonono: , kruh:2thumbs:, plaža - v samem mestu (mala plaža) ležijo en na drugmu, velika plaža - dolga 14 km, lepa (mivka), neurejena (ni wc-jev, tušev), ful smeti vsepovsod

VR3
16.08.2006, 13:04

na amzs pravijo, da za "tranzit" na mejah pri Neumu spuščajo skozi, na ministrstvu za zunanje zadeve pravijo le da za v Bih pač rabimo pasoš..

kdo z izkušnjo?

čez Bosno - Neum smo šli samo z osebno izkaznico, zaradi Črne gore smo vzeli pasoš s sabo (so nam priporočili) za tja so nam dali noter žig za nazaj niso niti pogledali. Vprašali so nas za zeleno karto, kolega je ni imel in je moral na meji kupit. Se mi zdi da je bla 15 EUR.

p607
21.08.2006, 07:48

kdo z izkušnjo?

ojla!!!

Če potuješ v Montenegro čez Hrvaško (Zagreb-Split-Neum-Dubrovnik-Črna gora), potem pasoša ne potrebuješ, ker v Neumu spuščajo skozi kot pravijo na AMZS (jaz sem se v 6.letih v Črno goro peljal 11X in v Neumu mi še nikoli niso pregledali dokumentov.

Če potuješ skozi Bosno (jaz grem zmeraj po tej poti) (Zagreb-Banja Luka-Jajce-Mostar-Metkovič-Neum-Dubrovnik-Budva), potem potrebuješ pasoš (zaradi potovanja čez BiH).

Lep pozdrav!!!

Petra21
17.09.2006, 15:22
Binga Bonga mi lahko prosim poves kaj naj bi se dogajalo septembra v crni gori.
hvala
P.

Danza
19.09.2006, 16:00
Evo lih u nedeljo prsla z Budve :D Morm rect da mi je blo fenomenalno :2thumbs:

eleonora
06.02.2007, 10:08
Pozdravljeni!

Letos se bomo verjetno odpravili na morje v Črno Goro. Z lastnim prevozom.
Verjetno je kdo že bil tam dol, ane? Bi lepo prosila, če je kdo pripravljen malo napisati, katera pot je najboljša in najkrajša do tja. Hvala vsem za pomoč.:)

VR3
06.02.2007, 13:29
do splita po avtocesti, pol pa ob obali do črne gore. mi smo rabli 14 ur za tja in 12 za nazaj. pa se nismo vozili čez vikend - ampak v ponedeljek (lani avgusta)
obup.

peperchino
06.02.2007, 16:53
do splita po avtocesti, pol pa ob obali do črne gore. mi smo rabli 14 ur za tja in 12 za nazaj. pa se nismo vozili čez vikend - ampak v ponedeljek (lani avgusta)
obup.

tko ja, do splita po avto cesti, na dubrovnik, ob obali... vozs se ja tm cca 10-14h... odvisno od prometa, postankov... zgresit ne mores! drgac je pa čg-budva zakon... aja d naute sli okol boke kotarske! k grete okol riti u zep... tm greste na trajekt! pol pa samo pravac:)

lp

p607
07.02.2007, 08:05
Pozdravljeni!

Letos se bomo verjetno odpravili na morje v Črno Goro. Z lastnim prevozom.
Verjetno je kdo že bil tam dol, ane? Bi lepo prosila, če je kdo pripravljen malo napisati, katera pot je najboljša in najkrajša do tja. Hvala vsem za pomoč.:)

Oj!

Jst hodim v Budvo že 6 let in sicer jo najraje mahnem čez Bosno (Zagreb - Banja Luka - Jajce - Mostar - Metkovič - Dubrovnik) in sem dol v približno 12 urah pot pa je dolga 720 km!!! Ta pot je veliko bolj raznolika in ni dolgočasna... vmes pa se tudi lahko ustaviš in poješ kakšen roštilj... kajti to najdeš na vsakem koraku. ;)

Če greš na avtocesto Zagreb - Split in nato nadaljuješ po jadranski magistrali narediš okoli 100 km več (mislim da je pot dolga okoli 810 km). Poleti so tu dolge kolone, jaz sem šel po tej poti 2× in pod 14 urami nisem priišel domov, prav tako pa plačaš cestnino, cesta pa je dolgočasna!!!

Drugace, pa je Budva prava izbira... posebej nočni život je dol daleč najboljši, kar se jadrana tiče!!! :2thumbs:

Lencka
07.02.2007, 10:03
Oj!

Jst hodim v Budvo že 6 let in sicer jo najraje mahnem čez Bosno (Zagreb - Banja Luka - Jajce - Mostar - Metkovič - Dubrovnik) in sem dol v približno 12 urah pot pa je dolga 720 km!!! Ta pot je veliko bolj raznolika in ni dolgočasna... vmes pa se tudi lahko ustaviš in poješ kakšen roštilj... kajti to najdeš na vsakem koraku. ;)

Če greš na avtocesto Zagreb - Split in nato nadaljuješ po jadranski magistrali narediš okoli 100 km več (mislim da je pot dolga okoli 810 km). Poleti so tu dolge kolone, jaz sem šel po tej poti 2× in pod 14 urami nisem priišel domov, prav tako pa plačaš cestnino, cesta pa je dolgočasna!!!

Drugace, pa je Budva prava izbira... posebej nočni život je dol daleč najboljši, kar se jadrana tiče!!! :2thumbs:

Poleti sem probala obe poti (eno tja, drugo nazaj), čez Split nikakor ne priporočam... obupno. Razen seveda, če si ne žeiš ogledati cele obale od Zadra dalje (to je bila mora tura), samo za prit v ČG pa definitivno preko Banje Luke, Jajca, Mostarja, Dubrovnika - pa še tam se da v Metkovičih čakat ... Odvisno, kakšnih cest ste vajeni (zna biti "opasno po život") - je pa vredno vožnje zaradi fenomenalnih razgledov.

eleonora
07.02.2007, 10:11
Oj!
Hvala za odgovore.
A na avtocesti je vedno gužva? Tudi ponoči? Ker mi bi šli verjetno ponoč.
Zdaj samo še upam, da dobimo frej termin v apartmaju.

TuNina
07.02.2007, 10:42
gužva na avtocesti je odvisna predvsem od dneva.. če se odpraviš v soboto, ko so ponavadi izmene v hotelih ipd., zna bit neverjetna gužva - pred tuneli in na koncu avtoceste. drugač je pa čisto znosno.

odvisno je, kakšni popotniki ste.. če vam malo bolj ovinkaste ceste niso ovira in če bi radi tudi po poti kaj videli, se splača it čez bosno. če pa mate otroke, ki bruhajo na vsakem ovinku, se mi zdi avtocesta proti splitu boljša izbira.

vsekakor pa ne priporočam poti sarajevo - foča - nikšić. cesta je živ obup.

Lencka
07.02.2007, 10:49
Oj!
Hvala za odgovore.
A na avtocesti je vedno gužva? Tudi ponoči? Ker mi bi šli verjetno ponoč.
Zdaj samo še upam, da dobimo frej termin v apartmaju.
Če misliš do Splita, problem ni toliko avtocesta kot pot od Splita dalje... tuneli so res "gužvatični", vendar so samo predigra :D

TuNina
07.02.2007, 10:52
o ja, sploh makarska zna bit veselica.. če se boste odločili za to varianto, poskusite stempirat tako, da ste mimo splita še ponoči. ko začnejo zjutraj vozit razni dostavni tovornjaki, folk pa prek ceste skače na plažo, se lahko samo še zjočeš.

ssimona8
27.02.2007, 17:44
Čao! Mene pa zanima za neki v zvezi z Črno goro, Upam, da mi bo lahko kdo pomagu. Zanima me če lahko potujem v Črno goro z osebno ali rabim potni list, in pa če lahko v Črni gori dvigujem na bankomatu denar?
Hvala in LP. Simona

bladzo
27.02.2007, 21:04
vsekakor potrebuješ potni list in evre
glede plačevanja s kartico morš pa sama vedt.odvisno od kartice.

lp

sch0ll7
07.07.2007, 12:41
Hi

Mene pa zanima ce gre letos kdo v Budvo?

Bad aSS Boy
21.07.2007, 23:49
Js grem 1.8 dol....prov komi čakam da grem:) Am mam še eno uprašanje,če kdo ve seveda.Glede na to da plaže:Miločer,Sveti stefan,Kraljičina plaža zgledajo res fenomenalno, a se morjo kj plačat pa kok??Pa če je kdo bil na plaži Kamenovo, lahko pove kakšna se mu zdi.tnx

snežko
07.08.2007, 16:03
Hi

Mene pa zanima ce gre letos kdo v Budvo?

:) ne - ker je pir letos po 4€, grem rajš spet v grčijo, kjer je samo 2,5€

zverina
08.08.2007, 08:48
:) ne - ker je pir letos po 4€, grem rajš spet v grčijo, kjer je samo 2,5€

eh 4 evre ni snego...kam pa greš v Grčijo?

snežko
09.08.2007, 20:19
eh 4 evre ni snego...kam pa greš v Grčijo?

:) yep yep yep - 4€ - poludeli crnogorci...krf odklukan, kreta spet septembra...

BINGA-BONGA
09.08.2007, 21:45
Ce je res pivo 4,5 €, potem BRAVO CRNOGORCI!!!! Potem pa z veseljem grem v drzavo, kjer je malo pijancev!!!

Alkoholne pijace bi morale biti po najmanj 20 € 1 liter pa bi bil prec red in mir na svetu!!! Ziujo! :2thumbs:

zverina
10.08.2007, 08:31
Ce je res pivo 4,5 €, potem BRAVO CRNOGORCI!!!! Potem pa z veseljem grem v drzavo, kjer je malo pijancev!!!

Alkoholne pijace bi morale biti po najmanj 20 € 1 liter pa bi bil prec red in mir na svetu!!! Ziujo! :2thumbs:

ti ga tudi pihneš.:nonono:

^^CRNOGORKA^^
11.08.2007, 15:53
I live in Budva, in my beautiful, gorgeous country Montenegro :)
So, I post some photos from Montenegro, hope you like it... ENJOY :2thumbs:
http://a212.ac-images.myspacecdn.com/images01/20/l_f7eb225de5df430f5ec2c86518b2ee93.jpg
http://a511.ac-images.myspacecdn.com/images01/108/l_a8f3f3612b0bcc5fe9ab3883392ce27e.jpg
http://a870.ac-images.myspacecdn.com/images01/102/l_4e2a67b6b00d55ae9c7a1bcdfc98070d.jpg
http://a472.ac-images.myspacecdn.com/images01/94/l_9f4e85c604928097028bda51a0996377.jpg
http://a587.ac-images.myspacecdn.com/images01/114/l_8aac8b1e653b4caaff2a0107831ae67a.jpg
http://a771.ac-images.myspacecdn.com/images01/118/l_54ae3b602c028934cebda307f429f1ea.jpg
http://a621.ac-images.myspacecdn.com/images01/76/l_52917816a3cbf50c4dd99e64d8117c24.jpg
http://a38.ac-images.myspacecdn.com/images01/79/l_e96c9798a810c1e9383d9b3124f2210d.jpg
http://a26.ac-images.myspacecdn.com/images01/89/l_de270f6f5c78a1cf6c04504c1ba4aec9.jpg
http://a933.ac-images.myspacecdn.com/images01/89/l_ebf886c65a48f7b71cb1248fc600f0c4.jpg
http://a762.ac-images.myspacecdn.com/images01/103/l_48710d76139cf513c47e763c1bc47a61.jpg
http://a301.ac-images.myspacecdn.com/images01/121/l_587cc303f3805c9e2646fcdddc14f224.jpg
http://a31.ac-images.myspacecdn.com/images01/12/l_82b5067927ae8ce97865f382f49a1dc6.jpg
http://a135.ac-images.myspacecdn.com/images01/53/l_4c4277b9aa848a4434bdbe7390fd5fce.jpg
http://a565.ac-images.myspacecdn.com/images01/67/l_e6d6ed1d5527bd8fbe6e077a699dfbd4.jpg
http://a300.ac-images.myspacecdn.com/images01/37/l_c69360e2ce9e69ff2136c4600bd214f3.jpg
http://a760.ac-images.myspacecdn.com/images01/128/l_59f868ebd83765806e3cfbee85633cff.jpg
http://a847.ac-images.myspacecdn.com/images01/116/l_afad012ce52822cf9aa45c2e06bc8bc6.jpg
http://a142.ac-images.myspacecdn.com/images01/113/l_4ad002a47fa16566fb0eda0c1a33930d.jpg
http://a976.ac-images.myspacecdn.com/images01/54/l_404261213879ab5dc570fba26018bfd7.jpg
http://a984.ac-images.myspacecdn.com/images01/33/l_35c211433c12e7511c290d7e28ac94af.jpg
http://a70.ac-images.myspacecdn.com/images01/124/l_88338a23a8e5a5268d5679033ed8475d.jpg
http://a818.ac-images.myspacecdn.com/images01/13/l_70236a5900a65bdc74440de12c1e6df1.jpg
http://a170.ac-images.myspacecdn.com/images01/58/l_0b48f528396dcf12b6151c51e3ad6c91.jpg
http://a735.ac-images.myspacecdn.com/images01/62/l_9e24b25a219bec307ae2b217e341994e.jpg
http://a349.ac-images.myspacecdn.com/images01/102/l_a351ec51c8e22f52ce24b72099b15804.jpg
http://a424.ac-images.myspacecdn.com/images01/119/l_ed0dce5cdcd25f97adf66a43a2f89897.jpg
http://a984.ac-images.myspacecdn.com/images01/79/l_296937b31f39c0f557443ec9d4750967.jpg
http://a153.ac-images.myspacecdn.com/images01/75/l_285427509be2da8480a567b817f98d50.jpg
http://a366.ac-images.myspacecdn.com/images01/87/l_7e89ba49a37f588b0c00dff9a5cb211d.jpg
http://a657.ac-images.myspacecdn.com/images01/111/l_aa5a4a9017dbfd59b16e250220d48cb8.jpg
http://a901.ac-images.myspacecdn.com/images01/94/l_c606b0be5f232b9e5c9033ba6e7483a4.jpg
http://a517.ac-images.myspacecdn.com/images01/79/l_372eb0c3a67cd57239fc94e5e97ea81c.jpg
http://a143.ac-images.myspacecdn.com/images01/90/l_c3316f3a82c6a8f1318b9b10c7374ace.jpg
http://a927.ac-images.myspacecdn.com/images01/127/l_d5b2979562ec5ce9a02813e1500a0a06.jpg
http://a427.ac-images.myspacecdn.com/images01/69/l_379ad8921fd39cc033321754ceb9147a.jpg
http://a568.ac-images.myspacecdn.com/images01/68/l_498b844d2d1a4e690be1cf38eeb96327.jpg
http://a770.ac-images.myspacecdn.com/images01/122/l_e5787343582fb085712d1585c61e2899.jpg
http://a680.ac-images.myspacecdn.com/images01/27/l_70ef9fc3328e06534194ab01a9dec24f.jpg
http://a541.ac-images.myspacecdn.com/images01/24/l_7e8136de6b30d3422115b7ba517f4364.jpg
http://a608.ac-images.myspacecdn.com/images01/7/l_942d94de102ee7a74a52be110954aa77.jpg
http://a867.ac-images.myspacecdn.com/images01/89/l_45116c63e51c81a96dde43a15cf1db22.jpg
http://a429.ac-images.myspacecdn.com/images01/43/l_2b8c35044d752999dd02bbcc249caf94.jpg
http://a337.ac-images.myspacecdn.com/images01/87/l_9537a383ae42d7b47d78189eae3e42b8.jpg
http://a908.ac-images.myspacecdn.com/images01/2/l_3a65f15a85c3f4f68d4e4d1d57217fc3.jpg
http://a801.ac-images.myspacecdn.com/images01/53/l_b875c62c0de7c5aad0e7f22e7d6c8150.jpg
http://a34.ac-images.myspacecdn.com/images01/40/l_ca9fb90262e66b3d492e20eeff918ce9.jpg
http://a689.ac-images.myspacecdn.com/images01/38/l_a9c24efad9a341a3415e42f039d07248.jpg
http://a737.ac-images.myspacecdn.com/images01/14/l_7d987604096cb09de6094b5251f69ed8.jpg
http://a736.ac-images.myspacecdn.com/images01/49/l_cb703488a7e873121550b5a4666b7587.jpg
http://a454.ac-images.myspacecdn.com/images01/94/l_ef7eadd6d2e2e6ec516fceb9995198b5.jpg
http://a300.ac-images.myspacecdn.com/images01/116/l_bce46bada1ad3b4c99dabafd4b7f0353.jpg
http://a811.ac-images.myspacecdn.com/images01/119/l_60837bcaada62a9d6651d222ff599002.jpghttp://a712.ac-images.myspacecdn.com/images01/46/l_0e7ad040707ff5ed29bbb0df34e58d07.jpg
http://a787.ac-images.myspacecdn.com/images01/100/l_c1a89d2d4108fd47c1c02e6e1a849bc2.jpghttp://a585.ac-images.myspacecdn.com/images01/68/l_731fea8654769476e6a7ba497509d1b0.jpg
http://a60.ac-images.myspacecdn.com/images01/100/l_455ad201439f923a1d326f9772e6d44b.jpghttp://a462.ac-images.myspacecdn.com/images01/110/l_b6844bb7b434467a24b366332d01fe5d.jpg
http://a864.ac-images.myspacecdn.com/images01/87/l_dcbbd9f6e26fb33317908ee3577f66a7.jpghttp://a423.ac-images.myspacecdn.com/images01/111/l_1d25740f21d4feb7e40d60b4244c2e2e.jpg
http://a376.ac-images.myspacecdn.com/images01/122/l_8bb7f55bc951808f4642dcbfbca5c88f.jpghttp://a394.ac-images.myspacecdn.com/images01/117/l_63ac8f8cca48b578717d194a79b00459.jpg
http://a301.ac-images.myspacecdn.com/images01/115/l_4bce6a5c7f94e26e1c5c10ce2efb3994.jpghttp://a848.ac-images.myspacecdn.com/images01/108/l_66e926c150c4b096429b2ce606295447.jpg
http://a481.ac-images.myspacecdn.com/images01/100/l_e45e2bdfa23f94c86b395fc9751717b8.jpghttp://a186.ac-images.myspacecdn.com/images01/93/l_01683cc69bbeef6f70683e0c19130421.jpg
http://a717.ac-images.myspacecdn.com/images01/73/l_f6e96ab23106dbd36da00d46a6debd2c.jpghttp://a499.ac-images.myspacecdn.com/images01/127/l_2439da5206c65e83481a1744995774e2.jpg
http://a754.ac-images.myspacecdn.com/images01/68/l_7b59e0254fce05db1a89646976c02931.jpghttp://a856.ac-images.myspacecdn.com/images01/101/l_f3fbac7640c71d4a39bcf2104bd6aee7.jpg
http://a48.ac-images.myspacecdn.com/images01/73/l_b90d9573491d66293e9577187248a80f.jpghttp://a887.ac-images.myspacecdn.com/images01/107/l_062f8da535ecd058992b20ddad61ee9e.jpg
http://a205.ac-images.myspacecdn.com/images01/128/l_837636b7a88555f0da3d4117fb46bcb4.jpghttp://a947.ac-images.myspacecdn.com/images01/69/l_6236fced99a1090a00dc1955a69ba64a.jpg
http://a686.ac-images.myspacecdn.com/images01/112/l_38be6edf6ce79b60a33a078dbb6d9015.jpghttp://a134.ac-images.myspacecdn.com/images01/114/l_a7e8cdb9ce2fd1d8ac251863a700a67d.jpg
http://a173.ac-images.myspacecdn.com/images01/123/l_2ac300a4c058f7b7f4db7f32d1950c14.jpghttp://a182.ac-images.myspacecdn.com/images01/113/l_25e1c388e5c9db2850d4a5aec27ef6ed.jpg
http://a502.ac-images.myspacecdn.com/images01/84/l_85d3c7cc644847b73a9eea7987aaf1ad.jpghttp://a347.ac-images.myspacecdn.com/images01/104/l_87a7de005334339a252ba8a75b74aefa.jpg
http://a659.ac-images.myspacecdn.com/images01/121/l_5d7ac60173984014aee1b1ab70484692.jpghttp://a537.ac-images.myspacecdn.com/images01/95/l_71ee415761b5b65bd27e0fcf580425c0.jpg
http://a988.ac-images.myspacecdn.com/images01/113/l_fcba8e7a1fa72e8f8f2ae6c99bae8243.jpghttp://a386.ac-images.myspacecdn.com/images01/93/l_9692a0095c48230b5d66c716b33249f9.jpg
http://a657.ac-images.myspacecdn.com/images01/112/l_7ec0e34ed6d70eb3d06345ff27598e58.jpghttp://a398.ac-images.myspacecdn.com/images01/71/l_448875cb8bc45392a67a6e65be2bc0ad.jpg
http://a297.ac-images.myspacecdn.com/images01/100/l_7087de7c71aecb84e4ea85a61f1c32f8.jpghttp://a207.ac-images.myspacecdn.com/images01/108/l_8c5451a2599f639e2aa75112d41d8fbe.jpg
http://a645.ac-images.myspacecdn.com/images01/107/l_71b122b6f584bcc6de8e153b87678484.jpghttp://a769.ac-images.myspacecdn.com/images01/70/l_f024aeaa3e1c52a19e9a1a6e304600f8.jpg
http://a366.ac-images.myspacecdn.com/images01/91/l_d340e876dbeedcf97e27c313625f80f5.jpghttp://a359.ac-images.myspacecdn.com/images01/108/l_98aaaf9af43b8bc93a13d807e270ab76.jpg
http://a865.ac-images.myspacecdn.com/images01/115/l_7870f878409ad95e21a9c2244027bf40.jpghttp://a637.ac-images.myspacecdn.com/images01/116/l_f28711acd6971b0c128334d763b1a09c.jpg
http://a693.ac-images.myspacecdn.com/images01/114/l_15729c62bc613cb65b4228eb0223d4e4.jpghttp://a166.ac-images.myspacecdn.com/images01/123/l_4a2ca6dabda6baebe83ce0199b7da33d.jpg

p.s - If someone use myspace, you can look at my page www.myspace.com/xella_ where you can see a lot of
photos from Montenegro, and better ''meet'' myself :)

Knez
11.08.2007, 20:15
Crnogorko, dobrodošla na forumu!

Slike su ti super, stvarno imaš lepu državu, nadam se, da ću je posetitii kad-tad..

zverina
12.08.2007, 09:16
zelo lepo.:2thumbs:

^^CRNOGORKA^^
12.08.2007, 16:03
E-e, fala na dobrodošlici :tenx:
Veliki pozdrav za đevojku sa nickom BINGA-BONGA koja je napravila ovu temu, živjela!! :rolling: :) :pinky:
http://a799.ac-images.myspacecdn.com/images01/46/l_2af2703ee99d500a661e9070427669ee.jpg

monster
12.08.2007, 16:08
kul :) Crna gora rules

zverina
12.08.2007, 19:11
ja zlo lepe slike, tud ona na avatarju.:shy:

big foot
13.08.2007, 08:04
pred 14 dnevi sem bil v Č. Gori, pa mi nikakor ni bilo všeč.

1. na meji sem čakal 2h za kakih 100 avtov - nekako tako kot je stvar izgledala pri nas le 25 let nazaj.
2. Plaže - nepopisna gneča dobesedno hodiš drug po drugem samotnih plaž ni (razen par takih z manjšo gužvo)
3. Razen na nekaterih plažah je (kjer je svinjarija komaj znosna) je stanje katastrofalno. Dobesedno je cela obala eno veliko smetišče (predvsem takoj čez mejo - hercegnovi).
4. Avti parkirani vsepovsod tudi po pločnikih da sploh ne moreš mimo. Hoja po cesti mimo takega avta je pa loterija. Policija parkirana nekaj metrov naprej pa ne naredi nič.
5. Vozniška kultura.... joke kaj je že to... če upoštevajo semafor je to že uspeh.
6. Cela država je po naših merilih absolutni kaos.

pa še dobre stvari

Cene - kosilo za 3 z 2x pijačo 25e, kava od 0.5 - 0.7e
Ne rabiš menjat evrov ker so vse cene v evrih tako da sploh ne vem kaka je njihova nacionalna valuta.
oooooodlično pečenje na žaru.
Lepa narava - če odmisliš smeti boljše stanje glede čistoče je v notranjosti.

Mi smo se po 2 dneh vrnili v CRO ker nisem prenašal svinjarije. Voda je pa tako nastlana z raznimi vrečkami, vložki itd., da se nisem hotel niti okopati.

^^CRNOGORKA^^
13.08.2007, 11:50
Pa... što reći bez...
Zlato moje onda nam nijesi ni trebala dolazit ovamo ;)
Jer imamo masu turista i bez tebe, koji znaju što je prava ljepota i uživanje i ne zanovetaju.
A što se cijena tiče, meni, ka' i svima nama u CG su sasvim normalne... ;)
Plaže i sva ostala mjesta, kao što vele i turisti, su čista i uredna. Crna Gora je ekološka država.

zverina
13.08.2007, 12:15
pred 14 dnevi sem bil v Č. Gori, pa mi nikakor ni bilo všeč.

1. na meji sem čakal 2h za kakih 100 avtov - nekako tako kot je stvar izgledala pri nas le 25 let nazaj.
2. Plaže - nepopisna gneča dobesedno hodiš drug po drugem samotnih plaž ni (razen par takih z manjšo gužvo)
3. Razen na nekaterih plažah je (kjer je svinjarija komaj znosna) je stanje katastrofalno. Dobesedno je cela obala eno veliko smetišče (predvsem takoj čez mejo - hercegnovi).
4. Avti parkirani vsepovsod tudi po pločnikih da sploh ne moreš mimo. Hoja po cesti mimo takega avta je pa loterija. Policija parkirana nekaj metrov naprej pa ne naredi nič.
5. Vozniška kultura.... joke kaj je že to... če upoštevajo semafor je to že uspeh.
6. Cela država je po naših merilih absolutni kaos.

pa še dobre stvari

Cene - kosilo za 3 z 2x pijačo 25e, kava od 0.5 - 0.7e
Ne rabiš menjat evrov ker so vse cene v evrih tako da sploh ne vem kaka je njihova nacionalna valuta.
oooooodlično pečenje na žaru.
Lepa narava - če odmisliš smeti boljše stanje glede čistoče je v notranjosti.

Mi smo se po 2 dneh vrnili v CRO ker nisem prenašal svinjarije. Voda je pa tako nastlana z raznimi vrečkami, vložki itd., da se nisem hotel niti okopati.

jah veš mogoče v Hercegnovem, frend je bil na Bojani in je lih hvalu neokrnjenost narave.

big foot
13.08.2007, 17:10
Sli smo do Budve po celi boki (ne z trajektom) ... Hercegnovi je katastrofa nizje se malenkost izboljsuje se vedno je pa precej slabo. Mogoce prav na jugu in v notranjosti le ni tako zasvinjano, vendar tja nismo sli tako da zato ne morem govorit. Bom pa jeseni moral sluzbeno spet dol ampak v notranjost - ker bom izkoristil priliko bom pot malo potegnil se za privat razloge in si ogledal hribovje itd. Upam da bo bolje.

Pojdi in se sam prepricaj, ce nic drugega folk je res prijazen in nisi nek nebodigatreba kot v Istri.
Pa obvezno pojdi na pecenje iz zara..... ej na to se pa spoznajo - vseh 10 prstov si polizes.

zverina
13.08.2007, 20:05
ti verjamem.:2thumbs:

snežko
15.08.2007, 19:55

:) sej že so - liter viskija je 20€ in več ...

donna8
21.09.2007, 14:04
NO, JA. kaj gledaš v Črni gori. Lani sem bila s hčero do Kotora. Res so 20 let za nami, sicer pa - vse je zelooo poceni : hrana, pijača, kampi (sicer na nižjem nivoju), vse v trgovinah in ...Kotor - samo mesto je čuudoooviiitooo. Gostilnice in trgovine v njem pa imajo že kar evropske cene. Vseeno bi še šla v Črno goro, ker lani nisem uspela priti dlje kot do Kotora, splača se videti Lovčen, pa se peljati do Ulcinja, pa na njihova jezera. Treba je gledati tisto, kar je lepo, drugačno, poceni...

ursy
16.01.2008, 17:58
Kaj pa ma slučajno kdo kake naslove od kakšnih apartmajev v budvi, ker preko agencije nebi šla, na netu pa tudi ni nič kaj pametnega. Ali pa tel številke od tistih, ki dajo v najem apartmaje?
LP

COPILOT
09.03.2008, 10:12
Kaj pa ma slučajno kdo kake naslove od kakšnih apartmajev v budvi, ker preko agencije nebi šla, na netu pa tudi ni nič kaj pametnega. Ali pa tel številke od tistih, ki dajo v najem apartmaje?
LP

http://www.kangaroo.cg.yu/Site/Pocetak.html

Hotel sicer ni čisto na plaži ( beri cca 250 m ), je pa zelo lepo urejen in predvsem čist! Cena je pa kar priporočljiva!

Irina
09.03.2008, 16:55
Ursy, v katerem obdobju se odpravljaš v Črno Goro? V koliko je to v polni sezoni (julij/avgust) bi ti odsvetovala Budvo. Zaradi velikega števila turistov, ki mu infrastruktura (vodovod.....) ne sledi, je pomanjkanje vode na dnevnem redu. Tudi hrupa je precej. V Budvo se gre zabavat, "stanuješ" kje drugje. Priporočala bi ti Bečiče.

Bolj kakor hotel ali apartma je smiselno in bolj smoterno najeti sobo s sanitarijami. Hrane je na vsakem vogalu in ob vsakemu času dovolj na razpolago. Sveže pripravljena, okusna in raznovrstna. Nisi vezana na hotelski vozni red, tudi kuhati ti ni potrebno, ješ tisto in takrat, ko ti ustreza.

Lani smo imeli sicer v načrtu z avtodomom do NortCapa, ampak je prišlo nekaj "vmes" in načrt ni bil izvedljiv. Zato smo se odpravili v Črno Goro, prevozili smo jo po križ in po dolgem. Poiskati moram, kje v Bečičih smo bili nastanjeni. Lahko ti dam štev. simpatične gospodične Bojane ( 00 382 67 44 35 24), ki je lani delala za Agencijo Monteline in smo se mi z njo dogovarjali za izlete (Raft na Tari, Izlet na Skadarsko jezero.....)

NIVESka
12.05.2009, 20:51
...........

alekso
31.05.2009, 11:04
Jaz grem s punco konec julija dol,greva kar z lastnim prevozom ala road trip varjanta, can´t wait :), sva si rezervirala lep apartma v Becicih za 50€ na dan ( polno opremljen in novogradnja http://www.turizamcg.com/s_detail.php?id=MTS-610-PS) drugače dobiš tudi za 30€ sam kot berem iz izkušenj drugih se ne izplača šparat, pa da potem ščurki lezejo po tebi , aja pa za njih je vse apartma tudi brez kuhinje sam če ma dve sobi je že apartma tako da bodite pozorni pa tudi slike in ponudbo si sprintajte in imejte s sabo.

G.K.
24.06.2010, 20:41
Zanima me kakšno je kaj dopustovanje v Budvi. Na dopust gremo štirje študenti, tako da nas malo zanima kakšne so cene, palaže, ponudba in seveda najpomembnejše kakšno je nočno življenje v Budvi? Če je kdo lansko leto bil tam na dopustu bi bil zelo hvaležen za kakšen odgovor in njegovo mnenje.
Hvala za odgovor!
Lep pozdrav