Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Podjetje za pomoč ostarelim - kako odpreti?

legenda
06.02.2007, 19:29
Rad bi odprl podetje ter rabim nekaj informacij. Odprl bi podetje za pomoč ostarelim ( prevoz do zdravnika, nakup zdravil in živil, nekako patronažna).
Vem da potrebuješ koncesijo za to. Vprašanje je kje dobim konceijo oz. pri komu (prosim za mail naslov ali tel.) ter kaj je vse potrebno za odprtje. Poskusil pri zdravniški zbornici ter so mi povedali da ni to njihovo.
Hvala vsem res, hvala.

mizarstvo.lorencak
07.02.2007, 05:51
Rad bi odprl podetje ter rabim nekaj informacij. Odprl bi podetje za pomoč ostarelim ( prevoz do zdravnika, nakup zdravil in živil, nekako patronažna).
Vem da potrebuješ koncesijo za to. Vprašanje je kje dobim konceijo oz. pri komu (prosim za mail naslov ali tel.) ter kaj je vse potrebno za odprtje. Poskusil pri zdravniški zbornici ter so mi povedali da ni to njihovo.
Hvala vsem res, hvala.

Pojdi na najbližnjo Obrtno zbornico. Tam boš dobil vse informacije.

legenda
07.02.2007, 18:11
Bil tam toda poslali so me na zdravniško zbornico, potem zdravniška zbornica na medicinske sestre...
Je kar težko Lorencak.

mizarstvo.lorencak
08.02.2007, 04:58
Bil tam toda poslali so me na zdravniško zbornico, potem zdravniška zbornica na medicinske sestre...
Je kar težko Lorencak.

Več pa ne vem, če bom kaj izvedel, ti sporočim.

kopron
08.02.2007, 07:19
To pošiljajo takole sem ter tja, in iščejo izgovore ...
In, kako kaj sedaj kaže ?

legenda
08.02.2007, 07:31
Bad, my friend.
Nabiješ "kilometrino" od vrat do vrat.

lila5
08.02.2007, 10:42
Poskušaj na Ministrstvu za delo, družino in socialne zadeve.......

legenda
11.02.2007, 06:18
Hvala, Lila 5.
Bom poskusil.

Irina
12.02.2007, 00:51
Dobro jutro pripravnik,
ideja mogoče ni najboljša, ampak zakaj se za začetek ne regstriraš kot podjetje za uslužnostno dejavnost? Kar se tiče zdravstvenih "uslug", koncesije podeljuje Mnistrstvo za zdravje. Veliko sreče.

legenda
12.02.2007, 06:07
Hvala Irina.

Goody
22.02.2007, 13:37
Je kar težko Lorencak.

malo prebrsakj te strani, ki so namenjene svetovanju podjetnikom ;)

Državni portal za poslovne subjekte - e-Vem (http://evem.gov.si/sp/)

Slovenski podjetniški portal (http://www.japti.si/index.php?id=851) (raznorazni nasveti ).-….