Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kako imate rade?

maestro II.
07.02.2007, 22:04
Tiste bolj pogumne lahko kej več povete v temi, da vem kteri poslat ZS:approve:

TuNina
07.02.2007, 22:15
preferiram izraz "strasten" :cool:

popka
07.02.2007, 22:20
men načeloma bl "grobo" paše, sam je to čist odvisno od razpoloženja...včas sm pa taka mucica, da je ni večje:D

pa tebi, maestro? da nauš sam ferbcu..še ti kej povej:approve:

maestro II.
07.02.2007, 22:23
ce ji ni do spenkanja, grizenja ritke in vratu, vlecenja za lase, nebogljenega obvladovanja telesa, skratka absolutne dominance in surovosti iz moje strani, jo niti na prvi zmenek ne povabim. Zakaj vprašaš?:D

TuNina
07.02.2007, 22:49
ce ji ni do spenkanja, grizenja ritke in vratu, vlecenja za lase, nebogljenega obvladovanja telesa, skratka absolutne dominance in surovosti iz moje strani, jo niti na prvi zmenek ne povabim. Zakaj vprašaš?:D

hja, ko nadenem svojo xena opravo, ne more bit nihče surov z mano :approve:

Dancefreak
08.02.2007, 05:38
premalo opcij:P
Vse je odvisno od situacije: Včasih paše GROB, gate trgajoč, štumfi letijo, gumbi se trgajo. Včasih nežno(romantično) svečke, erotično počano obdelanje mednožja in še kaj drugega:P ...uglavnem odvisno kolk si naelektren:P

Lencka
08.02.2007, 18:07
Če bi bilo vedno enako, bi bilo dolgočasno... :) Odvisno od lunine mene :rolling:
"Strastno", ja, TuNina :approve:

chicken
08.02.2007, 18:10
čisto odvisno.od tega koliko stresa imam trenutno v življenju.več stresa,bolj grob sex,nič stresa,sm pa res sam še za cartiš zadeve...:rolling:

sajcy
11.02.2007, 18:06
joj, sej so res že punce vse povedale....:) itak sm zdele samsaka tko d naslednič bo luštn....:veryevil:
drgač pa res...kokr zapaše....včasih čist tko nežno, pocukrano.....včasih ...................:) važn je d še fanta prvpravš do tega d klapa s tabo in d se uživi....:P

in potem so srečno živeli do konca svojih dni....;)